Menüü
Ostukorv

QUANTUM QUATTRO poleeritud

QUANTUM QUATTRO poleeritud  KRISTALLID
QUANTUM QUATTRO poleeritud  KRISTALLID
QUANTUM QUATTRO poleeritud  KRISTALLID
QUANTUM QUATTRO poleeritud  KRISTALLID
QUANTUM QUATTRO poleeritud
8.50€
Maksudeta: 7.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: QUANTUM QUATTRO poleeritud

Võimalikud valikud


QUANTUM QUATTRO on seotud kõrgema teadlikkusega, iseenda spirituaalsele teekonnale suunamisega, enesearenguga ja selgeltnägemisega. Kristall, mis leiab sinu juurde tee, kui sa oled valmis kõige selle jaoks.


Quantum Quattro on mitmete kristallide segu, millest on see saanud ka enda erilise ja kirju väljanägemise. See koosneb peamiselt Malahhiidist, Suitskvartsist, Krüsokollast ja Dioptsiidist. Oma värvuselt on see hallika, sinaka ja roheka tooniga. Tegemist on kristalliga, mis peamiselt pärineb Namiibiast, mis asub Aafrikas.


Tegemist on kristalliga, mis aitab sul spirituaalselt areneda. See toob esile visioonide nägemist, parandab energiatunnetust, suurendab intuitsiooni võimekust ja mõjub suurepäraselt märkide tõlgendamisel. Kui sa soovid enda isiklikku võimekust tõsta, siis oled jõudnud täpselt õige kristallini. Sellel samal eesmärgil kasuta seda koos Azuriidi või Azuriit-Malahhiidi kristalliga. Need kristallid sobivad omavahel kokku.


Quantum Quattro on suurepärane kristall, kui sa kaldud üle mõtlema või üle analüüsima. See aitab sulle selgust luua, aidates tabada, kus koha peal sa liigselt muretsed ja kus on sul kaine suhtumine. See aitab igal hetkel sul mõista, mis on tõde ja sinu jaoks õige.

Kristall mõjub suurepäraselt õppijale, aidates õpiedukust parandada. See kiirendab faktide meelde jätmist, aitab keskenduda ja paremaid tulemusi saada. Kui sinu töö on keeruline ja pead pidevalt enda teadmisi värskendama, siis see kristall sobib ka sulle. Hoia seda töö tegemise aja enda lähedal. 


Quantum Quattrot kasutades võid sa tabada end mõtlemast asjade peale, millele on sul vaja just nüüd tähelepanu pöörata. See toob esile kõik selle, mis antud hetkel oluline on. Kui sa seda kristalli kasutad või kaasas kannad, siis jälgi enda mõtteid - juhuslikku ei ole selle kristalliga midagi.


Kui sul on soov enda võimekust parandada, siis aeg-ajalt kasuta Quantum Quattrot meditatsiooni ajal. Põleta samal ajal Viirukipuuviirukit ning lase visioonidel end üllatada. Tegemist on tugeva visioonikristalliga, mis aitab sul näha enda tulevikku ette. Korralik meditatsioon võib selle välja tuua.


Unenägude nägemine ning prohvetlike visioonide saamine on selle kristalliga võimalik. Hoia seda kristalli enda voodi kõrval, et öösel sinu enda meeled avaneksid tulevikuvisioonide osas. Lase see teeb sinu kõrval tööd, et sa jõuaksid õigete asjadeni enne nende ellu tulekut.


RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Quantum Quattro
 on see kristall, millest vee-eliksiiri ei valmistata, kuna see sisaldab metalli.


- Quantum Quattro aitab vabaks lasta käitumismustritest, mille oled endale saanud vanemate või perekonna jälgedest. See ei lase sul korrata samu vigu, mida on kordanud sinu esivanemad. See eemaldab sideme, mis mõjub sulle kahjulikult.


- Eriti kasulik tervenduskristall sõltuvusmustri purustamiseks. Paljudes perekondades liigub sõltuvushaigus vanemalt lapsele ning edasi lapselapsele. Quantum Quattro kaitseb selliste laastavate mustrite eest.


- Tervendab emotsionaalsest traumat, aidates minevikus juhtunu unustada, andestada ning eluga edasi liikuda. See vabastab kummitavaid mõtteid, mis ei lase sul eluga edasi liikuda, tervendades ära osa sinust, mis tookord haiget sai.


KURGUTŠAKRA


Quantum Quattrot hoia enda elus, kui soovid parandada enda suhtlemisoskust. See vabastab hirmu ja eemaldab Kurgutšakras olevat blokaadi. See annab sulle võimaluse olla enesekindel suhtleja, parandades sinu enseväljendusoskust ja julgustades sind uute inimestega tutvuma.


Tegemist on kristalliga, mis aitab tervendada eelmiste elude traumasid, mis on Kurgutšakrale laastavalt mõjunud ning selle ära blokeerinud. Väga heaks kristalliks eelmiste elude tervendamiseks.


SODIAAK


Kuna Quantum Quattro on nii mitme kristalli segu, siis see töötab ideaalselt kõikide erinevate tähtkuju esindajatega. Kui sul tekib selle kristalliga side, siis on järelikult see märk, et seda on sul just nüüd vaja.


Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.


Quantum Quattrot võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Viirukipuuviirukiga.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.