Menüü
Ostukorv

NUNDERIIT auguga

NUNDERIIT auguga EHTED
-30 %
NUNDERIIT auguga
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
14.63€
20.90€
Maksudeta: 11.99€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: NUNDERIIT auguga


NUNDERIIT on kaunis kristall, mille peamisteks värvusteks on pruun ja roheline, mis segunevad omavahel. Nunderiit on kahe kristalli segu - Kiastoliidi ja Epidoodi - ehk maapõues on Nunderiit tekkinud ühelt kristallilt teisele liikumise tulemusena. Nunderiidi energiad on kombinatsioon Kiastoliidi ja Epidoodi väärtuslikest energiatest - Kiastoliit lisab Nunderiiti oma jõulist kaitseenergiat ja Epidoot rikastab Nunderiiti küllusliku väega. Seega on Nunderiit tugevate kaitsvate ja õnnetoovate energiatega. 


Nunderiit on välimuselt ja energeetiliselt väga huvitav kristall. Tegemist on sinu südamesoove kaitsva ja täideviiva kristalliga. 


Nunderiidi element on puit ja Feng Shuis tähendab see seda, et see on seotud heade perekonnasuhetega ning suhtlemisoskuste parandamisega. Nunderiit sobib Feng Shui järgi kodus kõige paremini Ida-ilmakaarde, seal töötab selle kristalli jõud kõige enam, parandades perekonna läbisaamist ja suurendades kogu perekonna head õnne. Nunderiit aitab kaasa heale eneseväljendusele, suurendab aktsepteerimist, andestamist ja tolerantsust. 


NUNDERIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:


- Nunderiit annab sulle suurepärast tuge hoidmaks sinu suhteid elujõulisena. Nunderiit hoolitseb selle eest, et sa saaksid hästi läbi oma kallimaga, lapsega, mõne teise pereliikmega, sõbraga, tööandjaga, kolleegiga ja kõigi teistega, kellega sa tegelikult soovid häid suhteid säilitada. See on suhete jaoks väga kasulik kristall. Tegemist ei ole armastusekristalliga, pigem ikka suhete kaitsjaga.


- Nunderiit aitab sinul ja kaitseinglil tugevat ühendust saada. Nunderiit kutsub kaitseingli sind valvama, kui kannad seda kristalli endaga kaasas. Kui soovid näiteks last kaitsta ja talle lisajõudu anda, siis kingi temale Nunderiidi kristall.


- Tegemist on kristalliga, mis aitab muremõtteid eemale viia ja on seega väga kasulik inimese vaimsele kehale. Kui sa kaldud pidevalt muretsema, ülemõtlema ja tekitad endale palju paanikat, siis Nunderiit aitab ebavajaliku energia vaigistada. See toob ebameeldiva energia sinus esile vaid siis, kui sul on vaja ohtu ette tajuda, mitte igapäevaselt. Nunderiit mõjub vaimsele tervisele tervendavalt, lisaks Nunderiidile aitab samamoodi ka toidulisand Bacopa Monnieri.


- Soovitan Nunderiiti kanda kaasas reisimisel (lisaks teistele reisimisel kaitsvatele kristallidele, nagu näiteks Kullisilm ja Ahhaat), kuna Nunderiit kaitseb reisijat, ei lase tal eksiteele sattuda, blokeerib vargaid ja probleeme toovaid inimesi. Nunderiit sobib igapäevaseks kasutamiseks inimesele, kes on pidevalt rändamas.


See kristall sobib ka neile, kes kardavad reisida, olgu selleks hirmuks lendamine, mure tervise pärast või millegi muu pärast. Nunderiit aitab rahutut hinge rahustada ja suurendada intuitsiooni, et hirmud tulevad välja vaid siis, kui neil on tõepõhi all.


- See kaunis kristall aitab kaitsta ka varandust, näiteks sinu kodu ja kinnisvara. Nunderiiti on mõistlik riputada välisukse lähedusse, et blokeerida majanduslikku ebaõnne kas kodus või äripinnal. Kui sul on esemeid, mida soovid kaitsta varaste või ebaõnne eest, siis tasub Nunderiiti hoida väärtuslike esemete või kohtade juures.


- Nunderiit sobib neile, kelle töös on suuri ohte. Näiteks on Nunderiit politseide, piirivalvurite, meremeeste kristalliks. Kui sinu töös on ohte, mis võivad sinu elu mõjutada, siis kanna Nunderiiti tööd tehes endaga kaasas.


- Tegemist on kristalliga, mis aitab sul iseendaks jääda ka siis, kui keegi teine kahtleb sinus ja paneb sind oma mõtetega teises suunas mõtlema. Nunderiit on personaalsuse säilitaja, aidates sul jääda iseendaks ka siis, kui teised inimesed, või näiteks ka meedia, üritab sind mõjutada. Spirituaalse poole pealt on see Nunderiidi energia väga kasulik.


- Nunderiit kaitseb sinu hinge, aidates blokeerida energiavampiire, takistades deemonlikel energiatel Auravälja siseneda, needuslikul või ärasõnuval energial Aurasse kinnituda. Kui sa kannad Nunderiiti kristalli, siis see aitab sulle tagada nähtamatu jõu ehk kui keegi soovib sulle halba ja sa kannad Nunderiidi kristalli, siis Nunderiit blokeerib need halvad soovid, mis sinu suunas saadetakse, takistades nendel mõtetel teostuda.


- Nunderiit on suurepäraseks abiliseks keerulisel perioodil, kuna see aitab sul hoolimata olukorrast näha elus lootust, ilu ja võlu. Seda on paljudel inimestel raske teha, kui elu on tekitanud palju probleeme. Nunderiit aitab olla positiivne, hoolimata millise olukorraga on tegu.


- Spirituaalse arengu poolelt on Nunderiit väga kasulik, kuna see on tugevatoimeline kaitsekristall, mis aitab sul elus edasi liikuda, süstib lootust ja aitab positiivne olla. Igaüks, kes soovib kristallide maailmast midagi spetsiifilisemat, siis Nunderiit on hea valik.


RAVITSEMINE


- Nunderiit suurendab füüsilist vastupidavust, aidates neid, kellel on jõuvarud pidevalt otsas. Nunderiiti on hea kasutada treeningutel, kuna see suurendab füüsilist jõudu. Lisaks soovitan toidulisandit L-Tauriin, mis on samasuguse toimega.


- Tegemist on kristalliga, mida saab kasutada viljakusprobleemide tervendamiseks. Kui on probleeme reproduktsiooniorganitega ja raskusi viljastumisega, siis on kasulik Nunderiiti kanda senikaua, kuni probleem on kadunud.


- Vaimsel tasandil on see rahustava toimega ja igaüks, kes kannatab vaimse pinge, stressi, ületöötamise all, võiks Nunderiidi enda ellu tuua.


SÜDAMETŠAKRA


Nunderiit töötab edukalt Südametšakraga, aidates tervendada selles olevaid probleeme, et Südametšakra saaks korralikult funktsioneerida. Näiteks aitab Nunderiit tervendada emotsionaalseid traumasid, mis ei lase sul tänast elu ja hetke nautida. See õpetab hetkes elamise kunsti, aga selle saavutamiseks on vaja esmalt minevikuga lõpparve teha. Nunderiit parandab selle osa sinus, mis ei lase sul eluga edasi liikuda.


SODIAAK


Nunderiiti võib kanda igaüks, aga SÕNNID on need, kes suudavad sellest ilusast kristallist saada ka teistsugust väge. Sõnnide jaoks on Nunderiit hea nende enesearenguks, see aitab Sõnnil mõista seda, mida ta peab endas muutma, et elu saaks edasi edeneda. Meie elu eesmärkideks on iseennast kujundada, parandada ja tervendada. Nunderiit avab Sõnnis mõistmise, mis on temal vajal enda jaoks siin elus ära teha, see juhatab teda  arengule.


Nunderiiti võiks laadida Muskoviit geoodi peal, puhastamiseks sobib kõige enam Bensoe viiruk.


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2,5*2*1 cm. Toode ei sisalda paela ega hõbeketti.
EPIDOOT on enda olemuselt väga kauni sügavrohelise või samblarohelise tooniga. Epidoodi kristalli seest võid leida mustjaid kuni valgeid triipe..
11.27€ 16.10€
Maksudeta:9.24€
Kaelavõru on väga kaunis ja mugav iluese kristallehete kandmiseks. Kaelavõru läheb läbi enamustest auguga kristallidest ja seda sobib ka hõbeeh..
12.40€
Maksudeta:10.16€
BENSOE on puu, mille vaigust valmistatakse tervendavat viirukit. Bensoe on väga kasulik nii vaimsel kui ka füüsilisel tasandil. See aitab kaits..
3.30€
Maksudeta:2.70€
CAPPUCCINO JASPIS on Jaspise üks liikidest, millele on iseloomulikuks selle pruunikas ja beežikas värvus. Välimuselt on Cappuccino Jaspi..
8.68€ 12.40€
Maksudeta:7.11€
NUNDERIIT on kaunis kristall, mille peamisteks värvusteks on pruun ja roheline, mis segunevad omavahel. Nunderiit on kahe kristalli segu - Kiastoliidi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
HÕBESILM SERPENTIIN on tumerohelist värvi kristall, mille seest jooksevad läbi hallikad-valged mustrid, sellest on see kristall saanud ka oma nim..
6.16€ 8.80€
Maksudeta:5.05€
MANDLID on seemned, mida on väga mõnus süüa ja mis on väga toitvad. Küll on aga mandlitest võimalik saada õli, millel on väga palju pakkuda sin..
7.90€
Maksudeta:6.47€
ARMASTAJA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Roosi, Lavendli..
14.90€
Maksudeta:12.21€
TERVENDAJA roll-on eeterlike õlide segu koosneb 100% eeterlikest õlidest ja baasõlist, milleks on nisuiduõli. Selles segus on Lavendli,..
14.90€
Maksudeta:12.21€
VIINAMARJAD on imemaitsvaid viljad, mis on väga toitvad ja inimeste jaoks erilise väärtusega. Viinamarjaseemneõli saadakse viinamarjadest, see pressit..
7.90€
Maksudeta:6.47€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.