Menüü
Ostukorv

SININE PITSAHHAAT, AMETÜST ja MÄEKRISTALL kõrvarõngad chips rippuvad (metall)

SININE PITSAHHAAT, AMETÜST ja MÄEKRISTALL kõrvarõngad chips rippuvad (metall) EHTED
SININE PITSAHHAAT, AMETÜST ja MÄEKRISTALL kõrvarõngad chips rippuvad (metall)
14.00€
Maksudeta: 11.67€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: kõrvarõngad chips rippuvad (metall)

Need kõrvarõngad koosnevad Sinisest Pitsahhaadist, Ametüstist ja Mäekristallist.

SININE PITSAHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks helesinine või taevasinine värvus. Sinise Pitsahhaadi seest jooksevad läbi jooned ja triibud, mis loob sellele kristallile kauni välimuse. Sinist Pitsahhaati on väga kerge ajada segamini Sinise Kaltsedoniga. Sinise Pitsahhaadi peamiseks leiupaigaks on Lõuna-Aafrika, Rumeenia, India, Brasiilia.

Sinine Pitsahhaat on ennekõike rahustava toimega ja sellel kristallil on oskus sind sinu enda Inglitega suhtlema avada. Sinine Pitsahhaat avab sinu Aura Inglite sõnumite jaoks, et nemad saaksid sinule informatsiooni ja märke tuua. Sina avad ka ise nende jaoks, kui Sinist Pitsahhaati hakkad kanda, see aitab sul märke lugeda.


Sinine Pitsahhaat on äärmiselt õrna energiaga ja sellel on oskus puhastada Aurast hetkelist stressi ehk stressi, mis tekib sul selle kristalli kandmise ajal. See aitab selle koheselt välja juhtida, et see sinu Aurasse kinni ei jääks.

AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head undtasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. Rahustab närvilist meelt.

Ametüst on üks maailma kõige populaarsematest kristallidest, mida kaevatakse ja samas ka kantakse ehtena ning kasutatakse Feng Shui teraapiates. Ametüsti leidub väga paljudes kohtades ja seda on suurel hulgal ka saadaval. Ametüsti peamiseks leiupaigaks on Brasiilia, India, Mehhiko, Boliivia ja USA ning paljud teised piirkonnad. Ametüst on Kvartsiline, mille peamiseks tooniks on lavendel-lilla kuni mustjas-lilla. Ametüstis võib leiduda ka valgeid või läbipaistvaid kohti, mis on Mäekristalli osa. Ametüst on oma nime saanud kreeka keelsest sõnast ametusthosmis tähendab "mitte kahjulik" või "toksiinivaba". Seda seetõttu, et Ametüst vabastab hingest viha ja kibestumise ning avab hinge tervenemise poole.

Ametüsti kohta saad rohkem lugeda SIIT.

MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. Mäekristall on suurepärane tervendaja, puhastaja, aktiveerija, filtreerija ja energiate edasi kandja. Mäekristalli leidub üle maailma väga paljudes erinevates riikides nagu näiteks USA-s, Brasiilias, Madagaskaril jne. Mäekristall koosneb ränidioksiidist ja see kuulub silikaatide mineraaligruppi. Mäekristall on oma tekstuurilt läbipaistev kuni tuhm, täiesti läbipaistmatu. Mäekristallile on omased praod ja täiesti selget Mäekristalli leidub üldiselt vähe. Mäekristalli hind sõltub samuti selle väljanägemisest ja ehtsusest. Mäekristalli on lihtne järgi teha, seega on turul ka väga palju tehiskristalle. Vaid naturaalsetes poolvääriskivides peituvad need energiaomadused, millest ma teile kirjutan. La Tene kristallid on naturaalsed.

Mäekristalli kohta saad rohkem lugeda SIIT.

SINISE PITSAHHAADI maagiline mõju kõrvarõngastena:

- Sinine Pitsahhaat avab sind suhtlema ja muudab sind avatumaks. See kristall on igale ühele kasulik, kes vähegi tunneb, et tal on vaja tuge teistega suhtlemise jaoks. Sinine Pitsahhaat aitab sul suhelda nii, et sa oma sõnadega kogemata kellelegi teisele liiga ei teeks, aitab lahti saada kokutamisest, kõnelemise ajal punastamisest ja aitab sõnadel vabalt sinust välja tulla. Sinine Pitsahhaat on kasulik ka neile, kellel jäävad närvilisel hetkel sõnad kinni ja kes ei suuda rääkida.

- Kristall, mis aitab lahti saada vihast ja ka põhjendamatust vihatundest. Sinine Pitsahhaat on täiuslik rahu kristall, selles on nii palju kasulikke omadusi, mis tervendavad väga paljusid alateadvuses olevaid rahutuid emotsioone.

- Sobib neile, kes otsivad lootust ja lohutust millelegi. Aitab lahti saada kurbusest, üksilduse tundest ja aitab pideva nutmise ära lõpetada.

- Sinine Pitsahhaat aitab sind avada Inglite ja hingede jaoks, samas aitab see sind avada ka teiste inimeste jaoks. Sinine Pitsahhaat aitab sinu lähedastel sinust paremini aru saada ja sina saad ka nendest tänu sellele kristallile paremini aru. See aitab mõista teise inimese tundeid, mõtteid ja soove.

- Kui sa seda kristalli oled juba pikka aega kandnud või kui sinu Auras ei ole neid probleeme, mille jaoks see kristall kasulik on, siis see avab sind suhtlema väga tugevalt enda kaitseingliga. Avades sinu meeled tema jaoks ja avades sinu tundlikkuse kaitseingli poolt saadetud informatsiooni suhtes.

Sinine Pitsahhaat aitab sul teda kuulata, mõista, saada aru nendest märkidest, mis sinu teele on saadetud ja aitab sinu enda soovidel temani kiirelt jõuda. Kõike selleks, et sinu elu oleks lihtsamini tõlgendatav ja et sa mõistaksid mis võiks olla sinu järgmine samm. Sinine Pitsahhaat aitab kaitseingliga kontakti luua ning sul kergemini elada.

- Sobib neile, kellel tulevad pidevalt halvad mälestused meelde ja kes ei suuda tülitsemist lõpetada. Aitab sellise asja puhul, kui on tekkinud tüli millestki ja see on maha vaibunud ning mõne päeva pärast võetakse uuesti asi ette ning see ei anna rahu. Sinine Pitsahhaat aitab lahtiseletamata, lahti arutamata ja sisemisi segadusi tervendada ning nendest vabaneda.

- Sinine Pitsahhaat on ka kaitseenergiaga kristall, nii nagu on kõik Ahhaadilised. Sinine Pitsahhaat kaitseb stressi Aurasse pääsemise eest ja teise inimese stressi endale võtmise eest. Sobib neile, kes tunnevad, et teiste inimeste emotsioonid mõjutavad teda niivõrd, et seda ei saa kontrollida.

- Sinine Pitsahhaat aitab mediteerida ja ma soovitan seda meditatsiooni või jooga tegemise ajal kaelas kanda.

- Kui sa oled minevikus tähendanud enda juures seda, et sa oled selline, kes pidevalt vaid räägiks ja räägiks ning sa ise tunned, et sa ei suuda mitte kuidagi ära lõpetada juttu siis, kui sa peaksid seda tegema, siis sellisel juhul aitab sind Sinine Pitsahhaat. Sinine Pitsahhaat aitab sul sõnu hoolikalt valida ja lõpetada vestlust siis, kui sulle see kasulik on.

- Kanna Sinist Pitsahhaati öösiti endaga, et tuua läbi une Inglite poolt visioone. Kanna koos Ingli Auraga, et tugevdada enda kaitseingli ja teiste Inglite kaitset sinu suhtes.

- Sinine Pitsahhaat aitab unenägusid muuta aktiivsemaks, selgemaks ja ettekuulutavamaks. Hoia Sinist Pitsahhaati enda magamistoas, võimalikult lähedal voodile või koos teiste kristallidega, mis sul juba seal sellesama eesmärgi täitmiseks olemas on.

- Sinine Pitsahhaat tervendab meeleoluhäiret, aidates taastada häid emotsioone ning blokeerida negatiivsuse kätte langemist. Meeleoluhäire kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Sinine Pitsahhaat on kõigile neile, kes vähegi soovivad spirituaalseid kogemusi kogeda. Sinine Pitsahhaat aitab näha, et peale füüsilise elu on meie kõrval veelgi suurem vaimsel tasandil eksisteeriv elu. See aitab sinu ellu tuua isiklikke spirituaalseid kogemusi.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Sinine Pitsahhaat on üks parimaid stressi tervendajaid ja närvilisuse eemaldajaid.

- See kristall on astmaatikule, eriti lastele, kes võitlevad selle probleemiga. Erinevad hingamisteede haigused ja nõrkused. Sinine Pitsahhaat aitab kiiremas korras külmetushaigusest lahti saada ja kaitseb ka nende tekke eest.

- Tervendab peavalusid, mis on tekkinud närvipingest või närvivapustusest. Tervendab hambaid ja kantakse talismanina kaelas, kui hambad lagunevad.

- Meeste puhul tuleks seda kristalli kanda siis, kui on probleeme eesnäärmega.

- Sobib neile kandmiseks, kes tegelevad teiste inimeste aitamisega ja tervendamisega. Sinine Pitsahhaat aitab mõista teist inimest paremini ja olla tema terviseprobleemide suhtes intuitiivne. Sinine Pitsahhaat aitab sul näha teises inimestes, mis  on temas tegelikult haige.

KURGUTŠAKRA

Sinine Pitsahhaat tervendab sinu Kurgutšakrat, aidates sul suhtlemisprobleemidest üle saada ja aidates sul suhelda inimestega nii, nagu sa ise soovid seda teha. Lõpetades ära punastamise, kokutamise ja piinlikkuse tundmise. Kui sa tunned, et sa ei oska ennast mitte kuidagi väljendada, siis Sinine Pitsahhaat on see, mis paneb mõtted ja sõnade välja ütlemise tasakaalu.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Sinine Pitsahhaat kõige enam KALASID, aidates neil enda Inglitega suhelda ning nendega kontakti luua. Teisi aitab see samuti, Kalasid lihtsalt tõhusamalt. Sinine Pitsahhaat aitab KALADE aitamise vajadust maandada, kui neil ei ole keda tervendada. Kalad muutuvad domineerivaks, kui neil ei ole abivajavat lähedal ja Sinine Pitsahhaat aitab selle hetkega toime tulla. 

Sinine Pitsahhaat toob KALADE ellu suuri muudatusi ning aitab selle energiaga kaasa minna. Toob neile ka suhteõnne. Mõjub Kaladele maandavalt ja tervendavalt.

Sinist Pitsahhaati võid laadida Tselestiit geoodiga. Puhasta vähemalt korra kuus Seedripuu eeterliku õliga või Salvei rituaalitaimega

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Tehniline
Mõõdud Pikkus ca 5 cm.
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
112.00€
Maksudeta:93.33€
SEEDRIPUU on väga paljudele teada meeldiva lõhna ja tervendavate omaduste pärast. Seedripuust on võimalik saada eeterlikku õli, milles peitu..
9.50€
Maksudeta:7.92€
SININE PITSAHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks helesinine või taevasinine värvus. Sinise Pitsahhaadi seest jooks..
21.70€
Maksudeta:18.08€
SININE PITSAHHAAT on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks helesinine või taevasinine värvus. Sinise Pitsahhaadi seest jooks..
27.00€
Maksudeta:22.50€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
16.90€
Maksudeta:14.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.