Menüü
Ostukorv

TULI TITAANIUM AURA geood (koobas)

TULI TITAANIUM AURA KRISTALLID
TULI TITAANIUM AURA KRISTALLID
TULI TITAANIUM AURA KRISTALLID
TULI TITAANIUM AURA KRISTALLID
TULI TITAANIUM AURA geood (koobas)
22.50€
Maksudeta: 18.44€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TULI TITAANIUM AURA geood (koobas)

Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõik geoodid ja kristallid on Maa ise loonud.

Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamise tagajärjel. Kristallid on siiski naturaalsed, kuna tegemist on naturaalse Mäekristalli, metalliga ja tule-elemendiga. Mäekristalli kuumutamine koos metalliga saavutab igavese värvuse.

Absoluutselt kõik Aura kristallid on New Age kristallid, mis tähendab seda, et need aitavad sul end kiirelt väestada. Need kannavad endas Kosmose, Kaitseinglite, telepaatia, Astraalrändamise ja visioonide kinnipüüdmise energeetikat. Kõik Aura kristallid on ülikiire toimega ja võimsad kiirtervendajad, mis aitavad avada Auravälja, et suurendada sinus spiritualismi. Kõik kristallid, mille nimetuses on Aura, on sinu isiklikud arendajad. Need on kristallid, mis aitavad sul iseennast paremini mõista ja enda elus kiireid vastuseid ja märke saada. Ülihead abilised sinu võimekuse suurendamiseks. Kui soovid säilitada 5D energeetikat ja saada spirituaalsel tasandil tugevaks, siis soovitan need enda ellu tuua. Parim koht nende jaoks on sinu magamistuba. Miks? Kui sa magad, siis sinu Auraväli on avatud spirituaalsel tasandil arenema. Kristallidega saad anda endale võimaluse teha elus suuremaid spirituaalseid hüppeid.

TULI TITAANIUM AURA geood on üks Aura Kvartsi liikidest, mis on oma väljanägemiselt vägagi sarnane Titaanium Aurale, kuid selles on rohkem lillakat tooni. Aura Kvartsid tekivad Mäekristalli ja metalli suurtel kuumustel kokkuviimistel ning need on New Age kristallid ehk need on väga vähe aega inimeste käes eksisteerinud. Aura Kvartsid on kõik väga tugevatoimelised ja need kannavad endaga kaasas tuleelementi, mis annab neile oskuse kiirelt keskkonnas ja inimese Auras reageerida.

Tuli Titaanium Aura tekib siis, kui Mäekristalli kuumutada koos Titaaniumi ja Nioobiumiga. Mäekristalli ja nende metallide sulandumisel tekib värvus, mis on Tuli Titaaniumil.

TULI TITAANIUM AURA GEOODI OMAPÄRA:

Tuli Titaanium Aura on väga võimas väeese ja eriti veel neile, kellele meeldivad rituaalid, maagiad, meditatsioonid ning kristallidega enda tervendamine. Tuli Titaanium Aura annab lisaväge igasugusele spirituaalsele tööle, mis tähendab seda, et see võimendab näiteks rituaalide tegemist ja maagiate ellu viimist. Piisab vaid sellest, et see kristall oleks seal samas toas, kus rituaali ellu viiakse. Seega võib selle kristalli lihtsalt ka enda koju oma tööd tegema viia.

Kui rituaale ja erinevaid spirituaalseid tegevusi ei tehta, siis senimaani toidab see kristall sinu kodust keskkonda energiaga. Energiaga, mis aitab sul liikuda, motiveerib sind, annab sulle julgust tegutseda, viib sind tegutsema ja aitab sul mitte olla madalseisus.

Aseta see geood enda voodi alla unenägude või Inglikristallide keskele. See geood avab sinu meeled spirituaalsetele kogemustele, Inglitele, hingedele, astraalrännakule ja müstilistele nägemustele. See avab sind spirituaalselt arenema.

Hoia seda kristalli meditatsiooni ajal enda käes ja kui võimalik siis kasuta meditatsiooni jaoks kahte erinevat kristalli ning hoia neid mõlemas käes. Mediteeri läbi selle võimsa kristalli enda hinge energiat ja motiveeri end midagi tegema. Keskendu sellele, mida sa sooviksid saavutada ja miks sa sooviksid seda saavutada. Läbi selle kristalli annad sa universumisse signaale, et sa soovid end selle eesmärgi poole viia.

Kasuta Tuli Titaanium Aura geoodi enda kodu energia parandamiseks, aseta see näiteks kodu Lõunapoolsesse ilmakaarde. Aseta see sinna selleks, et enda kodu energiat ja ennekõike armastuse energiat võimendada. Seda kristalli võib ka armastusekristallide keskel hoida, et aktiveerida neid sinu heaolu või ka sinu suhte heaolu jaoks töötama.

TITAANIUM AURA on saadud Mäekristalli ja Titaani ning vahel ka kulla kombineerimisel. Sealt tulenebki Titaanium Aura vikerkaarevärvus. Minu lemmiknimetus sellele kristallile on astraalrännakute kristall, kuna see avab Kolmanda Silma ja Kroontšakra samaaegselt, mis omakorda on vajalik astraali nägemiseks.

Aura Kvartsid kõik on väga võimsad, kuna need kannavad endaga kaasas tuleelementi, mis omakorda muudab kristalli kiiretoimeliseks ja jõuliseks. Kõiki Aura Kvartse kasutatakse intuitsiooni tugevdamiseks ja maagiate elluviimiseks.

TITAANIUM AURA GEOODI OMAPÄRA:

TITAANIUM AURA on kristall, millel on väikestest tipulistest kristallidest moodustunud koobas sees. Seesama tipuline osa selles kristallis annab väga palju jõudu juurde otse sellesse keskkonda, milles see on. Seega toimivad geoodilised kristallid mitmeid kordi võimsamalt, kui tavaliselt poleeritud kristallid. Titaanium Aura geoodi ei ole vaja eraldi puhastada, piisab sellest, et igakuiselt tehakse kodus puhastust Salvei rituaalitaime suitsuga.

- Hoia Titaanium Aura geoodi enda magamistoas kristallikomplektis, mis on seotud inglite, selgeltnägemise, telepaatia, astraalrännaku või enda Aura kaitsmisega. Nendesse komplektidesse on väga kasulik seda geoodi lisada, kuna see aitab nendel kristallidel võimsamaks muutuda ja sinu Auraga paremini tööd teha.

- Titaanium Aura geood aitab puhastada sinu Aurat blokaadidest, mis takistavad sul spirituaalselt areneda, intuitsioonil tugevamaks muutuda ja ei lase ennustamisoskusel areneda. 

- Aseta Titaanium Aura geood enda kodu välisukse kõrvale, kui soovid, et see aitaks sinu kodust hoida eemal ebaõnne.

EHETE LAADIMINE

Titaanium Aura geoodi saab kasutada teiste kristallehete laadimiseks, nii nagu ka kõiki teisi geoode. Sellel geoodil on oskus laadida ja taastada neid ehteid, millel on olemas kaitsvad või spirituaalset energiat arendavad väed. Näiteks lae Titaanium Aura geoodi peal ehet, mida kannad intuitsiooni arendamise eesmärgil või unenägude selgemaks nägemiseks. Sobib laadida ka näiteks kristalle, mis kaitsevad sind energiavampiirluse või ebaõnne eest. Ehteid laetakse geoodidega nii, et ehe asetatakse geoodi kõrvale või peale ja lastakse sellel olla seal vähemalt terve öö, et geood saaks ehtes olevate kristallide jõudu taastada. 

TITAANIUM AURA

- Titaanium Aura ei lase sinu Auravälja tekkida negatiivsel ja ebasoodsal energial. Kui Titaanium Aura on sinu lähedal, siis see kaitseb sinu Auravälja kahjustuste eest. Selle värv asendab energiaid, mis põhjustavad Auralekkeid. Väga kasulik on seda kanda siis, kui kahtlustad, et sul võib olla nõrk Auraväli. Auravälja tugevus määrab ära selle, kui palju suudavad teised inimesed sind mõjutada. Mida tugevam Auraväli, seda vähem suudavad teised seda teha ja seda rohkem hoiad sina oma hingeelu kontrolli all.

- Titaanium Aura on kristall, mis soodustab ettenägelikkust. Pikaajaline Titaanium Aura kasutamine on spirituaalsel tasandil väga kasulik. See aitab intuitsioonil tugevamaks ja selgemaks muutuda. Ennekõike soodustab see ettetunnetamist. Aitab leida õigeid vastuseid ja lahendusi soodsama tuleviku loomisel. Kui hoiad Titaanium Aurat käes, kasutad mediteerimisel või kannad endaga kaasas, siis esita sellele palveid. Palved võiksid olla teemadel, mille suhtes soovin visioone näha. 

- Väga kasulik on hoida Titaanium Aurat enda magamistoas võimalikult lähedal voodile. Tegemist on kristalliga, mis äratab üles sinus oskuse hingede maailmaga ühendust saada. Titaanium Aura stimuleerib ülemisi Tšakraid, mis vastutavad selle eest, kui tundlikud oleme energiatele ja nähtamatule maailmale. 

- Titaanium Aura toob kogu kehale energiat ja aitab igat seismajäänud Tšakrat taaselustada. Selleks kanna seda kristalli endaga kaasas.

- Aitab suhtesse harmooniat tuua ja on kasulik sellele paarile, kes käib pidevalt kokku-lahku või ei suuda kunagi ühele meelele jõuda. Selleks soovitan lisada Titaanium Aurat armastusekristallide komplekti või hoida ühise pildi ees. Pildid on elavad energiad ja need neelavad informatsiooni. Kui asetada kristall pildi ette, siis see hakkab sellel pildil oleva inimese hingega tööd tegema.

- Titaanium Aurat saab kasutada eeterkeha tervendamisel, kui soovitakse mõista enda karmat või eelmiste elude saladusi. Kui  hoiad seda kristalli näiteks koos TselestiidiAntofülliidi ja Moldaviidiga voodi kõrval, siis avab Titaanium Aura mälestusi. Mälestusi, mis on sinu hing talletanud endasse eelmistest eludest ja see võib olla kasulik, et sa mõistaksid, miks üks või teine asi on sinu ellu toodud.

- Mina eelistan Titaanium Aurat hoida enda selgeltnägemiskristallide komplektis, hoian seda ka koos oma Musta Turmaliini pendliga ühes kotis, et pendlile jõudu juurde anda. Titaanium Aural on oskus võimendada selgeltnägemisega või intuitsiooni edendamisega seotud kristalle, see aitab neile lisaenergiat anda.

- Toob selget teadmist, aitab mõtteid selgemaks muuta, suurendab oskust iseenda elu üle kontrolli saavutada ja aitab vabastada ebavajalikud hirmud, mis takistavad edukust.

- Avab selgeltnägemise ande, telepaatilised oskused ja suurendab spirituaalset energiat.

- Vabastab blokaadid, mis ei lase Inglitega suhelda, seega sobib Inglikristallide komplekti lisajõu andmiseks.

- Titaanium Aura geoodi puhul on tegemist kristalliga, mis aitab planeet Pluutoga ühendust saada. Nii kristall kui ka planeet on seotud müstitsismi, taassünni ja energiate muutustega. Titaanium Aura geood aitab tuua soosivaid muutusi või üle elada muutusi, mis tunduvad esmapilgul liiga keerulised. Titaanium Aura aitab ületada raskeid perioode ja tuua head õnne ajal, mil seda on kõige enam vaja.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Titaanium Aura on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallid, mille sees on metalliühendeid, nendest kristallidest ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.

- Hoia Titaanium Aurat silmade peal kui silmad on nõrgad või valutavad. 

- Titaanium Aura kristall aitab vabastada Aurakehas olevaid blokaade, mis ei lase sul terveneda. See on universaalne tervisekristall, mis vabastab stressi või emotsioone, mis pidurdavad teatud probleemi lahenemist. See kristall aitab ära hoida iseendale välja mõeldud haiguseid ehk fantoomhaiguseid. 

- Titaanium Aura kasutatakse eeterkeha tervendamisel siis, kui soovitakse karmaatilisi probleeme lahendada või kehale rohkesti lisajõudu juurde anda mõne raskema haigusega võitlemisel. 

Kolmanda Silma Tšakra ja Kroontšakra

Titaanium Aura on tugevatoimeline Tšakrate aktiveerija. See kristall töötab eelkõige Kolmanda Silmaga ja Kroontšakraga. Titaanium Aura aitab nendel kahel Tšakral omavahel koostööd teha, mille tulemuseks on selgete visioonide, ettenägemiste ja prohvetlike unenägude nägemine. Kui kannad või kasutad Titaanium Aura kristalli, siis see loob tugevama ühenduse müstitsismiga.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Titaanium Aura kõiki tähemärke võrdselt.

Titaanium Aura sobib väga hästi kokku teiste Aura kvartsidega, kui soovitakse selgeltnägemist edendada. Selleks kogu kokku kõik erinevad Aura Kvartsid ja hoia neid koos pendli või mõne teise ennustusvahendiga. Iga kord, kui pendlilt vastuseid hakkad küsima, muutub pendel võimsamaks ja samuti muutub ka sinu enda võimekus.

Puhastada vähemalt kord kuus Lavendliviirukiga või Lavendli eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud ca 4,5*4*2 cm.
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
9.30€
Maksudeta:7.62€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
22.50€
Maksudeta:18.44€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on.&nb..
22.50€
Maksudeta:18.44€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on.&nb..
229.00€
Maksudeta:187.70€
MAHAGON-OBSIDIAAN kaitseb vaenlaste, salakavalate inimeste ja ebaõnne eest. Aitab Sind väga raskel eluperioodil&nbs..
6.00€
Maksudeta:4.92€
DRAVIIT on tumepruun Turmaliin ja mida peamiselt leidub Austrias. Draviiti kaevandatakse peale Austria ka Sloveenias ja Brasiilias...
4.20€
Maksudeta:3.44€
BOSWELLIA PUU on üks peamisi taimi, millest tehakse viirukeid, õlisid, salve, selle puu puru põletatakse, et selle maagilisi om..
10.90€
Maksudeta:8.93€
GRANADILL ehk passion on üks väga lummav ja sensatsioone tekitav, imeilusa lille vili. Grandilliessentsist valmistatud küünal kanna..
10.90€
Maksudeta:8.93€
ROOS küünal
Enim müüdud
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.