Menüü
Ostukorv

KARNEOOL lapik

KARNEOOL lapik KRISTALLID
KARNEOOL lapik
4.40€
Maksudeta: 3.61€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KARNEOOL lapik

Võimalikud valikud

KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.

Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga kirju tekstuur. Karneooli võid leida täiesti erkpunasel kujul ilma ühegi mustrita kuni heleoranži toonini, mille seest jookseb läbi hulgaliselt valgeid jooni. Karneool on kirju kristall, millele on ka omased väiksed tumedad laigud ja täpid. Karneool iseenesest on üks Kaltsedoni liikidest ja see on ka põhjus, miks see poleeritud kujul nii kauni tekstuuriga on. Karneooli on võimalik üle maailma päris mitmest kohast kaevandada. Ühtedeks peamisteks kaevanduse piirkondandeks on Uruguai, Peruu, Tšehhi, India ja Brasiilia. Küll on aga Karneooli leiupaiku veelgi teistes riikides.

Karneool on üks peamistest kristallidest, mida inimene peaks kasutama ja kandma hakkama, kui ta kristallide maailma sukeldub. Seda sellepärast, et Karneool kannab väga palju energiat endaga kaasas, mis aitab peamistest energia blokaadidest vabaneda. Sellel on oskus süstida sinu hinge energiat, tänu millele sinu ellu saab hea õnn üleüldse pääsedagi. Seega Mäekristalli kõrval on see üks kasulikemaid esimesi kristalle.

LAPIKUD KRISTALLID

Erinevatest poolvääriskividest valmistatakse lapiku kujuga kristalle seetõttu, et neid saaks kasutada massaažiesemena, tervendusteraapiates, meditatsioonis või näiteks Tšakrateraapias. Lapik kuju annab hea ja mugava võimaluse kristalli teraapiates kasutada. Neid kristalle võib ka täpselt samamoodi kasutada, kuidas kasutatakse ümaraid kristalle. Kui sulle meeldib just selline kuju rohkem, siis kindlasti kasuta lapikuid kristalle. Selles kristallis on kõik selle kristalli põhiomadused olemas. See kuju muudab sellest kristallist lihtsalt parema meditatsiooni- ja tervenduskristalli.


MASSAAŽ

Lapikuid kristalle võib kasutada ükskõik kes massaaži tegemiseks, selleks ei pea omama vastavat eriala. Massaaži võib teha iseendale, kaaslasele jne.

- Karneooliga saab teha väga kasulikku massaažiteraapiat kahele Tšakrale, üheks on Sakraaltšakra - see on ka selle kristalli kõige õigem tervendusTšakra ning Päikesepõimik.

- Sakraaltšakra kohal massaaži tehes aitab Karneool inimese mõtetest eemale viia tööalaseid pingeid ja muremõtteid, mis on sellega seotud. Peale selle aitab Karneool sellel Tšakral taastuda.

- Päikesepõimiku kohta soovitan kohe peale Sakraaltšakrat Karneooliga masseerida või masseerida neid kahte Tšakrat Karneooliga vaheldumisi. Miks? Karneool aitab Päikesepõimiku taga asuvat küllusekanalit avada ja tervendada. Esmalt läbi Sakraaltšakra kaotatakse ära muremõtted ja seejärel avatakse küllusekanal.

- Kui sa oled massaaži tegija, siis sa võid endale sellise küllusekanali avamise teraapia teha just Karneooliga. Võid lisaks Karneoolile kasutada ka teisi külluse massaažikristalle.

- Ülekehamassaaž aitab inimese väsimusest lahti saada ja aitab energiatel uuesti paika loksuda.

MEDITATSIOON

Meditatsioonis kasutatakse tavaliselt kahte lapikut kristalli koos nii, et hoitakse mõlemas käes kristalli mediteerimise ajal. Mediteeritakse rätsepistes, pikali olles või kuidas just täpselt soov on. Mediteerimiseks leitakse alati endale mugav asend, hoitakse kristalle käes ja lastakse hingel koos kristallidega puhata.

- Karneooliga on väga kasulik mediteerida Kuu esimese veerandi ajal. Sellega mediteerimisel avaneb tänu Kuu faasi mõjuomadustele hea võimalus saata meditatsiooni käigus teele soove ja ideid, millele soovid tulevikus täitumist. Hoia meditatsiooni ajal mõlemas käes ühte Karneooli massaažikristalli ja unista sellest, kuidas sinu projektid, ideed ja eesmärgid täituksid. 

- Karneooliga mediteerides annab see ennekõike sulle vitaalsust, see annab elujõudu, füüsilist ja vaimset energiat.

- Kasuta Karneooli mediteerimiseks, kui sa soovid enda isu tõsta, olgu selleks isuks söögiisu, eluisu või motiveerida end millegi poole püüdlema. Motiveerimiseks hoia kahte Karneooli massaažikristalli enda käes, üks ühes käes ja teine teises käes. Seejärel sule silmad ning leia endas rahumoment - see ongi mediteerimine. Seejärel keskendu millelegi, mida sa soovid saavutada või keskendu enda eesmärgile. Keskendu senikaua, kuni sinu fantaasia hakkab lendama ja lõpeta siis, kui tunned, et visioonid hakkavad kaduma. See on motiveerimise meditatsioon. Samal ajal andis Karneool sulle energiat just selle eesmärgi poole püüdlemiseks ja sa peaksid läbi Karneooli saama väikese energiatõuke.

Lapikuid tervenduskristalle hoitakse alati koti/karbi sees, mis on mõeldud tervenduskristallidele. Kui sul sellist asja ei ole, siis soovitan sul selle luua, et kristallid võimalikult kaua säilitaksid oma jõudu.

Peale teraapiat puhastatakse alati kristall rituaalitaime, viiruki või maagiaküünlaga. Sobilikud on JasmiinLavendelSalvei.

Karneool toob elujõudu ja energiat

Karneool on elujõuallikas. See on kristall, mida on hea enda koju tuua selleks, et tõsta nii iseenda, kui ka teiste pereliikmete energiat. Aseta Karneooli erinevatesse tubadesse, erinevate taimede peale ja lihtsalt laua peale. Seda selleks, et Karneool saaks kodu energiavälja tõsta. Karneool aitab lahti saada laiskusest ja halbadest tujudest. Lisaks sellele suurendab Karneool lootust ja teotahet. Suurepärane kristall nii-öelda enda püsti ajamiseks.

Too uude koju tükike Karneooli

Karneooli on hea tuua täiesti uude koju, et anda enda uuele kodule head energiat. Karneool aitab uude koju eluenergiat tuua, mis kaitseb halva energia kinnijäämise eest. Seda kristalli on hea kinkida ka soolaleiva puhul, et endea jaoks kallile inimesele anda edasi uut värskendavat algust.

Kristall lapsele loomingulisuse ja elurõõmu jaoks

Karneool sobib väga hästi apsele, kellel on puudu elujõust. Karneool suurendab elujõudu ja muudab lapse aktiivsemaks. Ideaalne kristall loomingulisuse suurendamiseks. Hoia Karneooli lapse voodi kõrval, kirjutuslaua peal või lase lapsel seda koolis endaga kaasas kanda. See on kristall, mis tõstab lapse rõõmsameelsust ning elujõudu. Eriti kasulik neile lastele, kellele meeldib joonistada ja laulda. Karneool aitab lapses loomingulisi andeid arendada.

Kaisteb tulekahju eest

Karneoolil on oskus sinu kodu kaitsta tulekahju eest või tulega seotud õnnetuste eest. Kui sa hakkad enda kodu ehitama, siis aseta iga kodu välisnurga sisse tükike Karneooli kristalli. Kui sa asetad need kodu välisnurkadesse, siis moodustad sa Karneoolidest enda kodu kohale kaitsevõrgustiku, mis on kaitse tuleõnnetuste eest. Kui sul on kodu juba olemas, siis peida lihtsalt igasse kodu välisnurka tükike Karneooli kas tuppa või õue majaseina lähedale.

Kindlasti tuleks sellist kaitsevõrgustikku luua siis, kui eelnevalt on selle krundi, maja või korteri peal olnud tulekahju. Seal, kus korra on põlenud, võib uuesti põleng toimuda, kuna tuli jäädvustab sinna enda energia.

Viljakus ja lapseootus

Karneool on üks peamisi viljakusekristallidest. Karneool tõstab viljakuseenergiat. Seda on kasulik hoida voodi all või magamistoas olevate armastusekristallide keskel. Võid ka kaks Karneooli voodi alla panna, ühe enda magamispoole alla ja teise kaaslase poole alla. Karneool suurendab viljakuseenergiat ja aitab lapseootele jääda. Eriliselt kasulik oleks Karneooli hoida koos Kuukivi ja Punase Jaspisega, kuna ka need kaks kristalli on viljakusekristallid.

Karneooli kanna enne lapseootele jäämist ja lapseootuse ajal. Karneool aitab kaitsta laste terviserikete eest. Karneool suunab ema kehast lapseni elujõudu ja tervist.

Viljakuse tõstmiseks võib kokku viia Karneooli Buddha Jaadiga. Nende kahe kristalli kombineerimine ja magamistoas hoidmine aitab tõsta viljakust. Eriti siis, kui lapseootele jäämine on väga raskeks ja pikale veninud. Nende kahe kristalli vägi aitab emotsionaalsetest probleemidest lahti saada, mis takistab naisel rasestumist.

Suhteõnne-, armastuse- ja viljakusekristalli eliksiir

Valmista endale kristallieliksiiri Kuukivist, Unakiidist ja Karneoolist. Hoia neid kolme kristalli veekannu või veeklaasi sees vähemalt 20 minutit enne kristallivee joomist. Selle aja jooksul jõuavad need kristallid enda väe vee sisse laadida. Kui asetada erinevaid kristalle üheskoos vee sisse, siis vesi saab laetud konkreetsema energiaga ja nende kristallide seest tulevad välja nende kristallide ühised omadused.

Nendest kolmest kristallist valmistatud eliksiir suunab sinu hinge suhteõnne, armastust ja vajadusel ka viljakust. Viljakuseenergia aktiveerub vaid siis, kui sa tõepoolest soovid lapseootele jääda. Või kui eliksiiri joob mees, siis selle puhul, kes soovib kaaslasega last saada. Kui mitte, siis see toob vaid suhteõnne ja armastust. Sinu meeled ise reedavad ära selle, mida sul kõige enam vaja on.

Seda eliksiiri tee siis, kui sa tunned, et sa soovid endale head õnne ligi kutsuda. Seda eliksiiri võib juua nii mitmeid päevi järjest, kuidas sa ise soovid seda juua. Eliksiir toob head enesetunnet, aitab lahendada sinu suhteteemalisi probleeme ja aitab sinu ellu armastust ligi kutsuda. Vajadusel suurendab ka lapseõnne.

Karneool toob tööedu, küllust ja jõukust

Karneool on tööedu-, ambitsioonikuse ja ambitsioonide elluviimise kristall. Kristall, mis aitab sul saavutada just seda, mida sinu hing ihaldab. Eriti hästi töötab Karneool just tööalaste ja erialaste unistuste täitumisel. Karneooli kanna või kasuta seda enda kodus, et selle energiat iseendasse saada. Eriliselt kasulik on Karneooli hoida enda kodu Lõunapoolses ilmakaares, kus asub elujõuallikas. Kui sa selle kristalli sinna paned, siis see toob sinu ellu samuti vastavat tulemust.

Karneooli kristalli hoia enda töölaua peal, et see saaks sinu töösse head õnne tuua. Karneooli kristalli on hea ka teistele inimestele kinkida, kui sa soovid nendele edu edasi anda.

Kui Karneooli koos Ametriini ja Rohelise Aventuriiniga koos kanda, siis see toob head õnne uuel töökohal. Hoia neid kristalle enda töölaual või kanna ehtena kaasas, et need muudaksid Sinu Auravälja rahavoolule atraktiivseks!

Karneool on üks küllusekristallidest, mis oskab teised küllusekristallid omavahel tööle suunata ja teiste küllusekristallide väed omavahel ühise eesmärgi nimel ühendada. Aseta Karneooli rahakarpi, küllusekarpi, rahakotti või Kagu-Ida ilmakaarde. Nendesse kohtadesse on hea Karneooli lisada, et enda ellu materiaalset jõukust ligi kutsuda.

Karneooli on vaja küllusekarbi sisse selleks, et sealsed kristallid ja rahavoolumaagiad saaksid ilusti toimida. Karneoolil on oskus raha ligi meelitada ja eriti siis, kui see pannakse kokku sularahaga. Seega küllusekarbi sees peaks olema alati ka sularaha.

Feng Shuis sümboliseerib Ida-ilmakaar küllusekanalit. Esmalt puhasta enda kodus see nurk Kaneeli viirukiga ja seejärel aseta sinna Karneool. Karneool toob Sulle tööalast motivatsiooni ja avab uksed edasiliikuvas suunas. Hoia selles nurgas kõiki küllusekristalle, kui soovid materiaalset edukust enda ellu tuua. Kanna Karneooli, kui soovid olla tööalaselt motiveeritud ja töötahet täis. Lisaks väestab see Sinu Sakraaltšakrat ehk töö edukuse energiat Sinu Auraväljas.

Karneooli kristalli on väga kasulik kanda Kuu esimese veerandi ajal. Karneool sümboliseerib tahtejõudu, motivatsiooni, inspiratsiooni, iseenda mõtete ja eesmärkide täideviimist. See on kristall, mis aitab sul luua iseenda jaoks paremat tulevikku, ja see on kindlasti üks kristallidest, mis loob soodsamat tulevikku selle jaoks, kes seda kristalli kannab või kelle elus see kristall on. Karneooli hoia Kuu esimese veerandi ajal enda lähedal, et see saaks tulevikus sinu soove ja ideid täide viia.

Loe artiklit selle kohta, mida kindlasti võiksid Kuu esimese veerandi ajal teha, SIIT.

RAVITSEMINE

- Karneool kiirendab vereringet ja verevahetus. Seda kristalli on hea kanda või kasutada, kui sul on probleeme vereringega. Karneool aitab kaasa ka verepuhastusele ja vere taastumisele, aidates paremini ka taimedest rauda omastada. Karneool on vereringega väga tugevalt seotud ja seega on see kasulik ka vererõhu reguleerimisel. Sobib kõigile, kellel on vererõhuprobleemid.


- Karneool aitab kehal vitamiine omastada, aidates ka alternatiivmeditsiinil kehas kiiremini reageerida ja häid tulemusi saavutada. Karneooli kanna ajal, mil sa teed iseendale alternatiivtervendust või lased seda kellelgi professionaalil teha.

- Soovitan Karneooli kanda neil, kellel ei ole söögiisu ja kes ei soovi tervislikult toituda. Karneool töötab sellisel eesmärgil paremini siis, kui seda kanda talismanina või kõrvarõngastena. Lisaks sellele on Karneooliga koos kasulik kanda Apatiiti, millel on olemas väga tugev tervendav vägi, mis aitab  suunata tervislikikult toituma.


- Karneool on viljakusekristall, mida kantakse siis, kui soovitakse lapseootele jääda, tervendada viljatuseprobleeme, või siis, kui soovitakse veel sündimata last erinevate terviseprobleemide eest kaitsta. Karneool on kristall, mis aitab viljakust tõsta  nii mehel kui ka naisel. Karneool aitab lisaks viljakusele libiidot suurendada ja meestel impotentsusprobleemist lahti saada.


- Karneool edendab tervislikku seksuaalsust, ja kui inimene ei ole oma hinges seksuaalne, siis see aitab seksuaalseks muutuda. Lisaks sellele aitab Karneool mõista enda orientatsiooni, aitab lahti lasta seksuaalsetest traumadest ja probleemidest, mis blokeerivad inimeset seksuaalseks olemisel.


- Karneool aitab lahti saada jõuetusetundest, väsimusest, on kasulik nii kevad- ja sügisväsimuse ära hoidmisel. Karneool täidab inimese keha ja hinge energia, elujõu ja väega, mis aitab tugev olla. Karneool suurendab füüsilist ja vaimset energiat ühekorraga.

Karneool töötab ravitsemise eesmärgil paremini, kui sa kannad seda ehtena või kui sa valmistad selle poleeritud kristallist endale vee-eliksiiri

SODIAAK

Karneool on NEITSI ♍ õnnekristall. Karneool aitab Neitsil saavutada just seda, mida hing ihaldab ning aitab eriliselt hästi kaasa tööalaste unistuste täitumisele. Karneool on Neitsi kõige tugevam tervisekristall, aidates stressist vabaneda ja seda vältida. Lisaks on Karneoolil ka tujutõstvad, positiivsed, ambitsioonikust ja enesetunnet parandavad omadused. Neitsil on kasulik hoida Karneooli enda sünnikristallide komplektis.

Lisaks Neitsitele on Karneool väga kasulik ka JÄÄRADELE ♈. See on nende ideaalne tööedukristall, mis annab motivatsiooni, toob edu, aitab leida sobivat ametit. Karneool aitab Jäära olukordades, kus ta peab muretsema raha või toimetuleku pärast, sest temasse on juurdunud soov olla materiaalselt kindlustatud Lisaks toob Karneool Jääras välja kõik tema positiivsed iseloomuomadused. Jääral on kasulik hoida Karneooli oma sünnikristallide komplektis, kuna see aitab tema motivatsiooni terve elu kõrgel hoida ja üleüldse Jäära ellu pidevat head õnne luua.

NUMEROLOOGIA

Karneool toob head õnne kõikidele, kes on sündinud 30. kuupäeval. Sellel kuupäeval sündinu eesmärgiks on luua maise ja spirituaalse vahele ülim tasakaal. Karneool aitab seda teha, suurendades tööalast head õnne, rikkuseenergiat ja positiivset ellusuhtumist. See on õnnekristall, mis aitab luua luksust ja nautida seda nii, et samal ajal toimuks ka spirituaalne kasv. Karneool kaitseb raha ja küllusega seotud ebaõnne eest, aidates tagada 30. kuupäeval sündinule hea maise õnne. Karneooli hoia enda lähedal, kanna seda kaasas, hoia sünnikristallide laekas või enda kodus. Soovitan seda kristalli 30. kuupäeval sündinutele ka kinkida! 

Numeroloogia poolest toob Karneool väga palju head õnne, ja eriliselt veel materiaalset õnne ka neile, kes on sündinud elutee number 5 all.

Karneooli sobib kõige enam laadida Tsitriin geoodi peal ja oleks hea, kui seda vähemalt korra kuus Palo Santo puu suitsuga puhastada. Kui Tsitriin geoodi ei ole, siis sobib Karneoolile veel ka Aragoniit geood

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.40€
Maksudeta:2.79€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
1.00€
Maksudeta:0.82€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
10.50€
Maksudeta:8.61€
PORGANDI eeterlik õli on eeterlike õlide maailmas üks parimaid nahatervendajaid ja see on üks peamisi põhjuseid miks võiks Porgandi eeterlik õli ..
21.90€
Maksudeta:17.95€
PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab ..
10.10€
Maksudeta:8.28€
Pilt on illustreeriv. Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib krist..
6.30€ 9.00€
Maksudeta:5.16€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
16.45€ 23.50€
Maksudeta:13.48€
PUNANE JASPIS muudab sind elujõulisemaks, enesekindlamaks, julgemaks ja tugevamaks. Vabastab ebaõnne, toob suhtesse kirge, suurendab viljakust ja..
6.65€ 9.50€
Maksudeta:5.45€
ŠUNGIIT on võimas tervenduskristall, millel on oskus kaitsta ka kõige raskemate haiguste eest. Aitab terve olla nii vaimselt ..
9.80€ 14.00€
Maksudeta:8.03€
PUNANE JASPIS on üks Jaspiste liikidest, millele on iseloomulikuks värviks tumepunane toon, mille seest võivad läbi joosta ka valged-mustad joone..
10.50€
Maksudeta:8.61€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.