Menüü
Ostukorv

CAPPUCCINO JASPIS auguga

CAPPUCCINO JASPIS auguga EHTED
CAPPUCCINO JASPIS auguga EHTED
-30 %
CAPPUCCINO JASPIS auguga EHTED
CAPPUCCINO JASPIS auguga EHTED
CAPPUCCINO JASPIS auguga
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
8.68€
12.40€
Maksudeta: 7.11€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: CAPPUCCINO JASPIS auguga


CAPPUCCINO JASPIS on Jaspise üks liikidest, millele on iseloomulikuks selle pruunikas ja beežikas värvus. Välimuselt on Cappuccino Jaspis väga atraktiivne ja see kumab sooja energiat. Jaspised on ühed enim kasutatud kristallid inimkonna ajaloos, kõikidel erinevat sorti Jaspistel on tugevad kaitsvad omadused. Kui musta värvi kristallid on kõik kaitsekristallid, siis ka Jaspised suudavad kaitsta sind väga edukalt.


Cappuccino Jaspist kasutati ja kanti juba Vanas-Egiptuses traditsioonilise kaitseamuletina rituaalide tegemise ajal. Ka sina võid seda iidset traditsiooni järgida ning kanda seda amuletina, et endale head õnne ja kaitset pakkuda.


See kristall on parim kodukaitse looja Kullisilma, Ahhaadi ja teiste kodukaitse kristallide kõrval. See loob kodutunnet, turvalisust ja pakub kaitset. Cappuccino Jaspisele leia koht enda elus või koduseinte vahel, et muuta enda isiklik kodu turvalisemaks. Kui sinu kodus elab laps, kes kardab pimedust või üksinda kodus olemist, siis see aitab turvatunnet luua. See eemaldab hirmu, mis on koduga seotud.


Cappuccino Jaspise kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:


- Cappuccino Jaspis parandab sinu oskust olla keskkonnasõbralik. See kristall ärgitab sinus vastutustundlikkuse tarbimise osas. See paneb sind mõtlema looduse ja kogu Maa peale. Aitab sul muutuda säästlikumaks ning vähendada tasapisi sinu ökoloogilist jalajälge. Kui sind huvitab kõik see teema, siis see kristall aitab veelgi rohkem süvitsi minna sellesse, kuidas sina isiklikult saaksid meie planeeti kaitsta ja hoida. See muudab sind keskkonnasäästlikuks ning parandab sinu harjumusi.


- See kristall on väga kasulik õpetamaks sulle elu väärtust ja selle hindamist. Cappuccino Jaspis aitab sul mõista seda, et peab olema tänulik võimaluste eest, mida elu meile pakub. See muudab sind vastutustundlikumaks enda tegude ja mõtete suhtes. See Jaspis on üks parimaid enesetervendajaid, mis suudab sinu iseloomu muuta. Kanna seda või hoia seda kristalli pidevalt enda lähedal, et saada inspiratsiooni selleks, et muutuda paremaks inimeseks iseenda ja teiste pärast.


- Cappuccino Jaspis aitab tervendada sinu eelmisi elusid ja sealt kaasa võetud Karmat. Selleks tuleb sul kanda seda kristalli pikaajaliselt talismanina endaga kaasas või hoida sellist kristallikomplekti enda lähedal, milles on Cappuccino Jaspis, Preseli, Rüoliit ja Kivistunud Puit. Hoia kõiki neid kristalle koos, need aitavad sinu Karmat tervendada ja sind eelmiste elude kahjulikest sidemetest välja lõigata. Kui need kristallid kokku paned, siis puhasta neid esmalt Kopaali viirukiga. Seejärel hoia kõiki kristalle peopesas, sule silmad ning soovi, et need kristallid aitaksid sinu eelmiste elude sidemeid ja Karmat tervendada.


- Kanna seda kristalli endaga kaasas, kui sul on vaja end maandada ning näha tõtt ajal, mil sul on raske seda näha. Cappuccino Jaspis eemaldab valenägemusi, aidates näha selgelt, tajuda erksalt ning teha õigeid otsuseid, kui otsuste langetamiseks on vajadus. See kristall parandab sinu oskust näha tõde ka kõige keerulisemal ajal. See on selle kristalli puhul nii kasulik omadus, et see annab juba põhjuse seda kristalli enda ellu tuua.


- Probleemidele lahenduste leidmiseks ning õige suuna kätte saamiseks aitab Cappuccino Jaspise enda lähedal hoidmine. See töötab suurepäraselt sinuga ajal, mil sul on vaimset ja emotsionaalset tuge vaja. See on eneseabi kristall, mis suurendab sinu enda mentaalset võimekust.


- Cappuccino Jaspis eemaldab liigse muretsemise ja ülemuretsemise. Kui sa tunned, et sa ei suuda vahet teha enda enda intuitsioonil, mis võib viidata ohule ja murele, millel ei ole sisu, siis Cappuccino Jaspis aitab sul sellel vahet teha. See ei lase sul liigselt muretseda, aidates stressi olulisel määral vähendada ning aitab sul hirmu näha vaid siis, kui tõepoolest midagi halba on juhtumas.


- Kui koged õudusunenägusid ning luupainajaid, hoia seda kristalli enda magamistoas, voodi all või unenäopüüdja küljes. Kui sa oled väsinud sellest, et ööd mööduvad hirmu all ning paanika tabab sind keset ööd, siis lase sellel kristallil end kaitsta ja tervendada. Cappuccino Jaspis blokeerib selliste kogemuste saamise öösel. See kaitseb sind deemonite ja halbade hingede eest, kes võivad olla selle kõige põhjuseks. Kui sa koged selliseid kohutavaid asju, siis palun ole hea ja tee enda magamistoas regulaarselt kodupuhastust. Põleta seal Viirukipuud ja Yerba Santat. Need aitavad sellistest energiatest lahti saada, mis soodustavad deemonite rändamist.


- See kristall annab sulle jõudu ja energiat ajal, mil sinu elus on väga palju toimumas. Kui tunned, et sul ei ole vaba aega puhkamiseks, lõõgastumiseks ja enda välja lülitamiseks, siis leia Cappuccino Jaspisele enda elus koht. See aitab suurendada sinu pingetaluvust ning säästa kokku kukkumisest, mis võib tekkida suure koormuse all olles. See aitab vältida ületöötamisest tekkivaid tervisemuresid ja depressiooni.


- Külluse koha pealt toob Cappuccino Jaspis sulle head õnne siis, kui soovid enda kodu või maja maha müüa. See on maaklerite ja kinnisvaraturul töötavatele inimestele tööedu ning õnne kristalliks. Kui sa töötad selles valdkonnas, siis kanna Cappuccino Jaspist töö tegemise ajal endaga kaasas või hoia seda kristalli kontoris. Soovitan lausa mitmeid kristalle hoida koos Ametriiniga, et aktiveerida rahavoolu liikumine selles valdkonnas. Kui soovid aga enda maja või kodu maha müüa, siis too see enda koduseinte vahele seniks kuni tehing on tehtud.


- Cappuccino Jaspis suurendab rahu tunnet, see aitab leida sul iseendaga rahu. Kui sa oled pidevalt närviline ning sa ei suuda lõõgastuda ega elu nautida, siis lase sellel kristallil end terveks teha.


RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.


- Cappuccino Jaspis kaitseb immuunsüsteemi, turgutades kogu keha ja tervist. Kanna seda kristalli talismanina, et saada sellest kasu enda füüsilisele ja vaimsele tervisele.


- Cappuccino Jaspis toidab hinge tervendava väega, aidates hingerahu tuua ning füüsilist keha toita vajaliku energiaga, et see terveneks erinevatest terviseprobleemidest.


- Paljudel inimestel on probleeme suitsetamise maha jätmisega. Minu juurde tulevad tihti nii naised kui ka mehed, kes ise soovivad tubakast loobuda, kuid muutuvad tihti liiga nõrgaks, et distsipliini hoida. Cappuccino Jaspis aitab suitsetamisest loobuda, see suurendab enesedistsipliini.


JUURTŠAKRA


Cappuccino Jaspis aitab tervendada Juurtšakrat, aidates kehal füüsiliselt, emotsionaalselt, vaimselt ja spirituaalselt terve püsida. See aitab lahti saada sellistest kommetest ja harjumustest, mis on sulle endale kahjulikud. Olgu nendeks sõltuvused, laiskus, ropendamine või pidev vihastamine - kõigest sellest aitab see kristall tasapisi väljuda. See muudab sind ennast paremaks inimeseks ja muudab sul endaga läbisaamise lihtsamaks.


SODIAAK


Cappuccino Jaspis mõjub kõige kiiremini KALJUKITSEDELE ja VÄHKIDELE. Mõlemal neil tähtkujude esindajatel on sarnane omadus jääda kinni harjumustesse, millest tuleb end vabaks päästa. Mõlemad võivad sattuda rutiini, mis nendele kummalegi hea ei ole. Cappuccino Jaspis aitab nendest vabaks pääseda ja ellu uuendusi tuua täpselt siis, kui neid vaja on.


Cappuccino Jaspist võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Kopaaliviirukiga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2,5*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesugusevälimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimustellitud tootel ol..
4.83€ 6.90€
Maksudeta:3.96€
NUNDERIIT on kaunis kristall, mille peamisteks värvusteks on pruun ja roheline, mis segunevad omavahel. Nunderiit on kahe kristalli segu - Kiastoliidi..
14.63€ 20.90€
Maksudeta:11.99€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
22.75€ 32.50€
Maksudeta:18.65€
CAPPUCCINO JASPIS on Jaspise üks liikidest, millele on iseloomulikuks selle pruunikas ja beežikas värvus. Välimuselt on Cappuccino Jaspi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
NUNDERIIT on kaunis kristall, mille peamisteks värvusteks on pruun ja roheline, mis segunevad omavahel. Nunderiit on kahe kristalli segu - Kiastoliidi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
SMARAGD on rohelise valguse kristall, mis toidab inimese hinge ja keskkonda tervendusega, spirituaalsusega, armastusega ning intelligentsusega.Sm..
13.79€ 19.70€
Maksudeta:11.30€
Pilt on illustratiivne.LA TENE kinkekomplekt "JÄÄR 2024. AASTAKS" on loodud Jäära tähtkujus sündinutele, et tuua neile edu&nb..
29.20€
Maksudeta:23.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.