Menüü
Ostukorv

KINAVAR poleeritud

KINAVAR poleeritud KRISTALLID
KINAVAR poleeritud KRISTALLID
KINAVAR poleeritud KRISTALLID
KINAVAR poleeritud KRISTALLID
KINAVAR poleeritud
4.90€
Maksudeta: 4.02€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KINAVAR poleeritud

Võimalikud valikud


KINAVAR on kaunis punakat-lillakat tooni kristall, mida enamjaolt leidub Kvartsi sees. Kinavari punakam osa on puhas Kinavar ja valge osa on Kvarts. Kvarts vaid võimendab selle kristalli omadusi, andes Kinavarile jõudu juurde, et see enda töö saaks ära teha. Kinavar on ise väga tugevatoimeline kristall ja kui seda on isegi väga vähe sinu lähedal, siis see töötab ikkagi võimsalt. 


Kinavari peamisteks kaevanduse- ja leiupaikadeks on Mehhiko, Hispaania, Hiina ja USA. Kinavar on oma nime saanud pärsiakeelsest sõnast, mis tähendab draakoni verd

Kinavari peamiseks omaduseks on rahamaagia, külluse, juhusliku hea õnne ja võimaluste loomine. Kinavar on kristall, mis aitab materiaalsetel unistustel täituda ja materiaalsetel soovidel universumi poole liikuda, et universum nendele vastaks. Kinavar on selline kristall, mis aitab vabastada rahaahnuse, asendades selle külluse vastu võtmisega ja positiivse suhtumisega materiaalsusesse. 

Kinavar on selleks, et mõista enda selle elu ülesannet. Igal meie füüsilisel elul on väga palju eesmärke ja õppetunde, mis me selles elus peame ära õppima. Seda kõike selleks, et ühel päeval, kui me peame enda selle füüsilise elu maha jätma, et me saaksime edasi liikuda kõrgema astme elusse. Kinavar on kristall, mis aitab sul enda selle elu ülesannetest ja eesmärkidest aru saada. 

Kinavari kasutatakse väga paljude teiste maagiate tegemiseks, mis ei ole materiaalsed. Kinavaril on väga tugev omadus sõnumeid teele saata ja sa võid ajapikku leida, et Kinavari kasutatakse ka armastuse või mõne teise maagia teele saatmisel.

Kinavar aitab maandada pingeid, mida Merkuuri retrograad loob. Kui sa oled sellele planeetide seisule tundlik, siis kindlasti hoia sellel ajal Kinavari enda lähedal. Eriti kasulik on Kinavari hoida voodi all, selle kõrval või lähedal. Nii nagu Täiskuu võib paljude inimeste unekvaliteeti mõjutada ning seda kahjuks negatiivses suunas võib seda teha ka Merkuuri retrograad. Kui oled sellele tundlik, siis Kinavar on sinu une ja rahutooja sellel perioodil. Eriti tundlikud on Merkuuri retrograadile need, kes on ka Täiskuu suhtes tundlikud. Seega, kui sa ei ole veel märganud retrograadi mõjutusi, siis võib-olla tead juba seda, kuidas Täiskuu sind mõjutab.


Küllusemaagia

Kinavar kannab endas rahamaagiale vajalikku energiat, see suudab soovidel ja unistustel täituda, mis on materiaalsusega seotud. Selleks kasutatakse väga paljudes rahamaagiates just Kinavari, et see sõnum, mida sa soovid läbi maagia teele saata, saaks teele saadetud. Seega, kui sa avastad mõnes maagias, et Kinavari on vaja, siis see on seal maagias nii oluline kristall, et seda kindlasti ei tohiks välja sealt jätta.

Sa saad Kinavari enda kasuks tööle panna, et see sinu unistusi saaks täide viia. Selleks võetakse Kinavar ja kantakse seda poleeritud kristalli endaga kaasas pikka aega. Kui sa hakkad seda kristalli kaasas kandma, siis soovi sinna kristalli sisse soov, mis on materiaalne. Iga päev, kui sa seda endaga kaasas kannad, siis võta see enda kätte ja soovi uuesti see sama soov sinna sisse. Mõne aja möödudes, näiteks paari nädala pärast võta ja pane see Kinavar enda küllusenurka õnne tooma. Küllusenurk on kodus Kagupoolne ilmakaar ja tavaliselt luuakse sinna niiöelda "küllusealtar". Kes kristallimaailmas on kaua olnud, see teab, millest ma räägin. Sellist soovide täitumise rituaali selle kristalliga saab mitmel korral teha, selleks läheb sul vaja vaid jälle uut Kinavar ja uut soovi. Kristallid jäävad küllusenurka oma tööd tegema ja neid ei võeta sealt ära. Pigem need soovide Kinavarid annavad küllusenurgale võimsat väge juurde.

Kinavari lisatakse erinevatesse rahakarpidesse, et need rahaõnne majja või perekonnale ligi tõmbaksid. Kasutatakse rahataimede või küllusetaimede võimendamiseks. Asetatakse Ahvileivapuu või mõne teise rahataime poti sisse ja jäetakse see sinna oma tööd tegema.

Kinavari kingitakse teisele inimesele, kellele soovitakse materiaalset head õnne!

Kinavari kristall toob kõikidesse tegevustesse head õnne, mis on vähegi materiaalsed ja kus on raha selle kõigega seotud. Kinavar on üks väheseid kristalle, mis on väga suuresti seotud materiaalsusega. 

Kinavari hoia enda töölaua peal, et enda töösse edu ja õnne tuua. Kui sul on tööjuurde loodud spetsiaalne kristallide komplekt, mis on seotud tööõnne tagamisega, siis Kinavar sobib nende teiste kristallide sekka.

Kui sul on soov enda äri luua, siis Kinavar toob sulle õnne. Seda kristalli kas kantakse ehtena enda lähedal või kasutatakse kodu Põhja piirkonna aktiveerimiseks. Selleks asetatakse kodu Põhja ilmakaarde Kinavari kristall. Kui seal juba on olemas eelnevalt kristalle, siis lisa see Kinavar nende sekka. Kui ei ole, siis oleks hea, kui seal oleks veel häid ja kasulikke elemente, mis seda ilmakaart täiustavad. Põhja ilmakaarde sobivad valged elevandid, külluslikud taimed ja näiteks Draviidi kristall.

Spirituaalses mõttes...

Peale materiaalsete omaduste oskab Kinavar luua ka spirituaalset energiat ja anda tuge spirituaalsetesse tegevustesse. Kinavar avab müstilise mõttemaailma, aitab kogeda erinevaid spirituaalseid kogemusi, aitab näha Ingleid ja tuua unenägudesse märke.

Kinavar aitab võimendada maagilisi protsesse nagu näiteks kaartide ladumist, pendliga ennustamist või Ruunide kasutamist. Kinavar aitab keskenduda sellistele tegevustele ja aitab leida õigeid vastuseid väeesemetega ennustades. Kinavar aitab keskenduda ja küsida küsimusi väeesemete käest nii, et need küsimused jõuaksid väeesemeteni. Aidates sellega blokeerida sõnumi kaduma minekut ja valede vastuste väeesemete käest saamist.

Selleks lisa Kinavar pendli või kaartide kotti.

Aseta Kinavar astraalrännaku või Ingli temaatilistesse kristallide komplekti, et Kinavar saaks tuua müstilisi kogemusi läbi une. Kinavari võib isegi rohkem, kui üks sellises kristallide komplektis olla, et müstilised kogemused oleksid võimsamad.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kinavari kasutatakse seksuaalsete probleemide tervendamisel ja reproduktsiooni organite tervendamisel. Kinavar aitab viljatuse probleemidega võidelda ja viljakust tuua. Väga ideaalseks tervenduse kristalliks meestele, kellel on viljatusega probleeme ja seda kristalli peaks sellisel juhul mitmeid kuid endaga kandma, et seda tervendada.

- Verehaigused, vereloome probleemid, aneemia ja vererõhu probleemid.

KÕIK TŠAKRAD

Kinavar on kõikide Tšakrate jaoks väge hea. Kinavar vabastab blokaade, mis ei lase Tšakratel tööd teha. Kinavar aitab kaasa erinevate Tšakrate kanalite avamisele.

SODIAAK

Tähemärgilt on rahamaagia kristalliks LÕVIDELE. Kinavar aitab Lõvidel unistusi täide viia.

Kinavari kristalli soovitan ma laadida TseoliitApofülliit või Mäekristall geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palmarosa eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
KINAVAR on kaunis punakat-lillakat tooni kristall, mida enamjaolt leidub Kvartsi sees. Kinavari punakam osa on puhas Kinavar ja val..
16.50€
Maksudeta:13.52€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
22.50€
Maksudeta:18.44€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
16.10€
Maksudeta:13.20€
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
60.99€
Maksudeta:50.00€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
4.50€
Maksudeta:3.69€
BASIILIK küünal
Enim müüdud
BASIILIK on mündiliste perekonnast ja selle nimi tuleb kreekakeelsest sõnast kuningas, selle taime erilise aroomi tõttu. Basiilik on üks e..
10.90€
Maksudeta:8.93€
MALAHHIIT poleeritud
Enim müüdud
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on külluse, ..
15.00€
Maksudeta:12.30€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.