Menüü
Ostukorv

SININE KALTSEDON poleeritud

SININE KALTSEDON poleeritud KRISTALLID
SININE KALTSEDON poleeritud
2.00€
Maksudeta: 1.64€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SININE KALTSEDON poleeritud

Võimalikud valikud

SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Sinist Kaltsedoni leidub peamiselt Brasiilias, Madagaskaril ja Namiibias. Sinine Kaltsedon sümboliseerib peamiselt rahu, vaikust, stressi leevendust, eneses selgusele jõudmist ja kontakti kõrgemate jõududega.  Sinisel Kaltsedonil on inimkonna ajaloos väga kauaaegne ja tähtis koht. Näiteks vana-kreeklased, roomlased ja egiptlased kasutasid Sinist Kaltsedoni väga tihti enda ehete või esemete kaunistamiseks. Sellel kaunistamisel oli oma tähtsus - varanduse kaitsmine. Usuti juba siis, et Sinisel Kaltsedonil on niivõrd palju võimu, et see hoiab enda kandja esemeid ja varandust. Miks niiviisi usuti? Põhjuseks oli see, et väga paljud, kes seda kristalli kandsid, puutusid kokku olukordadega, kus nad tulid imeväel välja ohust ja ilma igasuguse probleemita.

Sinine Kaltsedon on kristall, mis aitab sul keskenduda vaid sellele, mis on tõeliselt oluline. See on kristall, mis aitab elus teha seda, mis on sulle tõepoolest oluline. Sinine Kaltsedon aitab mõista seda, millele sa peaksid enda energiat kulutama ja millele mitte, aidates sul enda elu raiskamise ära lõpetada.

Sinine Kaltsedon on kristall, mis aitab sul hetkeolukorda väga hästi mõista, aidates sul olukordi hinnata adekvaatselt ükskõik millises olukorras olles. Sinine Kaltsedon aitab sul säilitada ka närvi, et lahendada erinevaid problemaatilisi olukordi.

Sinine Kaltsedon on viha vabastaja kristall, mis aitab sul elada ilma vihkamiseta, vabastades vihaemotsioonid, mis on sinu poolt iseendasse suunatud ja emotsioonid, mida hoiad teiste inimeste peal kinni. See on kristall andestamise jaoks, aidates sul eluga edasi minna nii, et sa ei hoiaks vanu probleeme ja kurbust enda hinges kinni.

Meeleoluhäire

Sinine Kaltsedon tervendab meeleoluhäiret, aidates taastada häid emotsioone ning blokeerida negatiivsuse kätte langemist. Meeleoluhäire kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Meditatsioon, tervendus, teraapia ja massaaž

Sinine Kaltsedon on väga hea meditatsioonikristall, kuna see on rahustav ja on abiks lõõgastumisel. Sinine Kaltsedon sobib väga hästi ruumidesse, kus tehakse erinevat sorti teraapiaid, olgu siis selleks teraapiaks kristallidega tervendamine või lihtsalt lõõgastus- ja massaažituba. Soovitan soojalt Sinist Kaltsedoni sinna ruumi viia, kuna see aitab inimesel mitmeid kordi kiiremini lihaseid lõdvestada, kui inimene oskaks seda ise teha. Eriti hästi aitab Sinine Kaltsedon võõraste inimeste juures end rahulikult tunda.

Peale selle on Sinist Kaltsedoni kasutatud juba Indiaanlase uskumustest saati, kuna nemad kasutasid seda kristalli erinevate rituaalide ajal seltskonna või inimeste grupi ühendamiseks ja harmoonia loomiseks. Indiaanlased kasutasid Sinist Kaltsedoni kristalliteraapias rahustina.

Inglid

Sinine Kaltsedon on kristall, mis aitab sul olla teadlik sellest, mis sinu ümber nähtamatus maailmas eksisteerib. Sinine Kaltsedon aitab mõista näiteks hingede maailma, aidates sul hingedega kontakteeruda ja nendepoolseid sõnumeid kinni püüda. Sinine Kaltsedon aitab spirituaalselt edasi areneda, muuta sind energiatele tundlikumaks ja õpetades sind Aurat lugema.

Sinine Kaltsedon avab sinu hinges oskuse Inglitega suhelda ja nendele sõnumeid iseenda seest edasi saata. Kui sa kasutad, kannad või hoiad seda kristalli enda kodus, siis see suunab Inglid sind kuulama. Kui sa selle kristalliga tegeled, siis saada enda soove teadlikult Ingliteni.

Sinisel Kaltsedonil on oskus inimese Aurat ja füüsilist keha rahustada ning viia staadiumisse, kus on võimalik Inglitelt sõnumeid kätte saada. See sobib Inglite kristallikomplektis hoidmiseks, samuti võib seda hoida selgeltnägemise-, intuitsiooni arendamise- või Astraalikristallide seas. See annab sinna lisaväge!
 
Perearmastus ja isa

Sinine Kaltsedon on väga hea kodu sisustamise kristall, kuna see suurendab laste ja isa omavahelist suhtlust. Sinine Kaltsedon erinevates kristallikomplektides, nagu näiteks harmoonia-, armastuse-, sõpruse-, kodu-, rahukomplektides või laste toas olevate kristallide seas aitab Sinine Kaltsedon suurendada üksteise suhtes armastuse tunnet. Sinist Kaltsedoni kingitakse isale ja lapsele, kui soovitakse neid uuesti kokku liita.

Peale lastega suhtlemise aitab Sinine Kaltsedon mehelt ära võtta liigse armukadeduse tunde, mis võib olla ka agressiivne. Selleks on kindlasti vaja seda kristalli kodukeskkonda tuua või kaasas kanda. 

Feng Shui

PÕHI
Sinine Kaltsedon kannab endaga kaasas vee-elementi, mis on vajalik kodu Põhjapoolse toa või piirkonna tasakaalustamiseks. Kui asetada see kristall kokku teiste Feng Shui Põhja kristallidega või kasvõi see algul ka iseseisvalt mõne taime juurde panna, siis see toob järgmist: Leevendab ületöötamist, ülemõtlemist ja ülereageerimist.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Sinine Kaltsedon aitab vabastada väga palju erinevaid hirmusid, milleks võib olla hirm surma ees, hirm üksinda jäämise ees, hirm ennast kehtestada ja ka sellest aitab vabaks saada, kui pidevalt kardetakse enda lähedaste surmasaamise pärast.

- Peale selle aitab Sinine Kaltsedon kaitsta pidevate tujumuutuste, stressi eest ja see kristall oskab leevendada isegi väga sügavat depressiooni ning taastada inimese elujõudu.
Sinine Kaltsedon aitab peatada dementsust ja silmade haigusi.

KURGUTŠAKRA

Kui sa suudad end avada enda lähedastele, kuid sul on ebamugav rääkida võõraste inimestega või inimestega, kes sulle lihtsalt ei meeldi, siis kasuta enda tervendamiseks Sinist Kaltsedoni. Sinine Kaltsedon on kristall, mis tervendab Kurgutšakrat, aidates sul olla enesekindel suhtleja.

SODIAAK

Sinine Kaltsedon rahustab kõige kiiremini KAKSIKUID ja loob Inglitega kontakti KALADELE.

Sinine Kaltsedon on KALADE jaoks äärmiselt rahustava ja stressi maandava toimega. See kristall aitab Kaladel olla iseendaga rahul, õpetades elu nautima ja hetkest maksimumi võtma. Kalade jaoks on see kristall oluline, kui tundlik ja emotsionaalne Kalade esindaja soovib olla tõeliselt õnnelik. Sinine Kaltsedon on lisaks veel Kalade armastusekristall, tuues õnne suhetesse ja heaolu. Vallalistele uut armastust, suhtes olevatele Kaladele tugevat sidet kaaslasega ja lastele sõpruseõnne. 

Kui sa elad Kaladest kallimaga koos

Ametüst geood ja Sinine kaltsedon on need kristallid, mis võiksid kindlasti sinu ja Kaladest kallima kodus olla. Ametüst geoodi peal või kõrval tuleb hoida tükikest või rohkemgi Sinist Kaltsedoni, mis aitavad sul enda Kaladega hakkama saada. Mõlemad kristallid soodustavad Kalade mõistmist, temaga paremat läbisaamist ja suhete tervendamist. Nende kristallide kombineerimisel on sul endal parem aru saada oma kallima tunnetest, need kristallid kiirendavad tema tundma õppimist ja mõistmist. Samas aitavad need kristallid ka temal endal sinuga paremini läbi saada ja sinu vastu armastavam olla. Ametüst geood ja Sinine Kaltsedon aseta enda koju voodi kõrvale just sellele poole, kus ta magab. Teine võimalus on asetada Ametüst geood ja Sinine Kaltsedon tema foto peale, nii saab teha kaugkristall-tervendamist. Igatahes on kasulik neid kristalle Kaladega koos elades teie ühises kodus hoida.

Loe täispikka artiklit selle kohta, kuidas Kalasid armastada ja kuidas nende armastust mõista SIIT.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Sinist Kaltsedoni võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu komplekti.SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide all..
14.40€
Maksudeta:11.80€
SININE KALTSEDON sümboliseerib rahu, vaikust, stressileevendust, eneses selgusele jõudmist ja kontakti kõrgemate jõududega. Sinine Kaltsedon..
21.90€
Maksudeta:17.95€
SALVEI ja LAVENDEL on kaks väga tugevatoimelist tervendustaime, mõlemad aitavad puhastada seismajäänud energiaid. Salvei teeb suure töö..
24.20€
Maksudeta:19.83€
SININE KALTSEDON kaelakee elulillega (hõbe 925)
AINUEKSEMPLAR
SININE KALTSEDON on helesinist värvi kristall, mis kuulub Kvartsi liikide alla. Sinist Kaltsedoni leidub peamiselt Brasiilias, Madagaskaril&..
319.00€
Maksudeta:261.48€
SININE KALTSEDON sümboliseerib rahu, vaikust, stressileevendust, eneses selgusele jõudmist ja kontakti kõrgemate jõududega. Sinine Kaltsedon..
66.60€
Maksudeta:54.59€
AHHAAT poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid,..
2.50€
Maksudeta:2.05€
AMETÜST poleeritud
Enim müüdud
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
4.00€
Maksudeta:3.28€
GRANAAT poleeritud
Enim müüdud
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige&nbs..
5.30€
Maksudeta:4.34€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
MUST TURMALIIN poleeritud
Enim müüdud
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.