Menüü
Ostukorv

DALMAATSIA JASPIS lapik

DALMAATSIA JASPIS lapik KRISTALLID
DALMAATSIA JASPIS lapik
3.50€
Maksudeta: 2.92€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: DALMAATSIA JASPIS lapik

Võimalikud valikud

DALMAATSIA JASPIS toob meis välja lapselikkuse ja mängulisusemuutes meid rõõmsameelsemaks ja energilisemaks. Väga hea kristall, sest aitab enda keha eest rohkem hoolt kanda.

Dalmaatsia Jaspise kristallile on omane mustad täpid hallil kristallil. Dalmaatsia Jaspises olevad tumedad täpid või laigud on kas Musta Turmaliini või Draviidi ehk Pruuni Turmaliini omad, hallikas kristalli osa on Kvartsidest kombineeritud - seega mõnusalt kirju taustaga kristall. Dalmaatsia Jaspist üldiselt leitakse või kaevandatakse peamiselt Mehhikost. Dalmaatsia Jaspist on väga lihtne värvida, nii nagu ka tavalist Ahhaati, et võimendada selle kristalli jõudu, mida omakorda kasutatakse maagiarituaalides. Damaatsia Jaspisest võib leiduda ka sinist ja rohelist värvi.

Dalmaatsia Jaspis on väga hea tervenduskristall ja sobib väga hästi ka laste tervendamiseks. Dalmaatsia Jaspisel on unikaalne oskus, mida teiste kristallide sees ei ole, selleks on nö kättemaksmine positiivses võtmes. Dalmaatsia Jaspis lummab neid, kellele on ülekohut tehtud ja kes sooviksid õigluse majja tuua. Dalmaatsia Jaspist kantakse endaga, kui soovitakse konkreetsele kurjale inimesele karmat tuua ja tema poolt tekitatud probleemile lahendus tuua.

Dalmaatsia Jaspisel on oskus rahustada rahutut meelt, nii nagu oskavad teha kõik Jaspised. Dalmaatsia Jaspis sobib eriti neile, kes pidevalt ärrituvad ja lähevad endast väga kergesti välja.

LAPIKUD KRISTALLID

Erinevatest poolvääriskividest valmistatakse lapiku kujuga kristalle seetõttu, et neid saaks kasutada massaažiesemena, tervendusteraapiates, meditatsioonis või näiteks Tšakrateraapias. Lapik kuju annab hea ja mugava võimaluse kristalli teraapiates kasutada. Neid kristalle võib ka täpselt samamoodi kasutada, kuidas kasutatakse ümaraid kristalle. Kui sulle meeldib just selline kuju rohkem, siis kindlasti kasuta lapikuid kristalle. Selles kristallis on kõik selle kristalli põhiomadused olemas. See kuju muudab sellest kristallist lihtsalt parema meditatsiooni- ja tervenduskristalli.

MASSAAŽ

Lapikuid kristalle võib kasutada ükskõik kes massaaži tegemiseks, selleks ei pea omama vastavat eriala. Massaaži võib teha iseendale, kaaslasele jne.

MEDITATSIOON

Meditatsioonis kasutatakse tavaliselt kahte lapikut kristalli koos nii, et hoitakse mõlemas käes kristalli mediteerimise ajal. Mediteeritakse rätsepaistes, pikali olles või kuidas just täpselt soov on. Mediteerimiseks leitakse alati endale mugav asend, hoitakse kristalle käes ja lastakse hingel puhata koos kristallidega.

Ebaõigluse vastu

Kasuta Dalmaatsia Jaspist siis, kui tunned, et sinu üle on ebaõiglaselt kohut mõistetud ja sa soovid õigluse majja tuua. Dalmaatsia Jaspis suunab kurjuse tagasi allikasse, tuues talle endale probleemi kaela ja samal ajal paljastades valeliku inimese, kes sulle endale on kurja teinud. Üldiselt ma soovitan seda siis kasutada, kui keegi on salakavalalt valetanud ja süüdi lavastanud süütu inimese, et see süütu inimene saaks oma puhta nime tagasi.

Lapsepõlves juhtunust vabastaja

Dalmaatsia Jaspis aitab neid, kes ei suuda enda lapsepõlvest lahti lasta, lapsepõlves juhtunud traumadest üle saada või, kes ei suuda niiöelda suureks kasvada ja enda tegude eest vastata.

Suitsetamisest priiks

Dalmaatsia Jaspis aitab sul enda keha eest rohkem hoolt kanda ning leida üles see õige hetk, mil sa soovib ise suitsetamisest loobuda. Andes sinu hingele teadmist juurde ja aidates sul analüüsida lahti see, kas sul ikka tõepoolest on seda vaja. Dalmaatsia Jaspis blokeerib tubaka vajadust, andes sulle enesekindlust ja järepidevust sellest loobumiseks. Dalmaatsia Jaspis tugevdab iseloomu, et sa suudaksid suitsetamisele EI öelda.

Dalmaatsia Jaspisel on oskus leevendada suitsetamisvajadust ja seega saab seda kasutada "suitsetamisest vabaks" kristallikomplektides. Kombineeri kokku Suitskvartsi ja Gagaadiga, leia neile musta või valget värvi kott ning kanna neid kristalle kaasas. Selline kristallikomplekt aitab vabastada sind suitsetamise vajadusest.

Toob selgust

Dalmaatsia Jaspis hakkab inimesele kõige enam meeldima sellel eluperioodil, kus ta on oma eluga kuidagipidi ummikusse jooksnud või kinni jäänud. Dalmaatsia Jaspis tõmbab pilke, kui inimene ise elab niiöelda "nõiaringis". See tähendab seda, et käib ühte ja sama vana rada pidi, mis ei tööta ning mis viib ainult allamäge. Dalmaatsia Jaspis aitab sellisest eluperioodist välja tulla, tuues uuesti valguse, lootuse ning häid võimalusi. Dalmaatsia Jaspis vabastab nõiaringis olemisest ja annab uue suuna taas kätte. 

Intuitsioon

Dalmaatsia Jaspis aitab sul enda vigadest kiiresti õppida. See ühendab intuitsiooni analüüsivõimega, aidates sul mõista, mis on õige ja mis vale.
Kingi see lapsele, kui soovid lapse intuitsiooni tugevamaks muuta. Dalmaatsia Jaspis aitab lapsel mõista, millega kaasa minna ja millega mitte. Parandab ka tema toitumisharjumusi, aidates tal paremaid valikuid iseenda keha jaoks teha.

Lapse loovus

Viige Dalmaatsia Jaspise kristalle oma lapse tuppa, kui laps ei oska isesesivalt mängida või ta ei suuda kujutlusvõimega endale mängutegelasi luua. Dalmaatsia Jaspis avab laste loovuse ja aitab neile isesesivalt endale tegevust leida. 

Perekonnaga emotsionaalse sideme hoidmiseks

Dalmaatsia Jaspis aitab sõprust ja perekonda hoida. Selleks kasutatakse Dalmaatsia Jaspist koos LasuriidiNefriit Jaadi ja Roosa Kvartsiga koos, luues neist kristallidest suhet hoidva komplekti. Kristallidele leitakse valget või roosat värvi kott, kantakse endaga kaasas vähemalt kuu aega ja seejärel kingitakse oma lähedasele inimesele, kellega soovitakse pikaajalist emotsionaalset sidet hoida. 

Õudusunenäod

Dalmaatsia Jaspis on üks kristall, mis aitab kaitsta õudusunenägude ja luupainajate eest. Selleks asetatakse Dalmaatsia Jaspise kristall aknalauale, unenägude kristalli komplekti, voodi alla või otse peatsi ja madratsi vahele. Dalmaatsia Jaspise võib kokku panna sama tulemuse võimsamaks tegemiseks Gagaadi ja Kuukiviga. Dalmaatsia Jaspise kristall on kõige parem luupainajate leevendaja väikelastele.

Abiline loomadega, pilatesega või profiliiga jalgpalliga tegelejatele 

Dalmaatsia Jaspis on töökristall neile, kes tegelevad loomade treenimistega või kelle töö on seotud loomade hooldamisega. Dalmaatsia Jaspis aitab kontakti saada enda loomaga ja mõista teda rohkem. Dalmaatsia Jaspis aitab ära tunda looma terviseprobleemid ja oma mõtted talle kiiremini edasi anda.

Kasutage Dalmaatsia Jaspist, kui te tegelete pilatese või joogaga. Dalmaatsia Jaspis aitab keskenduda eesmärgile, süveneda treeningusse ja meditatsiooni.

Dalmaatsia Jaspise kristall annab jalgpalli profiliiga mängijatele lisaenergiat ja õnne.

Feng Shui

Dalmaatsia Jaspis kannab endaga kaasas Maaenergiat ja seega aitab Dalmaatsia Jaspis tervendada kodu Kirde-piirkonna energeetikat. Asetage Dalmaatsia Jaspis mõne taime potti, mis on teie kodus Kirdes. Dalmaatsia Jaspis aitab seal leevendada kogu perekonna stressienergiat ja tasakaalustada sealset Chi-energiat.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kõige enam ma soovitan Dalmaatsia Jaspist kanda neil, kellel on verega probleeme (verevarustus, vere puhastamine, toksiinide vabastamine kehast, verega seotud probleemid, vereringe, veenid, veresooned) ja kes tunnevad, et tema kehas on palju mürkaineid. Dalmaatsia Jaspis aitab keha puhastuskuure läbi viia ja toetab paremat toitumist. 

- suitsetamine, kopsumahu suurendamine, aitab suitsetamisest loobuda ja suitsetamisest tekkinud terviserikkeid tervendada.

- nahalööbed, nahahaigused, allergilised reaktsioonid naha peal

- luupainajad, õudusunenäod, kurbus, hirm surma ees, paranoia, depressioon.

- aitab närve ja lihaseid taastada, seega hea kasutada erinevate traumade taastusravi ajal

PÄIKESEPÕIMIK

Dalmaatsia Jaspis tervendab Päikesepõimikut, aidates seedimisprobleeme lahendada ja kiirendada kogu seedeorgani tööd. Peale selle, kui Päikesepõimik on terveks tehtud ja kogu Aurasüsteem on korras, siis aitab Dalmaatsia Jaspis avada Päikesepõimiku kohal olevat Väeallika Tšakrat. Selle Tšakra avanemine aitab jõudu tuua ükskõik millise probleemi lahendamiseks. Dalmaatsia Jaspist hoitakse madratsi all otse PäiKesepõimiku all või kantakse talismanina kaelas pika paela otsas, et kristall ulatuks rindkerest allapoole. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Dalmaatsia Jaspis kõiki tähemärke võrdselt. 

Dalmaatsia Jaspise ehteid soovitan ma laadida Ahhaat geoodi peal ja puhastada vähemalt korra kuus Salvei eeterliku õli, rituaaltaime või viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
14.90€
Maksudeta:12.42€
DALMAATSIA JASPIS toob meis välja lapselikkuse ja mängulisuse, muutes meid rõõmsameelsemaks ja energ..
2.50€
Maksudeta:2.08€
DALMAATSIA JASPIS toob meis välja lapselikkuse ja mängulisuse, muutes meid rõõmsameelsemaks ja energ..
5.90€
Maksudeta:4.92€
SALVEI on minu üks vaieldamatuid lemmikuid ja seda juba aegade algusest peale. Salvei taime ei ole ma jätnud ühel väga ..
12.90€
Maksudeta:10.75€
DALMAATSIA JASPIS toob meis välja lapselikkuse ja mängulisuse, muutes meid rõõmsameelsemaks ja energ..
19.90€
Maksudeta:16.58€
JAAD on universaalne ÕNNETOOJA! Jaad on kõrgelt hinnatud kristall, millel on ennekõike maist õnne toovad energiaomadused. Iga Jaad, mis Sinu ..
6.90€
Maksudeta:5.75€
Pilt on illustratiivne.La Tene kristallikomplekt "KOOL JA ÕPPIMINE" on loodud lastele koolis käimise jaoks, et koolis oleks hea olla ..
15.90€
Maksudeta:13.25€
DALMAATSIA JASPIS toob meis välja lapselikkuse ja mängulisuse, muutes meid rõõmsameelsemaks ja energ..
19.90€
Maksudeta:16.58€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palj..
9.30€
Maksudeta:7.75€
ALABASTER on väga kauni pastelset tooni kristall, millele on iseloomulikuks värvuseks oranžikas kuni valge värvus. Alabaster on..
1.20€
Maksudeta:1.00€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.