Menüü
Ostukorv

MUST OBSIDIAAN kõrvarõngad tipp (metall)

MUST OBSIDIAAN kõrvarõngad tipp (metall) EHTED
MUST OBSIDIAAN kõrvarõngad tipp (metall)
62.99€
Maksudeta: 51.64€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUST OBSIDIAAN kõrvarõngad tipp (metall)

MUST OBSIDIAAN on musta värvi kristall, mis on tekkinud Laavast. Must Obsidiaan on Laava üks liikidest, mis on tekkinud selle ülikiire jahtumise tagajärjel. Mustal Obsidiaanil, nii nagu ka kõikidel teistel Laava kristallidel on tuleenergia koos kaitseomadustega. Seega on see kristall kiire kaitsekilbi looja ja negatiivse energia eemale tõrjuja. See kristall kannab endaga kaasas tuleelementi, mis tähendab seda, et see kristall hakkab igaühe Auras ülimalt võimsa kiirusega tööle. 

Musta Obsidiaani soovitan ma kanda neil, keda see enda poole tõmbab ja keda see lummab. Kui see sind lummab, siis see on märk Musta Obsidiaani poolt, et ta soovib sind aidata. 

MUSTA OBSIDIAANI maagiline mõju kõrvarõngastena:


-
Kaitseb sinu isiklikku energiat, aidates luua Aurale tugeva kaitsekilbi ümber negatiivsuse ja ära sõnumise kaitseks. Must Obsidiaan sobib ükskõik millise kristalliga koos kandmiseks, kuna sellel on oskus kaitsta teise kõrval oleva kristalli jõu kadumise eest ehk see ei lase teisel kristallil energiast tühjaks joosta. Kui alustatakse kristallide kandmist ja nende enda ellu laskmist, siis ma alati soovitan kanda vähemalt ühte kaitsvat kristalli kontaktis nahaga.  Seda just selleks, et Aurale kaitset luua. Kui Aural on kaitse peal, siis säilivad ka kõikide teiste kristallide energiad sinu hinges ja need jäävad sinu juurde vaikselt tööd tegema. 

-
Must Obsidiaan on seotud needuste ette kaitsekilbi loomisega ja sellel on oskus see sinna allikasse tagasi suunata, kus see esialgselt on saadetud. Tugevama energia kaitse saamiseks kanna Musta Obsidiaani koos Hüpersteeni või Musta Turmaliiniga.

- Mustal Obsidiaanil on oskus selle kandjal aidata tulevikku vaadata. Mida läikivam on Must Obsidiaan, seda võimsamalt see aitab tulevikku ette näha. Seda kantakse selleks, et saada visioone ja nägemusi tuleviku kohta. Eriliselt kasulik on seda kanda, kui kasutatakse Musta Turmaliini pendlit ennustamiseks. Lisaks kaitseb Must Obsidiaan energialekke eest, mis võib ennustamise käigus tekkida.

- Must Obsidiaan tasakaalustab Aurat, aidates tugevdada selle kaitsekihti, aidates energia leketest vabaneda. Energia lekked on Auras siis, kui inimene on väga seinast-seina tujudega ja seda pidevalt. See on märk sellest, et positiivne energia pääseb Aurast välja läbi energia aukude.

- Tugevdab füüsilist kaitset, mis tähendab seda, et Mustal Obsidiaanil on oskus sinu juurest eemal hoida füüsilisi õnnetusi ja vägivalda. 

- Viib sinu Aurast välja sellist energiat, mis võib pikemas perspektiivis sulle depressiooni tekitada. Aitab sügavale hinge läinud stressist, kurbusest ja emotsionaalsetest probleemidest vabaneda.

- Vabastab vihatunde, aitab leevendada liigset närvilisust, aitab taluda pinget ja leevendab üliemotsionaalsust.

- Must Obsidiaan kaitseb energiarünnakute ja energia-vampiirluse eest. Kaitseb sihiliku kiusamise eest. Kui sa oled teadlik sellest, kes sulle ebaõnne soovib ja kes sinu elu rikub, siis aeg-ajalt hoia Musta Obsidiaani käes ning soovi sellesse sõnum, et see inimene sind rahule jätaks.

- Sobib neile, kes ei suuda minevikul lasta minna ja kes pidevalt tulevad enda mõtetega mineviku juurde tagasi. Must Obsidiaan aitab väga halbu kogemusi unustada. Kui sa ei suuda mineviku haavade pärast uude suhtesse edasi minna, siis kanna seda kristalli koos Kuntsiidiga.

- Musta Obsidiaani kantakse selleks, et mõista miks sa oled antud hetkel sellises elufaasis ja sellistes olukordades nagu elu on sulle hetkel ette seadnud. See toob selgust ja mõistmist.

- See on hea väeese kandmiseks, kui soovitakse enda Inglite käest hoiatusi saada ohtlike olukordade ennetamiseks. Kui sa seda kristalli kannad, siis proovi aeg-ajalt valjusti rääkida ja iseenda Inglitelt küsimusi küsida. Mõne aja pärast sa võid vastuse saada läbi enda mõtete. Sulle võidakse läbi mõtete vastus saata. 

- Kanna Musta Obsidiaani koos Rodokrosiidiga, et vabastada end kahjulikust suhtest. Nende kristallide kombinatsioon on kasulik neile, kes reaalselt saavad aru, et see suhe, kus sa oled, hävitab sind. Sobib neile, kes ei suuda sellisest suhtest välja tulla. Kristallid annavad emotsionaalset abi. 

- Must Obsidiaan kaitseb sind stressi eest, mis tekib uute elukorralduste ajal. Must Obsidiaan aitab sul kiirelt kohaneda ja kui sa kardad eesseisvat ehk tulevikku, siis kindlasti kanna seda.

- Mustal Obsidiaanil on oskus tervendada hinges olevaid traumasid ja läbielamisi. See aitab väga rasketest emotsioonidest vabaks saada ja kõige enam aitab see neid, kes ei suuda ise aru saada, mis teda häirib ning nukraks teeb. Seda kristalli kasutatakse ka eelmiste elude traumade tervendamiseks. Kui sa tead, et see negatiivne emotsioon, millest sa ei suuda vabaks lasta on seotud mõne eelmise eluga, siis kanna seda koos Preseli kristalliga. Preselil on oskus suunata teiste kristallide väge kaugesse minevikku.

- Must Obsidiaan õpetab sulle, mis tähendab kadedus, miks see eksisteerib ja aitab sul mõista, miks mõni konkreetne inimene seda emotsiooni sinu peal hoiab. Must Obsidiaan kaitseb ka selle eest, et sa liialt hinge ei laseks teise inimese kadedusel jõuda. Aidates sul mõista seda, kui madal on see energia ja sellele ei tohiks tähelepanu osutada.

- Must Obsidiaan on nende inimeste õnnekristall, kes on sündinud Noore Kuu loomise faasil. See on kristall, mis aitab sellel inimesel enda energiat, ideid ja andeid õigesti ära kasutada. Must Obsidiaan aitab sellel inimesel enda elus vaid õnnetoovaid tegevusi teha ja nendesse enda energiat suunata.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Must Obsidiaan aitab tervendada Neerupealiseid. Musta Obsidiaani kanna, hoia kristallina taskus või kasuta massaažirulli enese tervendamiseks. Seda juhul, kui soovid neerupealiseid ja Juurtšakrat mõlemat üheskoos tervendada. Must Obsidiaan neelab endasse sinu Auraväljas eksisteeriva stressienergia, mis on neerupealised läbi põletanud. Pidev stressirohke elu kulutab selle Tšakra ja neerupealised läbi. Lase Mustal Obsidiaanil end tervendada, kui koged stressi, depressiooni, uneprobleeme, seedeprobleeme tujutust, meeleolukõikumisi ja palju teisi probleeme, mis viitavad neerupealiste nõrkusele.

- Depressioon, stress, viha, bakteriaalsed haigused, viirushaigused, liigesevalud. Eriti kasulikuks kristalliks on Must Obsidiaan meestele, kellel on liigestega probleeme. 

- Must Obsidiaan aitab tervendada kurba hinge, kes on kannatanud seksuaalse vägivalla ja ahistamise all. See on kristall, mis aitab väga õudsatest mälestustest vabaneda ja seda kogemust unustada.

- Soovitan Musta Obsidiaani kanda tervendustööd tegevatel inimestel. Soovitan neile, kes on ise tervendajad ja arstid. See kristall aitab sind kaitsta teise inimese haiguse eest ehk selle eest, et sa enda Aurasse patsiendi haigust edasi ei laseks suunduda.  

JUURTŠAKRA 

- Musta Obsidiaani käe peal kandmine aitab tervendada JUURTŠAKRAT ja aitab Aural puhastuda ehk närvilisusest vabaneda. Mustal Obsidiaanil on oskus leevendada valu, mis on minevikus tehtud ja unustada reetmist. Reetmine on see, misvõib  Juurtšakra kinni panna.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Must Obsidiaan kõige enam KALJUKITSESID ja AMBUREID. See kristall on nende kaitsekristall. Eriliselt hästi mõjub Must Obsidiaani nende tähemärgi esindaja meestele. Meestele on see ideaalseks stressi leevendamise kristalliks.

Must Obsidiaan on kristall, mis on KALJUKITSEDELE  väga kasulik iseenda emotsioonide tervendamisel, negatiivsete emotsioonide, mõtete ja tunnetega võitlemisel. Must Obsidiaan muudab Kaljukitse paremaks inimeseks ennekõike iseendale, aidates Kaljukitsel iseendaga hästi läbi saada. Must Obsidiaan tasakaalustab kõiki negatiivseid energiaid, mille on loonud tema juhtiv planeet Saturn. Must Obsidiaan vaigistab Saturni negatiivseid mõjutusi, aidates Kaljukitses välja tuua tema positiivseid omadusi.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

Musta Obsidiaani kristalli soovitan ma laadida Ahhaat geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus 1,5x0,7x0,7 cm.
AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
16.90€
Maksudeta:13.85€
MUST OBSIDIAAN on üks Obsidiaanidest, mis on tekkinud Laavast. See kristall kannab endaga kaasas tuleelementi, mis tähendab seda, et see kristall..
65.90€
Maksudeta:54.02€
MUST OBSIDIAAN kõrvarõngad matt (ülekullatud hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR
MUST OBSIDIAAN on musta värvi kristall, mis on tekkinud Laavast. Must Obsidiaan on Laava üks liikidest, mis on tekkinud selle ü..
104.00€
Maksudeta:85.25€
MUST OBSIDIAAN on musta värvi kristall, mis on tekkinud Laavast. Must Obsidiaan on Laava üks liikidest, mis on tekkinud selle ü..
63.20€
Maksudeta:51.80€
MUST OBSIDIAAN on musta värvi kristall, mis on tekkinud Laavast. Must Obsidiaan on Laava üks liikidest, mis on tekkinud selle ..
15.20€
Maksudeta:12.46€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.