Menüü
Ostukorv

LABRADORIIT chips

LABRADORIIT chips KRISTALLID
LABRADORIIT chips
7.70€
Maksudeta: 6.31€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: LABRADORIIT chips

LABRADORIIDI chipskristallikesi soovitan sul kasutada magamistoas, et ühendust saada enda unenägudemaailmaga. See suurendab võimekust näha enda tulevikku ette, aidates lahendada sellega palju teemasid sinu elus. Säti kristallid magamistoas olevate taimede mullapallile või loo neist küünlaalus. Labradoriit suurendab teadlikkust, intuitsiooni, ühendust kosmilise energiaga ja see aitab intuitsioonil areneda. Seega on seda kasulik hoida kodus ning eelkõige just magamistoas, et une ajal suureneksid sinu intuitsioon ja teadlikkus.

LABRADORIIT on visioonikristall, mis toob prohvetlikke unenägusid, muudab intuitsiooni väga tugevaks, aitab hingedemaailmaga kontakti saada ja kaitseb nähtamatute negatiivsete jõudude eest.

Labradoriit on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne värvikuma. Labradoriit võib välja helendada oranži, kollakat, rohekat ja sinakat tooni. Labradoriit on müstikute kristall, mis aitab jõudu juurde anda maagiatele ja enda intuitiivsete oskuste arendamisele . Labradoriit on tugev selgeltnägemise-kristall, mis toob nii öiseid kui ka päevaseid visioone.

Labradoriit on enda nime saanud Kanada Labradori piirkonna järgi ja seda sellepärast, et Labradoriidi kristall avastati esmakordselt just sellest paigast. Lisaks Kanadale kaevandatakse nüüd Labradoriiti ka Mehhikos, Itaalias, Gröönimaal ja Venemaal. Lisaks sellele leidub väga väärtusliku energiaga Labradoriite Madagaskaril

Labradoriit on energiate edasi kandja ja endasse tõmbaja. See annab sellele kristallile ka väe ning oskuse elu muuta. Labradoriiti kasutama või kandma hakates võid sa hakata järk-järgult enda elus muudatusi nägema. See on ellu muutuste tooja, mis vabastab vanu ahelaid ja loob uusi paremaid sidemeid. Kristall, mis teeb inimese elus korrektuure ja paneb asjad õiges suunas liikuma.

Kaitseb energiarünnakute eest, energia kadumise eest ja suurendab oskust märgata ohtu enne selle saabumist. Aitab tuvastada inimesi, kellega me ei tohiks kontaktis olla. Kui sa kannad Labradoriiti käe peal ja see läheb tulikuumaks, siis sinu lähedal on inimene, keda sa ei tohi usaldada.

Labradoriit on visioonikristall, mis aitab näha selgeid ettekuulutusi ja suurendada nende nägemise võimalust. Labradoriit muudab intuitsiooni tugevaks ja see aitab kaasa spirituaalsele arengule. Kui soovid blokeerida valenägemusi, siis Labradoriit aitab neid takistada. Enesearengu jaoks on Labradoriit väga kasulik. Aitab kaasa maagiatele ja rituaalidele, puhastusrituaalide, pendliga töötamisele ja ennustamisele jõu andmisega. Aitab antud rituaalile pühenduda ja seda õigesti teostada. Kandke seda kindlasti mõne sellise protsessi käigus ja eriti kasulik on seda kanda siis, kui ennustatakse kristallidega. Labradoriit oskab alateadvust juhtida ja võtta välja õigeid vastuseid.

Soovitan Labradoriidist kristalli hoida massööride tööruumides, et massaaž oleks võimekam ja tervislikum. Labradoriit aitab massööril enda energiat kliendile edasi anda.

Labradoriit on kristall, mis aitab ülereageerinud mõttetegevust tasakaalustada ja maandada. Näiteks, kui on selline probleem, et igasugused mõtted käivad peas ringi ja segavad igapäevaelu nagu näiteks ülemõtlemine või muretsemine, siis Labradoriit aitab seda kõike maandada. Labradoriidil on olemas oskus vaigistada meelt, mis on ülereageerinud ja segab elamist. Eriti kasulik on Labradoriit sinu jaoks veel ka siis, kui magama minnes hakkab aju tööle ja see võtab une lihtsalt ära. Kui sul on probleeme sellega, et sa ei suuda ise oma mõttetööd ööseks välja lülitada, siis hoia Labradoriidi kristalli enda unenägudekristallide komplektis või voodi lähedal. Kui aga üleliigne muretsemine ja mõttetöö häirib sind ka päevasel ajal, siis on kasulik Labradoriiti ehtekujul kanda. 

Labradoriidil on oskus taastada ja tervendada tervendajat. Labradoriit aitab taastuda vaimsel energial, mille tervendaja on enda tervendatavale edasi andnud. Seega peatab Labradoriit energia-vampiirluse, mis võib kogemata tekkida tervendamise käigus ja see aitab tervendajal olla elujõuline. Labradoriiti on tervendajal kasulik tervendamise ajal kanda ehtena või hoida seda erineval kujul.

Labradoriidit on väga müstiline ja spirituaalne kristall ning selle toimed ei saagi olla vähem müstilisemad. Labradoriidil on oskus sind juhatada saatuserajal õigele teele, aidates sul ise märgata kuhu poole sa peaksid liikuma ja miks just sellise suuna enda elus võtma. Mida intensiivsemas kontaktis sa Labradoriidiga oled ehk mida rohkem sa seda kasutad, seda kiiremini sa saatuserajal õigele teele jõuad.

Labradoriit aitab märgata seda miks mõni asi sinu elus üldse on juhtunud, see toob selgust ja visioone selle kohta, mis omavahel on minevikus seotud olnud. Labradoriit aitab selgeks mõelda kõik minevikus juhtunu ja see aitab sul seda kõike mõista. Labradoriiti on väga kasulik koos Lasuriidi või Fluoriidiga kanda ja kasutada, et veelgi kiiremaks nende teadmiste esiletoomist tuua.

Mina isiklikult kasutan Labradoriiti enda eraseansiruumis, et Labradoriit annaks mulle kiiret võimalust ühest ajast teise rännata, aidates mul lugeda inimese Auras eksisteerivat minevikku, tulevikku ja olevikku. Lisaks sellele on Labradoriit minu jaoks kasulik ka sellepärast, et see tugevdab minu visioonide nägemise taju.

"Unenägudes tuleviku nägemine ja selle esile kutsumine"

Labradoriit on üks unenägude-kristallidest, mis aitab sulle väga selgeid unenägusid tuua, aidates sul visioone saada ja neid ka meelde jätta. Labradoriit on kristall, mis kutsub esile tulevikuga seotud unenägusid, aidates sul näha enda ja endaga seotud inimeste tulevikku. See on kristall, mis kutsub esile väga kasulikke nägemusi, andes sulle võimaluse  enda saatuses veel korrektuure teha. Labradoriidist kristall aseta kokku teiste unenägude-kristallidega, et enda meeli veelgi rohkem avada. Unenägudes peituvad sõnumid ja ettekuulutused, kui sa õpid neid lahti seletama, siis sa saad sealt enda jaoks väga kasulikku informatsiooni.

Labradoriidi viiksin mina kokku Rüoliidi, Preseli, Galaksiidi ja Phosposideriidiga, kui sul on soov näha enda eelmiste elude visioone ning näha nägemusi, mis ulatuvad kaugele tulevikku. Nende viie kristalli kooslus aitab sul minna oma unenägudega väga sügavale ja väga kaugele. Kõik need kristallid kuuluvad unenägude nägemise kristallikomplekti ja üldiselt on need seotud ka Astraalrännakuga.

Kui sul veel ei ole enda isiklikku kristallide komplekti, mis toetavad sinu unenägude nägemist, siis enne, kui teised kristallid sinu ellu saabuvad, hoia seda enda padja all.

"Avab müstilisi andeid ja nägemusi"

Labradoriit on visioonide kristall, mis ennekõike töötab inimesega selle nimel, et teda spirituaalsemaks muuta. Labradoriidil on oskus inimese hinges avada energiate tunnetamist, seega on see kasulik neile, kes soovivad spirituaalselt võimekamaks muutuda. Labradoriit toob esile visioonide nägemist ja aitab kaasa intuitsiooni arenemisele. Et Labradoriidist kristallist sellist energiat kätte saada, selleks soovitan ma hoida seda magamistoas, pendli, kaartide või mõne teise ennustamisvahendi läheduses. Seda kristalli võid samal eesmärgi ka ehtena kanda.

"Kaitseb kodu kurjade hingede eest"

Labradoriidist kristalli hoitakse kodus olevate peeglite eest, peeglilaua peal või peegli läheduses. Seda sellepärast, et Labradoriidist kristallil on oskus kaitsta kodu kurjade hingede eest.

Peeglite sees avanevad hingede rändamise jaoks portaalid ja nendes võivad avaneda ka sellised portaalid, mis lasevad majja halbu hingesid nagu näiteks deemoneid. Deemonid toovad pereliikmetele halba rahaõnne ja purustavad armastuse. Nad toovad tavaliselt ka erinevaid sõltuvushaiguseid ja õnnetusi. Selleks, et pidurdada halbade hingede rändamist ja kaitsta enda perekonda deemonite eest, hoitakse kodus Labradoriite. Labradoriidi kristalle võiks üldjuhul hoida peeglite ees. Lisaks oleks kasulik hoida Labradoriite ka igal pool mujal majapidamises. Labradoriit teeb sellel samal eesmärgil väga head koostööd Seleniidiga. Kui kodus on Seleniiti või sellest valmistatud küünlaalused, siis need aktiveerivad Labradoriidi tööd, muutes Labradoriidi võimekamaks ja tõhusamaks.

"Hoia Labradoriiti enda pendli lähedal"

Labradoriidist kristall suurendab pendlite enda isiklikku väge ja jõudu. Eriti annab Labradoriit pendlile jõudu juurde tuleviku ennustamisel. Kui sul on pendel, siis selle kõrval peaksid olema jõudu andvad kristallid ja sellel peaks olema isiklik laadimispaik/hoiustamise koht. Labradoriit võiks olla sinu pendli juures, et pendel ei kaotaks enda energiat ja aitaks sul tulevikku vaadata.

"Unenägude kaudu selguse leidmine" Labradoriit ja Rüoliit

Rüoliidist ja Labradoriidist valmistatud kristallivesi aitab unenägude maailma võimsamaks muuta. Rüoliit avab sinu meeled nägemustele koos Labradoriidiga, aidates väga olulist informatsiooni enda heaolu jaoks just läbi unenägude saada. Joo seda kristallivett kindlasti ka vahetult enne magama jäämist.

Valmista endale kristallivett, et saada nende kristallide energiaid endale. Selleks aseta poleeritud kristallid veekannu või veeklaasi sisse ja hoia neid kristalle seal enne vee joomist 20 minutit. Seda selleks, et kristallid saaksid enda energiad vette üle kanda.

"Karmakaaslase tervenemise ja õppetundide ära õppimise rituaal"

Labradoriit ja Galaksiit on kaks kristalli, mida ühendades tekib vägi, mis aitab karmakaaslaste vahelist sidet tervendada ja õppetunde kiiremini ära õppida. Viies kokku Labradoriidi ja Galaksiidi avaneb vägi, mis aitab sul mõista seda, mis õppetund sinu ja karmakaaslase vahel on, aidates sul aru saada, kes on sinu karmakaaslane, kuidas temaga oma õppetunnid ära õppida, kuidas selle käigus üksteisega hästi läbi saada. Need kristallid annavad head õnne karmakaaslaste sideme katkestamisele, mis ei lõppeks draama ja suurte probleemidega.

Selleks, et Labradoriidilt ja Galaksiidilt sellist tuge saada, tuleb sul nendest valmistada rituaalikott. Leia musta värvi kott, mille sisse asetad ühe Labradoriidi ja ühe Galaksiidi, sõrmeotsatäis kuivatatud nelki ja enda foto. Rituaalikoti valmistamisel on oluline kasutada veel eesmärgita kristalle ehk neid kristalle ei tohiks kuskil varasemast komplektist ära võtta ja kristallid peavad kindlasti olema naturaalsed. Kui sa oled sellise koti koostanud, siis jäta see kusagile enda koju. See kott võib eksisteerida terve elu sinu elus, seda ei pea lahti tegema, puhastama ega ka laadima. Peaasi on see, et kui sa seda rituaalikotti valmistad, siis sa keskendud sellele, et see aitaks sul mõista oma karmakaaslasi, nendega lõpparveid teha, kui selleks on õige aeg ja nendelt õppida seda, mida nad õpetama tulid. Selle rituaalikoti valmistamine annab sulle spirituaalse ja hingelise eelise elus kiiremini edasi liikuda ning teiste inimestega, kes sinu eluteele karmakaaslastena on tulnud, nendega ülesandeid kiiremini ära lahendada. Aeg-ajalt võta rituaalikott kätte, soovi sellega, et see aitaks sul tervendada mõnda suhet, kus sa tunned enda karmakaaslase ära ja et kristallid annaksid sulle visioone selle kohta, mida sa enda karmakaaslaselt peaksid õppima.

Karmakaaslase ehk sinu ühe õpetajahinge kohta saad pikemalt lugeda SIIT.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Labradoriit on tugevalt seotud Kolmanda Silma Tšakraga, mis tähendab ka seda, et sellel kristallil on oskus tervendada mõningaid selle Tšakra füüsiliselt esinevaid tervisemuresid, mis vallanduvad Tšakra nõrkuse tõttu. Labradoriit aitab näiteks tervendada silmanägemist, mis võib esineda tundliku ja kergelt tasakaalust välja mineva Kolmanda Silma tõttu.

- Lisaks silmanägemise parandamisele aitab Labradoriit Kolmanda Silma Tšakras vabastada sinna kogunenud stressi. Kui sul käib pea ringi, oled uimane, stressis ja pidevalt ärritunud, siis võib Labradoriit olla just see kristall, mis suudab sind aidata.

- Labradoriiti kanna talismanina kaelas, valmista sellest vee-eliksiiri või tee endale kristalliteraapiat sellega, kui soovid kopsude tööd parandada. Labradoriit aitab tervendada kopse, mis on haigestunud või millele soovitakse veelgi tugevamat tervist juurde saada.

- Kui on tegemist kõrge vererõhuga, siis Labradoriidi kasutamine aitab tasakaalustada vererõhku. Kui on selline probleem, siis tasub kindlasti Labradoriit endale pikaajalisemasse kasutusse võtta, et see saaks alternatiivteraapiat sellele probleemile osutada ja vaimses kehas ära lahendada selle probleemi, mis võib seda kõrget vererõhku põhjustada. Kui on aga selline probleem, siis kindlasti tasuks lisaks ka kriitiliselt üle vaadata oma toidumenüü ja sealt ebatervsilikud toidud enda menüüst kõrvale jätta.

- Labradoriit aitab sõltuvustest vabaks saada. Kõige enam aitab Labradoriit narkootikumidest eemale inimest hoida. Kui see on probleemiks, siis tasub Labradoriiti pikaajaliselt kodus hoida ja teraapia jaoks kasutada.

KOLMAS SILM

Labradoriit on kristall, mille energiad mõjutavad kõige enam kuuendat peamist tšakrat ehk Kolmanda Silma Tšakrat. Kolmas Silm asub otse otsmikul ja see on seotud intuitiivsuse ning oskusega iseenda eluga hakkama saada. Labradoriit on seotud väga tugevalt intuitsiooni arendamisega, õige suuna ette näitamise ja visioonidega, seega on see kristall ka üks väga kasulikke Kolmanda Silma tervendajaid. Labradoriit annab Kolmandale Silmale jõudu juurde, et see saaks korrapäraselt funktsioneerida ja inimest õiges suunas liikuma ning mõtlema seada.

Lisaks kõigele sellele on Labradoriit veel kasulik Kolmanda Silma kanalile, kus asub ettekujutusvõime. Labradoriit võimendab seda ja aitab ettekujutusel tekkida. Kuna tegemist on samal ajal ka kaitsekristalliga, siis see aitab õigetel visioonidel tekkida ja blokeerida ebareaalseid fantaasianägemusi. See omakorda muudab Labradoriidi väga kasulikuks visioonikristalliks.

SODIAAK 

Labradoriit on ♋ VÄHI õnne-, spirituaalse arengu, enesemõistmise-, analüüsi- ja edu saavutamise kristall. Lisaks sellele on Labradoriit ka kristall, mis aitab Vähil mõista, mis side tal kellegagi siin elus on, aidates mõista, milline eesmärk Vähil kellegi suhtes on. Labradoriit aitab mõista seda, keda peab aitama, kelle peab laskma oma elust lahkuda, kes teeb Vähile liiga ja mis on õppetundidest õppida. Labradoriit on Vähile väga isiklikul tasandil väga kasulik. Labradoriit aitab Vähil mõista, mis tal tuleb enda suhetega erinevatel tasanditel peale hakata ja kaitseb teda ka stressienergia eest. Labradoriit aitab Vähil jõuda enesemõistmiseni ja isegi tõelise hingerännkuni, mis paneb teda oma elu veel selgemini nägema. Labradoriit kaitseb Vähki ebaõnne, negatiivse energia ja probleemide eest, tugevdades tema Aura kaitsekilpi ja emotsionaalset vastupidavust. Labradoriit aitab Vähil püsida õigel teel ja langetada raskeid otsuseid. See on kristall, mis toob Vähile üleüldist õnne, parandades ka head vaistu tööalaselt ja jõuda selleni, mis tooks Vähi ellu küllust.

Labradoriit võiks kindlasti olla Vähi sünnikristallide laekas esindatud. Lisaks sellele, et Labradoriit aitab Vähil enda elueesmärki täita, aitab see tuua Vähile ka intuitsiooni ja üleüldist spirituaalset arengut. Sünnikristallide laeka ja selle loomise kohta saad lugeda SIIT.

Lisaks Vähile aktiveerub labradoriit kiirelt ka ♓ KALADE Auraväljas ja on väga kasulik Kaladele nende intuitiivse meele tugevdamise juures. Labradoriit aitab Kaladel näha visioone, tuua esile prohvetlikke unenägusid ja on spirituaalse arengu juures lausa väga vajalik kristall. Labradoriit aitab Kaladel mõista paremini enda elu ja selles toimuvat. Kasulik kristall Kaladele, kes soovivad enda spirituaalseid oskusi parandada ja tugevamaks muuta.

NUMEROLOOGIA

Labradoriit on sünnikristalliks neile, kes on sündinud 5. kuupäeval ja ükskõik millisel kuul. 5. kuupäeval sündinud lausa vajavad Labradoriiti, et enda sünnikuupäeva poolt antud negatiivseid omadusi tasakaalustada ning positiivseks muut. Samuti ka selleks, et enda positiivseid omadusi veelgi rohkem esile tuua. Labradoriit aitab neile tuua head õnne, rõõmu, küllust, rikkust, sisemist rahu, intuitiivset meelt ja stressivaba elu. Labradoriidist kristalli on väga kasulik hoida sünnikristallide laekas, kodus või kanda ehtena.5. sünnikuupäeva kohta loe SIIT

Labradoriiti sobib kõige enam laadida Muskoviit geoodi peal ja oleks hea, kui seda vähemalt korra kuus Salveiga puhastada. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kogus: ca 60 g.
SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate varjundite, joonelise ja pragulise struktuuriga kristall. Seleniiti leidub ..
30.40€
Maksudeta:24.92€
LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne vär..
18.60€
Maksudeta:15.25€
LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne vär..
39.60€
Maksudeta:32.46€
See kristall on pärit kõige võimsamast kristallide leiukohast, milleks on imeline ning eksootiline Madagaskar. Sellel maal on unikaalne energia ja väg..
66.00€
Maksudeta:54.10€
LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne vär..
5.50€
Maksudeta:4.51€
SUITSKVARTS chipskristalle kasuta selleks, et enda kodus stressieenergiat maandada ja sellest lahti saada. Hoia neid küünlaaluste peal ..
5.00€
Maksudeta:4.10€
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
6.00€
Maksudeta:4.92€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall. Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva pun..
5.50€
Maksudeta:4.51€
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
8.00€
Maksudeta:6.56€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
9.80€
Maksudeta:8.03€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.