Menüü
Ostukorv

SODALIIT lihvimata

SODALIIT lihvimata KRISTALLID
SODALIIT lihvimata
1.20€
Maksudeta: 0.98€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SODALIIT lihvimata

Võimalikud valikud

SODALIIT on sisemise rahutasakaaluhingelise tervenduseintuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.

Sodaliit on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on omapärane sinine kuni tumesinine värvus. Selle sinise seest jooksevad läbi erinevad valget värvi mustrid. Seesama valge osa selles kristallis on Valge Kaltsiit. Sodaliidi seest võib leida ka punakas-pruune laike või täppe. Sodaliidi sinine värvus on üldiselt sügav ja kohati tuleb sellest välja ergemat värvi. Sodaliit on üks põhilisi kristalle, mida peaks kindlasti iga kristalliarmastaja enda ellu tooma. Lisaks selle on ta üks parimaid kristalle enda intuitsiooni tugevdamise alustamiseks, kuna sellel on oskus vahet teha õigel sisetundel ja hirmul. Sodaliit aitab sind ennast teiste kristallide väeks ette valmistada. Eriti siis, kui nendeks kristallideks on intuitsiooni tugevdavad, Inglitega kontakteeruvad ja unenägusid toovad kristallid. Sodaliit on kristall, mis aitab sinus avada peidetuid spirituaalseid andeid, nagu näiteks selgeltkuulmine, selgelttajumine, selgeltnägemine või telepaatilisi oskuseid, ja seda siis, kui need loomulikult on eelmiste eludega välja teenitud.

Sodaliit koosneb magneesiumist ja kaltsiumist. See on Sodaliidi füüsiline koostisosa. Kuid lisaks sellele on Sodaliidi sees peidus meeletult võimas vägi, mis aitab meid igatühte erineval tasandil. Peamiseks Sodaliidi leiupaigaks on Brasiilia, kuid seda kaevandatakse ka Indias, Prantsusmaal, Namiibias, Rumeenias, Venemaal ja näiteks ka Gröönimaal.

Sodaliidi kristalli on väga kasulik omada ja seda ennekõike nii, et sellel oleks sinu enda kodus olemas õige koht. Sodaliit on rahutooja, sellel on oskus maandada närvilisi energiaid, eemaldada ärevust ja blokeerida kahjulikke energiaid. Kui sinu kodus on sellised energiad õhus, siis Sodaliit on kindel kristallist abiline, mille poole sa võiksid pöörduda. 

Kuidas leida kodus Sodaliidile õige koht? Kui sa soovid Sodaliidi käest saada rahu, siis selle kõige paremaks kohaks on sinu kodu Põhjapoolne ilmakaar. Selles ilmakaares asub rahukanal. See tähendab seda, et kui see kanal on tasakaalust väljas, siis oled sa ka ise tasakaalust väljas. Selleks, et end uuesti tasakaalu viia, tuleb seda kanalit tervendada. Sodaliiti hoia just seal ilmakaares. Kui sa oled sinna juba eraldi kristallidest komplekti loonud, mis on seotud Põhja ilmakaare tervendamiseks, siis aseta Sodaliit sinna teiste kristallidega kokku.

Kuid sa võid Sodaliidist kristalli hoida ka igal pool enda kodus, sest mida rohkem on Sodaliiti sinu kodus, seda pingevabam ja rahulikum on sul enda kodus olla.

Tänulikkus

Sodaliit aitab inimesel muutuda tänulikumaks, ausamaks ja heatahtlikumaks. Tegemist on kristalliga, mis suunab sind iseendaga aus olema, vabastama sinus harjumusi ja mõttelaadi, mis ei too ei sulle endale ega ka teistele midagi head. Sodaliit on enestervendamise, taastamise ja transformatsiooni läbi viiva toimega kristall. Pikaajaline Sodaliidi kandmine või suurtemates kogustes enda kodus hoidmine toob väga suuri muudatusi sinu hingeellu. 

Kirjanike kristall

Sodaliit on kirjanike kristall, see toob inspiratsiooni, mõttelendu ja häid ideid. Kristall, mis kaitseb ideede varastajate eest ja blokeerib ära ebaõnne, mis võib kirjaniku saata. Sodaliidi kristall vabastab blokaade, kui ei ole kirjutamise soont. Väga kasulik kristall igapäevaseks kandmiseks kui ka töölaua peal hoidmiseks. Sobib ka lastele, kes soovivad kirjutama õppida. 

Intuitsioon, spirituaalsus ja Inglid

Sodaliit on seotud ülemiste Tšakratega ja kõige enam neist Kolmanda Silma tšakraga. Sodaliidil on oskus intuitsiooni tugevamaks muuta, arendada inimest spirituaalsemaks ja selle käigus avada hinge müstikale. Sodaliit aitab sul arendada oma hinge võimekust, aidates sul leida viisi, kuidas enda intuitsiooni tugevdada. 

Sodaliit kuulub intuitsiooni-, spirituaalse arendamise ja Inglikristallide komplekti. Kui sa oled loonud vastava energiaga komplekti, siis lisa sinna täiendava energia saamiseks ka Sodaliit. Sodaliit edendab selliseid teemasid ja aitab sul soovitud tulemust saavutada

Hoia tükikest Sodaliidi kristalli enda padja all siis, kui sa soovid aktiveerida enda intuitsiooni ja Kolmandat Silma. Selleks võid võtta kristalli eelpoolnimetatud kristallikomplektidest üheks ööks oma padja alla.

Sodaliit aitab sul Inglitega ühenduses olla, ja mitte ainult Inglitega, vaid ka teiste erinevate hingedega. Selleks, et need Inglid ja hinged leiaksid sinuga kontakti, on kasulik Sodaliiti enda kodus hoida ning seda võimalikult suurtes kogustes. Seda selleks, et Sodaliit suudaks üldse selle kanali hingede jaoks aktiveerida. Esmalt hakka Sodaliiti koguma oma magamistuppa. Seda sellepärast, et hingedel ja Inglitel on kõige lihtsam sinuga ühendust saada läbi unemaailma.

Kui sa hoiad Sodaliidi kristalle enda kodus, siis see kristall muudab sinu kodu spirituaalseks templiks, aidates sinu kodu energiavälja spirituaalsemaks muuta, mis omakorda toob sinu ellu arenemist igal erineval tasandil. Sodaliit mitte ainult ei tööta sinu endaga, vaid ka nendega, kes elavad sinuga ühes kodus.

Sodaliit õpetab inimese hingele seda, et elada ei tohiks mitte kunagi nii, et keegi teine peaks sellepärast kannatama. Kui Sodaliit on sinu elus, sa kasutad ja kannad seda kristalli, siis see muudab sind paremaks inimeseks. Sodaliit aitab sul endal märgata, kus sa millelegi või kellelegi liiga teed. Kui sa seda märkad, siis Sodaliit aitab sul sellise käitumisviisi lõpetada. Väga kasulik kristall spirituaalses mõttes, sest see aitab sul elada paremat elu.

Intuitsiooni areng ja Kirde-ilmakaar

Kirdes asub enesearengu, teadmiste ja tarkusekanal. See on kodus väga oluline ilmakaar, kus on väga kasulik leida oma koht kristallidele, mis aitavad sul areneda. Kirde ilmakaarde on hea luua eraldiseisev kristallide altar või kogu, mis avavad intuitiivse meele. Need abistavad kõiki, kes seal elavad. Seal on kasulik hoida IoliitiKüaniitiSinist KvartsiAqua AuratKoobalt AuratIngli AuratSodaliitiAmetüstiAmetriiniKuukivi ja teisi kristalle, mis aitavad sul enda spirituaalseid oskusi tugevamaks muuta.

Intelligentsus, loogiline mõtlemine, mentaalne areng ja õppimine

Sodaliit on üks kristallidest, millel võimekuses on aidata inimesel mentaalselt areneda. Kristall, mis aitab inimese analüüsivõimet parandada, aidates rohkem keskenduda, mõtelda, uurida, avastada ja õppida.

Sodaliit sobib sulle, kui sa tunned, et sa soovid enda mentaalset võimekust parandada, kui sa soovid rohkem teadmisi meelde jätta, rohkem avastada ja areneda. Sodaliit aitab loogiliselt mõtlema panna, kuid mitte nii, et eemaldades sealjuures intuitiivset mõtlemist. Sodaliit aitab sul endal tunnetada, mis on õige ja analüüsida kõiki erinevaid teemasid, millega sa kokku puutud.

Sodaliit on tegelikult kasulik kõikidele inimestele, kuna inimese hingel on siin maailmas kohustus edasi areneda, ja kui on inimesel hea analüüsivõime ning soov õppida, siis see soodustab elus edasi liikumist.

Sodaliit sobib sulle, kui sa tunned, et sa soovid enda mentaalset võimekust parandada, kui sa soovid rohkem meelde jätta, rohkem avastada ja areneda. Sodaliit aitab loogiliselt mõtlema panna, kuid mitte nii, et eemaldab sealjuures intuitiivse mõtlemise. Sodaliit aitab sul endal tunnetada, mis on õige, ja analüüsida kõiki erinevaid teemasid, millega sa kokku puutud. Lisaks sellele annab Sodaliit sulle võimekuse müstilisi märke paremini lugeda. Näiteks unenäos kogetud aitab Sodaliit tõlgendada, Inglite poolt saadetud numbritest aitab see paremini aru saada lisaks sellele, et Sodaliit aitab sul paremini oma tööd teha. See edendab igas aspektis sinu loogilist mõtlemist, olgu see müstiline või maine pool sinu elus. 

Sodaliidi kristalli on väga kasulik hoida enda lähedal lapsel või täiskasvanul, kes on kooliteed alustanud. Hoides Sodaliiti õppimise laua peal või kandes talismanina kaasas, aitab see õpinguid lihtsamaks muuta. 

Kuna lapsed on meie elu alustalaks, siis nende spirituaalselt tervena hoidmine on ülimalt oluline, saad seda teha neid kristallidega toetadades. Kui sinu kodus on koolis käivad lapsi, siis saad neil aidata õppimisega toime tulla nii, et see neid ei väsitaks ja koduseinte vahel oleks kooli pärast võimalikult vähe stressi. Asetades Sodaliidi, Dumortjeriidi, ja Fluoriidi kristallid koolilauale. Need kolm kristalli on õppimise toetamiseks kõige olulisemad. Sodaliit suurendab loogilist mõtlemist, Dumortjeriit aitab meelde jätta fakte ning Fluoriit toetab uue informatsiooni omaks võtmist. Seetõttu on nende kolme kristalli kombinatsioon koolieas lapsele väga oluline. Loomulikult võib laps neid kristalle ka koolis kaasas kanda, asetades need kotiga koolikotti. Kui soovid enda last või lapsi õpingutel veelgi rohkem aidata, siis aseta Fluoriit püramiid koolilaua peale. See vallandab koduenergeetikasse vastavat energiat, mis aitab kaasa koolistressi vähendamisele, muutes õppimise lihtsamaks ja meeldivamaks. 

Loominguline puhang

Vii Sodaliidi kristall kokku Picasso Jaspisega, et nende kahe ühine vägi aitaks sinu seest loomingulisust välja tuua. Kui sa tunned, et soovid midagi luua, kuid sul ei ole selle jaoks inspiratsiooni ega ka nägemust, siis need kaks kristalli aitavad seda sulle väga kiirelt tuua. Hoia kristalle enda lähedal, kanna endaga kaasas või kanna nendest tehtud ehteid.

Sodaliiti üksi soovitan ma hoida kodus ja töö juures või kanda hoopis sellest kristallist valmistatud ehteid. Seda siis, kui sa tunned, et miski sinu sees soovib avaneda, kuid see ei avane, või kui sul on selline tunne, et sa oled loominguline, artistlik, kuid sa ei oska seda lihtsalt väljendada. Sodaliit aitab selle välja tuua ja eriti aitab see neid, kes soovivad end hilisemas eas loominguliselt arendada. Sodaliit aitab varjatud andeid esile tuua.

Taro või Inglisõnumi kaardid

Kaartidega ennustamine, olgu siis nendeks kaartideks Tarod või Inglikaardid, eeldab seda, et neid kaarte tuleb energeetiliselt hoida positiivsena. Kõik ennustamisvahendid kaotavad kiirelt enda head energiat ja selle käigus võivad need hakata valetama. Ehk nendega ei ole võimalik mingi aja möödudes õigesti ennustada. On olemas sellised kristallid, mis suudavad neid kaarte elujõulisena hoida.

Üheks selliseks kristalliks on Sodaliit. Sodaliiti hoitakse ennustamiskaartidega ühes kotis või karbis. Sodaliit hoiab ennustamiskaartide väge ja aitab neil õigeid lugusid jutustada ning täppiminevaid sõnumeid edasi anda. Seega, kui sa soovid ennustada nii, et ennustamisel oleks ka jumet, siis hoia oma kaartide energia paigas. Tükike või rohkemgi Sodaliiti aitab neid kaarte hoida.

Keskendumine

Tegemist on kristalliga, mis aitab sul keskenduda nendele teemadele, mis on sinu jaoks olulised. Näiteks aitab Sodaliit vähendada ülemõtlemist ja ülemuretsemist ning annab sulle endale jõu, millega mõttemaailma suunata. Sodaliit parandab keskendumisoskust ning muudab mälu tugevaks. Sodaliiti kanna või hoia seda enda lähedal, et see suurendaks sinu enda kontrolli mõistuse üle. 

Edela ilmakaar

Hoia mitmeid Sodaliidi kristallikesi enda kodus Edela ilmakaares. Edelas asub perekonna läbisaamise ja romantilise suhte õnnekanal. Kui sa hoiad seal Sodaliiti, siis aitab see lahendada perekonnaliikmete ja armastajate vahel olevaid erimeelsusi. Kui erimeelsusi ei ole, siis Sodaliit aitab neid ära hoida. Kui sul on Feng Shui järgi Edela ilmakaarde kristallidest komplekt loodud, siis on hea lisada sinna Sodaliiti.

Sodaliit sobib Edela ilmakaarde ka sellepärast, et sellel on oskus inimesi omavahel ühendada nii, et see leevendab nende omavahelist mitte-kokkusobivust, aidates ühist keelt leida ka neil, kes ei suuda seda ise saavutada. Vahel on selline probleem näiteks õdede-vendade vahel.

Rahu, närvisüsteemi ja tasakaalu vee-eliksiir

Valmista endale Valgest Hauliidist ja Sodaliidist vee-eliksiiri, mis aitaks sul hingeliselt terveneda. Selleks aseta mõlemad kristallid veekannu, klaasi või kaasaskantava pudeli sisse koos veega. Joo seda vett päeva vältel või lausa nädal aega järjest, et kristallide tervendav vägi saaks võimalikult palju sinu hinges tööd teha. Sodaliidi ja Valge Hauliidi ühinenud vägi tervendab sinu närvisüsteemi, aidates sul tunda end rahulikumana, taastades sinus tasakaalu ja andes sulle võimaluse ennast lihtsalt hästi tunda. Joo nendest kristallidest valmistatud eliksiiri täpselt siis, kui sa tunned, et sa vajad midagi, mis aitaks sinu pingeid maandada.

Telepaatiline side Kaksikleegiga

Kui soovid enda Kaksikleegiga paremat telepaatilist sidet, kus sa saad ka enda tunnetust/mõistust usaldada, siis selleks hoia enda kodus Sodaliiti koos Tselestobarüüdi ja Ioliidiga. Need võiksid olla sinist värvi koti sees ja kui võimalik siis lisa nende juurde ka enda foto, sest foto lisamine kristallide juurde kiirendab nende toimet. See omakorda annab kristallidele väge juurde pääsemaks kiiremini sinu energeetikasse. Kui soovid, siis võid neid kristalle ka eraldi kanda. Kristallikomplekti soovitan sul hoida voodi all.  

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Sodaliit tervendab meeleolukõikumisi, stressi, närvilisust, kurbust, melanhooliat ja üleüldist negatiivsust.

- Sodaliit on väga heaks tervenduskristalliks neile, kes ei suuda mitte millelegi keskenduda, kellel on pearinglused, kehv enesetunne pea pärast, kellel on peavalud ja mäluprobleemid. Sodaliit aitab tervendada peaga, mäluga ja ajuga seotud terviseprobleeme eeterkeha tasandil.

- Sodaliiti kasutatakse kaalu alandamiseks ja selle suurenemise pidurdamiseks, kui seda kristalli kaasas kanda või sellest endale vee-eliksiiri teha. Sodaliit aitab peatada liigsöömise ja aitab enda isude üle kontrolli saavutada. Samas on see ka hormoonide tasakaalustajaks, mis omakorda aitab kehakaalu kontrolli all hoida.

Ainevahetusega seotud probleemid, diabeet ehk suhkruhaigus ja vitamiinide kehv omastamine. Konkreetselt aitab Sodaliit kaasa Kaltsiumi omastamisele.

- Sodaliit mõjub käe sees olevatele lihastele väga rahustavalt ja võib aidata siis, kui käed pidevalt valutavad või on nii-öelda "närvilised".

- Aitab kaasa lümfivähi või lümfiprobleemide tervendamisele.


KOLMAS SILM

Sodaliit on kõige enam seotud kuuenda Tšakraga, milleks on Kolmanda Silma Tšakra. Sodaliit aitab avada intuitsiooni pealt tugevad blokaadid, mis ei lase sellel areneda. Sodaliit on see kristall, millest alustada võiksid, kui tunned, et sa ei suuda enda sisetunnet usaldada või sa ei suuda mõista, mida sulle öelda üritatakse. 

Lisaks sellele stimuleerib Sodaliit Kolmandat Silma, aidates selle tervenemisele viia. Sodaliit jagab endast välja energiaid, mis on Kolmanda Silma aktiivseks ja korrapäraseks tööks vajalikud. Tervendatud Kolmas Silm annab sulle oskuse endaga seonduvat ette tajuda ja visioone näha enda tuleviku kohta. 
  
SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Sodaliit kõige enam AMBURIT. Sodaliit on Amburite kristall, mis ennekõike aitab leevendada Amburite stressi. Sodaliit tasakaalustab Amburit ja annab talle oskuse õigeid ning valesid sõpru ära tunda. Amburid on iseloomult lahked, kuid tihtipeale jagavad endast liiga palju välja ja ei oska valede inimeste puhul piiri pidada. Lisaks sellele on Sodaliit toetav kristall analüüsivõime tugevdamiseks. 

Sodaliit on Amburile ka intuitsiooni toov, aidates Amburil mõista, mis on tema elus õige ja mis vale. Ambur muutub kordades intuitiivsemaks ja spirituaalsemaks, kui tema elus on Sodaliidi kristall. Tugevdab Amburi intuitsiooni, aidates lasta õigetel asjadel minna, kaasaarvatud inimestel. Abiks tarkade otsuste tegemistel.

NUMEROLOOGIA

Sodaliit on imeilus sinine kristall, mis on 29. kuupäeval sündinute õnnekristalliks vastavalt sünnikuupäeva järgi. Sodaliit toetab 29. sündinut, aidates alati sisetunnet tugevana hoida ja see kutsub esile inspiratsiooni, mis juhatab elus õige suuna peale. Sodaliit on täielikult vajalik kristall igaleühele, kes on sündinud sellel kuupäeval. Sodaliit aitab 29. kuupäeval sündinu suhteid korras hoida ja intuitsiooni tugevdada, mis aitab paremini elus otsuseid langetada. Sodaliidi kristall aitab sul eluõppetundidest õppida. Sodaliit võiks olla aeg-ajalt elujooksul talismanina või ehtena igapäevaelus või kindlasti esindatud kodus ja sünnikristallide laekas. Sünnikristallide laeka kohta saad lähemalt edasi lugeda SIIT.

29. sünnikuupäeva ja selle mõjutuste kohta saad lugeda SIIT.

2019. aastal sündinud hingede õnnekristalliks on läbi nende elu Sodaliit. Sodaliit on kristall, mis aitab rahu ja tasakaalu luua seal, kus seda ei eksisteeri või kus seda on puudu. Sodaliit aitab neil, kes on sündinud 2019. aastal, täita siin Maal enda eesmärki, mille on temale andnud sünniaasta. Sodaliiti tasub hoida sünnikristallide laekas, kodus ja elujooksul seda palju kaasas kanda. Sodaliiti tasuks lähedal hoida eriti nendel perioodidel, kus on vaja lisatuge või ennast üles leida. Loe lähemalt selle kohta, millise elueesmärgiga on need hinged, kelle sünniaastaks on 2019 ja mida nad peavad siia maailma tooma. Selle kõige kohta saad lugeda minu artiklist "2019. AASTA HINGED JA NENDE ÜHINE EESMÄRK", mille leiad SIIT.

Sodaliiti võid laadida Ametüst geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lavendli suitsuga või Lavendli eeterliku õli aroomiga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

SODALIIT poleeritud
Enim müüdud
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
1.70€
Maksudeta:1.39€
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
4.00€
Maksudeta:3.28€
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.Sodaliit on väga kaun..
75.00€
Maksudeta:61.48€
PÄIKESELOOJANGU SODALIIT on pärit Namiibiast ja see on üks Sodaliidi liikidest, mille välimuse omapäraks on Sodaliidi sinine tekstuur koos oranžik..
6.90€
Maksudeta:5.66€
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
23.30€
Maksudeta:19.10€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
1.70€
Maksudeta:1.39€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
1.00€
Maksudeta:0.82€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
1.80€
Maksudeta:1.48€
SODALIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on omapärane sinine kuni tumesinine värvus. Selle sinise seest jooksevad läbi erinevad v..
5.04€ 7.20€
Maksudeta:4.13€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
10.01€ 14.30€
Maksudeta:8.20€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.