Menüü
Ostukorv

AKTINOLIIT KVARTS poleeritud

AKTINOLIIT KVARTS poleeritud KRISTALLID
AKTINOLIIT KVARTS poleeritud KRISTALLID
AKTINOLIIT KVARTS poleeritud KRISTALLID
AKTINOLIIT KVARTS poleeritud KRISTALLID
AKTINOLIIT KVARTS poleeritud
3.20€
Maksudeta: 2.62€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: AKTINOLIIT KVARTS poleeritud

Võimalikud valikud

AKTINOLIIT KVARTS on universaalne tervendaja, mis muudab sinu Aura tugevamaksvastupidavamaks ja annab Sulle võimaluse võimekam olla.

Aktinoliit Kvarts on üks huvitavamaid Kvartsi kombinatsioone. On olemas selline kristall nagu Aktinoliit ja see mineraal on maapõues kombineerinud Mäekristalliga ning sellest on tulnudki Aktinoliit Kvarts. Kristall, mis omab endas kahe kristalli väge. See kristall võib välja näha vägagi läbipaistev või lausa tumehallikas-rohekas, viimane on Aktinoliidile üsna omane. Samas on Aktinoliit Kvartsi kristall väga kirju ning seega võib iga eraldiseisev kristall olla oma nägu. Aktinoliiti Kvarts tuleb peamiselt Sambiast, küll aga on seda paljudes erinevates kohtades üle maailma. 

Aktinoliidi peamiseks omaduseks on Aurat suurendada ja selle energiat võimsamaks muuta. Mäekristallil ehk Kvartsil on oskus Aurat puhastada ehk elimineerida Aurast kahjulikku energiat. Kui need kaks kristalli on kombineeritult koos, siis sellest moodustub väga tugev ja võimas Aurapuhastaja, -võimendaja, -suurendaja ning tervendaja kristall.

Hingedevaheline kokkulepe

Aktinoliit Kvartsil on üks huvitav omadus, milleks on hingedevaheliste kokkulepete hoidmine. See tähendab seda, et kui sa tegeled selle kristalliga või kannad seda kristalli enda lähedal, siis see aitab õigetel hingedel sinu ellu tulla. Aktinoliit Kvarts aitab sul alateadlikult üles leida need õiged inimesed, kellega pead selles elus kohtuma ja see aitab sul ka aru saada, millise hingedevahelise kokkuleppega sul kellegagi tegemist on.

Kodukaitse

Aktinoliit Kvarts sobib kodu kaitse eesmärgiks kodu välisukse juures hoidmiseks. Eriti hea oleks, kui seal oleks olemas juba kodukaitse kristallide komplekt. Aktinoliit Kvarts aitab perekonnast eemale hoida inimesi, kes meelega soovivad perekonnale kurja.

See on kristall, mis kaitseb perekonda ebaõnne eest, needuse pealepaneku eest ja vägivaldsete inimeste eest. Eriti kasulik on Aktinoliit Kvartsi hoida kodu välisukse juures siis, kui keegi pereliikmetest, kes seal majas ei ela, soovib perekonnast kellelegi halba. Võib-olla ei sobi mehe emale tema minia või midagi sarnast. Aktinoliit Kvarts aitab nende inimestega toime tulla, keda on raske enda elust eemal hoida.

Kodu puhastamine

Aktinoliit Kvarts sobib hoidmiseks kodupuhastuskristallide keskel, sobib Mäekristall geoodi kõrval hoidmiseks. Seda kõike selleks, et kodu energiat ja Aurat puhtana hoida. Kui kodu ehitada, siis sobib seda kristalli peita vundamendi sisse, et luua majale võimsa energialaenguga energia. Aktinoliit Kvarts aitab kõikidel teistel energiatel kiiresti liikuda. Samuti aitab kõikidel sinu rituaalidel, kristallidel ja taimedel paremini koostööd teha.

Taimede väe hoidja

Aktinoliit Kvartsi hoia taimeteede purkide keskel või selle riiuli peal. Seda selleks, et Aktinoliit Kvarts aitaks säilitada taimede tervendavat väge ning hoida neid aktiivsena, kui sul on ühel päeval neid enda tervendamise tarbeks vaja. 

Aktinoliit Kvartsi hoia ka Palo Santo puu või Salvei rituaalitaimega ühes karbis. Kui sa kasutad ühte neist rituaalitaime kodu puhastamise jaoks erinevatel Kuufaasidel, siis tuleb neid väärikalt ka kohelda. Aktinoliit Kvartsil on oskus hoida väetaimi erksana ning võimekana. 

Visioonid eelmiste elude kohta

Aktinoliit Kvarts on kristall, millel on oskus tuua sulle prohvetlikke visioone ja nägemusi, kui sa seda kristalli õigesti kasutad. Õige kasutamine on näiteks see, kui sa lisad Aktinoliit Kvartsi kokku teiste nägemusi toovate kristallidega ehk lisa seda kristalli enda Astraalrännaku kristallikomplekti. Aktinoliit Kvartsi võiks selles komplektis olla suhteliselt palju, et see suudaks teiste kristallide kaudu just seda energiat sinu Aurasse saata. Aktinoliit Kvarts avab sinu meeled eelmiste elude nägemuste jaoks, aitab tuua unenägudesse nägemusi sinu isiksuse kohta, mis on olnud sul eelnevalt, ja aitab sul enda karmat rohkem mõista.

Kui soovid une kaudu saada konkreetseid vastuseid eelmiste elude kohta, siis oleks hea kanda öösel kaelas Aktinoliit Kvartsi talismani ja enne magamajäämist esitada enda Inglile sellealane küsimus. Ning seejärel vaadata, mis ööl sulle näidata on. Aktinoliit Kvartsi talismani leiad SIIT.

Inglikristallide aktiveerija

Aktinoliit Kvartsi hoia koos Inglitega kontakteerumise kristallidega. Kui oled juba varasemalt loonud endale kristallikomplekti, kus on palju erinevaid Inglikristalle, siis Aktinoliit Kvarts just sinna sobibki. Tegemist on kristalliga, mis aktiveerib Inglikristalle.

3D-energiate vabastamine, et unistused saaksid täituda

Aktinoliit Kvarts aitab sul 3D-efektist lahti saada ja seda eriti siis, kui sa tunned, et sa ei oska seda endast vabaks lasta. Või kui sa kardad, et miski sinu alateadvuses hoiab soove kinni ja ei lase neil universumisse kanalduda. Võid Aktinoliit Kvartsi kasutada nii-öelda spirituaalseks profülaktikaks, et eemaldada enda Auraväljast igasugused 3D-efektid, näiteks kogemata valesti soovimine ja kogemata kinni hoidmine. Või kui sa ei oska enda unistusi veel vabaks lasta, et kosmilised energiad saaksid sinuga koostöös need täide viia ja need sinu saatuseteele kanaldada - siis kindlasti võta Aktinoliit Kvarts kasutusele. Kanna seda imeilusat kristalli ja see aitab sind kõigest segavast vabaks lasta, muutes sinu mõttemaailma täpselt selliseks, et sa suudaksid südamesoove universumisse kanaldada. Võid kanda seda kristalli koos Ševroon Ametüstiga, et need koos teeksid ekstra head tööd sinu Auravälja tervendamiseks. "Vabaks laskmine - unistuste täitumine kõrgel 5D-energiaväljal" saad pikemalt lugeda SIIT.

RAVITSEMINE

Kanna Aktinoliit Kvartsi, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
- Aktinoliit Kvarts on universaalne tervendaja, aidates kogu Aurasüsteemil paika panna, puhastada ning terveks saada. Võib kasutada ükskõik millise haiguse ravimiseks ja ära hoidmiseks.

- Kui sa oled terve ja kannad seda kristalli, siis aitab see kõiki haiguseid eemal hoida. See hoiab sinu Aura ümber kaitsekilpi, mis ei lase sul haigeks jääda. Aktinoliit Kvarts on seotud kõikide Tšakrate tervendamisega. 

Vee-eliksiiride valmistamise õpetuse kohta saad lugeda SIIT.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Aktinoliit Kvarts kõiki tähemärke võrdselt. 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Aktinoliit Kvartsi võid laadida Aragoniit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuuviirukiga või Muskaatpähkli eeterliku õliga või Sandlipuu eeterliku õliga. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sell..
31.90€
Maksudeta:26.15€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskvarts on Kvartsi ehk M..
2.60€
Maksudeta:2.13€
AKTINOLIIT KVARTS on universaalne tervendaja, mis muudab sinu Aura tugevamaks, vastupidavamaks ja annab Sulle võimaluse võime..
5.90€
Maksudeta:4.84€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
17.50€
Maksudeta:14.34€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud ..
1.20€
Maksudeta:0.98€
KAMBABA JASPIS on üks eksootilisemaid ja huvitavamaid Jaspiste liikidest. Kambaba Jaspisele on iseloomulikuks värvuseks tumeroheline, mill..
1.50€
Maksudeta:1.23€
KINAVAR on kaunis punakat-lillakat tooni kristall, mida enamjaolt leidub Kvartsi sees. Kinavari punakam osa on puhas Kinavar ja valge osa on Kvar..
3.50€
Maksudeta:2.87€
PRESELI on sama kristall, millest valmistati omal ajal Stonehenge'i rippuvad kivid Lõuna-Inglismaal Salisbury tasandikul, mille ehi..
15.60€
Maksudeta:12.79€
QUANTUM QUATTRO on seotud kõrgema teadlikkusega, iseenda spirituaalsele teekonnale suunamisega, enesearenguga ja selgeltnägemisega. Kris..
1.00€
Maksudeta:0.82€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.