Menüü
Ostukorv

QUANTUM QUATTRO poleeritud

QUANTUM QUATTRO poleeritud  KRISTALLID
QUANTUM QUATTRO poleeritud
2.80€
Maksudeta: 2.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: QUANTUM QUATTRO poleeritud

Võimalikud valikud

QUANTUM QUATTRO on seotud kõrgema teadlikkusega, iseenda spirituaalsele teekonnale suunamisega, enesearenguga ja selgeltnägemisega. Kristall, mis leiab sinu juurde tee, kui sa oled valmis kõige selle jaoks.

Quantum Quattro on mitmete kristallide segu, millest on see saanud ka enda erilise ja kirju väljanägemise. See koosneb peamiselt Malahhiidist, Suitskvartsist, Krüsokollast ja Dioptsiidist. Oma värvuselt on see hallika, sinaka ja roheka tooniga. Tegemist on kristalliga, mis peamiselt pärineb Namiibiast, mis asub Aafrikas.

Tegemist on kristalliga, mis aitab sul spirituaalselt areneda. See toob esile visioonide nägemist, parandab energiatunnetust, suurendab intuitsiooni võimekust ja mõjub suurepäraselt märkide tõlgendamisel. Kui sa soovid enda isiklikku võimekust tõsta, siis oled jõudnud täpselt õige kristallini. Sellel samal eesmärgil kasuta seda koos Azuriidi või Azuriit-Malahhiidi kristalliga. Need kristallid sobivad omavahel kokku.

Quantum Quattro on suurepärane kristall, kui sa kaldud üle mõtlema või üle analüüsima. See aitab sulle selgust luua, aidates tabada, kus koha peal sa liigselt muretsed ja kus on sul kaine suhtumine. See aitab igal hetkel sul mõista, mis on tõde ja sinu jaoks õige.

Kristall mõjub suurepäraselt õppijale, aidates õpiedukust parandada. See kiirendab faktide meelde jätmist, aitab keskenduda ja paremaid tulemusi saada. Kui sinu töö on keeruline ja pead pidevalt enda teadmisi värskendama, siis see kristall sobib ka sulle. Hoia seda töö tegemise aja enda lähedal. 

Quantum Quattrot kasutades võid sa tabada end mõtlemast asjade peale, millele on sul vaja just nüüd tähelepanu pöörata. See toob esile kõik selle, mis antud hetkel oluline on. Kui sa seda kristalli kasutad või kaasas kannad, siis jälgi enda mõtteid - juhuslikku ei ole selle kristalliga midagi.

Kui sul on soov enda võimekust parandada, siis aeg-ajalt kasuta Quantum Quattrot meditatsiooni ajal. Põleta samal ajal Viirukipuuviirukit ning lase visioonidel end üllatada. Tegemist on tugeva visioonikristalliga, mis aitab sul näha enda tulevikku ette. Korralik meditatsioon võib selle välja tuua.

Unenägude nägemine ning prohvetlike visioonide saamine on selle kristalliga võimalik. Hoia seda kristalli enda voodi kõrval, et öösel sinu enda meeled avaneksid tulevikuvisioonide osas. Lase see teeb sinu kõrval tööd, et sa jõuaksid õigete asjadeni enne nende ellu tulekut.

Quantum Quattro ja Pruuni Aragoniidi kooslus on seotud missioonitööga. Enne nende asetamist kodus Kagu-ilmakaarde või teiste kristallide keskele, mis on seal juba olemas, puhasta see koht kindlasti Taevalik viirukiga või Põldmündi eeterlik õliga. Sellega avad Kagu ehk küllusenurgas nende kristallide jaoks energiad, et missiooniportaal saaks avaneda. Asetades need kristallid kodus Kagu-ilmakaarde, avad energiaportaali, mille kaudu on sul võimalik enda missioonile lähemale jõuda. Need kristallid ühendavad sind sinu tõeliste annetega ja aitavad neid sinu ellu tuua ning jõuda lähemale oma elu- ja hingetööle. Kui soovid enda missioonile küllust  veelgi rohkem juurde tuua, siis lisa Quantum Quattrole ja Pruunile Aragoniidile juurde ka Malahhiiti.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Quantum Quattro on see kristall, millest vee-eliksiiri ei valmistata, kuna see sisaldab metalli.


- Quantum Quattro aitab vabaks lasta käitumismustritest, mille oled endale saanud vanemate või perekonna jälgedest. See ei lase sul korrata samu vigu, mida on kordanud sinu esivanemad. See eemaldab sideme, mis mõjub sulle kahjulikult.

- Eriti kasulik tervenduskristall sõltuvusmustri purustamiseks. Paljudes perekondades liigub sõltuvushaigus vanemalt lapsele ning edasi lapselapsele. Quantum Quattro kaitseb selliste laastavate mustrite eest.

- Tervendab emotsionaalsest traumat, aidates minevikus juhtunu unustada, andestada ning eluga edasi liikuda. See vabastab kummitavaid mõtteid, mis ei lase sul eluga edasi liikuda, tervendades ära osa sinust, mis tookord haiget sai.

KURGUTŠAKRA

Quantum Quattrot hoia enda elus, kui soovid parandada enda suhtlemisoskust. See vabastab hirmu ja eemaldab Kurgutšakras olevat blokaadi. See annab sulle võimaluse olla enesekindel suhtleja, parandades sinu enseväljendusoskust ja julgustades sind uute inimestega tutvuma.

Tegemist on kristalliga, mis aitab tervendada eelmiste elude traumasid, mis on Kurgutšakrale laastavalt mõjunud ning selle ära blokeerinud. Väga heaks kristalliks eelmiste elude tervendamiseks.

SODIAAK

Kuna Quantum Quattro on nii mitme kristalli segu, siis see töötab ideaalselt kõikide erinevate tähtkuju esindajatega. Kui sul tekib selle kristalliga side, siis on järelikult see märk, et seda on sul just nüüd vaja.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Quantum Quattrot võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Viirukipuuviirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

MALAHHIIT poleeritud
Enim müüdud 2023 RAHAÕNNEKRISTALL
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on külluse, ..
15.00€
Maksudeta:12.50€
TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
112.00€
Maksudeta:93.33€
VIIRUKIPUU ja MÜRRI seguviiruk on rahustava, meeli tervendava, Auravälja kaitsva, energiaid maandava, keskendumist soodustava ja spirit..
4.60€
Maksudeta:3.83€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesugusevälimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel o..
13.70€
Maksudeta:11.42€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesugusevälimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel o..
14.30€
Maksudeta:11.92€
MARIAMI JASPIS poleeritud
Enim müüdud
MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks väljanägemiseks pruunikas kuni tumepruun tekstuur, millel on he..
3.20€
Maksudeta:2.67€
ZEBRA JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks musta-valgekirju struktuur. Zebra Jaspis meenutab enda välj..
6.80€
Maksudeta:5.67€
GOLDRIVER on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnne, soovide tä..
6.60€
Maksudeta:5.50€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
3.80€
Maksudeta:3.17€
ROHELINE KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE KVARTS on kristall, mille peamine eesmärk on tuua Sinu ellu küllust ja jõukust. See toob ootamatuid häid võimalusi ning luksust. Aitab l..
3.80€
Maksudeta:3.17€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.