Menüü
Ostukorv

LUMIOBSIDIAAN karu auguga

LUMIOBSIDIAAN karu auguga EHTED
LUMIOBSIDIAAN karu auguga
10.90€
Maksudeta: 8.93€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LUMIOBSIDIAAN karu auguga

LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid. Selle sama väljanägemise tõttu on saanud Lumiobsidiaan ka oma nimetuse, kuna selle hallikad täpid meenutavad lund. Lumiobsidiaani leidub vulkaanilistest piirkondades, seda seetõttu, et Lumiobsidiaan on laavast tekkinud. Lumiobsidiaani peamisteks leiupaigaks ja kaevanduspiirkonnaks on Mehhiko.

Lumiobsidiaan on kõige enam seotud inimese energeetika puhastamise, tasakaalustamise ja kaitsmisega. Lumiobsidiaan on väga kasulik kristall igaühele, kuna see hakkab inimese Auras väga kiirelt tööle. Nii on kõikide laava koostisega kristallidega, need omavad tuleelementi, mis aitab kiirelt sellel kristallil tööd teha.

Lumiobsidiaan on kristall, mis kaitseb sind Täiskuu ärevaks tegeva energia eest. Kui sa oled sellest teadlik, et Kuu faasidel üleüldse omavad sinu üle väga tugevat mõjutust ja sa tunned Täiskuu ajal end tihtipeale halvasti, oled ärritunud, sinu uni on segatud või oled tavapärasest impulsiivsem, siis Lumiobsidiaan on sulle väga suureks toeks. Lumiobsidiaan aitab kaitsta Täiskuu nende energiate eest, mis sulle õnne ei too, aidates ära filtreerida selle, milline vägi ja mõjutus sind aitab ning, milline mitte. Lumiobsidiaani hoia kindlasti Täiskuu ajal, sellele eelnevatel või järgnevatel päevadel enda lähedal. 

Lumiobsidiaanil on olemas vägi, mis suudab selle ümber eksisteerivatele energiatele tugeva kaitsekilbi ümber luua. Lumiobsidiaan pärineb Laavast, mis tähendab seda, et selles on olemas väga tugevad kaitseomadused. Kui sa Lumiobsidiaani kaasas kannad näiteks ehtena, siis see kristall muudab sinu Auravälja väga tugevaks, aidates sind kaitsta vaimsel ja füüsilisel tasandil.

Lumiobsidiaan aitab sinu emotsioone kontrolliall hoida, aitab su emotsionaalselt tasakaalukamaks muutuda ja sul iseenda kehas end hästi tunda. Lumiobsidiaan suudab sinu sees olevad negatiivsed mõtted ära tervendada. Kui sinul tekib negatiivne mõte, tervendab Lumiobsidiaan selle kohe ära. Kui see kristall on sinuga pidevas kontaktis, siis see suudab lõpuks sinu kõik pessimistlikud ja sind ennast kurvaks muutvad mõtted ära võtta. Lumiobsidiaan on kindlasti igale inimesele kasulik, kui ollakse sellises perioodis, kus tuju ei ole alati kõige positiivsem ja mõtted on tujurikkuvad. 

Lumiobsidiaan on väga kasulikuks kristalliks Hingesugulase leidmisel. See on kristall, mis aitab sul mõista seda, mida sa ise valesti teed, et te ei kohtu. Lumiobsidiaan õpetab inimest endasse vaatama, enda siemuses muudatusi tegema ja olema aus enda vastu. Lumiobsidiaan olgu kindlasti sinu lähedal ajal, mil ootad enda hingesugulase ellu saabumist. Sa ei pruugi täna teada, mis on see, mida sa alateadlikult valesti teed, et enda ja tema kohtumist kaugele tulevikku lükkad.

KARU sümboliseerib perekonna kaitset, ühte hoidmist, rahu ja julgust tegutsemiseks. Karudele on omane käia ühte ja sama rada terve elu jooksul ning seega viitab see nende järjepidevusele, turvatunde vajadusele, ühtsusele. Karud soovivad tasakaalu ja seega nende sümbol viitab ka sellele. Karud sümboliseerivad probleemide lahendamist, väljapääsu leidmist, elu kvaliteedi parandamist, perekonna heaolu parandamist, perekonna säilitamist.

KARU JA LUMIOBSIDIAAN:

- Lumiobsidiaan aitab vaimsest kehast eemaldada pinged, mis on sinna kogunenud juba pikema aja vältel. Aitab lahti saada pikaajalisest stressist ja enesekindluse probleemidest.

- Suurendab enesesse usku, enesekindlust, ettevõtlikkust ja aitab lahti saada suhtlemise kompleksidest.

- Kiirendab reaktsiooni ja aitab lahti saada enesehävituslikust käitumisviisist.

- Kaitseb lapsi teiste laste vaimse terroriseerimise eest.

- Julgustab iseenda eest seisma ning eemaldab "ohvri rollis" olemise.

- Kui Lumiobsidiaani Karu on eemaldanud kõik need eeltoodud probleemid vaimsest kehast, siis seejärel hakkab see positiivsust ning häid suhteid ligi tõmbama, aitab ellu palju kogemusi tuua, mis aitavad sind lõpuks viia sinna, kuhu sinu tee on ette määratud.


Soovitametalismane ja kristallidest valmistatud ehteid aeg-ajalt puhastadaning laadida, et tõsta nende energia taset. Selleks soovitame paarkorda kuus kristall ehet voolava vee all puhastada või korra kuusTäiskuu ajal ning igal öösel ehe viia Kuuvalgele Ametüst võiMäekristallehk Kvarts geoodi pealelaadima.

Lumiobsidiaani kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Lumiobsidiaan on Aurat puhastava toimega, mis tähendab seda, et kui sa hakkad seda kristalli esmakordselt kandma, siis see ongi tema kõige esimene töö, mis ta sinuga teeb. Lumiobsidiaan puhastab sinu Aura ära, aitab vabastada ebavajaliku energia Aurast, eemaldada närvilisust ning asjatud muremõtted. Seejärel alles hakkab Lumiobsidiaan ülejäänud oma energiaid sinu abistamisel kasutama ja endast välja andma. 

- Lumiobsidiaan leevendab stressi, pinget, ärevust ja aitab sul end hästi tunda. 

- See on kristall, mis aitab sul enda vigu näha ja neid tunnistada. Kasulik kristall kõigile, kes ei suuda näha seda, mida sa ise valesti teed. 

- Lumiobsidiaan aitab sul endal teisele inimesele tõtt välja rääkida nii, et sa talle haiget ei tee. Lumiobsidiaan aitab sul end vabalt väljendada, ilma teisele haiget tegemata.

- Lumiobsidiaan aitab inimesel näha, mis ta ise endale halba teeb, millised on need tegevused, mis on kahjulikud ja mida võiks muuta enda juures. See tähendab seda, et Lumiobsidiaanil on oskus sind iseendasse vaatama panna. Kui sa kannad Lumiobsidiaani talismanina kaelas, siis see aitab ülikiirelt sinu ellu muudatustel tulla. Lumiobsidiaanil on oskus kiiremas korras sind motiveerida ja muudatusteni sind viia. 

- Kanna Lumiobsidiaani talismani, kui sa näed aeg-ajalt luupainajaid ja õudusunenägusid. Järelikult sinu Auras on lekked, mille kaudu deemonid ja kahjulikud hinged ligi pääsevad. Lumiobisidaan aitab sellistel probleemidel kaduda ja luupainajate olemasolul oleks hea, kui sa kannad seda kristalli ka öösel kaelas.

- Lumiobsidiaanil on oskus sinu hingesügavustest välja tuua selliseid emotsioone, pingeid ja probleeme, mida sa isegi ei oska teadagi, et need sinu sees üldse eksisteerivadki. Seda kõike selleks, et jäädavalt mõne probleemiga hüvasti jätta ja lõpetada alateadvuses olevat rahutuseenergiat. 

- See kristall on kõigile kasulik, kes soovivad enda mõtteid selgeks saada. Lumiobsidiaan aitab sul näha enda elu selgelt, mõista enda sidet teiste inimestega ja näha ka seda, kes on need inimesed, kes väärivad sinu headust.

- Kanna Lumiobsidiaani koos Rodoniidiga, et vabastada enda hingest kurbust, millele sa põhjendust ei oska anda. Kurbusetunnet, mida sa ei oska iseendale seletada. Lumiobsidiaan oskab koos Rodoniidiga sinu seest esile tuua väga sügavaid probleeme, et sa suudaksid need vabaks lasta ja eluga õnnelikult edasi liikuda. 

- Lumiobsidiaan on selline kristall, mis aitab sul iseenda vigadest õppida ja lõpetab sul pidevalt ühtede ning samade vigade sooritamist. Lumiobsidiaan aitab sul analüüsida seda, miks sa nii oled teinud ja miks sa nii enam mitte kunagi ei tohiks teha. 

- Sobib neile, kes tunnevad end pidevalt üksikuna või kes reaalselt ongi pidevalt üksinda. Lumiobsidiaan aitab leevendada teistest inimestest eemalolekut ja on väga kasulik neile, kes töötavad perekonnast kaugel eemal. Lumiobsidiaan aitab sul õnnelik olla ja mõista seda, miks sa oled hetkel üksinda, et see on millegi pärast hea.

- Kanna Lumiobsidiaani koos Musta Obsidiaani ja Oonüksiga, kui sa soovid enda elus suurpuhastust teha. Need kolm kristalli koos aitavad sul vabaks saada kõigest sellest, mida sa enda ellu ei soovi. Kui neid kristalle kannad, siis soovi samal ajal, et sinu elust kaoks ära kõik see, mis sulle haiget teeb ja mis sind rusub. Need kristallid aitavad sinu elust välja juhtida inimesi, kes sind ei vääri.

Meestel on soovitatav Lumiobsidiaani kanda. Seda sellepärast, et Lumiobsidiaan hakkab väga kiirelt mehe Auras tööle. Lisaks Lumiobsidiaani teistele omadustele on see meeste jaoks väga heaks tuleviku ettenägemise kristalliks. Lumiobsidiaan võimaldab näha visioone ning tajuda tema enda tulevikku. Lumiobsidiaan tugevdab intuitsiooni ja ma soovitan sellel samal eesmärgil seda koos Dumortjeriidiga kanda. 

RAVITSEMINE

Kanna Lumiobsidiaani, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
- Lumiobsidiaan töötab kõige kiiremini tervendaval eesmärgil siis, kui sa seda talismanina kaelas kannad. Lumiobsidiaan on kasulikuks talismaniks neile, kes soovivad mõnest sõltuvushaigusest lahti saada. Lumiobsidiaan töötab kõikide erinevate sõltuvuste tervendamistega väga hästi. 

- Kanna Lumiobsidiaani, kui sa tahad enda toitumisharjumusi muuta. Lumiobsidiaan on üks dieedi kristallidest ja see töötab kõige paremini siis, kui sa kannad seda talismanina kaelas. Lumiobsidiaan aitab sinu intuitsiooni tugevdada ja sul iseenesest paremini toituma hakata. Lumiobsidiaan tekitab süda paha olekut nende toitude suhtes, mis sulle kahjulikud on.

- Kanna talismani lihaskrampide puhul. Kui sul on probleeme südamelihastega, siis kanna seda kristalli koos Amasoniidiga.

SAKRAALTŠAKRA JA JUURTŠAKRA

Lumiobsidiaan tervendab kõige enam Sakraaltšakrat. Lumiobsidiaan aitab sellel Tšakral terve olla, haiget Tšakrasüsteemi taastada ning anda sellele Tšakrale elujõudu. Lumiobsidiaan aitab sul iseenda vigu näha ja näha ka seda, kuidas sa endale liiga teed. Lumiobsidiaan aitab tervendada Juurtšakrat, aidates stressist ja depressioonist lahti saada. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Lumiobsidiaan kõige enam KALJUKITSESID. Lumiobsidiaan aitab Kaljukitsi kaitsta halva energia eest ja stressi jäämisest. Lumiobsidiaan sobib ideaalselt nii Kaljukitse meestele kui ka naistele. Aitab Kaljukitsel teha õigeid valikuid ja hoida teda eemal ebaõnne põhjustavatest teemades, kaitsta teda inimeste või võimaluste eest, mis ei too tema ellu head. Lumiobsidiaan tugevdab Auravälja ja parandab üleüldist heaolutunnet.

Lumiobsidiaan on abiliseks ka AMBURITELE. Lumiobsidiaan on Amburite jaoks üks olulisemaid kristalle, kuna suudab Amburis tuua esile tema kõige kvaliteetsemad, parimad ja suurepärasemad iseloomujooned. Lumiobsidiaan aitab Amburi stressi vähendada, kustutada tema elust ja Aurast negatiivset energiat. Lumiobsidiaan aitab Amburil liikuda enda elus õigele teele, kus ta leiab õnne ja rahu. Lumiobsidiaani kristall võiks olla Amburi sünnikristallide laekas ja seda kristalli võiks Ambur kanda ajal, mil on vaja end õigele rajale tagasi suunata. Loe Amburi ja tema 6 suurepärase iseloomujoone kohta SIIT.


Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

NUMEROLOOGIA

Lumiobsidiaan on sinu sünnikuupäeva järgi õnnekristall, kui sa oled sündinud ükskõik, millisel kuul 22. kuupäeval. Lumiobsidiaan on see kristall, mis aitab sul endasse uskuda, sind tugevamaks inimeseks muuta, sul näha iseenda tugevusi ja oskuseid. Lumiobsidiaan õpetab sind ennast austama ja väärtustama. Lumiobsidiaan toetab sind sinu isiklike projektide läbi viimisel, tuues sulle jõudu, jaksu ja vastupidavust. Sinu õnnekristall toob sulle head õnne siis, kui sul seda kõige enam on vaja. Lumiobsidiaan aitab sinu ellu häid inimesi kutsuda ja ära blokeerida sinu jaoks kahjulikke inimesi. Kristall, mis aitab sind kaitsta salakavalate ja pahade inimeste eest.


Lumiobsidiaani kristalli soovitan ma laadida Ahhaat või Hematiit geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.
Tehniline
Mõõdud ca 3*2*1cm
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud ..
5.80€
Maksudeta:4.75€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid...
13.50€
Maksudeta:11.06€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid...
13.70€
Maksudeta:11.23€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud või täpid...
6.70€
Maksudeta:5.49€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib k..
17.70€
Maksudeta:14.51€
TSITRIIN poleeritud
Enim müüdud
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid..
3.60€
Maksudeta:2.95€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
8.70€
Maksudeta:7.13€
PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasuli..
7.60€
Maksudeta:6.23€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
6.80€
Maksudeta:5.57€
MESIKALTSIIT on kollakat tooni ja läbikumava tekstuuriga Kaltsiidi üks liikidest. Mesikaltsiit näeb enda tekstuurilt küllaltki prag..
5.00€
Maksudeta:4.10€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.