Menüü
Ostukorv

EUDIALIIT poleeritud

EUDIALIIT poleeritud  KRISTALLID
EUDIALIIT poleeritud
4.30€
Maksudeta: 3.52€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: EUDIALIIT poleeritud

Võimalikud valikud


EUDIALIIDI puhul on tegemist kauni välimusega kristalliga. Eudialiit on värvuselt roosakas-punakas kuni pruunikas-must, see on kirju ja kaunis. Eudialiidi nimi tuleneb kreeka keelsest sõnast "lihtne lahendada". See tuleneb sellest, et Eudialiidi energiad aitavad lihtsustada selle kandja ja kasutaja elu. Sellel kristallil on palju anda, et parandada elujärge. Eudialiiti leidub USA-s, Kanadas, Gröönimaal ja Venemaal kõige enam. Mingis osas ka Madagaskaril, kust on ka pärit La Tene Eudialiit. 

Eudialiit aitab ajus toota beeta- ja alfavõnkeid. See tähendab seda, et Eudialiit aitab tasakaalustada ajutegevust, andes sulle võimaluse olla keskendunud, aktiivne ja energiline hetkedel, mil seda on vaja olla. Teisalt muudab see sind uniseks, pakub sulle lõõgastust ning rahulolu hetkedel, kus sul on vaja aeg maha võtta. Eudialiit sobib neile, kellel on probleeme uinumisega ja füüsilise aktiivsusega. See aitab tasakaalustada energiataset ja seega sobib igapäevaseks kandmiseks või kasutamiseks. 

Lisaks sellele on Eudialiidil veel väga palju pakkuda. Viimasel ajal olen üha enam Eudialiidi kristalli enda elus hoidnud ja selle energiaid veelgi sügavamal tasandil tundma õppinud. Soovitan seda kristalli kindlasti neile, kes soovivad kristallide maailmas mõne eriti omanäolise kristalliga energiatööd teha. 


Isiklik teeviit


Eudialiit on kristall, mis aitab sul ise jõuda järelduseni kuhu poole sa enda eluga peaksid liikuma. See on hea teeviit sulle endale, andes võimaluse ise langetada suuri ja tähtsaid otsuseid. Eudialiit pidurdab sind, kui hakkad valele poole suunduma ja kutsub sind endaga kaasa, kui liigud õiges suunas. See on kristall, mis aitab sul mõista seda, mida sa nüüd ja praegu peaksid tegema. See aitab sinu hetke olukorda paremini mõista ja seda, mis on sinu tänane isiklik eesmärk. Väga kasulik kristall spirituaalseks arenguks ja sellel teekonnal käimiseks. Eudialiit aitab sul mõista, kuidas elada tähendusrikast elu ja mida selleks võiksid ning saaksid teha. Eudialiit annab sulle ideid ja inspiratsiooni enda elujärje parandamiseks. 

Loomingulisus


Eudialiit aktiveerib sinu loomingulise poole - see soodustab igasuguseid loomingulisi tegevusi ning aitab sul paremini enda mõtteid reaalsuseks muuta. 


Lahendused ja uued võimalused


Anna sellele kristallile võimalus, et see suudab sinu ellu midagi uut ja põnevat tuua. Nii nagu Rutiilnõeltega KvartsGoldriver või Kinavar on soovide ning unistusi täide viiva toimega, on ka sellel kristallil selline toime. Küll aga see erineb veidi teistest nimetatud kristallidest. Eudialiit aitab kiireid lahendusi sinu ellu tuua. Kui kannad seda kristalli, siis pidevalt keskendu sellele, mida sa soovid, mitte seda, mida kardad. Ole positiivne, nii avad sa Eudialiidi tugevaima väe osata sinu ellu tuua võimalusi. Kui asud seda kandma, siis jälgi kuidas sinu soovid hakkavad täide minema. 

Eluga edasi liikumine


Tegemist on kristalliga, mis õpetab teisest inimesest vabaks laskmist. Näiteks, kui suhe on lõppenud ja sa ei suuda oma ekskallimast hingest lahti lasta, siis Eudialiit aitab sul seda saavutada. See õpetab eluga edasi liikumist ja on äärmiselt kasulik rahu tegemisel. Eudialiit õpetab hindama seda, mis oli ja samal ajal avades põnevuse selles osas, mis tulevikus võib sind ees oodata. See suunab sind edasi liikuma ja seetõttu on see võimas kristall. 

Suhted 


See on kasulik nii vallalisele kui ka suhtes olijale. Eudialiit aitab tunda armastust, õpetab sulle selle jagamist ja vastu võtmist. Tegemist on hea kristalliga, mis parandab sinu suhtestaatust ja suhtekvaliteeti. Vallalisele õpetab Eudialiit teist inimest hindama ja temale armastuse ning tunnete väljendamist. Lisaks aitab Eudialiit head õnne ligi kutsuda ja seda ennekõike suhetes ning armastuses. Eudialiit blokeerib inimesi, kes võivad sulle ohtlikud või ebaõnne toovad olla. See kutsub ligi inimesi, kes täidavad sinu elu armastuse, õnne, sõpruse ning lahkusega. Kui sa tunned, et soovid just sedasorti inimesi enda ellu kutsuda, siis kanna Eudialiiti igapäeaselt endaga kaasas. Kui kombineerida Eudialiit Rubiiniga, siis kutsud sa enda ellu konkreetselt hingesugulast


Eudialiit muudab sind sõna otseses mõttes paremaks inimeseks. See suurendab heatahtlikkust, rõõmsameelsust, abivalmidust, lahkust ja sõbralikkust. Kandes või kasutades seda kristalli, sa ise ärgitad endas kasvama häid energiaid. See on suurepärane iseloomukujundaja kristall. 


Unistused


See kristall aitab sul enda soove ja unistusi täide viia nii, et see pühendab sind nende elluviimisele. See ei lase sul alla anda, endas kahtlema hakata ja see eemaldab hirmu, mida teised inimesed või sa ise endasse oled või võid külvata. Eudialiit aitab rajal püsida, et sa jõuaksid soovitud tulemuseni. Lisaks sellele aitab Eudialiit mõista, mida sa tegema peaksid või mida sa valesti teed, et unistusi täide viia. On asju, mis aitavad sellele kaasa ja on asju, mis pidurdavad. Eudialiit suurendab intuitsiooni siinkohal, suunates sind õigeid otsuseid langetama ning õigeid tegusid tegema. 


RAVITSEMINE


Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Eudialiit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on rauda. 


- Eudialiit vähendab vaimset ja emotsionaalset koormat, andes sulle võimaluse tunda vähem end stressis ja närvilisena. Enamus kristallid on närve rahustavad, kuid see kristall suudab seda eriti hästi teha. 

- Südametšakra tervendajana automaatselt on Eudialiit kasulik sinu südamele ja südameveresoonkonnale. Kanna seda, et vähendada südamerütmihäire esiletulekut ning anna sellele alternatiivset tervendust. 

- Eudialiit parandab seksuaalset poolt, aidates olla tervislikult seksuaalne. Eudialiit aitab madala libiido korral. 

SÜDAMETŠAKRA


Eudialiit kannab endaga kaasas positiivseid energiaid, mis on seotud Südametšakra tervendamisega. Eudialiit vabastab hirmu tuleviku ees ja on eriti kasulik neile, kes kardavad üksikuks jääda. Kehv suhtesaatus ja kogemused annavad suure aluse hirmudele, millele ei pruugi tulevikku olla. Eudialiit vabastab hirme, mis on seotud suhetega. See aitab usaldada ja ennekõike ärgitab see andma iseendale uut võimalust armastuse kogemiseks. Väga kasulik neile, kes soovivad üle saada suhte purunemisest ja hingevalust. 

SODIAAK


Tähtkujudele mõjub Eudialiit kõigile suurepäraselt, andes kõikidele enda tugevad omadused edasi. Kõige enam vajavad Eudialiidi jõudu KALJUKITS ja VEEVALAJA. Nendel kahel sodiaagil aitab Eudialiit armastuseõnne aktiveerivda.


Eudialiiti võid laadida Tseoliit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Liilia- või Kaneeliviirukiga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
14.90€
Maksudeta:12.21€
PÄRLIKARBIL on oskus armastust luua ja seda hoida. Tõstab perekonnas hoolivustunnet, armastust, üksteise austamist. Pärlikarpi võib lisada viljak..
0.50€
Maksudeta:0.41€
Pilt on illustreeriv. Kõik geoodid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid..
60.00€
Maksudeta:49.18€
LIILIA viiruk koosneb liilia taime purust ja seetõttu on selle põletamisel tunda mõnusat lillelõhna. Aroomiteraapia jaoks on Liiliaviiruk väga hea v..
4.20€
Maksudeta:3.44€
Pilt on illustreeriv. Kivistunud puit viil ja Kaelavõru ei kuulu ripatsi juurde.EUDIALIIDI puhul on tegemist kauni välimusega..
21.70€
Maksudeta:17.79€
BUDDHA on sügavroheline kristall, mis on seotud Seprentiini ja Verdiidiga. Buddha peamiseks leiukohaks on Lõuna-Aafrikas asuv riik ..
3.00€
Maksudeta:2.46€
INGVER on õitsev taim, mille juurt kasutatakse selle tervendavate omaduste pärast. Ingverijuur on rahvameditsiinis ja alter..
12.90€
Maksudeta:10.57€
PIPARMÜNT on taim, mida on võimalik kasutada armastuserituaalides ja -maagiates. Piparmündis peitub vägi, mis suudab armastuseenergiat parandada,..
9.60€
Maksudeta:7.87€
QUANTUM QUATTRO on seotud kõrgema teadlikkusega, iseenda spirituaalsele teekonnale suunamisega, enesearenguga ja selgeltnägemisega. Kris..
1.00€
Maksudeta:0.82€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldud..
15.00€
Maksudeta:12.29€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.