Menüü
Ostukorv

MUSKOVIIT auguga

MUSKOVIIT auguga EHTED
MUSKOVIIT auguga EHTED
-30 %
MUSKOVIIT auguga EHTED
MUSKOVIIT auguga EHTED
MUSKOVIIT auguga
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
4.90€
7.00€
Maksudeta: 4.02€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: MUSKOVIIT auguga

MUSKOVIITI on mitmeid erinevaid toone, heleroosast pruunini kuni läbipaistva kollaseni. Nendel erinevatel toonidel on olemas konkreetne energia, mida nad endast lisaks Muskoviidile omasele energiale välja annavad. Heledat tooni Muskoviit aitab kõige enam Inglitega kontakti saada ja unenägude maailma aktiivseks muuta. Roosakas-punakas Muskoviit on seotud emotsionaalse tervenemisega ja on väga suureks abiliseks valu vabastamisel. Pruunikas-mustjas Muskoviit on seotud hingedega kontakteerumisega, iseenda hingega kontakti leidmisega ja spirituaalse energia võimendamisega.

MUSKOVIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:

- Muskoviidi kandmine aitab meie Aura avada hingedele ja energiatele, et neid enda juurde meelitada positiivsel eesmärgil, milleks on meie kaitsmine. Et vältida halbade hingede ligipääsemist Auravälja, on soovitatav lisaks kanda mõnda kaitsvat kristalli, milleks on näiteks Must TurmaliinKullisilmTiigrisilmMust Obsidiaan.

- Muskoviit on kristall, mis aitab sinul sinu endaga ühendusse saada, aidates sul enda sisemist häält kuulda ja seda arvesse võtta. Inimene ei tohi iseendaga kontakti kaotada, mis aga enamusega just juhtubki. Muskoviit on kristall, mis õpetab sulle enda hinge ja selles olevat intuitsiooni kuulama. See omakorda muudab kogu elu lihtsamini käsitletavamaks, aidates sul mõista mida ja millal sa tegema pead. Muskoviit aitab sul mõista, mis on sinu jaoks õige ja mis on sinu jaoks kindlasti vale. Muskoviit on väga kasulik kristall enesearenguks ja spirituaalseks kasvamiseks. Kindlasti soovitan ma Muskoviiti sulle, kui sa tunned, et sa soovid ise oma elu juhtida.

- Muskoviidil on oskus aidata sul õigele teele liikuda ja kui sa oled sellel õigel teel, siis sinna ka jääda. Saatuses on olemas mitmeid erinevaid variante selle kohta, kuidas sa oma ülesanded ära teed. On olemas paremad teed ja on kehvemad teed. Muskoviit aitab üles leida võimalikult soodsa tee, mille kaudu on sul kasulikum oma elu ülesandeid teostada. Me saame enda elus valida seda, kuidas me kusagile jõuame, kuid katsumused ja ülesanded jäävad samaks. Muskoviit aitab sul elada nii, et sinu elu oleks sulle võimalikult palju kasulik. See kristall aitab sul elada oma elu nii, kuidas sina ise soovid oma elu elada, aidates sind vabaks päästa ahelatest, mis hoiavad sind tagasi, lõhkudes blokaade ja suunates sind liikuma oma eesmärkide poole. See kristall on täielik eneseabi-kristall, millel on olemas kogu jõud selleks, et sind ennast panna liikuma millegi nimel, mida sa väga enda ellu loodad saada.

- Muskoviit on väga kasulik unenägude esile kutsumiseks, sellel on oskus tuua prohvetlikke nägemusi ja teateid, millest sul võib väga palju kasu olla. Muskoviidil on oskus aktiveerida sinu meeli, et sa üldse suudaksid unenägusid näha. Kui sa päevasel ajal kannad Muskoviiti, siis see tervendab sinu kõrgemaid meeli ja aitab sul öösel unenäos prohvetlikke visioone saada. Seda sobib unenägude esile kutsumiseks kasutada ka siis, kui sa näed unenägusid väga harva. Kui sa ei näe unenägusid ja tõepoolest väga soovid unenägude maailmaga paremat kontakti luua, siis kindlasti sobib just Muskoviit sinu ellu. Sellel kristallil on oskus sinu unenägude maailma selgemaks muuta ja aitab sellisel juhul väga hästi, kus unenäod on nii katkendlikud või segased, et neid on raske lahti tõlgendada. Kui sul on sellised unenäod, siis Muskoviit võib tuua sinu unenägude maailma selguse. 

- Muskoviit avab telepaatilised oskused, kui need meie sees olemas on, selle avamiseks on soovitatav samal ajal kanda ka mõnda kolmanda silma kristalli, milleks on KüaniitIoliitSkolessiitLasuriit jne.

- Muskoviit ja Skolessiit teevad kahakesi väga head koostööd, nende energiate ühinemisel on need kristallid sulle abiks, aidates mõista, kas Inglisõnumid ehk numbrite kombinatsioonid, mida sa näed või märkad, on tõesed või valed. Skolessiit ja Muskoviit aitavad sul tunnetada, kas Inglid juhatavad sind ja kas märkidel on sinu jaoks olemas tähendus. Lisaks sellele avavad need kaks kristalli sind Inglite maailmale, vabastades sinus eksisteerivad energiad, mis takistavad Inglitel sind juhatada. Need kristallid suunavad sind end õigesti lainestama, et Inglitel oleks sinu juhatamiseks üldse võimalust. Skolessiit ja Muskoviit teevad sulle asjad selgemaks, aidates sul näha, mida sa saad usaldada ja mida mitte ning juhatavad sind sellisele spirituaalsele kasvamisele, mis on seotud Inglitega suhtlemisega. 

- Muskoviidi kandmine avardab sinu silmaringi, see on kristall, mis aitab sul mõista rohkem seda, mis maailmas toimub, aidates sul näha meie Maa süsteemi ja seda, miks Maa on midagi loonud ning miks meil mida vaja on. Eriliselt kasulik on see kristall sulle, kui sa soovid rohkem mõista, miks me siin Maa peal elame ja mis on meie siinne eesmärk.  See on kristall, mis aitab lasta vabaks enesekeskse mõtteviisi, et spirituaalne areng saaks toimuda. Mida rohkem sa suudad endast väljapoole vaadata, seda rohkem sa suudad Maapealsest elust õppida.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Muskoviit on tervendaja kristall sellele inimesele, kes kannatab liigsöömise, pidevate isu tekkimiste ja öisete söögiisu-probleemi korral. Muskoviit aitab isu taandada, blokeerida liigsöömist ja see aitab takistada lausa õgimist. Väga kasulik kristall, kui soovitakse enda toitumisharjumusi muuta paremaks ja tasakaalukamaks. Soovitan kanda dieedi pidamise ajal ja eelpool välja toodud probleemide korral.

- Ravitseb käärsoole ning neerudega soetud haiguseid. Muskoviit aitab veresuhkru kontrolli all hoida, aitab pidevast näljatundest ja puhitustest lahti saada, parandab seedeorganite tervist, kombineerides Ametüstiga aitab lahti saada unetusest ja parandab unehäireid.

SODIAAK

Tähemärgilt on Muskoviit õnne ja armastuse talismaniks LÕVIDELE. Muskoviidil on jõudu aktiveerimaks Lõvi õnnekanalit, Päikesepõimikut ja selle kaudu kutsuda Lõvi ellu tema soovide täitumisi. Kui Lõvi kannab Muskoviiti koos mõne teise kristalliga, siis see aitab selle teise kristalli väel kiiremini toimida. Muskoviit aitab Lõvi tema unistuse täitumise juures, aidates soovmõtlemisel täide minna. Lisaks sellele on Muskoviit suhteõnne, perekonna heaolu ja armastust pakkuva toimega.

ASTROLOOGIA

Muskoviit sobib Hiina astroloogia järgi kõikidele neile, kes on sündinud Sea-aastal ja eriliseks õnnesümboliks on neile, kes sünnivad 2019. aasta maa-sigadeks.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Muskoviiti võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviirukiga või Muskaatpähkli eeterliku õli auruga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 3x2x1cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
MUSKOVIITI on mitmeid erinevaid toone, heleroosast pruunini kuni läbipaistva kollaseni. Nendel erinevatel toonidel on olemas konkreetne energia, ..
16.59€ 23.70€
Maksudeta:13.60€
LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne vär..
31.50€ 45.00€
Maksudeta:25.82€
La Tene kristallikomplekt LÕVI "ARMASTUS" koosneb kahest LÕVI armastuseõnne ja südamesoovide täitumise kristallidest. Sell..
11.90€
Maksudeta:9.75€
LA TENE erikollektsioon kõrvarõngad "MUSKOVIIT" on kokku pandud Muskoviidi pärlist ja ülekullatud 925 hõbedast. Muskoviit toob Sin..
29.94€ 49.90€
Maksudeta:24.54€
MUSKOVIIT aitab sul endaga ühendusse saada, aidates enda sisemist häält kuulda ja seda arvesse võtta. Aitab õigele teele liikuda ja sinna ka jääd..
16.73€ 23.90€
Maksudeta:13.71€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
6.44€ 9.20€
Maksudeta:5.28€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
9.80€ 14.00€
Maksudeta:8.03€
QUANTUM QUATTRO on seotud kõrgema teadlikkusega, iseenda spirituaalsele teekonnale suunamisega, enesearenguga ja selgeltnägemisega. Kris..
2.80€
Maksudeta:2.30€
SODALIIT poleeritud
Enim müüdud
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
2.10€
Maksudeta:1.72€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
5.40€
Maksudeta:4.43€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.