Menüü
Ostukorv

PINOLIIT auguga

PINOLIIT auguga EHTED
-30 %
PINOLIIT auguga
Pakkumine lõppeb:
Päev
Tund
Minut
Sekund
5.74€
8.20€
Maksudeta: 4.70€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PINOLIIT auguga

PINOLIIT on kristall, mis ühendab sind saatuserajaga ja aitab sul olla rohkem kontaktis iseendaga ning isikliku teekonnaga. Kui sa tunned, et oled kaotanud õige raja, siis Pinoliit viib sind sellega ühendusse. Sarnaselt toimib ka Gabbro, aidates saavutada paremat kontakti iseendaga. Pinoliidi puhul on tegemist Juurtšakra tervendajaga, mis omakorda aktiveerib spirituaalse tervenemisprotsessi.

See kristall sobib ka täiesti esimeseks kristalliks, aidates sul kogu kristallimaailmaga kiiret kontakti saavutada. Pinoliidi puhul teeb selle energia eriti väärtuslikuks, et kristalli vägi takistab valele teele minekut. Isegi kui oled seal olnud, siis Pinoliidi vägi tõmbab Sind sealt kiiresti välja ja suunab õigele teele.

Kuidas saada teada, kas oled valel teel või mitte? See on lihtne. Kui asjad ei suju sinu kasuks, siis ongi vastus olemas. Kui seda tunned, asu Pinoliiti esimesel võimalusel kandma.

Pinoliit on kaunis, kirju, hallikas-valge kristall, mis on moodustunud Valgest Hauliidist, Grafiidist ja Dolomiidist. Tegemist on kolme erineva mineraali kombinatsiooniga. Valge Hauliidi osa selles kristallis annab rahustavat ja stressi maandavat efekti. Dolomiidi ja Grafiidi pool suunab sind õigeid valikuid tegema. Kuna valge Hauliit aitab sind tasakaalu viia, siis igasugune muudatus, mille enda elus läbi viid Pinoliiti kandes on niiöelda mööda minnes. See ei pane sind tundma end halvasti ega ärevalt, kuna Valge Hauliit on tohutult tugev pingemaandaja.

Pinoliit viib tasakaalu emotsionaalse keha, aidates sul mitte nii kiirelt ja kergelt närvi minna ning vabakas saada lühikesest "süütenöörist". Pikendades kannatlikkust, aidates keskenduda, süveneda ning vähendada üleüldiselt mentaalset pinget.

Kaitseb inimeste eest, kes sulle halba soovivad või alateadlikult liiga teevad. Pinoliit aitab intuitiivselt märgata, kes sulle halvasti mõjuvad ja neid eemale hoida.

Soovitan lastele Pinoliiti, kes on ülitundlikud või hüperaktiivsed. See aitab maandada ärevaid energiaid ja lapsel endaga paremini toime tulla.

Kombineerides Pinoliidi Thuliidiga, aitavad need kaks kristalli vabaks saada minevikus saadud valust, mida on osutanud sulle keegi, kellega sul on olnud suhe. Pinoliidi ja Thuliidi ühine kooslus vähendab hingevalu, vabastab seda ja aitab eluga edasi liikuda. Need kristallid ei luba sul minevikus kinni olla ning aitavad lahti saada ka halvast armastusekarmast, puhastades ja tervendades seda. Miks seda teha? Kuna need kristallid aitavad sulle tuua kordades paremat suhet tulevikus.

LA TENE poodides müügil olev Pinoliit pärineb Austriast. Põnev fakt Pinoliidi kohta on see, et seda kaevandati ja kasutati teise maailmasõja ajal relvade ja raskeveokite valmistamiseks nagu näiteks tankide ja lennukite.

Spirituaalset tõlgendust sellisele kasutusele tuues, võin öelda, et need tagasid suurema kaitse sõduritele ja informatsiooni lekkele. Seega võib öelda, et kas intuitiivselt või täiesti teadlikult kasutati seda kristalli sõjategevuses. Igatahes täna on selle üle põnev juurelda ja sellised faktid ajaloost näitavad seda, kuidas mineraale ehk kristalle on ka täiesti teistsuguses reaalsuses, spirituaalse kasvamise ja tervenemise kõrval, kasutatud.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Pinoliit tervendab füüsilist keha ja aitab sellel taastuda. Eriti siis kui on läbi elatud mõni trauma või kui haigus on kehast läbi käinud. Spirituaalsel tasandil saab seda kasutada ka profülaktilisel eesmärgil, aidates toetada kristalli energiaga keha kiiret taastumist.

Aitab vabaneda unehäiretest, on lõõgastava toimega ning mõjub hästi närvisüsteemile. Pinoliit laseb vabaks lihaspingest ja aitab välja puhata nii kehal kui ka hingel. Lisaks sellele soovitan Pinoliiti kasutada neil, kellel on probleeme hormonaalse tasakaaluga. Kuidas aru saada, kas sul on horomoonid tasakaalust ära? Sa koged tujude ja energiataseme kõikumist ja sa ei tunne enda kehas hästi. See on väga lühidalt kokku võetud tõlgendamaks hormonaalse tasakaalu probleemi.

JUURTŠAKRA

Pinoliit on Juurtšakra tervendaja, aidates tasakaalustada sinu esimest Tšakrat. Lisaks suurendab see kandmise ajal eluenergiat ja füüsilist võimekust ning jõudu. Juurtšakra haigestumise märk on füüsilise energia suur puudus. Loomulikult saad alati proovida Juurtšakrat tervendada C-vitamiiniga aga Pinoliidi kasutusele võtmine aitab seda samuti, kuid spirituaalses mõttes.


SODIAAK

Pinoliit on toetavaks kristalliks neile, kes on sündinud Kaljukitsena või Amburina. Pinoliit suurendab nende päikesemärkide kaitseenergiat, aitab õigele teele suunata ja ei luba valesid valikuid teha. Kombineerides armastusekristallidega, toob armastuses õnne.

Pinoliidi kristalli soovitan ma laadida Ahhaadi geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Jasmiini rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad pikemalt lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 2,5x2x1 cm. Toode ei sisalda paela ega ketti.
GIRASOL on suurepärane Aurapuhastaja, mis maandab seal olevad pinged, stressi, ärrituvuse, ülereageerimise ja ..
12.53€ 17.90€
Maksudeta:10.27€
EPIDOOT on enda olemuselt väga kauni sügavrohelist või samblarohelist tooni. Epidoodi kristalli seest võid leida mustjaid kuni valgeid triipe ja ..
1.50€
Maksudeta:1.23€
MALAHHIIT poleeritud
Enim müüdud
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on külluse, ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
ŠEVROON AMETÜSTI kandmine Südametšakra ja Kurgutšakra kohal aitab selle kandjale tuua järgmist:- Ševroon Ametüst kaitseb negatiivse ene..
7.98€ 11.40€
Maksudeta:6.54€
La Tene kristallikomplekt VÄHK "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Vähi tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, aktiveerib rahavoo..
13.50€
Maksudeta:11.06€
VIIRUKIPUU ja MÜRRI seguviiruk on rahustava, meeli tervendava, Auravälja kaitsva, energiaid maandava, keskendumist soodustava ja spirit..
3.70€
Maksudeta:3.03€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.