Menüü
Ostukorv

AHHAAT geood (paaris)

AHHAAT geood (paaris) KRISTALLID
AHHAAT geood (paaris) KRISTALLID
AHHAAT geood (paaris) KRISTALLID
AHHAAT geood (paaris) KRISTALLID
AHHAAT geood (paaris)
32.00€
Maksudeta: 26.23€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AHHAAT geood (paaris)

Kingi üks geoodidest oma armsamale, sõbrale või kallile inimesele ning jäta teine endale, et hoida teievahelisi häid suhteid. Romantilist sideme hoidmiseks kingi geood kallimale koos Roosa KvartsigaNeed AHHAAT geoodid on müügis komplektina ehk 2 geoodi paaris. Kõik paarid näevad erinevad välja, kuid paarilised ise on teineteisega sarnased. Geoodide värvus varieerub beežist kuni musta toonini.

Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.

AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, igaüks erivärvi ja erinevate omadustega. See Ahhaat siin on kõikide teiste Ahhaatide ema ehk kõige peamine Ahhaat. Kristallide tundmaõppimine on üks suur teadus ja kui ei olda täielikult teadlik nende koostiosade kohta, siis tihtipeale aetakse silmaga segamini Ahhaadilised ja Jaspilised, viimaseid on samuti väga palju erinevaid. Väga lihtne on tegelikult nendel kahel mineraaligrupil vahet teha, kui need omavahel võrdlusesse võtta - Ahhaadid on läbipaistva struktuuriga, Jaspised mitte.

Ahhaat on kristall, millel on oskus kaitsta kõige halva eest. Ahhaadi kristall on maailmas väga laialtlevinud kristall, millel omakorda on väga palju erinevaid liike, aga igalühel on omad konkreetsed kaitseomadused. Tavaline Ahhaat kaitseb näiteks füüsiliste õnnetuste, vägivalla ja ebaõnne eest. Ahhaadi kristall on üks vanimaid kristalle, mis on jäädvustatud inimkonna ajalukku selle kasutamise tõttu. Ahhaadil on sügav minevik, kuna seda on kasutatud üle maailma kaitsvaks talismaniks ka kurja ja nähtamatu silma halva mõju eest. Ahhaadist valmistati sõdalastele plaate, mis kinnitati nende rüüde külge, et sõjas õnne tuua. Peale selle kanti Ahhaati kaasas, kui rännati ühest piirkonnast teise, et jääda kehvades ilmastikutingimustes ellu. Ahhaat tuleb peamiselt UruguaistBrasiiliast ja Saksamaalt.

Ahhaadi geoodid on võimsad tervendajad nende geoodide sees olevate väikeste kristallikogumite pärast, mis annavad võimast jõudu välja. Ahhaadi geoode kasutatakse ruumide, keskkonna, inimese, väeesemete ja teiste kristallide võimendamiseks ehk laadimiseks ja ka puhastamiseks negatiivsest energiast, mis nende sisse koguneb.

Tegemist on kristalliga, mis kaitseb konfliktide eest, millel ei ole head väljatulekut, või annab sulle võimaluse konflikte enda kasuks pöörata.

Ahhaat geoodide värvus on väga muutlik, heledatest tumedate toonideni.


VÄEESEMETE JA KRISTALLEHETE LAADIMINE 

Selleks asetage Ahhaadi kristall aknalauale ja hoidke öösiti või ka päeviti enda ehteid selle peal või kõrval. Ahhaadi geood saab mõlemalt energiat, et laadida teisi kristall, nii kuu kui ka päikese käest. Ahhaadi geoodiga üldiselt laetakse kaitsval eesmärgil valmistatud kristallehteid.

Ahhaat geoodi kasutatakse kaitseenergiaga ehete laadimisel. See aitab nende kristallide väel taastuda, et need saaksid sind kaua teenida.

Kristallehete laadimise ja puhastamise tähtsuse kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

Kodu energia kaitsmine 

Ahhaadi geoodi võib hoida kodus välisukse kõrval, et kaitsta majja sisenevat halba energeetikat või majja saadetud negatiivsust. Peale selle aitab Ahhaadi geood maja välisukse kõrval ära puhastada koju toodud kurba, negatiivseid ja muremõtteid. Paljud inimesed võtavad töölt kaasa stressi ja Ahhaadist mõõda jalutades oma kodu ukse juures aitab see sellel murel majast välja jääda.

Kui sa lood endale kodu kaitsvat kristallide komplekti, siis Ahhaat geood on selle jaoks üks olulisemaid kristalle.

Kaksiku kodu, suhteõnne ja tervendaja kristall

Ahhaat geood on Kaksikute kodurahu, suhteõnne ja suhtetugevdamise kristall. Ahhaat on üleüldse kristall, mille energiat ja väge suudab Kaksik väga kiirelt enda Aurakehasse vastu võtta ja mis hakkab väga kiirelt temaga tööd tegema. Ahhaat geood on energiate filtreerija, tervendaja ja sellel on väga tugevad kaitsvad omadused. Ahhaat geood võiks olla kindlasti iga Kaksiku koduseinte vahel, kuna sellel on oskus Kaksikut stabiilsemaks ja tasakaalukamaks muuta. Kui Kaksikul on armastatu ja Kaksik on suhtes, siis Ahhaat geood aitab vältida suhtesiseseid probleeme, aidates ära tervendada kõik lahkhelid, mis aja möödudes tekivad. Ahhaat geood aitab Kaksikul end paremini väljendada ja see on kristall, mis kaitseb tema ja armastatu vahelist sidet. Ahhaat geood võiks olla üks peamisi geoode, mis Kaksiku kodus on. Ennekõike soovitan ma Ahhaat geoodi hoida kodu Lõunapoolses ilmakaares, kodu välisukse kõrval ja kodu Edela ilmakaares.

Luupainajate ja halbade hingede eemale hoidmine

Aseta Ahhaadi geood enda magamistuppa ja kui sul on seal olemas peegel, siis selle peegli ette. Ahhaat geoodil on oskus sind une ajal kaitsta halbade hingede eest. Kui sa oled kogenud luupainajaid või väga hirmuäratavaid unenägusid, siis see kristall on sinu jaoks kasulik.

Ahhaat on kristall, mida ma soovitan kasutada selleks, et sinu unenägudesse ei saabuks valenägemused. Ahhaat aitab eemale hoida halbu hingesid ja isegi deemoneid, kes saadavad sulle teadlikult valesid unenägusid. Selliseid unenägusid, mis hirmutavad sind asjatult ja mis viivad sind eksisteele. Selleks, et Ahhaadi käest seda väge kätte saada, siis kanna seda endaga kaasas või hoia tükikest Ahhaati enda magamistoas. 

Kui sinu laps kogeb luupainajaid, siis pane Ahhaat geood tema magamistuppa, võid seda kristalli ka voodi all hoida.
Luupainajate kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Unehäiretest vabaks saamine

Ahhaat geoodil on oskus aidata neid inimesi, kes vaevlevad unehäirete all. Aseta geood magamistuppa ja kui võimalik, siis voodi alla. Ahhaat geood aitab lahti saada ülemõtlemisest. Kui sul on probleem sellega, et sa ärkad liiga vara üles, siis aseta sinna kõrvale ka Rubiin-Fuksiidi kristall. Sellel kristallil on oskus sind kauemaks magama jätta. 

Kaitse halbade inimeste eest

Ahhaadi geood ükskõik millises ruumis või ükskõik, millises kohas sinu kodus aitab ära hoida järgmist: Ahhaadi geood ei lase majja pääseda halbadel ja omakasupüüdlikel hingedel, aitab lahti saada perekonna stressist ja kurbusest, aitab puhastada kinnijäänud energiast.

Auto kaitse

Hoia Ahhaat geoodi enda autos selleks, et kaitsta seda liikluses. See hoiab ära liiklusõnnetusi, kaitstes samal ajal juhti koos reisijatega. Leia Ahhaat geoodile koht oma autos või kanna seda võtmehoidjana autovõtmete küljes. 

Maagiate teele saatmine

Geoodi hoitakse maagiaid tehes enda lähedal, eriti kui valmistatakse kaitse maagiaid. Ahhaadi geood võimendab ükskõik, millist maagilist protseduuri, andes lisajõudu ja väge juurde nende õnnestumiseks. 

Arvuti sõltuvus

Ahhaadi geoodi hoitakse lapse magamistoas, kui on probleeme arvuti sõltuvusega või ärevushäiretega. Ahhaadi geood aitab vabastada kinnisideest, mis tekib arvutite või ükskõik, millise elektroonilise seadme suhtes. Peale sõltuvuste aitab see vabastada ka kinni jäänud kurjadest, agressiivsetest, melanhoolsetest ja depressiivsetest mõtetest. Ahhaadi geoodi hoidke voodi all, kui laps näeb tihti luupainajaid või kardab oma voodit, pimedust ja nähtamatuid tegelasi enda toas. 

Perekonna materiaalne ebaõnn

Ahhaadil on oskus materiaalset ebaõnne-energiat vabastada ja kui sinul või mõnel teisel perekonnaliikmel ei lähe materiaalselt hästi, siis saab abistavat energiat just nimelt Ahhaat geoodilt. See kristall asetatakse kodu Kagupoolsesse nurka ja kui sul on seal külluse nurk valmis tehtud, siis aseta see sinna. Teine võimalus on Ahhaat geoodi enda töölaua peal hoida.

Õppimine ja õpingutele keskendumine

Ahhaadil on oskus aidata fakte meelde jätta ja õpingute ajal on see väga suureks toeks. Selleks aseta Ahhaadi geood koolilaua või töölaua peale. Selle kõrvale või ühisele alusele võid lisada veel Dumortjeriidi ja Sodaliidi kristalli. Need kaks kristalli aitavad Ahhaat geoodi kaudu sinu Aurasse juhtida võimast väge, mis aitab sul paremini, kiiremini ja tõhusamalt fakte meelde jätta. Ahhaat geood aitab keskenduda eesmärgile.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Ahhaadil on väga kasulik tervendav omadus, mis aitab kõhuprobleemide korral. Ahhaat aitab seedeprobleeme vältida ja nende olemasolul neid tervendada. Ahhaat maandab liigset happelisust, mis maos eksisteerib, aidates seega tuua paremat enesetunnet ja tervist. Ahhaat tervendab soolestikku. Kellel on pidevad kõhuvalud, siis Ahhaat on just neile parimaks tervenduskristalliks.

Selleks valmista Ahhaadist endale igapäevaselt vee-eliksiiri või kanna sellest valmistatud talismani võimalikult kõhu kohal ehk pika kee või paela otsas.

- Ahhaat kaitseb südant, aidates südamel olla tugev, vastupidav ja leevendades südamenärvide probleeme. Kanna Ahhaati endaga, kui sa soovid enda südant haigusest taastada või selle tekke eest seda kaitsta. Ahhaat on suurepärane südameveresoonkonna tervendaja.

- Kristall, mis aitab kaasa keskendumisele ja ajutegevusele. Kui sul on probleeme, et sa ei suuda ühele teemale kauaks peatuda, seda analüüsida ja sinu mõtted lähevad pidevalt kusagile ekslema, siis Ahhaat aitab sinu keskendumisoskust parandada ja see abistab ühele teemale sügavuti keskenduda.

- Ahhaat aitab kaasa naha tervenemisele, kui on nahahaigus, ja eriti kasulik on see selliste nahaprobleemide korral, mille põhjus on veel ebaselge. Seda kõike sellepärast, et Ahhaat aitab multifunktsionaalselt nahka tervena hoida, aidates terveneda väga paljudel nahahaigustel. 

PÄIKESEPÕIMIK

PÄIKESEPÕIMIK on kolmas Tšakra peamises Tšakrasüsteemis, mis asub otse sinu naba kohal. Kui sa asetad oma käe naba kohale, siis täpselt seal asubki sinu Päikesepõimik. Ahhaat on kristall, mille on oskus kõige esimesena tervendada Päikesepõimikut, selle tervendamisel suundub see alles teiste Tšakrateni ja kogu Aurakeha juurde. Ahhaat aitab taastada usku iseendasse, näha majanduslikku seisu positiivse vaatenurga alt, blokeerides ära rahaahnuse ja aidates sul uskuda paremasse tulevikku. Lisaks sellele on Ahhaadi Päikesepõimiku tervendamine seotud ka mao ja seedimise tervendamisega. Kui Ahhaat on suutnud Päikesepõimiku tugevaks muuta, siis oled sa ise erinevatele ohtudele vähem vastuvõtlik ja seda sellepärast, et terve Päikesepõimikuga inimene ei karda elus põruda.

SODIAAK

Tähemärgilt toob kõige enam õnne Ahhaat KAKSIKUTELE, KALJUKITSEDELE, JÄÄRADELE ja SKORPIONITELE.

Ahhaat on väga tugev kaitsekristall ja KAKSIKUTEL aitab Ahhaat end tagasi hoida siis, kui Kaksik soovib enda kohta liiga palju välja rääkida. Ahhaat ei lase Kaksikutel välja rääkida enda isiklikke asju siis, kui see inimene, kellele ta soovib seda antud hetkel rääkida, võtaks neid teadmisi kurjalt vastu ning kasutaks neid teadmisi Kaksiku vastu. Ahhaati oleks Kaksikutel kindlasti hea kanda, kui see probleem eksisteerib või lisada see oma sünnikristallide laekasse, et see saaks kaugteraapiana oma tööd teha. 

Ahhaat on suurepäraseks inspiratsiooniallikaks KALJUKITSELE, tuues häid ideid ja aidates mõistusel ja südamel koostööd teha, aidates ka intuitsiooni täpsemaks muuta. 

Ahhaat on tähtkujude järgi üks kristallidest, mille JÄÄR väga kiirelt omaks võtab. See tähendab seda, et Ahhaadi vägi hakkab Jääraga väga kiirelt tööle. Ahhaat on see kristall, mis aitab Jääral olla julge, optimistlik, ambitsioonikas ja positiivne. Ahhaat toob Jääras esile tema tähtkuju kõige paremad omadused ja aitab vaos hoida tema negatiivseid külgi. Igas tähtkujus on häid iseloomujooni ja problemaatilisi pooli, Ahhaat on see kristall, mis suudab Jääras tuua esile vaid kõige paremad omadused. Ahhaat on ka sellepärast väga kasulik kristall ühele Jäärale, kuna sellel on oskus tuua Jäära välja sellisest eluperioodist, kus Jäär on omadega ummikusse jooksnud.

Ahhaat on see kristall, mis aitab SKORPIONI negatiivsete külgedega hakkama saada. Ahhaat on Skorpioniga läbisaamise kristall ja see kristall võiks olla kindlasti Skorpioni kodus olemas. Seda selleks, et blokeerida tülitsemist ja asjatuid ning mõttetuid probleeme. Ahhaati soovitan ma hoida kodu välisukse läheduses või sinna seatud kodu kaitsvate kristallide keskel. Lisaks sellele võib Ahhaati hoida abielulaeka sees, paari ühise foto ees või hoopis armastuse kristallide keskel. Ahhaat aitab Skorpioniga hakkama saada ja samas Skorpionil ise olla tulistes olukordades tasakaalukam. 

ASTROLOOGIA 

Ahhaat on SEA-AASTAL sündinute kõige peamiseks õnnekristalliks. Igal sea-aastal sündinul võiks ja peaks olema just see kristall kodus või ehtena. Ahhaat on kristall, mida on hea sea-aastal sündinutele kinkida, see toob talle õnne, rõõmu, rahulolu, tugevat tervist, kaitseb ebaõnne ja kurja eest. Lisaks sellele aitab Ahhaat sea-aastal sündinu nõrku iseloomujooni tugevamaks muuta ja aitab kaasa üleüldise tasakaalu loomisele. Mida rohkem on Ahhaati, seda õnnelikum on hing!

Geoode ei ole tarvis laadida. Puhasta neid kord kuus rituaaltaime suitsuga. Puhastamiseks sobib kõige enam Salvei rituaaltaim.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Erinevate kujudega geoodide keskmised mõõdud on ca 4*4*3 cm
AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid,..
2.50€
Maksudeta:2.05€
AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, ig..
5.10€
Maksudeta:4.18€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
3.50€
Maksudeta:2.87€
AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka Ränidioksiid. Ahhaadi liike on sadu erinevaid, ig..
24.50€
Maksudeta:20.08€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
49.30€
Maksudeta:40.41€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on&nbs..
24.00€
Maksudeta:19.67€
KÕRBEROOS geood
Enim müüdud
KÕRBEROOS on enda nime saanud selle kristalli väljanägemise pärast. Kõrberoos meenutab roosinuppu ja selle kauni välimuse on loonud ..
2.20€
Maksudeta:1.80€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast e..
3.70€
Maksudeta:3.03€
BASIILIK pärineb algupäraselt Indiast ja selle kohalikuks nimeks on tulsi. Basiilikul on oma hellitusnimi, milleks on maitsetaimede kuninganna. S..
4.20€
Maksudeta:3.44€
PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlaste seas üks enimkasutatavaid ..
6.90€
Maksudeta:5.66€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.