Menüü
Ostukorv

PETALIIT poleeritud

PETALIIT poleeritud  KRISTALLID
PETALIIT poleeritud
0.90€
Maksudeta: 0.74€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PETALIIT poleeritud

Võimalikud valikud

PETALIIT on hingerahukristall, mis parandab emotsionaalseid haavu, tervendab Südametšakrat ja aitab läbi Inglite hingesugulast leida.

Petaliit on heleroosa kristall ja sellele on iseloomuks piimjas tekstuur. Petaliit on pärit peamiselt Brasiiliast ja Namiibiast. See on täiuslik Inglite kristall, mis on konkreetselt suunatud just armastusele. See tähendab seda, et Petaliidil on oskus läbi sinu Inglite tulla sulle armastuse teemadel appi, kui sa seda teemat enda hinges kaasas kannad. Petaliidil on olemas vastavad energiad, mis annavad sulle jõudu ja usku armastusse.

Inglikristall

Ennekõike on Petaliit kristall, mis õpetab sind Ingleid kuulama. See on kristall, mis teeb sinu Aura Inglite jaoks vastuvõtlikumaks. Petaliit on seotud armastusega, kui sa kannad seda kristalli endaga, siis Inglid kuulevad kõige enam neid mõtteid ja soove, mis on seotud sinu tundeeluga. Aitab sinu mõtteid Inglitele edastada nii, et nad neid sõnu ka kuuleksid.

Kui kasutada või kanda Petaliiti endaga pikka aega ja eriti siis, kui kanda sellega ka teisi intuitsiooni- või Inglikristalle, siis aitab näha Inglite poolt saadetud märke, näiteks numbrikombinatsioone ehk Inglisõnumeid jne. 

Petaliit ühendab sind väga kergelt ja sujuvalt spirituaalse maailmaga, muutes sind järk-järgult spirtuaalsemaks ja müstitsismile avatumaks. Tegemist on kristalliga, mis avab inimese silmad nähtamatule maailmale, aidates tal seda paremini tunnetada ja mõista, muutes sind energiatele tundlikumaks ja võimendades sinu sensitiivsust.

Petaliit avab sinu hinge kosmilistele kogemustele ja visioonidele. Petaliidi toetava energiaga on võimalik saada läbi une visioone ja näha astraali. Sellist astraali, mis on seotud teiste planeetide ja universumitega. See aitab saada väga huvitavaid ja enneolematuid kogemusi, mis rikastavad sind spirituaalselt. 

Hoiab eemal negatiivset energiat, annab jõudu ja positiivsust

Petaliit toetab kaasas kandes su Auravälja, ja kodus hoides su kodu energiat. Petaliit ei lase negatiivsel energial kohta leida, see ei lase sellel suureneda, seetõttu on seda oma kodus hoida ja just seal, kus sa soovid. Kuula enda intuitsiooni ja leia sellest lähtuvalt Petaliidile koht. Petaliite võib alati olla ka rohkem kui üks. Näiteks Petaliidi armastuseenergia tõttu võib seda kristalli hoida koos teiste armastusekristallidega, niiviisi hoiab see ära suhetealast ebaõnne. Tegemist on siiski kaitsekristalliga.

Soovitan Petaliiti kasutada ja kanda, kui sa tunned, et sa ei leia inspiratsiooni millegi loomisel, mida sa soovid. Petaliit aitab rahu säilitada, mediteerida ja positiivsusele keskenduda.

Kanna Petaliidi kristalli koos Apatši Pisaraga, kui soovid lahti lasta konkreetsest inimesest, keda oled kord armastanud, aga mille järel on sinu sisse jäänud pettumus, kasvõi ka lein. Üldiselt soovitan neid kahte kristalli neile, kes ei suuda inimesel minna lasta, hoiavad enda vana armastust kinni ning sellepärast ei lähe edasi kummagi elu.

Eemaldab halvad maagiad või äraneedmised

Petaliidi kristallil on tugev jõud, see aitab purustada ükskõik millise maagia, mille keegi teine on sinu peale pannud. Kui sul on kahtlusi, et keegi on sind äraneednud, sinuga soovimatut armumaagiat teinud või su Aurasse ebaõnne kodeerinud, siis kasuta või kanna Petaliidi kristalli. Kui Petaliit muudab oma värvi heleroosast valgeks, siis see kristall on suutnud väga halva maagia purustada. Kui Petaliit kaob ära, siis on see samuti eemaldanud sinu energiaväljast mõne maagia, mille keegi teine on sinu peale seadnud. Kasuta Petaliiti seni, kuni sa tunned end jälle iseendala ja tajud, et oled vaba ahelatest, mille keegi teine on sulle loonud. Petaliidi ei tasu alahinnata, heledat värvi kristallid võivad olla ka kaitsekristallid. Selsamal eesmärgil sobib Petaliit kokku Tektiidiga, ka see aitab needuslikku energiat vabastada.

Aitab sinu saatuseraamatut mõista

Petaliidil on oskus sind ühendada su saatuseraamatuga. See on miski, mida mina eraseanssidel teen, loen teie saatuseraamatut, ja aitan seeläbi mõista, miks sa oled siin elus, mis on sinu eesmärk, mis on sind ees ootamas, mis on sind selliseks kujundanud ja palju muud. Minu eraseansi kohta saad täpsemalt lugeda SIIT. Petaliit aitab sul oma saatuseraamatut paremini mõista.

Armastuse tooja

Petaliidi koju toomine aitab sul Kaksikleegi või Hingesugulasega paremini ühendust saada. Petaliit on selline kristall, mis aitab sinu ellu tuua armastust siis, kui seda ei ole väga kaua eksisteerinud sellisel kujul nagu sinu hing seda soovib. Absoluutselt kõik armastuseenergiad on erinevad ehk iga inimene näeb ja tunneb armastust erinevalt. Selleks, et leida enda tõeline kaaslane, kes just sinuga kokku sobib, siis sellele aitab kaasa Petaliidi kandmine või selle hoidmine enda kodus. Soovitan seda kristalli siis, kui oled pikalt igatsenud armastust.

RAVITSEMINE

Kanna Petaliiti, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:
  
- Aitab leida uuesti usku peale raske haiguse põdemist/raske haiguse põdemise ajal.

- Depressioon, stress, ärevus, ülemõtlemine, pidev muretsemine,

- Kopsuhaigused, hirm surma ees.

KROONTŠAKRA

Petaliit aitab Tšakratest kõige enam Kroontšakrat. Petaliit avab sinu spirituaalsed oskused ja see aitab kaasa intuitsiooni arengule/Inglitega suhtlemisele. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Petaliit kõige enam LÕVISID ja KALJUKITSESID, andes neile armastuseõnne. Petaliit on kristall, mis aitab Kaljukitsel armastust leida, see on tema hingesugulase leidmise kristall. Petaliit avab Kaljukitse südametšakra ja aitab tal romantilises suhtes avatud olla. Petaliit aitab Kaljukitsel armastust oma teisele poolele välja näidata. 

Petaliiti võid laadida Mäekristall geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Palmarosa või Roosa Geraniumi eeterliku õli auruga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
3.50€
Maksudeta:2.87€
AKVAMARIIN poleeritud
Enim müüdud
AKVAMARIIN tervendab hinge ja on suurepärane valik, kui otsid kristalli, mis viiks Sinu hinge tasakaalu ja harmooni..
16.00€
Maksudeta:13.11€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
4.80€
Maksudeta:3.93€
PETALIIT on hingerahukristall, mis parandab emotsionaalseid haavu, tervendab Südametšakrat ja aitab läbi Inglite hi..
16.80€
Maksudeta:13.77€
VALGE küünal on universaalseks kasutamiseks, mis tähendab seda, et seda küünalt võib kasutada kõikide erinevate kristallikomplektid..
9.90€
Maksudeta:8.11€
SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Sinist Kaltsedoni leidub peamiselt Brasiilias, Madagaskaril&..
2.00€
Maksudeta:1.64€
ANTOFÜLLIIT vabastab hinges peituva kurbuse, probleemi või sügavale juurdunud hirmu, tuues sügavatele probleemidele ja blokaadidele valgust.Antof..
6.00€
Maksudeta:4.92€
SODALIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on omapärane sinine kuni tumesinine värvus. Selle sinise seest jooksevad läbi erinevad v..
14.20€
Maksudeta:11.64€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit..
31.00€
Maksudeta:25.41€
VALGE küünal on universaalseks kasutamiseks, mis tähendab seda, et seda küünalt võib kasutada kõikide erinevate kristallikomplektid..
9.90€
Maksudeta:8.11€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.