Menüü
Ostukorv

LAAVA sõrmus (hõbe 925)

LAAVA sõrmus (hõbe 925) EHTED
LAAVA sõrmus (hõbe 925) EHTED
-10 %
LAAVA sõrmus (hõbe 925) EHTED
LAAVA sõrmus (hõbe 925) EHTED
LAAVA sõrmus (hõbe 925)
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
111.06€
123.40€
Maksudeta: 92.55€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LAAVA sõrmus (hõbe 925)

Võimalikud valikud

LAAVA on üks vanimaid ja enimlevinumaid kristalle, mida kasutada enda tervendamiseks ja spirituaalseks kaitseks. Annab füüsilist jõudu ja energiat ning oskab samas maha rahustada ka selliseid närvilisi energiaid, mis liiga teevad. Aitab kaitsta Sinu unistusi ja eesmärke ning hoiab ära takistusi, mis võivad soovunelmate täitumust takistada. Laava hoiab ära ebaõnne, mis võib eluteele sattuda. Muudab elu stabiilsemaks.

Laavat on kasutatud ja kasutatakse siiamaani väga paljudes erinevates kultuurides ning see kannab endaga kaasas väga pikka ajalugu. Laava kristall on tekkinud vulkaani purske tagajärjel, kus Laava on õhu käes aeglaselt jahtunud, sellest on tekkinud õhuline kristalli vorm nimega Laava. Laavat tuuakse peamiselt ookeanidest.

LAAVA maagiline mõju sõrmusena:

Kui kanda Laavat sõrmusena, siis see mõjub erimoodi igas erinevas sõrmes kantuna. Kuna minu kirg on Hiromantia, siis seletan teile veidi lahti, kuidas Laava teid aitab:

PÖIAL


Vasak - Vasakus pöidlas kanna Laavast sõrmust, kui soovid Laava kaitsvad omadused suunata iseendasse ja oma iseloomu. Näiteks kaitsta end iseeenda tekitatud probleemide eest.


Parem - Paremas pöidlas kanna Laava sõrmust, kui soovid Laava kaitsvad omadused suunata välismaailma ja kõigesse sellesse, millega sa kokku puutud. Näiteks kaitsta end teiste inimeste, looduse ja ülejäänud välistegurite poolt tekitatud probleemide eest.


NIMETISSÕRM EHK JUPITER


Vasak - Selles Jupiteri sõrmes on Laavat kasulik kanda siis, kui soovid end kaitsta ärasõnumise eest. Näiteks, kui sa oled kord kellegi poolt ärasõnutud, siis Laava ei lase sellel negatiivsel maagiaväel enam aktiivne olla. Kuna sa ei saa alati olla teadlik, kes on sind ärasõnunud ja millal, on kasulik enda Auraväljale sellist puhastust teha.


Parem - Paremas Jupiterisõrmes aitab Laava kaitsta sind konkreetsete inimeste eest, kes sulle ei meeldi, kelle suhtes sa tunned ohtu ja kes on sind su elus häirimas. Kui sul on Laavasõrmus sõrmes, siis soovi, et see konkreetne inimene jätaks sind rahule ja et sa oleksid tema tegude ning motiivide eest kaitstud.


KESKMINE SÕRM EHK SATURN


Vasak - Vasakus Saturnisõrmes on väga kasulik Laavasõrmust kanda. Selles sõrmes aitab Laava sinu enda iseloomus olevaid negatiivseid külgi parandada ja korrigeerida. Kui sinus on miski, mis ei lase sul selles elus täit õnne tunda, eneses rahulolu leida, siis Laava aitab sul muutuda. Lisaks aitab Laava kujundada sinu iseloomu järk-järgult paremaks. Ole hea, kanna Laavakristalli pikaajaliselt.


Parem - Paremas Saturnisõrmes kanna Laavakristalli, et lasta sellel enda saatust ja tulevikku kujundada. Kui sa soovid helgemat tulevikku, vähem probleeme või siis probleemidele kiiremaid lahendusi, siis Laava aitab sind kaitsta ja targemaks muuta. Selles sõrmes on mõistlik kanda Laavat enda elukvaliteedi parandamiseks.


NIMETA SÕRM EHK APOLLO


Vasak / Parem - Mõlemas Apollosõrmes aktiveeruvad Laava tugevad kaitsvad omadused ja seda igal tasandil. Soovitan Apollosõrmes kanda Laavat, kui Laavasõrmus sind köidab ja sa ei oska sellele kristallile konktreetset ülesannet anda. Selles sõrmes aitab Laava sind kaitsta kurja, ebaõigluse ja stressi eest.


VÄIKE SÕRM EHK MERKUUR


Vasak - Vasakus Merkuurisõrmes aitab Laava sinu suhtlemisoskusi parandada. Näiteks ei luba Laava kohatuid asju välja öelda või parandab sinu sotsiaalset võimekust.


Parem - Selles sõrmes kanna Laavasõrmust, kui soovid end vabaks päästa inimestest, kes on sulle kahjulikud. See on kahjulike sidemete purustamise sõrm, kui sa Laavat selles kannad. Kui sa ise ei oska mõista, kes võiks sinu elus olla ja kes mitte, siis Laava aitab sul alateadlikult enda sotsiaalses ringis korrektuure teha.

- Laavat on väga kasulik ehtena kanda, kuna sellel on oskus aidata sind ajal, mil su elus on vaja läbida kõige raskemaid katsumusi. Laava aitab probleemidele lahendusi leida, katsumusi ületada ja end tugevamaks inimeseks muuta. Laava aitab elu paremini mõista ja eriti selle nurga alt, mis puudutab raskusi.

- Laava on suurepärane pingete maandaja, sellel on oskus maandada energiaid, mis on selle kandja Auras parasjagu tasakaalust väljas. Kui sa oled või hakkad muutuma närviliseks, siis see aitab närvilisust tagasi tõmmata. Kui tunned liigset ärevust, siis see aitab ärevust maandada. Laava sobib väga hästi neile, kes tunnevad, et nad on kergelt ärrituvad. 

- Sobib sellisel eluperioodil kandmiseks, kus kõik on uus. Laava aitab uut algust kergelt vastu võtta, kohaneda olukorraga kiiresti ja lõpetada "mineviku taganutmise". Laava aitab elada hetkes ja hirmuta võtta vastu kõik, mis elul pakkuda on.

- Naistel aitab Laava vabaneda suguvõsa karmast, mis on seotud armastusega või armastuse needusega. Laavat tuleb senikaua kanda, kuni see esimest korda katki läheb. Katkine Laava viiakse metsa ja seejärel võetakse kandmiseks uus Laava ning hoitakse endaga kaasas kuus kuud, seejärel viiakse ka see metsa. Laava aitab neelata karmat, mida teised pereliikmed on kunagi endaga kaasa toonud. Sobib neile, kellel armastuses ei vea ja kellel oleks armastus justkui "ära keelatud".

- Laava aitab lahti saada kasuahnusest, ahnusest materiaalsuse suhtes ehk negatiivsest ning agressiivsest rahaahnusest. Kui sa kasutad Laavat või see on sinu kodus, siis see aitab sul sellisest pahest vabaneda. Rahaahnus viib energiate blokeerumisele, mis omakorda võtab sinu elust ära võimaluse omada külluseõnne. 

- Kanna Laavakristalli, kui sa tunned, et sa valad oma halba tuju liialt palju oma kõige kallimate peal välja. Laava võtab sinu halva tuju ja filtreerib selle Aurast välja nii, et keegi teine ei peaks selle tõttu kannatama. Laava aitab sul olla parem inimene, pereliige ja kaaslane. 

- Laava kaitseb sinu unistusi ja eesmärke. See aitab ära hoida takistusi, mis võivad pidurdada või peatada sinu soovunelmate täitumist. Kanna Laavat endaga kui kaitsekristalli või talismani, mis aitab sind sinu teekonnal. Laava hoiab ära ebaõnne, mis võib eluteele sattuda.

Laava kristall on väga huvitav juba sellepärast, et seda võib kanda ka riiete peal, kuna see neelab energiaid ja saadab neid edasi ilma igasuguse takistuseta. Kui tavaliselt soovitan ma kanda kristalli nahaga kontaktis, siis Laava suhtes ei ole see nii oluline.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Laavat, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
Stress, depressioon, elujõupuudus, eluenergiapuudus.

- Soovitan Laavat kanda endaga kaasas neil, kes põevad väga raskekujulisi haiguseid, nagu näiteks vähki. Seda selleks, et anda Aurale märguanne paranemiseks. Laava kannab endaga kaasas tule-elementi, mis on vajalik rasketest haigustest välja tulemiseks. Laava süstib usku ja lootust elusse ning annab jõudu haigustega võitlemiseks.

JUURTŠAKRA

Laavakristall on kasulik Juurtšakra tervendamiseks, sellel on oskus tugevdada Juurtšakra kaitsekilpi. See tähendab seda, et Laava ei lase Juurtšakral tasakaalust välja minna.
  
SODIAAK

Tähemärgilt toob Laava kõigile jõudu, energiat ja vastupidavust.

Laava on tasakaalu-, õnne- ja iseendas selgusele jõudmise kristall kõigile, kes on sündinud Jäära ja Sõnni üleminekul. Laava on kristall, mis toob Jäär-Sõnnile jõudu, vastupidavust, aitab ambitsioone ellu viia, blokeerib liigse negatiivsuse ja enesesse tõmbumise. Laava aitab Jäär-Sõnnil end paremini mõista, enda tee üles leida ja tasakaalustada teda nendel hetkedel, kus elus on tasakaal puudu. Laava võiks kindlasti olla Jäär-Sõnni elus ühel või teisel kujul.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui talisman on mõnel teisel eesmärgil kantud.

ASTROLOOGIA

Laava on SEA-AASTAL sündinute jaoks väga oluline kristall, see on nende peamiseks kaitsekristalliks. Laava aitab sea-aastal sündinuid hoida eemal ebaõnnest, kahjulikest suhetest, kahjulikest otsustest, tervisemuredest, stressist ja paljudest teistest väga ebameeldivatest teemadest. Laava võiks kindlapeale olla sea-aastal sündinul olemas, eriti ajal, mil on raskused eluteele end ilmutanud.

Laavast ehteid soovitan ma laadida Püriit geoodi peal ja puhastada Sandlipuuviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 1,2*2,5*0,6 cm. Sõrmus ei ole suletud, mis võimaldab sõrmuse suurust paari mm võrra reguleerida.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.