Menüü
Ostukorv

OLIIV JASPIS poleeritud

OLIIV JASPIS poleeritud KRISTALLID
OLIIV JASPIS poleeritud
3.60€
Maksudeta: 2.95€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: OLIIV JASPIS poleeritud

Võimalikud valikud

OLIIV JASPIS on külluslike omadustega kristall, millel on võimekus tõsta õnneenergiaid sinu elus kõrgematele positsioonidele. Mis tähendab kui sa seda kristallid kannad või hoiad enda koduseinte vahel, siis see suurendab absoluutselt kõiki energiaid, mis suurendavad sinu isiklikku õnne. Seega võin öelda, et Oliiv Jaspise kasutamine ükskõik, mil viisil on sulle väga kasulik.

Hoia seda kristalli teiste küllusekristallide keskel- see annab kõikidele juba olemasolevatele kristallidele lisaväärtust juurde. Küllusekristallid on näiteks Malahhiit, Tsitriin, Epidoot, Vesuvianiit ja paljud teised, mida saad kasutada Feng Shui teraapias külluse aktiveerimiseks.

Küllusenurgad Feng Shui järgi on sinu kodus Ida- ja Kagu ilmakaartes. Ilmakaari saad leida üles kompassi järgi või kasutada selleks päikesevalguse jälgimist. Et mõista, kus asub Ida, siis leia üles see piirkond enda kodus, kust päike tõuseb. Päike loojub Läände ja Kagu ilmakaar on Ida kõrval rohkem lõunasse suunatud.

Oliiv Jaspis on oma välimuselt pastelset rohekas, millele on iseloomulikeks omadusteks triibuline tekstuur. LA TENE kristallid on naturaalsed ja need pärinevad üle maailma eri paikadest. Toon neid sulle ja kõikidele teistele kristallihuvilistele kogu maailmast. Piirkonnad, kus kohast kristallid pärit on, on ka energeetiliselt heal tasemel. Kristallide energiakvaliteedi määrab alati ära ka see piirkond, kust need on pärit.

LA TENE kristallide puhul ei ole vajadust neid enne kasutamist ega koju toomist puhastada. Kristallid on säilitatud energeetiliselt väga soodsas keskkonnas. Igasugune puhastustehnika võta kasutusele siis kui oled kristalle juba mõnda aega kasutanud või kui need on juba kodus kaunilt tööd teinud.

Tegemist on kristalliga, mis aitab suurendada sinu võimalusi edukamaks inimeseks saada. Eriti just siis kui sul on mõni materiaalne unistus enda hinges. See annab lisatõuke universumile sobiliku saatuseraja loomiseks. Kui võtad esmakordselt selle kristalli kätte, hoia seda korraks peos ning lase visioonidel tulla. Küsi iseenda käest: “Milline on minu maine unistus?” ja lase seejärel mõtetel liikuda. Kui leiad sellele küsimusele vastuse, siis kristalli kandma asudes või omale kohale sättides, keskendu just sellele teemale. Juhi enda soov kristalli sisse ning lase universumil ülejäänud teha. Usalda kristalle, iseennast ja universumit!

Minu jaoks on Oliiv Jaspis äärmiselt maandava ja rahustava energiaga kristall. Silm puhkab kui seda vaadata. Tunneta kristalle. See viib sind nendega kontakti ja annab sulle palju suurema tõenäosuse, et nad sinu kasuks töötaksid. Hinda ja austa neid. Kristallid on kaunis universumi looming!

Hoides Oliiv Jaspist koos Roosa Kvartsiga, annab see sulle võimaluse suurendada külluslikke energiaid, mis on seotud suhete ja nende tervendamisega. Äärmiselt kaunis kombinatsioon juba visuaalselt, veel enam energeetiliselt. Kui tunned, et just seda on sulle vaja, kanna neid koos ja lase kirstallidel end aidata.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Oliiv Jaspis aitab Sind terveneda materiaalsetest raskustest. Kui sa oled läbi elanud perioodi, kus on olnud laostumine ning rahalised probleemid ja soovid sellest väga kiirelt välja tulla, siis Oliiv Jaspis on selleks ideaalne. Kui olen kanaldanud Oliiv Jaspise kristalli energiat, et mõista selle energiasisu, siis näen visioone, kuidas see kiirendab igasugust külluseblokaadide eemaldumist. See teadmine on väärtuslik ja see annab mulle motivatsiooni sind aidata. Kui tunned, et just seda energiat on sinu ellu vaja, siis too Oliiv Jaspis enda koju, äripinnale, kanna seda või joo sellest tehtud vee-eliksiiri.

SÜDAMETŠAKRA ja KÜLLUSEENERGIA AKTIVEERIJA

Kaunis külluslik kristall aitab sul üles leida enda hingetöö, mis on seotud sinu selle elu ülesandega. Kui sa oled sellises perioodis enda elus, kus sa soovid teada saada, mida tööalaselt edasi teha või, mis on sinu missioonitöö, siis Oliiv Jaspis on sulle selleks parim kristalliabiline nendele küsimustele vastuste leidmisel. Sellisel juhul kanna kindlasti krisatalli kaasas või ehtena enda küljes.

Oliiv Jaspisest võib teha vee-eliksiiri. See aitab nii Südametšakral terveneda, sul endal külluslikumaks muutuda ja sa saad sel viisil väga hästi kätte kristalli väe. Selleks aseta kristall veeklaasi sisse, lase sellel seista umbes pool tundi ja seejärel joo seda vett. Nii jõuab kristallienergia ilusti vee sisse.

Südametšakra tervendust saab teha ka väga paljudel erinevatel viisidel, olen nendel teemadel aastaid kirjutanud. Soovitan sul lugeda minu kirjutatud artikleid, mis on sulle antud eluperioodil vajalikud. Sealt leiad ka palju artikleid Tšakra tervenduse kohta. Olen enda ja kristalli artiklites väga palju häid nippe välja toonud, mille saad enda ellu tuua ning praktikasse viia. Minu artiklid leiad SIIT.

Kandes kristalle ehtena, mõjuvad need kordades kiiremini sinu hinge arengule, Auravälja tervendamisele ja Tšakrate aktiveerimisele ning puhastusele. Seega soovitan kristalle kanda ehtena kui soovid iseendas kiireid muutusi luua. Mõjuvad suurepäraselt spirituaalsele kehale, aidates sul inimesena terveneda ning õnnelikumaks muutuda. Absoluutselt kõik kristallid mõjuvad sulle hästi, seega sellist asja nagu vale valiku tegemine kui kristalle kannad või kasutad ei ole. Kui kristallid on naturaalsed, neis on Maa-energia ja kosmiline vägi, on nende energia tervendav.

Oliiv Jaspise puhul saad aktiveerida seda veelgi võimsamalt tööle, kui kasutad selleks Patšuli viirukit või eeterlikku õli. Selleks põleta viirukit või auruta eeterlikku õli samas ruumis, kus asub Oliiv Jaspis. Sellest kristallist valmistatud väeesemeid lae Šampanja Aura geoodil. See suurendab Oliiv Jaspise energiat ja muudab selle ekstra külluslikuks.

EPIDOOT on enda olemuselt väga kauni sügavrohelist või samblarohelist tooni. Epidoodi kristalli seest võid leida mustjaid kuni valgeid triipe ja ..
6.10€
Maksudeta:5.00€
PATŠULI on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele ini..
11.90€
Maksudeta:9.75€
PATŠULI on NR 1 RAHAÕNNE aktiveerija kõikide viirukisortide seas. Tegemist on universaalse külluseenergia suurendajaga. Eelkõ..
5.80€
Maksudeta:4.75€
VESUVIANIIT on samaaegselt nii suurepäraseks kaitsekristalliks kui ka rahaõnnekristalliks. Vesuvianiit meeldib mulle endale väga selle kauni vä..
7.40€
Maksudeta:6.07€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.20€
Maksudeta:4.26€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.00€
Maksudeta:2.46€
ROHELINE KALTSIIT on üks Kaltsiidi liikidest, millele on iseloomulikuks ergas roheline toon, mille tekstuur on kergelt piimjas ja läbipaistev. Ro..
7.55€
Maksudeta:6.19€
Pilt on illustreeriv. Kassisilm on kirju kristall, seega tellitud toode võib vähesel määral erineda pildil olevast.KASSISILM on täiesti naturaaln..
3.90€
Maksudeta:3.20€
KUUKIVI poleeritud
Enim müüdud
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
0.80€
Maksudeta:0.66€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.