Menüü
Ostukorv

SININE AHHAAT geood

SININE AHHAAT geood KRISTALLID
SININE AHHAAT geood KRISTALLID
SININE AHHAAT geood KRISTALLID
SININE AHHAAT geood KRISTALLID
SININE AHHAAT geood
18.20€
Maksudeta: 14.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SININE AHHAAT geood

Võimalikud valikud

Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid on Maa ise loonud.

SININE AHHAAT GEOOD aktiveerib Inglite- ja unenägudeportaali. Hoia geoodi kodus, et sul oleks tugevam ühendus inglitemaailmaga. Hoides geoodi voodi kõrval (hoia üks geood teine teisel pool voodit), aktiveerib see portaali, mille kaudu on võimalik sul läbi une näha visioone, ingleid ning saada prohvetlikke nägemusi. Sinine Ahhaat geood loob ka tugevama kaitse inimese ümber, kaitstes luupainajate eest. Luupainajate eest aitab kaitsta ka Kiastoliit.

SININE AHHAAT on kõikide Ahhaadi energiatega. See on värvitud Ahhaat, millele lisandub värvienergia juurde. Sinine sümboliseerib intuitsiooni, teadlikkust, spirituaalsust, tervenemist ja Inglite maailma. Sinine värv toob Ahhaadis välja just nendele energiatele suunatud kaitse, muutes sinu sisetunde teravaks, tundlikuks ja aidates Inglitel alati sinu lähedal olla.

Sinine Ahhaat toob suhteõnne, loob heaolu, aitab kaasa enesearengule, mineviku vabastamisele ja elu täiel rinnal elamisele. Loob kontakti sinu ja inimeste vahele, kes sind armastavad. Sinine Ahhaat aitab kaitsta sinu hinge ning inspireerib alati tuleviku poole liikuma. See on rahu, tasakaalu ja õigete valikute tegemise kristall.

La Tene poodides müügil olevate Siniste Ahhaatide ja sellest valmistatud esemete pärituoluriigiks on Brasiilia. Lõuna-Ameerika on üks suurimaid Ahhaadi leiupaike.

Sinine Ahhaat on naturaalne Ahhaat, mis on kuumutatud orgaaniliste värviosakestega. Kuumutamisel avanevad kristalli poorid ja nii on võimalik kristallide värve muuta. Tegemist ei ole sünteetiliste kristallidega, need on naturaalsed. 

Sinine Ahhaat on suhetetervendaja kristall, millel on oskus parandada lähisuhteid, aidates leida sinu ja armastatud inimeste vahel kontakti ning oskust üksteise kõrval armastavalt eksisteerida. Sinine Ahhaat parandab suhteid seeläbi, et toob välja üksteisega jagamise vajaduse. Kui kannad Sinist Ahhaati, aitab see sul lihtsamini end väljendada ja loob sinu ümber energiavälja, kutsudes ka teisi sinuga vestlema. See on vestlusi parandava ja edendava toimega. Hoia seda ilusat kristalli elus, et sul oleks lihtsam suhelda.

Tegemist on kristalliga, mis muudab rahulikuks, tasakaalukaks ja aitab energiaid harmoniseerida. Hoides seda kristalli enda kodus, muudad sa selle rahulikuks paigaks. Kandes seda kristalli endaga kaasas, muutud sa ise. Kanna Sinisest Ahhaadist ehet, et ennast tervendada ning hoia Sinisest Ahhaadist valmistatud küünlaaluseid enda kodus, et koduenergiaid tervendada. Küünlaalused on kasulikud väeesemed koduaura parandamisel.

Lastele, õppivatele noortele ja töötavatele täiskasvanutele on Sinine Ahhaat kasulik, aidates kaasa õpitulemuste parandamisele ja ka töötulemuste edendamisele. See on intellektuaalsust suurendava toimega, aidates kaasa informatsiooni omastamisele, selle analüüsimisele ja rakendamisele. Ka spirituaalses mõttes on Sinine Ahhaat väga kasulik, aidates õppida elust enesest, liikuda elus edasi, teha õigeid järeldusi ja olla pidevas enesearengu protsessis. Ei ole inimest, kes Sinisest Ahhaadist kasu ei saaks.

Kõigil Ahhaatidel on õnnetoov energia. See imeilus sinine kristall toob seda läbi inimsuhete, viies sind kokku inimestega, kes suudavad oma olemusega sinu elu parandada, rõõmsaid hetki pakkuda ja õigele teele suunata. See on saatuse poolt ühendatud inimeste kokku viija, aidates üles leida alateadlikult need, kes on sinu ellu saadetud väga heal ja armastaval põhjusel. Kanna Sinist Ahhaati või hoia seda kodus, et luua enda ümber hea õnn, mis aitab sul kohtuda inimestega, kellega peaksid selles elus heal eesmärgil kokku saama.

Kanna Sinist Ahhaati koos mõne armastusekristalliga, näiteks Roosa Ahhaadiga. Sinine Ahhaat aitab sind ühendada saatuse poolt ette määratud inimestega ja Roosa Ahhaat tõmbab ligi armastust. Nii saad enda ellu kutsuda armastust ja hingesugulast, kellega elu jagada.

Sinine Ahhaat on spirituaalset võimekust tõstva toimega, aidates telepaatilisi oskuseid, intuitsiooni, selgelttajumist, selgeltnägemist, unenägude tõlgendamist, energia tunnetamist, ennustamist ja teisi spirituaalseid omadusi suurendada. Kanna Sinist Ahhaati enda spirituaalseks kasvuks. Kasuta seda, et saada paremaid tulemusi. Eriti kasulik on Sinine Ahhaat neile, kes soovivad ennustada pendli või mõne teise vahendiga, hoia seda ennustades enda läheduses. Pendlikristall leia läbi tunnetuse- pendel, mis sind kõige enam kõnetab, on just sinu pendel. Tunneta läbi kristallivaatluse ja leia tajudes isiklik ennustuspendel. Pendleid on lihtne kasutada ja seetõttu soovitan alati alustada pendlitest, kui soovitakse ennustamisega tegelema hakata.

Sinine Ahhaat aitab probleeme, tööalastest kuni suhteprobleemideni välja, alati rahumeelselt lahendada. See on suheteõnnekristall, mis aitab sul mõelda kaine peaga, mitte kaasa haarata enda impulsiivsust probleemidesse, olla produktiivne ja teha õigeid valikuid. Sinine Ahhaat sobib kodukeskkonnas hoidmiseks, aidates muuta kodu rahumeelsemaks, vähendades seeläbi peretülisi ja draamasid. Nende puudumisel kaitseb Sinine Ahhaat ka nende tekke eest. Hoia seda kaunist kristalli ühel või teisel kujul enda elus, lase sellel harmooniat luua.

Sinine Ahhaat loob usalduse, hea ühenduse, tugeva kommunikatsiooni, austuse ja kaitse suhetesse. Kandes seda kristalli, hoiab see sind eemale valelikkusest ja kurbusest. Kasutades seda kodukeskkonna tervendamiseks, loob see tugeva usaldussuhte nendega, kellega koos elad. Sinine Ahhaat kaitseb petmiste ja reetmiste eest. Suurepärane kristall suhte kaitsmiseks ja kolmandate isikute, kes suudaksid suhtesse probleeme luua ja tuua, eemale hoidmiseks.

RAVITSEMINE

Sinine Ahhaat aitab üle saada lapsepõlvetraumadest, aidates tervendada Kurgutšakrat, mille taha jäävad sellised tervenemised kinni. Sinine Ahhaat aitab minna lasta valul ja terveneda ka alateadvust. Kui tunned, et hoiad midagi enda minevikus kinni, mis ei lase sul täna olla õnnelik ja rahul, siis kanna seda kristalli pikaajaliselt. Hoia seda enda elus, lähedal ja ehetena küljes. Sinine Ahhaat otsib välja sügavale juurdunud probleemi, andes sellele vajalikku energiat, et see sinust puhastada, aidates eelkõige mõista, miks sa nii tunned ja aru saada enda käitumismustritest. See loob uut algust sinu ellu. Lisaks Sinisele Ahhaadile on enda mineviku tervendamise jaoks soodne kasutada Apatši Pisarat ja põletada regulaarselt Oopiumi viirukit.

KURGUTŠAKRA

Sinine Ahhaat on Kurgutšakrat tugevdav, tervendav ja selle energiaid parandava omadusega. Kanna Sinist Ahhaati, et Kurgutšakra saaks kristallist tervendust. Tervenenud Kurgutšakra annab sulle võimaluse end vabalt ja mugavalt väljendada, aidates sul mõista enda tundeid ja emotsioonide tähendusi. Loe kindlasti läbi artikkel "Miks ma olen niivõrd emotsionaalne?", mille leiad SIIT. Sinine Ahhaat ühendab sind sinu tunnetega, aidates saada vastuseid küsimustele "Miks ma nii tunnen?", "Miks see mind nii tundma paneb?" ja kõigele, mis on seotud sinu üliemotsionaalsusega. Sinine Ahhaat aitab leida selgitust ja õpetab sind pidevalt, muutes sind seeläbi ääretult spirituaalseks.

SODIAAK

Sinine Ahhaat on kõikide erinevate tähtkujude jaoks intuitsiooni, telepaatia, selgeltnägemise, selgeltajumise ja kaitse kristalliks. Mis tähendab, et kõik erinevad tähtkujud võiksid seda kristalli ühel hetkel enda elus kanda, kasutada ja omada. Soovitan Sinise Ahhaadi juurde jõuda siis, kui soovid sprituaalselt hüppeliselt areneda. Arenda enda võimekust, energiataju ja analüüsivõimet, mis on kasuks spirituaalseks arenguks. Kanna seda ja lase enda hingel areneda, kogeda ning teha järeldusi kõigest, et teha edaspidi targemaid valikuid.

Geoodid ei vaja laadimist, neid vaid puhastatakse korra kuus rituaalitaime suitsuga. Puhastamiseks sobib kõige enam Lavendli rituaaltaim.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Sinist Ahhaati on täna müügil kahel erineval kujul- naturaalsel ja sünteetilisel. La Tene poodides müügil olevad Sinised Ahhaadid on naturaalsed.
AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
14.90€
Maksudeta:12.21€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
24.20€
Maksudeta:19.83€
SININE AHHAAT on kõikide Ahhaadi energiatega. See on värvitud Ahhaat, millele lisandub värvienergia juurde. Sinine sümboliseerib intuitsiooni, te..
13.60€
Maksudeta:11.15€
Kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et tellitud toode võib välja näha erinev sellest, mi..
51.00€
Maksudeta:41.80€
SININE AHHAAT on kõikide Ahhaadi energiatega. See on värvitud Ahhaat, millele lisandub värvienergia juurde. Sinine sümboliseerib intuitsiooni, te..
21.10€
Maksudeta:17.29€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldu..
33.30€
Maksudeta:27.29€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldu..
12.50€
Maksudeta:10.25€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
14.50€
Maksudeta:11.88€
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
18.00€
Maksudeta:14.75€
PIPARMÜNT on taim, mida on võimalik kasutada armastuserituaalides ja -maagiates. Piparmündis peitub vägi, mis suudab armastuseenergiat parandada,..
9.60€
Maksudeta:7.87€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.