Menüü
Ostukorv

PIETERSIIT auguga

PIETERSIIT auguga EHTED
PIETERSIIT auguga EHTED
-30 %
PIETERSIIT auguga EHTED
PIETERSIIT auguga EHTED
PIETERSIIT auguga
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
16.10€
23.00€
Maksudeta: 13.20€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PIETERSIIT auguga

Pilt on illustreeriv. Terasest kaelavõru ja Sinine Ahhaat viil ülekullatud äärega ei kuulu komplekti.

PIETERSIIT avastati esmakordset Namiibiast ja sai endale nime mehe käest, kes selle kristalli avastas. Kui tavaliselt on kristall konkreetsete toonidega, siis Pietersiiti võib leida sinisest hallini, mustast kuni kuldseni, valgest kuni punakas-pruunini. Pietersiidi erinevad värvispektrid loovad sellest kristallist võimsa Kolmanda Silma avaja ja ühe võimsa kaaslase spirituaalsele teekonnale.

Pietersiit on kristall, mis aitab näha selgelt ilma meelepetteta ja ilma ahvatlusteta ehk see annab isegi väga ahvatlevas olukorras sulle mõista, kas tegemist on reaalsusega või impulsi ajendil tekkinud tundega. Seega sobib väeesemeks neile, kes kalduvad liialt sinisilmsed olema ja kes ei taju reaalset ohtu või asjade tagamaid. Pietersiit muudab selle kandja ettevaatlikumaks ja tuleviku peale mõtlevaks.

Pietersiit on muudatuste tegemise kristall, kuna see aitab sul saavutada kontrolli iseenda elu üle, aidates muutusi tuua ka kõige väljapääsmatuna tunduvas olukorras. Pietersiit aitab sind tugevaks muuta ja anda sulle võimu iseenda elu üle. Seega on see kristall suurepäraseks abiks neile, kes soovivad mõnest olukorrast välja tulla, aga siis jälle langevad kiusatuste või ahvatluste küüsi. Nagu näiteks neile, kes on soovinud lõpetada alkoholi, tubaka või mõne teise kahjuliku aine tarbimise, aga langevad taas vanale rajale. Pietersiit aitab "nõiaringist" välja astuda ja anda sulle suuremat kontrolli iseenda käitumise üle.

Pietrsiit sobib väga hästi neile, kes tunnevad, et nende elu ei võta enam uut suunda. Nõiraingi sattumine toimub siis, kui inimene ei õpi ära seda, mida saatus ja Karma soovivad talle õpetada. Tihtipeale ei tunta ise ära seda, mis on õppimata või tegemata jäetud. Pietersiit avab sellel kohal silmad ja taju, tuues sulle teadmisi, mis aitab sinu ellu positiivseid muudatusi tuua.


PIETERSIIDI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab:

- Pietersiit aitab luua soodsaid energiaid uute võimaluste jaoks, tuua ellu muudatusi, millest oled unistanud. Pietersiiti kanna selleks, et sinu elu saaks edasi liikuda nendest etappidest, millesse oled seisma jäänud. 

- Pietersiit aitab sinu hinges energiad liikuma viia ja seda seetõttu kuna Pietersiit võib koosneda kuni kuuest värvispektrist, mis aitab Tšakrate energiad liikuma viia. Südametšakra kohal on Pietersiit parim tervendaja ning selle mõju on ülimalt kiire.

- Pietersiit sobib neile, kes on ülitundlikud ilmastiku suhtes. Näiteks, kui on madalrõhkkond ja õues võib olla veidi niiske ja pilvine, siis see inimene, kes on muidu ilmastiku suhtes tundlik, tunneb end väsinult, pea või silmad hakkavad valutama ning tuju muutub kurvaks, siis Pietersiit on see kristall mis aitab kontrolli all hoida, et madalarõhkkonna pärast enesetunne kehvemaks ei muutuks.

- Pietersiit sobib ka neile, kes on kosmiliste muudatuste suhtes tundlikud.

- Pietersiit on kristall, mis eemaldab illusioonid, mis on teised inimesed meile loonud, aidates elada ainult läbi iseenda sisetunde ja sisemise hääle. Näiteks on Pietersiit kasulik neile, keda pidevalt keegi, olgu see siis perekonnaliige või sõber, üritab oma arvamustega mõjutada. Pietersiit aitab vahet teha õigel soovitusel ja sellel, mis võib viia katastroofini. Ütlen ausalt, et sellist väeeset on enamustel vaja, kuna väga tihti antakse halba nõu, olgu siis selleks omad isiklikud põhjused või nägemused teise inimese elu suhtes.

- Nii nagu ka Šungiit kaitseb elektromagnetvõngetest tekkinud terviserikete eest, kaitseb ka Pietersiit elektromagnetvõngetest tuleneva emotsionaalse pinge eest. Seepärast sobib see neile, kes töötavad pikalt arvutitega või mõne elektroonilise seadmega, aidates neil tervena püsida.

- Pietersiit toimib kui probleemide esile tõstja, aidates tulla neil teemadel, mis nii või teisiti kuskil juba eksisteerivad, et sa saaksid need ära lahendada enne kui on hilja. Pietersiit aitab välja öelda ka kaua sees olnud probleemid, välja öelda enda arvamust ja soove.

- Pietersiit aitab nn "nõiaringist" välja astuda, aidates seisma jäänud eluenergiat ergutada, tuues ellu võimalusi ja kordaminekuid. Sobib neile, kes tunnevad, et nende pingutused ei kanna vilja ja millegipärast jookseb kõik allamäge.

- Pietersiit aktiveerib inimese Auraväljas elujõu- ja õnne-energiad. Selles kristallis on Tiigrisilma, mis lisab Pietersiidile külluslikke omadusi juurde. Pietersiit aitab tegutseda enda soovide nimel, aidates jõudu juurde anda soovitud tulemusteni jõudmiseks. See kristall motiveerib elus edasi liikumist ja toetab visioonide nägemist, mis omakorda aitab mõista seda, kuidas sul on võimalik enda soovitud tulemust saavutada. 

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Pietersiit aitab südamehaiguseid tervendada, kõrget vereõhku taandada ja südamenärvide valu ära hoida.

-  Aitab närvilisuse, närvihaiguse, ebastabiilsuse, melanhoolia, stressi ja depressiooni vastu.

- Pietersiit on ka see kristall, mis aitab rasedusest tulenevat iiveldust leevendada.

- Aitab hingamisprobleemide korral.

KROONTŠAKRA

Pietersiidi vägi suundub kõige kiiremini kõige ülemisse Tšakrasse ehk Kroontšakrasse. Pietersiit avab teadlikkuse ja aitab spirituaalsele kasvule väga palju kaasa. Pietersiit aitab näha olulist ja eemaldada mitteolulistele teemadele keskendumise. See on väga oluline, et sa oskaksid seda teha. Vastasel juhul on kerge eksiteele sattumine ja sisemine segadustunne garanteeritud. Soovitan Pietersiiti pikaajaliselt kanda, et Kroontšakrat võimalikult terveks teha.

SAKRAALTŠAKRA

Pietersiit aktiveerib teist Tšakrat, milleks on Sakraaltšakra. See asub otse sinu naba all. Kui hoiad enda kätt naba all, siis enam-vähem see ala ongi sinu Sakraaltšakra. See Tšakra kontrollib energiate liikumist sinu sees, hoiab sind füüsiliselt tasakaalus. See on elueenergia kanal, mis tervenenud olekus juhib sinu mõtted tegudeks, suunates sind tegutsema selle nimel, millest unistad. Tervenenud Sakraaltšakra muudab tuju rõõmsaks, hoiab sind motiveerituna ja inspireerituna. Pietersiit suudab Sakraaltšakrat tervendada ja tervena hoida. Pietersiiti kanna endaga kaasas, et see saaks sinu Sakraaltšakra parimasse olekusse viia. 

SODIAAK

Tähemärgilt toob Pietersiit LÕVIDELE head materiaalset õnne, kordaminekuid ja ärilist vaistu. KALADEL aitab Pietersiit koguda austust ja hoolivust teiste inimeste poolt. Kalade meeste armastuseõnnekristalliks on Pietersiit. Pietersiit aitab Kalade meestel enda kõrvale kaaslast leida ja samas tugevdab ka mehelikku intuitsiooni ning energiat. Pietersiit aitab Kaladel olla õnnelikud, motiveeritud ja inspireeritud.

Pietersiiti võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Mürriviiruki suitsuga või Kadaka eeterliku õli aroomiga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Kristalli suurus ca 2,7x1,9x1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
PIETERSIIT on esmakordselt avastatud Namiibiast ja saanud endale nime mehe käest, kes selle kristalli avastas. Kui tavaliselt on krista..
1.60€
Maksudeta:1.31€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
17.15€ 24.50€
Maksudeta:14.06€
LEOPARDJASPIS on üks Jaspise liikidest, millel on iseloomulikuks kirju tekstuur. Sellel kristallil ei ole konkreetset värvu..
3.43€ 4.90€
Maksudeta:2.81€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene käekett "PIETERSIIT" on valmistatud naturaalsetest po..
28.80€ 48.00€
Maksudeta:23.61€
PIETERSIIT ripats erikujuline (hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR -30 %
PIETERSIIT avastati esmakordset Namiibiast ja sai endale nime mehe käest, kes selle kristalli avastas. Kui tavaliselt on kristall konkr..
43.40€ 62.00€
Maksudeta:35.57€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.