Menüü
Ostukorv

PUNANE JASPIS chips

PUNANE JASPIS chips KRISTALLID
PUNANE JASPIS chips
5.00€
Maksudeta: 4.10€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PUNANE JASPIS chips

PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad jooned. Punase Jaspise punane  toon tuleneb sellest, et selle Jaspise koostises on rauda. Punast Jaspist leidub peamiselt Lõuna-AafrikasPrantsusmaalIndias ja Saksamaal. Punase Jaspise kõige suuremaks jõuks on energia ja elujõu andmine. Indiaanlased uskusid, et Punane Jaspis on Maa veri ja jõud ning nad hakkasid seda kristalli tervise tugevdamise jaoks kasutama. Iidsetel aegadel vanad kreeklased, egiptlased, araablased ja teised ühiskonnad kasutasid Punast Jaspist kaitsetalismanina halbade sõnade ja musta maagia eest.

Punane Jaspis on väga tugevalt seotud viljakuse suurendamisega ja seda sobib hoida koos teiste viljakusekristallidega magamistoas. Viljakusekristallid võiksid olla voodi all senikaua, kuni probleemist on lahti saadud.

Punane Jaspis on kristall, mis suudab inimest tugevamaks ja vastupidavamaks muuta. Kristall, mis suurendab järk-järgult jõudu ja on väga kasulik neile, kelle töös on vaja väga palju füüsilist jõudu rakendada, olla pidevalt liikvel ning töö on jalgadele või kätele kurnav. See kristall sobib ka neile, kellel on väga pikad tööpäevad. Punane Jaspis ei lase vaimsel ja füüsilisel tasandil inimesel nõrgaks muutuda ja sellepärast on seda väga kasulik sellise töö ajal kanda.

Punane Jaspis sobib teraapiatubadesse maandavaks energiaks. Kui tegeletakse spirituaalsete teemadega, energiate tervendamisega või ka ennustamisega, siis on ülioluline, et oleks maandavaid energiaid ka ruumis. Seda selleks, et Aura läheks hiljem uuesti kaitse alla peale teraapia tegemist. Vastasel juhul muutub inimene haavatavaks ja teraapia ei pruugi mõjuda.

Kui ostate endale uue kodu, mis on väga kaua seisnud või on vana maja (ka selline maja, kus eelmine omanik on surma saanud), siis Punase Jaspise majja toomine võib vägagi kasulik olla. Punane Jaspis toob majja head energiat, aitab maja Aural elujõuline olla ja negatiivsusel kiiresti väljuda. Hoidke selleks Punast Jaspist kodu Lõunapoolsemas toas.

Punane Jaspis sobib lastetuppa selleks, et lastel suurendada kohusetunnet ja aitab mõista, et vanemate soove tuleb kuulda võtta. Samas on see ka kristall, mida ma soovitan lapsel koolis kaasas kanda, kuna see kaitseb teiste laste negatiivsuse, kriitika ja ebapopulaarsuse tekke eest.

Punane Jaspis aitab sul taassündida selles samas elus, kus sa elad. Taassündida selles mõttes, et see aitab sul väga suurtest probleemidest välja tulla ja enda elu otsast peale alustada kohast, kus kõik lagunenud on, aidates sul muuta iseennast ja muuda enda teekonda. 

Punane Jaspis pakub sulle turvatunnet, aidates sul olla iseseisev ja leevendades sinu hirmusid. Aidates ka põhjendamatudest hirmudest vabaks lasta, mida sa enda eelmiste elude pärast endaga kaasas kannad. 

Punane Jaspis õpetab sulle riskide võtmist õigetel aegadel. Punane Jaspis teab seda, millal on õige aeg riskida, aidates sul õigel ajal pea ees tulle end visata. Punane Jaspis teab seda, mis on riski lõpptulemus ja intuitiivselt see suunab sind tulutoovates olukordades riskima. Kanna seda kristalli, kui soovid teada seda, millal on õige aeg enda hirmule vastu seista või hoia seda enda kodus, et sa muutuksid riskide suhtes intuitiivsemaks. 

Punane Jaspis ei lase sul end ühiskonna mõjutustega kaasa minna. Punane Jaspis blokeerib ära negatiivse mõtlemisviisi iseenda suhtes, mis on põhjustatud tänapäeva standardite pärast. Punane Jaspis aitab sul ise olla see, kes sa tegelikult oled, mitte üks paljude seast ja selline, millised enamus inimesed on. Punane Jaspis suurendab enesekindlust ja vähendab teiste inimestega kaasa minemist. 

Punane Jaspis on kristall, mis suudab ebaõnne-energia vabaks päästa inimese Auraväljast, kes seda kristalli endaga kaasas kannab või kodust (majast, ruumist jne.), kus seda kristalli parasjagu hoitakse. Punane Jaspis vabastab ebaõnne-energia ja seda tegelikult igal tasandil. Kui sa tunned, et sinu elus on teatud teemal pidevalt ebaõnne, siis kindlasti tasub Punast Jaspist enda ellu tuua. 

Punane Jaspis on kristall, mis aitab sinu elukirge ja romantilist kire poolt taastada. Kanna ja kasuta seda kristalli ajal, mil oled emotsionaalselt tuim, suhtest eemalehoidev või kui sa tunned, et oled suhtes väga kinnine. Punane Jaspis aitab sul avaneda, suhet paremini nautida, avada end uue armastuse tulekuks ja muuta sind üleüldse armastusele vastuvõtlikumaks. Kanna Punast Jaspist koos Rodokrosiidiga või Vikerkaare Kuukiviga, kui sa soovid romantilist kirge suurendada. Kanna koos Karneooliga, kui sa soovid motivatsiooni leida ja suurendada enda ambitsioonikust.

CHIPSID on väikesed kristallitükid, aga nendel on täpselt samasugused toimed, nagu on suuremal kristallil, lihtsalt selle ühe kristalli suurus on äärmiselt väike. Chipskristalle on väga hea kasutada küünlaaluste valmistamiseks, kristalle on hea küünlaalustele lisada, kuna need hakkavad üksteisega käsikäes kodu atmosfääri ja Aurat tervendama. Igal kristallil on oma jõud, kui seda erinevate küünalde ja maagiaküünaldega kokku viia.

Punasel Jaspisel on oskus tõsta kodu Auraväljas eluenergiat ja aidata kõigest vanast väsinust, stressitekitavast ning negatiivsest vabastada.

- Moodusta alus, millel on chipskristallid ja Mäekristall geoodid koos punase küünlaga, et viia majast väljaenergiat, mis tekitab kodus olles väsimust ja kehva enesetunnet.

- Aseta Punase Jaspise chipskristalle viljakuse, armastuse või kodu Lõunapoolsesse Feng Shui kristallikomplekti, et neid võimendada.

- Lisa Punase Jaspise kristalli chipse Aaloe taime mullale kodu Idapoolsesse tuppa, et majja tervist ja tervendust tuua.

Erinevaid Chipskristalle võib omavahel kombineerida, et veelgi erilisemat energiat saada. Igal kombinatsioonil on veel omakorda eriline vägi ja mõju sinu kodu üle. Lisage kindlasti aluse peale ka küünal põletamiseks, et need kristallid aktiveeruksid kodu Aurat muutma.

PUNANE JASPIS ERINEVATE KRISTALLICHIPSIDEGA

Musta Turmaliini hoidke koos Punase Jaspisega, kui soovite majast eemale viia viljakusega või armastusega seotud ebaõnne. Selleks on nende kristallide kõige parem asukoht majas kodu Lõunapoolses alas.

Ametüst sobib hoidmiseks magamistuppa koos viljakuse- või armastusekristallidega, et suurendada nende kristallide tööd. Eriti hästi sobivad viljakusekristallide aluse loomiseks.

Tsitriin koos Punase Jaspisega sobivad väga hästi kokku kodu Lõunapoolsesse tuppa või nurka. Lõunas eksisteerib elujõu allikas ja kanal, kus need kristallid toidavad enda energiaga just seda energia kanalit, mis omakorda avab selle kanali töösse. Võib lisada kokku ka Karneooliga.

Hematiit koos Punase Jaspisega tugevdada kodu Lõunapoolse ala energiat, mis toob majja viljakust ja armastust. Peale selle saab seda kombinatsiooni hoida koos viljakusekristallidega. Sobib kokku lisamiseks ka Lumikvartsiga, et majast riidusid välja juhtida ja puhastada kodust riiuenergiat.

Roheline Aventuriin ja Punane Jaspis aitavad tuua lastele eluenergiat, sobivad lapse tuppa.

Kuukivi sobib kokku Punase Jaspisega armastuseenergia võimendamiseks. Sobib juurde lisada veel Merevaiku, Karneooli ja ka Roosat Kvartsi. Peale selle aitavad Kuukivi ja Punane Jaspis tuua viljakust.

Karneool sobib Punase Jaspisega kokku armastuseenergia võimendamiseks. Sinna sobib linna lisada veel Merevaiku, Granaati, Kuukivi ja ka Roosat Kvartsi.

Mäekristall võimendab omakorda Punase Jaspise toimet.

Roosa Kvarts sobib hoidmiseks magamistoas koos viljakuse- või armastusekristallidega, et suurendada nende kristallide tööd. Eriti hästi sobib kokku viljakuskristallide aluse loomiseks.

Rutiilnõeltega Kvarts
sobib kokku Punase Jaspisega, et vabastada kodus olev seisev energia. Sobib väga hästi kaua tühjana seisnud ja vanasse majja.

Šungiit
ja Punane Jaspis sobivad kokku kodu Ida nurka tervise edendamiseks.

Merevaik sobib kokku Punase Jaspisega armastuseenergia võimendamiseks. Sinna sobib lisada veel Granaati, Karneooli, Kuukivi ja ka Roosat Kvartsi.

Granaat sobib kokku Punase Jaspisega armastuseenergia võimendamiseks. Sinna sobib lisada veel Merevaiku, Karneooli, Kuukivi ja ka Roosat Kvartsi.

Peridoot
ja Punane Jaspis üheskoos annab väga unikaalse väe. Peridoodil on vägi, mis aitab võimendada pendlit, kaarte ja erinevaid ennustusega seotud esemeid. Punasel Jaspisel on seesama oskus - oskus säilitada väeeseme jõudu. Neid kristalle võib hoida näiteks pendli laadimisaluse peal koos teiste pendlikristallidega.

Tiigrisilm ja Punane Jaspis üheskoos aitavad majja tuua palju eluenergiat, elujõudu, tempot ja tegevust. Neid on hea hoida kodu keskpaigas või näiteks kodu Lõunapoolsemas toas, kus asub kodu energiakanal.

Lumikvarts kombineeri kokku Punase Jaspisega, et luua "pingete maandamise" kristallide küünlaalus. Sinna juurde sobib ideaalselt ka Mäekristall, mis aitab kodu energeetikat puhastada ja ka Hematiit, mis aitab majast riiu välja viia.

Oma elu korda seadmine, hea õnne suurendamine ja elus edasi liikumine

Punase Jaspise enda ellu toomisel Täiskuu ajal koos Sardoonüksiga toob sinu ellu uusi võimalusi. Too need kaks kristalli korraga enda ellu, et need saaksid tänu Täiskuule sinu elu paremaks muuta. Võta need kaks kristalli ja aseta need Täiskuu ajal aknalauale, lase neil seal olla kuni selleni, kui Täiskuu saab läbi. Peale seda võta need kristallid ja aseta need enda kodu Lõuna-ilmakaarde. Kui sul on seal Lõuna-ilmakaare Feng Shui kristallid, siis vii need teistega kokku, kui sul ei ole seal veel midagi, siis leia taim, mille poti sisse need panna või alus, mille peal sa saad hoida neid. Hiljem võid nende juurde lisada veel kristalle, mis sobivad sinu kodu Lõuna-ilmakaarde. Nende kahe kristalli koju toomine Täiskuu ajal suurendavad sinu elus head õnne, aitavad vabastada ebaõnne, sind julgustada enda elu paremaks muutmisele ja need annavad sulle vastavat jõudu, et sa elus vaid üles poole saaksid ronida.

Feng Shui

Punane Jaspis on seotud tuleelemendiga ja see annab positiivset jõudu kodu Lõunapoolsemasse tuppa. Punane Jaspis selles toas suurendab kogu perekonna energiavarusid ja elujanu. Punane Jaspis võib seal olla mõne taime mulla sees või ümbrispoti sees. Punane Jaspis sobib väga hästi ka Sulgvõhu mulla peale, kuna see aitab Lõunapoolses toas läbi taime majja tuua ka head armastuse õnne. Sulgvõhk on seotud küllusega ja kui seda hoida koos Punase Jaspisega, siis Sulgvõhk hakkab majja armastust tooma. 

Lisaks on Punane Jaspis armastuse ja külluse aktiveerija. Punane Jaspis aitab leida ja tunda kirge. Punane Jaspis aseta Feng Shui järgi enda kodus Lõuna-ilmakaarde, kus asub Sinu isikliku kodu kire-energia ilmakaar. Punaseid Jaspiseid too enda koju alati, kui tunned, et soovid just kirge aktiveerida iseendas ja teistes pereliikmetes. Kirg aitab tööd teha, suhteid parandada ja Sinu isiklikku hobi veelgi meeldivamaks muuta! 

Töö ja õigussüsteem 

Punane Jaspis on seotud õiglusega, erinevate situatsioonide ja ebaselgete olukordade lahendamisega. Punane Jaspis sobib töökohas laua peale, kui on soov teiste töötajatega mitte riidu minna või arusaamatusi eemal hoida. Samas aitab Punane Jaspis kaitsta salakavala konkurentsi eest. Punane Jaspis on heaks tööedukristalliks juristidele, politseidele, kohtunikele jne. 

Sobib arvutilaual hoidmiseks, kuna see kaitseb elektromagnetkiirgusest põhjustatud väsimuse eest. Sobib kokku koos teiste arvutikaitse kristallidega, nagu näiteks Pietersiidi, Amasoniidi, Musta Turmaliini ja Šungiidiga.

Punane Jaspis toob head õnne kohtuprotsessides, kanna seda kristalli endaga kaasas, kui lähed kohtusse või sinu elus on hetkel sellised asjad käsil.

Õnnetuste eest hoiataja ja kasulik kristall autos hoidmiseks

Punasel Jaspisel on oskus juhtida inimese tähelepanu sellele, mis võib temale ohtlikuks osutuda, ja kui ma räägin ohtudest, siis see kristall üldiselt hakkab ette hoiatama midagi, mis võib väga ohtlik olla. Näiteks on kasulik tükike Punast Jaspist hoida autos, et see saaks autoga sõitmise ajal sulle ette teatada, kui pead eriti valvas ja ettevaatlik olema. Punane Jaspis juhib sinu mõtteid, takistades hirmutunnet ja tekitades soovi olla liikluses ettevaatlik. Kui Punane Jaspis on sinu autos ja tekib veidigi tunne, et sa peaksid olema ettevaatlik, siis kindlasti kuula seda tunnet. Kristall on seal selleks, et sind aidata. Kui sa soovid veel suuremat lisakaitset ja oskust tunda ohtu enne selle tekkimist, siis kindlasti hoia enda autovõtmete küljes Punasest Jaspisest valmistatud võtmehoidjat

Meditatsiooni lõpetamine, ülemiste ja alumiste Tšakrate tasakaalu viimine

Punast Jaspist on väga kasulik kasutada peale mediteerimist või mõnda teist spirituaalset tegevust, kus kõrgemate Tšakrate energiad on tänu sellele tegevusele aktiveeritud olekus. Punane Jaspis aitab välja tulla sellistest tegevustest nii, et hiljem ei oleks pearinglust, uimasust, peata tunnet või segadust. Mõnel inimesel tekib stressitaoline või närviline olek, ja see tähendab, et alumised Tšakrad ei ole ülemistega ühenduses. Kuna Punane Jaspis on Juurtšakra kristall, siis sellel on oskus inimest tagasi nii-öelda maa peale tuua. Punase Jaspise käes hoidmine, selle otsmikul hoidmine või sellega lihtsalt mõned minutid koos olles aitab ellist olukorda vältida. Punane Jaspis aitab spirituaalselt tegevuselt edukalt jälle maisete tegevuste juurde tagasi tulla.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Punane Jaspis on üks tugevamaid teraapiakristalle, kui on vaja tervendada viljakusega seotud probleeme. Punane Jaspis aitab energiat anda Juurtšakrale, mis on viljakuse probleemidega seotud. Kui see on probleemiks, siis on kindlasti Juurtšakra kinni ja seda tuleb tervendama asuda.

- Teised  Juurtšakraga seotud probleemid, reproduktsiooniorganite kehv töö või haigused, viljakusprobleemid, seksuaalsuse puudulikus, emakavähk, eesnäärmevähk, munasarjavähk. Tervendab Juurtšakra probleeme, mis on seotud tõsisemate haigustega nagu näiteks emakavähk või mõne kasvajaga reproduktsiooniorganites. Seda on soovitatav kanda ka neil, kes on sellise haiguse läbi elanud ja kardavad, et see võib uuesti tulla. See kristall vabastab hirmud ja laseb sul eluga edasi minna.

- Punasel Jaspisel on oskus kaitsta raseduse katkemise eest ja üldse rasedusega seotud probleemide eest. Punast Jaspist on väga kasulik kanda terve raseduse vältel neil, kellel on probleeme lapse lõpuni kandmisega. Peale lapse sündi tuleks kristalli tänada ja see loodusesse tagasi viia ning lõpetada selle ehte kandmine. 

- Bretšastunud Jaspis ja Punane Jaspis on need kaks kristalli, mida kantakse selleks, et blokeerida nurisünnituse risk. Need kristallid tervendavad naise keha ja muudavad seda lapse jaoks soodsamaks.

- Peale Juurtšakra tervenemise on Punasel Jaspisel oskus ka Sakraaltšakrat positiivselt mõjutada, aidates toetada neerude funktsioneerimist.

- Verehaigused, veresoonte nõrkus, vererõhu kõikumine, verega seotud haigused, kehvveresus, epilepsia, aneemia, madal hemoglobiinitase.

- Kevadväsimus, energiapuudus, elujõupuudus, motivatsioonipuudus, sügav depressioon, pidev jõuetustunne.

- Kanna Punase Jaspise kristalli kiirituse, röntgeni ja ultraheli tegemise ajal enda lähedal. Punasel Jaspise on oskus kaitsta sind nende tegevuste kahjulike mõjutuste eest.

- Lastel soovitan Punast Jaspist kanda, kui lapsel on sünnist saati probleeme hingamisteedega või astmaga. Punane Jaspis aitab taandada sügavale arenenud hingamisprobleeme ja erinevaid allergiaid ning nende tervenemiseks lahendusi leida.

JUURTŠAKRA 

Punase Jaspise kristall on väga kasulik tervendaja kõige esimesele ehk Juurtšakrale. Juurtšakrast saab alguse meie Tšakrate süsteem ja kui see Tšakra on paigast ära, siis ei saa ka teised Tšakrad oma tööd korrapäraselt teha. Punane Jaspis aitab seda Tšakrat tervendada ja tänu sellele annab see võimaluse ka ülemistel Tšakratel oma tööd korralikult teha. Punane Jaspis vabastab inimese hinge sees oleva vihatunde või solvumise, mida ta kellegi teise peal hoiab. Need samad emotsioonid lagundavad Juurtšakra kanalit, mis omakorda panevad selle Tšakra kinni.

SODIAAK 

Tähemärgilt mõjub kõige enam Punane Jaspis energiat andvalt JÄÄRADELE ja KALJUKITSEDELE. Armastust toob VÄHKIDELE ja SKORPIONITELE.

KALJUKITSE jaoks on Punane Jaspis väga kasulik armastusekristall. Esiteks hakkab see Kaljukitse Auras kiirelt toimima. Punane Jaspis suurendab kirge ja muudab Kaljukitse seda kõike välja näitama inimesele, kes on tema südames. See avab Kaljukitse ja muudab sellega suhte tervemaks või vallalise Kaljukitse armastusele vastuvõtlikumaks. Punane Jaspis aktiveerib Kaljukitses energiad, mis suurendavad üldiselt tema armastuseõnne.  Lisaks sellele annab Punane Jaspis Kaljukitsele palju eluenergiat ja jõudu, millega on võimalik saavutada suuri asju.

Punane Jaspis on JÄÄRADE kristall, mis on kasulik nende tervisele ehk see on kristall, mis toob Jäärale tugevat füüsilist tervist. Peale selle aitab Punane Jaspis Jääral olla positiivne ja heatahtlik. Punane Jaspis aitab hoida tema temperamentsust positiivsena ja enda heaks ära kasutada. Jäär, kes teisi oma nõu ja jõuga aitab, saab sellest eluenergiat, niiviisi tulevad esile tema hea enesetunne ja kõik teised positiivsed iseloomujooned. JÄÄRA armastuseõnne kristalliks on Punane Jaspis. Tegemist on kristalliga, mis aitab Jääras esile tuua tema kõige võimsamad, kirglikumad ja parimad omadused. See on armastusekristall, mis aitab hoida suhtes kirge elavana ning tugevdada tundeid tugevdada. Vallalistele Jääradele toob Punane Jaspis hingesugulust ja üleüldist suhteõnne. Seda kristalli on kasulik kanda, kui soovitakse suhteõnne ligi kutsuda.

SKORPIONILE jaoks on Punane Jaspis väga heaks armastusekristalliks, kuna ta aitab Skorpioni ellu armastust ligi kutsuda. Kui Skorpion kannab Punast Jaspist või hoiab seda kristalli enda kodus teiste armastusekristallidega koos, siis see kristall toob Skorpioni ellu armastust, olgu Skorpion vallaline või juba suhtes. Vallalisele toob uut suhet ja suhtes Skorpionile suhtesse õnne.

Tähemärgi kristalle võivad kõik tähemärgid kanda, aga teatud tähemärkidele mõjuvad need lihtsalt kiiremini kui teistele.

NUMEROLOOGIA "6. kuupäeval sündinutele"

Punane Jaspis suurendab 6. kuupäeval sündinud inimese sees olevat elujõudu ja positiivsust, kaitstes teda teiste inimeste poolt tekitatud murepilvede eest. See on kristall, mis aitab rohkem riske võtta ja edukas olla, aidates enda mugavustsoonist välja tulla siis, kui seda on vaja teha ja kui see on kasulik. Punane Jaspis aitab 6. kuupäeval sündinule ka armastuseõnne tuua, aidates lahendada erimeelsusi, mis võivad suhtes tekkida.

Punast Jaspist sobib kõige enam laadida Tsitriin geoodiga, see geood taastab Punase Jaspise väge. Lisaks puhastada kord kuus Sandlipuuviirukiga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Kogus ca 60 g
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
3.60€
Maksudeta:2.95€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
27.90€
Maksudeta:22.87€
SIDRUNMELISS tuleb kreekakeelsest sõnast "melissa", mis tähendab mesilast selle magusa aroomi tõttu. Sidrunmelissi on teada olevalt..
13.90€
Maksudeta:11.39€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
1.20€
Maksudeta:0.98€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
10.50€
Maksudeta:8.61€
AKVAMARIIN poleeritud
Enim müüdud
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
16.00€
Maksudeta:13.11€
MARIAMI JASPIS poleeritud
Enim müüdud
MARIAMI JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks väljanägemiseks pruunikas kuni tumepruun tekstuur, millel on he..
2.60€
Maksudeta:2.13€
VEREKIVI poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Verekivi on kirju kristall, seega tellitud toode võib pisut erineda pildil olevast.VEREKIVIL on nii kaitsvad kui ..
1.50€
Maksudeta:1.23€
TSITRIIN poleeritud
Enim müüdud
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid..
3.60€
Maksudeta:2.95€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
18.50€
Maksudeta:15.16€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.