Menüü
Ostukorv

KULDOBSIDIAAN poleeritud

KULDOBSIDIAAN poleeritud KRISTALLID
KULDOBSIDIAAN poleeritud
3.00€
Maksudeta: 2.46€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: KULDOBSIDIAAN poleeritud

Võimalikud valikud

KULDOBSIDIAAN on suurepärane murede ja probleemide lahendaja. Hoiab eemal kurjusthalbaebaõnne ja negatiivsust.

Kuldobsidiaan aitab näha selgelt, mis on lahendus ja kuidas selleni jõuda. Olgu selleks mureks emotsionaalne, vaimne või füüsiline probleem. Väga hea eneseanalüüsimist võimendav kristall. Seda kandes või kasutades võid sa kogeda seda, kuidas hakkad rohkem enda ja teiste tegude üle järele mõtlema. Kuldobsidaan on spirituaalse arengu juures äärmiselt kasulik. Mida rohkem inimene analüüsib, seda suurem võimalus on ka arenemisele. 

Kuldobsidiaan avab uue vaatenurga Sinu elule. Kristall, mis avab Sinu silmad suurejoonelisemalt elule, muutes Sind optimistlikumaks ja positiivsemaks. Aktiveerib Sinu spirituaalse kasvamise - mida kiiremini arened, seda parem Sulle.

Kuldobsidiaan on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulik kuldne läige mustal kristallil - sealt tuleneb ka selle kristalli nimetus. Kuldobsidiaanil on kõik tavalise musta Obsidiaani omadused ja lisaks veel võimendatud oskus tugevdada Aurat. Kui üldiselt teada saada, milline on Kuldobsidiaan, siis kahekordista tavalise Obsidiaani võimed. 

Kõik Obsidiaani erinevad liigid on vulkaanilised kristallid. Kuldobsidiaan tekib siis, kui vulkaan satub kokku veega ja seejärel tekib tardumine. Tardumise tagajärjel tekibki selline kristallivorm, milleks on Kuldobsidiaan. Kuldobsidiaani peamiseks iseloomustavaks omaduseks on oskus kaitsta hinge kõige kahjuliku eest, mis maailmas eksisteerib. Seda nii füüsilisel kui ka vaimsel tasandil.

See kristall on kasulik sellisel juhul, kus sinu ego teeb sulle endale liiga. Kuldobsidiaan aitab positiivset ego suurendada, kuid samas tervendada sellist ego, mis hingele liiga teeb, aidates lahti saada ka teiste poole suunatud vihatundest ja kadedusest. Kui sul on probleeme kadedusega, siis Kuldobsidiaan aitab selle madala astme emotsiooni ära tervendada.

Kuldobsidiaan on kristall, mis suudab sinu Auraväljast filtreerida need energiad, mis võivad sulle ühel või teisel viisil liiga teha. Kuldobsidiaan on Aurapuhastaja just negatiivsel tasandil, aidates kõigest halvast vabaks saada. Kuldobisidaan aitab näiteks vabastada teiste inimeste poolt tekitatud probleeme, nii füüsilisi kui ka vaimseid.

Kuldobsidiaan avab uue vaatenurga Sinu elule. Kristall, mis avab Sinu silmad suurejoonelisemalt elule, muutes Sind optimistlikumaks ja positiivsemaks. Aktiveerib Sinu spirituaalse kasvamise - mida kiiremini arened, seda parem Sulle.

Kristall, mis aitab sul leida üles enda õige saatuse tee. Meie saatuses on alati kaks teed, üks mille sees on katsumusi, mis meid ei õpeta ja teine on täis katsumusi, mis viivad meid paradiisi. Kuldobsidiaan aitab sul käia seda rada, mille kaudu sa õpid, saad targemaks ja saad enda elus nautida õppetundide vilju.

Kuldobsidiaan aitab sul olla õnnelik, aidates sul olla rõõmsameelne ka siis, kui tegelikult on sul väga raske eluperiood. Kuldobsidiaan suurendab rõõmutunnet, kuna see on emotsioon, mis aitab eemale tõrjuda negatiivsust ja halba õnne, aidates sul endal võidelda negatiivsusega.

Kuldobsidiaan on Päikesepõimiku tervendaja kristall, mis suudab välja juurida pessimistliku ellusuhtumise. Kuldobsidiaan aitab pidevast vingumisest, virisemisest, hädaldamisest ja vihatundest vabaks saada. Kuldobsidiaan aitab parandada väga katkist Päikesepõimikut. Kolmanda Silma Tšakrale mõjub Kuldobsidiaan samuti väga hästi, aidates suurendada intuitsiooni ja väga petlikes olukordades näha asju selgelt.

Kristall, mis aitab unistuste poole liikuda nii, et sa ise ei laseks tagasilöökidel endale liiga teha ja enda motivatsioonil kaduda. Kuldobsidiaan annab sulle tugevust hoolimata raskustest, mis sinu teele tekivad.

Kuldobsidiaan on kristall, mis aitab sul endal negatiivseid mõtteid eemale hoida ja kui sind miski häirib, siis Kuldobsidiaan aitab selle minema pühkida. Kuldobsidiaan on kristall, mis aitab sul tugevamaks muutuda, aidates sul kõigele halvale paremini vastu seista ja andes sulle väge enda elus olevate probleemidega toime tulla. 

See on kristall, mis kaitseb kiusamise eest. Kuldobsidiaanil on oskus kiusajaid eemale hoida ja kui sind on kiusatud, siis see suunab karma kiusaja poole teele. Kuldobsidiaani soovitan ma hoida lastel koolikoti sees, et peatada koolikiusamist.

Kuldobsidiaan on väga suure väega kaitsekristall, millel on oskus sinu elust eemale hoida põhimõtteliselt igal tasandil kurjust ja halba. Kuldobsidiaan on universaalne kaitsekristall, nii nagu seda on ka Must Turmaliin. Nendel kahel kristallil on oskus igas suunas negatiivsust sinu elus ära hoida.

Kodukaitse kristallide komplekt

Kuldobsidiaan on väga tugeva toimega kristall ja kui sul on loodud kodukaitse kristallide komplekt, siis Kuldobsidiaan võiks üks sealsetest kristallidest olla. Olen selle kristallikomplekti kohta artikli kirjutanud ja selle leiad SIIT. Kuldobsidiaan aitab kodust eemal hoida erinevat sorti õnnetusi. Kõige peamiseks põhjuseks, miks seda kodukaitse kristallide komplekti asetada, on see, et see hoiab kodust eemal selliseid õnnetusi, mille üle sul endal kontroll puudub. Näiteks maja lagunemine, keskkonnast tingitud probleemid, kellegi teise poolt kodu üle võtmist aitab ära hoida, vandaalitsemist, naabrite poolt tulevat probleemi või midagi, mis tuleb väljaspoolt.

Kuldobsidiaan sobib juba sellepärast kodukaitse kristallide komplekti, kuna see aitab eemale hoida kadestajaid ja blokeerib ka naabri kadedust.

Kodule kaitsevõrgustiku loomine

Kui sa hakkad maja ehitama, siis on hea luua enda kodule ümber kodukaitse võrgustik. Selleks aseta igasse kodu välisnurka üks Kuldobsidiaan. Peida need kristallid vundamendi sisse või maja seinte sisse. Kui sul on kodu olemas, siis peida need kristallid kodu välisnurka õue nii, et poetad need maa sisse. Kui sa elad korteris, siis võid lihtsalt tuppa sisse need nurkadesse panna.

Kuldobsidiaan aitab luua sellise võrgustiku ümber kodu, mis aitab eemal hoida igal tasandil halba. See on multifunktsionaalse toimega kristall, mis loob kodule võimsa kaitsekilbi kõige halva eest.

Ennustamine ja eelmiste elude nägemused

Kuldobsidiaan on kristall, mis aitab tulevikku ennustada, mineviku probleeme lahendada ja eelmiste elude mälestusi esile kutsuda.Kui sulle meeldib ennustada, siis hoia Kuldobsidiaani kristalli enda pendli juures või kaartide karbi/koti sees. Kuldobsidiaan annab jõudu juurde selleks, et ennustamise tulemused oleksid ka korrektsed ja see blokeerib sinu enda suunatud mõtteid ennustamise sisse, aidates lahti saada valetavatest vastustest.

Lisaks sellele soovitan ma Kuldobsidiaani lisada Ingli-, unenägude- või astraalrännaku kristallikomplektidesse. Kuldobsidiaan aitab esile kutsuda eelmiste elude visioone. Kõige enam sobib Kuldobsidiaan astraalrännaku jaoks mõeldud kristallide keskele. Need kolm kristallikomplekti luuakse eraldi ja asetatakse voodi alla üksteise kõrvale, et need saaksid läbi une sind avada kõigele sellisele müstilisele. Kuldobsidiaan aitab avada sind enda eelmiste elude jaoks ja aitab sul sellega lahendada erinevaid küsimusi, mis sul seoses iseendaga on.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kuldobsidiaan on seotud Päikesepõimiku tervendamisega ja seega mõjub see hästi seedesüsteemile, soolestikule ning seedesüsteemi haiguste tervendamisele. Kuldobsidiaani kanna käeehtena või ripatsina pika paela/kee küljes, et see oleks võimalikult lähedal Päikesepõimikule. 

- Kuldobsidiaan aitab stressitaset vähendada, aidates lahti saada pidevast tujutusest, meeleolukõikumistest ja energiapuudusest. See kristall suurendab Päikesepõimiku aktiivsust ja see omakorda annab selle kandjale elujõudu ning positiivsust juurde. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjub Kuldobsidiaan kõige võimsamalt AMBURITEGA, aidates Amburite intuitsiooni tugevdada ja õpetades neil enda intuitsiooni ka usaldama. Kuldobsidiaan on eriliselt kasulik tulevikuvisioonide nägemiseks.

Lisaks visioonide toomisele on Kuldobsidiaan Amburile hea õnne, külluse ja rikkuse kristalliks. Kuldobsidiaan aitab suurendada Amburi Auraväljas head õnne ligikutsuvaid energiaid. Kui Kuldobsidiaani kannab Ambur, siis ta aitab sellega enda elu parandada ja enda ellu ligi kutsuda midagi, millest ta unistab. Toob Amburile tööalast edu ja häid võimalusi ning kaitseb ka ebaõnne ja ohtude eest.

Soovitan Kuldobsidiaani kanda ka nendel Amburitel, kes satuvad alatihti probleemide küüsi, konfliktidesse või sellise tähelepanu alla, mis tekitab ebameeldivat pinget. Kuldobsidiaan aitab Amburi ellu head õnne tuua siis, kui hea õnn ise ei soovi tema elus kohta leida. See aitab energiad Amburi jaoks soodsamaks muuta.

NUMEROLOOGIA

Numeroloogia järgi on Kuldobsidiaan väga kasulikuks õnnetalismaniks kõigile neile, kes on sündinud eluteenumber 9 all.

Geoodidel lae vaid neid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Kuldobsidiaani võid laadida Aragoniit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sandlipuu viiruki või eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
KULDOBSIDIAAN on suurepärane murede ja probleemide lahendaja. Hoiab eemal kurjust, halba, ebaõnne ja negatiivsust. Kuldobsidiaan aitab näha selge..
9.50€
Maksudeta:7.79€
LUMIOBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks mustjas struktuur, millest kumavad läbi hallikad lai..
24.30€
Maksudeta:19.92€
VIKERKAARE OBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, sellel on olemas kõik Musta Obsidiaani energiad ja lisaks enda erilne vägi. Domineerib loomulik..
8.60€
Maksudeta:7.05€
KULDOBSIDIAAN on suurepärane murede ja probleemide lahendaja. Hoiab eemal kurjust, halba, ebaõnne ja ..
13.60€
Maksudeta:11.15€
VIKERKAARE OBSIDIAAN on üks Obsidiaani liikidest, sellel on olemas kõik Musta Obsidiaani energiad ja lisaks enda erilne vägi. Domineerib loo..
2.30€
Maksudeta:1.89€
MUST küünal
Enim müüdud
MUSTA küünalt kasuta siis, kui sa soovid kaitset luua, halba õnne eemaldada ja millestki vabaneda. Musta värvi küünlaid kasutatakse ..
9.90€
Maksudeta:8.11€
KULLISILM poleeritud
Enim müüdud
KULLISILMA kõige tugevamaks väeks on kaitsta otsese kurjuse, füüsiliste probleemide ja energiavampiiride eest. Suurendab..
4.10€
Maksudeta:3.36€
GAGAAT on tugevatoimeline kaitsekristall, mis kaitseb Sind teiste inimeste pahatahtlikkuse, halva energia, ebaõnne, luup..
5.00€
Maksudeta:4.10€
TEKTIIT on musta värvi kristall, mis on tekkinud meteoriidi kukkumisest maale ja selle tagajärjel tekkinud plahvatusest. Tektiit on sulamise taga..
2.20€
Maksudeta:1.80€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on er..
6.40€
Maksudeta:5.25€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.