Menüü
Ostukorv

OOKEANI JASPIS kõrvarõngad tilk (hõbe)

OOKEANI JASPIS kõrvarõngad tilk (hõbe) HÕBEEHTED
OOKEANI JASPIS kõrvarõngad tilk (hõbe) HÕBEEHTED
AINUEKSEMPLAR -30 %
OOKEANI JASPIS kõrvarõngad tilk (hõbe) HÕBEEHTED
OOKEANI JASPIS kõrvarõngad tilk (hõbe) HÕBEEHTED
OOKEANI JASPIS kõrvarõngad tilk (hõbe)
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
83.30€
119.00€
Maksudeta: 68.28€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: OOKEANI JASPIS kõrvarõngad tilk (hõbe)

Ookeani Jaspis on väga kirju kristall, seega tellitud kristall võib erineda pildil olevatest.

OOKEANI JASPIS aitab meil iseennast rohkem mõista. Aitab lahti saada negatiivsetest mõtetest ja suhtumisestasendades selle optimismi ja ambitsioonidega.  

Ookeani Jaspis on üks Jaspise liikidest, millele on omane väga kirju väljanägemine. Ookeani Jaspise põhiliseks tooniks on roheline ja hallikas-valge, kuid selles võib esineda ka punakat ja kollast tooni. Selles on palju erinevaid varjundeid ja see on nii-öelda segukristall erinevatest Ahhaatidest, mis teebki selle energia eriliseks kuna see suudab erinevaid energiablokaade vabastada. Ookeani Jaspise kristalli peetakse kadunud Atlantise hingede kristalliks, kuna sellel on oskus avada inimese hinges sügavam tähendus, sügavamad anded ja oskused, mida eelmiste eludega on enda hinge talletatud. Ookeani Jaspis on eriline kristall, kuna seda leidub vaid Madagaskaril ja see on ainuke koht, kus seda saab kaevandada.

Ookeani Jaspis tõmbab enda poole hingesid, kellel on pikk minevik seljataga ja sügavad kogemused kogetud. See tõmbab sind selle poole sellepärast, et nüüd sellel eluperioodil on vaja mingisugune anne, oskus või teadmine sinu sees avada, sul läheb seda lihtsalt vaja.

Absoluutselt kõik Ookeani Jaspise kristallid on omanägu, seega kõik kristallid, ehted ning Ookeani Jaspisest valmistatud väeesemed näevad kõik väga ainulaadsed välja. Küll aga on erinevatel värvustel ka omad energiad. Olenevalt millist värvi on just ühes kristallis olemas, siis just need energiad on selles võimsamad ja rohkem esile tõstetud.

Valge, läbipaistev ja sinakas toon - Selles Ookeani Jaspise kristallis on rohkesti Kaltsedoni, mis on ka üks Ookeani Jaspise koostisosadest. Kaltsedon annab sellele heleda ja sinaka värvuse. Sellist tooni kristall kannab endaga kaasas suuremat sorti õnne energiat. Sellel on oskus sind suhtlema suunata ja seda eriti iseenda hinge, intuitsiooni ning Inglitega.

Kollakas, oranžikas ja punakas-pruun toon - Kui Ookeani Jaspises on tugevalt esindatud just sellised toonid, siis see sama Ookeani Jaspis annab sulle väga palju elujõudu ja energiat. Sellist värvi Ookeani Jaspis on energiate taastaja ja on eriliselt kasulik füüsilise keha tervendamise jaoks.

Roheline ja jooneline tekstuur - Roheka ja joonelise tekstuuriga Ookeani Jaspis suunab sinu kehasse ning hinge tasakaalu. See on multifunktsionaalne Ookeani Jaspis, mis kannab väga kõrgelt endaga kaasas Ookeani Jaspise üldiseid energiaid. Mida rohelisem on Ookeani Jaspis, seda kiiremini sa saad selle kristalli energia endasse.

Ookeani Jaspise sees võib esineda kõiki neid ülalpool välja toodud energiaid. See tähendab seda, et kõik need väed on kõrgelt esiletungivad. 


OOKEANI JASPISE maagiline mõju kõrvarõngastena:

- Ookeani Jaspise kandmine kõrvarõngastena aitab tervendada ülemisi Tšakraid. Ookeani Jaspis niiviisi kantult aitab lahti saada pingest, mis sinu meeltesse tekib ülemõtlemise tagajärjel.

- Aitab lahti saada ennastohverdavast mõtteviisist, liigsetest enesekriitilistest mõtetest, enese šaboteerimisest, liigsest ärrituvusest, negatiivsest suhtumisest. 

- Ookeani Jaspis on kristall, mis aitab sul lihtsalt õnnelik olla ja kõige enam on see kasulik perioodil, kus kuidagi kõik negatiivsed asjad jooksevad ühte kokku ja muudavad sind seejärel närviliseks.

- Ookeani Jaspis stimuleerib loomingulist mõtteviisi ja on tervendajate kristall. Tervendajate kristall seda selles mõttes, et see aitab energiat hoida ning areneda selles valdkonnas. 

- Väga heaks väeesemeks tööjuures kandmisel. Ookeani Jaspisel on oskus sind detailide peale rõhku osutama panna. Ookeani Jaspis aitab väga keerulistele projektidele keskenduda ja neid lõpuni viia. See aitab mõttetegevusele kaasa, mis on seotud tööga või raha teenimisega.

- Ookeani Jaspis on teada tuntud oma omaduste poolest, milleks on loomingulisuse avanemine ja uute ideede tekkimine. See on kristall, mis paneb sind teistpidi mõtlema ja nägema asju sellise nurga alt, kuidas sulle näha on kasulik. See on kristall, mis aitab sul olla fantaasiarikka mõtlemismaailmaga ja samas aidates sul ka inspiratsiooni koguda igalt poolt, kus sa esialgu võiksid tunda, et see oleks pea võimatu. 

- Artistide esimeseks õnnekristalliks ärilisel tasandil on Piltjaspis ja loomingu aktiveerimiseks Ookeani Jaspis. Need kaks kristalli võiksid artisti loometoas/-keskkonnas alati olemas olla, et küllus ja inspiratsioon oleks alati tagatud. 

- Ookeani Jaspis on elurõõmukristall, mis õpetab sind igast väiksemast asjast rõõmu tundma. See kristall avab sinu silmad nendes kohtades, kust sul on võimalik enda hingele head leida, ja aitab keskenduda sinu ümber kõigele väiksele, mis loob terviku. Kristall, mis annab sulle võimaluse nautida hetke, milles eksisteerid.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Ookeani Jaspis ravitsemise eesmärgil on väga kasulik siis, kui soovite tervendust anda mõnele allolevale probleemile:

- Kanna Ookeani Jaspist kõrvarõngastena, kui sa soovid kaela piirkonnas olevatele lümfidele tervendust anda. Ookeani Jaspis tervendab lümfisüsteemi.

- Kasulik kõrvarõngastena kandmisel, kui sa soovid enda närvisüsteemi tervendada.

- Aitab tervendada aknet ja teisi nahahaiguseid, mis näo peal eksisteerivad.

PÄIKESEPÕIMIK

Kanna Ookeani Jaspise talismani võimalikult pika paela/kaelakee otsas, et see ulatuks Päikesepõimiku juurde. Kui sa kannad seda kristalli nii, siis see kristall aitab sul mõista end paremini, aidates sul mõista miks ja mida sa tunned. See on kristall, mis aitab Päikesepõimikul terve olla. Ookeani Jaspis viib Päikesepõimiku ja Kurgutšakra omavahel tööd tegema. See suunab sinu mõtteid positiivsemaks ja suurendab sinu oskust teistega suhelda.

SÜDAMETŠAKRA

Tegemist on Südametšakra kristalliga, mis aitab sul mõista inimsidemeid paremini. Aru saada iseseisvalt sellest, miks keegi sinu elus on, mida sul on vaja sellest sidemest õppida ja vajadusel vabastada see inimene, kui side on lõppenud või see on ühel või teisel viisil sinu jaoks toksiline. Lase Ookeani Jaspisel end aidata, abistada ja tervendada. Soovitan sul lugeda ka minu artiklit "Kuidas teada, kellele enda aega kinkida ja kellele mitte".

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Ookeani Jaspis kõige enam KALASIDJÄÄRASID ja VEEVALAJAID. Eriliselt kasulik on Ookeani Jaspis Kalade meeste jaoks, kes soovivad endale sisemist rahu tuua ning rõõmsameelsemad olla. Peale selle on Ookeani Jaspis võimas tööedu kristall Veevalajate naistele.

NUMEROLOOGIA

Ookeani Jaspis on 12. kuupäeval sündinute õnne-, heaolu- ja enese üles leidmise kristalliks. Ookeani Jaspis abistab sind, kui sa oled 12. kuupäeval sündinud, aidates sinu ellu tasakaalu tuua ja säästa sind meeleolukõikumiste eest. Ookeani Jaspis aitab üles leida selle loomingulise ande, mille 12. kuupäev on sinule selleks eluks kinkinud, mida sa saad selles elus kasutada. Kui see on leitud, aitab Ookeani Jaspis su loomingulise avada ja leida selle kõige jaoks väljundi.

Ookeani Jaspist võid laadida Aragoniit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Rosmariiniviiruki või eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kõrvarõngaste kogupikkus ca 3,5 cm. Kristall ca 2x1x0,3 cm.
Ookeani Jaspis on väga kirju kristall, seega tellitud kristall võib erineda pildil olevatest.OOKEANI JASPIS aitab meil iseennast rohkem mõis..
1.00€
Maksudeta:0.82€
Ookeani Jaspis on väga kirju kristall, seega tellitud kristall võib erineda pildil olevatest.OOKEANI JASPIS aitab meil iseennast rohkem mõis..
11.13€ 15.90€
Maksudeta:9.12€
OOKEANI JASPIS ripats (hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR -30 %
Ookeani Jaspis on väga kirju kristall, seega tellitud kristall võib erineda pildil olevatest.OOKEANI JASPIS aitab meil iseennast rohkem mõis..
46.76€ 66.80€
Maksudeta:38.33€
Ookeani Jaspis on väga kirju kristall, seega tellitud kristall võib erineda pildil olevatest.OOKEANI JASPIS aitab meil iseennast rohkem mõis..
17.08€ 24.40€
Maksudeta:14.00€
OOKEANI JASPIS ripats (hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR -30 %
Ookeani Jaspis on väga kirju kristall, seega tellitud kristall võib erineda pildil olevatest.OOKEANI JASPIS aitab meil iseennast rohkem mõis..
46.76€ 66.80€
Maksudeta:38.33€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.