Menüü
Ostukorv

OOKEANI JASPIS poleeritud

OOKEANI JASPIS poleeritud KRISTALLID
OOKEANI JASPIS poleeritud
1.00€
Maksudeta: 0.82€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: OOKEANI JASPIS poleeritud

Võimalikud valikud

Ookeani Jaspis on väga kirju kristall, seega tellitud kristall võib erineda pildil olevatest.

OOKEANI JASPIS aitab meil iseennast rohkem mõista. Aitab lahti saada negatiivsetest mõtetest ja suhtumisestasendades selle optimismi ja ambitsioonidega.  

Ookeani Jaspis on üks Jaspise liikidest, millele on omane väga kirju väljanägemine. Ookeani Jaspise põhiliseks tooniks on roheline ja hallikas-valge, kuid selles võib esineda ka punakat ja kollast tooni. Selles on palju erinevaid varjundeid ja see on nii-öelda segukristall erinevatest Ahhaatidest, mis teebki selle energia eriliseks kuna see suudab erinevaid energiablokaade vabastada. Ookeani Jaspise kristalli peetakse kadunud Atlantise hingede kristalliks, kuna sellel on oskus avada inimese hinges sügavam tähendus, sügavamad anded ja oskused, mida eelmiste eludega on enda hinge talletatud. Ookeani Jaspis on eriline kristall, kuna seda leidub vaid Madagaskaril ja see on ainuke koht, kus seda saab kaevandada.

Ookeani Jaspis tõmbab enda poole hingesid, kellel on pikk minevik seljataga ja sügavad kogemused kogetud. See tõmbab sind selle poole sellepärast, et nüüd sellel eluperioodil on vaja mingisugune anne, oskus või teadmine sinu sees avada, sul läheb seda lihtsalt vaja.

Absoluutselt kõik Ookeani Jaspise kristallid on omanägu, seega kõik kristallid, ehted ning Ookeani Jaspisest valmistatud väeesemed näevad kõik väga ainulaadsed välja. Küll aga on erinevatel värvustel ka omad energiad. Olenevalt millist värvi on just ühes kristallis olemas, siis just need energiad on selles võimsamad ja rohkem esile tõstetud.

Valge, läbipaistev ja sinakas toon - Selles Ookeani Jaspise kristallis on rohkesti Kaltsedoni, mis on ka üks Ookeani Jaspise koostisosadest. Kaltsedon annab sellele heleda ja sinaka värvuse. Sellist tooni kristall kannab endaga kaasas suuremat sorti õnne energiat. Sellel on oskus sind suhtlema suunata ja seda eriti iseenda hinge, intuitsiooni ning Inglitega.

Kollakas, oranžikas ja punakas-pruun toon - Kui Ookeani Jaspises on tugevalt esindatud just sellised toonid, siis see sama Ookeani Jaspis annab sulle väga palju elujõudu ja energiat. Sellist värvi Ookeani Jaspis on energiate taastaja ja on eriliselt kasulik füüsilise keha tervendamise jaoks.

Roheline ja jooneline tekstuur - Roheka ja joonelise tekstuuriga Ookeani Jaspis suunab sinu kehasse ning hinge tasakaalu. See on multifunktsionaalne Ookeani Jaspis, mis kannab väga kõrgelt endaga kaasas Ookeani Jaspise üldiseid energiaid. Mida rohelisem on Ookeani Jaspis, seda kiiremini sa saad selle kristalli energia endasse.

Ookeani Jaspise sees võib esineda kõiki neid ülalpool välja toodud energiaid. See tähendab seda, et kõik need väed on kõrgelt esiletungivad. 

Ookeani Jaspis muutub iga aastaga aina haruldasemaks, seega võib tekkida olukord, kus seda enam ei leidu. Kui sul on mõni Ookeani Jaspise kristall, ehe või väeese, siis hoia seda hoolega.

Ookeani Jaspis on äärmiselt positiivse loomuga, see kristall on täpselt siis kasuks, kui tunned, et sul on vaja midagi "edasi tõukavat". Ookeani Jaspis toob positiivust ja aitab negatiivsetest või kohati ka takistavatest emotsioonidest vabaks lasta. Aitab sul elada nii, et sa ei võtaks väga tõsiselt teiste inimeste negatiivsust. Ookeani Jaspis aitab sul enda mõtteid, tundeid ja emotsioone vabalt väljendada nii nagu sa neid ka tunned.

Eelmised elud

Lisa Ookeani Jaspis "Inglite" kristallide komplekti või "Astraalrännaku" kristallide sekka, kui soovid unes näha enda eelmisi elusid või seikasid nendest. Ookeani Jaspisel on oskus aidata mäletada, mida oled eelmistes eludes korda saatnud ja mida õppinud ning neid oskusi selles elus positiivselt ära rakendada.

Tervendaja

Ookeani Jaspis on tervendajate kristall, see aitab tervendajal leida tasakaalu enda energia jagamise osas. Kui tervendaja kannab endaga kaasas Ookeani Jaspist, siis Ookeani Jaspis õpetab piiri pidama enda energia jagamise osas. See ei lase sul enda energiat tühjaks jagada.

Loomingulisus ja uued ideed

Ookeani Jaspis on teada-tuntud oma omaduste poolest, milleks on loomingulisuse avanemine ja uute ideede tekkimine. See on kristall, mis paneb sind teistpidi mõtlema ja nägema asju sellise nurga alt, kuidas sulle näha on kasulik. See on kristall, mis aitab sul olla fantaasiarikka mõtlemismaailmaga ja samas aidates sul ka inspiratsiooni koguda igalt poolt, kus sa esialgu võiksid tunda, et see oleks pea võimatu. 

Artistide esimeseks õnnekristalliks ärilisel tasandil on Piltjaspis ja loomingu aktiveerimiseks Ookeani Jaspis. Need kaks kristalli võiksid artisti loometoas/-keskkonnas alati olemas olla, et küllus ja inspiratsioon oleks alati tagatud. 

Tööedu

Ookeani Jaspis on tööedu kristall neile, kes teevad enda käe peal midagi ja on endale tööandjad. Ookeani Jaspis aitab uutel ideedel tulla ja lahti mõelda, mis on kasulik sulle ning millised projektid kahjulikud. Lisa Ookeani Jaspis rahakarpi, tööedu kristallide sekka kodu Põhjapoolsesse nurka, töö dokumentide vahele või töölauale. Äriinimene võiks Ookeani Jaspist ka ehtena kaasas kanda.

Töölaua peal hoidmine

Ookeani Jaspise töölaual, kontoris või üleüldse töö juures hoidmine aitab sul läbi saada teiste inimestega. Aitab konflikte vältida ja suurendada omavahelist suhtlust ning koostööd.

Kodu idapoolne nurk

Hoia Ookeani Jaspist kodu kõige Idapoolsemas toas või kui sul on juba sinna loodud "tervise" kristallide komplekt, siis lisa see sinna. Ookeani Jaspis toob seal piirkonnas olles majja tervist ja aitab perekonnal erinevatest haigustest kiiremini terveneda.

Kodu läänepoolne nurk

Lisa Ookeani Jaspis kodu sellesse piirkonda, et majja sõpru kutsuda, häid tuttavaid ja paremat läbisaamist luua võõramate inimestega. Ookeani Jaspis aitab sul teiste inimestega hästi läbi saada.

Elurõõmukristall

Ookeani Jaspis on elurõõmukristall, mis õpetab sind igast väiksemast asjast rõõmu tundma. See kristall avab sinu silmad nendes kohtades, kust sul on võimalik enda hingele head leida, ja aitab keskenduda sinu ümber kõigele väiksele, mis loob terviku. Kristall, mis annab sulle võimaluse nautida hetke, milles eksisteerid.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest 
kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Ookeani Jaspis aitab tervendada järgmiseid tervise probleeme:

- Päikesepõimiku või Kurgutšakra blokaade aitab eemaldada ja sinna energiat anda. Päikesepõimikusse annab positiivset ellusuhtumist ja Kurgutšakrale oskust end väljendada ning suhelda.

- Aitab tervendada meeleolukõikumisi, tasakaalu probleeme, süda paha olekut, iiveldust (raseduse ajal ja ka muul ajal).

- Seedeprobleemid, ainevahetus, mürkide kehast väljutamine ja vitamiinide kiirem omastamine. Ookeani Jaspis on väga tõhus tervendus kristall, mis aitab verel vahetuda ja ergutada üleüldist immuunsust. 

PÄIKESEPÕIMIK

Kanna Ookeani Jaspise talismani võimalikult pika paela/kaelakee otsas, et see ulatuks Päikesepõimiku juurde. Kui sa kannad seda kristalli nii, siis see kristall aitab sul mõista end paremini, aidates sul mõista miks ja mida sa tunned. See on kristall, mis aitab Päikesepõimikul terve olla. Ookeani Jaspis viib Päikesepõimiku ja Kurgutšakra omavahel tööd tegema. See suunab sinu mõtteid positiivsemaks ja suurendab sinu oskust teistega suhelda.

SÜDAMETŠAKRA

Tegemist on Südametšakra kristalliga, mis aitab sul mõista inimsidemeid paremini. Aru saada iseseisvalt sellest, miks keegi sinu elus on, mida sul on vaja sellest sidemest õppida ja vajadusel vabastada see inimene, kui side on lõppenud või see on ühel või teisel viisil sinu jaoks toksiline. Lase Ookeani Jaspisel end aidata, abistada ja tervendada. Soovitan sul lugeda ka minu artiklit "Kuidas teada, kellele enda aega kinkida ja kellele mitte".

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Ookeani Jaspis kõige enam KALASIDJÄÄRASID ja VEEVALAJAID. Eriliselt kasulik on Ookeani Jaspis Kalade meeste jaoks, kes soovivad endale sisemist rahu tuua ning rõõmsameelsemad olla. Peale selle on Ookeani Jaspis võimas tööedu kristall Veevalajate naistele.

NUMEROLOOGIA

Ookeani Jaspis on 12. kuupäeval sündinute õnne-, heaolu- ja enese üles leidmise kristalliks. Ookeani Jaspis abistab sind, kui sa oled 12. kuupäeval sündinud, aidates sinu ellu tasakaalu tuua ja säästa sind meeleolukõikumiste eest. Ookeani Jaspis aitab üles leida selle loomingulise ande, mille 12. kuupäev on sinule selleks eluks kinkinud, mida sa saad selles elus kasutada. Kui see on leitud, aitab Ookeani Jaspis su loomingulise avada ja leida selle kõige jaoks väljundi.

Ookeani Jaspist võid laadida Aragoniit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Rosmariiniviiruki või eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Ookeani Jaspis on väga kirju kristall, seega tellitud kristall võib erineda pildil olevatest.OOKEANI JASPIS aitab meil iseennast rohkem mõista. A..
15.50€
Maksudeta:12.70€
Ookeani Jaspis on väga kirju kristall, seega tellitud kristall võib erineda pildil olevatest.OOKEANI JASPIS aitab meil iseennast rohkem mõis..
11.00€
Maksudeta:9.02€
Ookeani Jaspis on väga kirju kristall, seega tellitud kristall võib erineda pildil olevatest.OOKEANI JASPIS aitab meil iseennast rohkem mõis..
24.40€
Maksudeta:20.00€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
12.90€
Maksudeta:10.57€
OOKEANI JASPIS aitab meil iseennast rohkem mõista. Aitab lahti saada negatiivsetest mõtetest ja suhtumisest, asendades&n..
16.80€
Maksudeta:13.77€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.00€
Maksudeta:2.46€
KUUKIVI poleeritud
Enim müüdud
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
0.80€
Maksudeta:0.66€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad laigud ..
1.45€
Maksudeta:1.19€
MUST OBSIDIAAN on väga tugeva toimega kristall, mis aitab kaitsta inimese isikliku aurat, kodu aurat ja esemete energiat. Must Obsidiaa..
4.60€
Maksudeta:3.77€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
1.60€
Maksudeta:1.31€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.