Menüü
Ostukorv

PICASSO JASPIS poleeritud

PICASSO JASPIS poleeritud KRISTALLID
PICASSO JASPIS poleeritud
2.60€
Maksudeta: 2.13€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PICASSO JASPIS poleeritud

Võimalikud valikud

PICASSO JASPIS on loomingulise edu ja õnne kristall. Toob inspiratsiooni ja motiveerib midagi looma. Külluse ja edu kristall loomingulistele erialadele.

Picasso Jaspis on väga kauni ning kunstipärase välimusega kristall. Picasso Jaspisele on iseloomulikuks väga kirju struktuur ja kõik erinevad kristallid näevad omapärased välja. Picasso Jaspis ehte kujul näeb alati unikaalne välja. Selle iseloomulikuks värvuseks on must, tumehall, hall, beež ja pruun. Nendel värvidel on erinevad kombinatsioonid ja selles esinevad jooned. Picasso Jaspis on väga kirju, kuid kõige enam seda leidub hallikas toonis.

Picasso Jasper on metamorfoosne lubjakivi, mis läbib mitmeid kuumenemisi ja rõhu ümberkujundamisi sügaval maapinnas, mille tulemuseks on ilus kihiline ning kaunis kristalli välimus. Selle jooneline struktuur ja selle laiguline väljanägemine on sellest kõigest tekkinud. Picasso Jaspise keemiline kooslus on SiO2. Seda kristalli leidub kristallide kuningriigis Madagaskaril, mida mina pean ka üheks väärtuslikumaks kristallide kodupaigaks, kus kohast tulevad väga kõrge energiaväärtusega kristallid. Lisaks sellele leidub Picasso Jaspist Brasiilias, USA-s, Venemaal, Uuralites ja näiteks ka Saksamaal.

Picasso Jaspis on väga rahustava toimega kristall, mis aitab tasakaalustada närvilist energiat inimese või keskkonna Auraväljas. Picasso Jaspisel on oskus maandada pingeid ja luua enda kõrvale energiavälja, milles suudetakse leida rahu.

See on kristall, mis aitab sul enda sisemist tasakaalu hoida ka kõige raskemal, keerulisemal ja närvilisemaks muutval perioodil. Kanna seda kristalli endaga siis, kui sa tunned, et sa ei pea elu poolt seotud pingele vastu. See suurendab sinu vastupidavust ja muudab sinu emotsionaalse poole tugevamaks.

Picasso Jaspis on ideaalseks kaaslaseks ajal, kui sul on vaja selgust saada seoses suhete teemadega. Kui sa oled just äsja suhtest lahku läinud või suured segased muudatused on sul hetkel käimas ning sa ei oska mõista, mida sa tegema pead, mis on see õige samm ja kuhu poole sa liikuma peaksid. Picasso Jaspis aitab sul selle segaduse sees märgata seda õiget teed ja endale kasulikke otsuseid langetada.

Kristall, mis toob selguse majja. See on kristall, mis aitab sul endal enda mõtetest, tunnetest ja motiividest aru saada. Aidates sul endal mõista, miks sa mida teed ja miks sa mida vajad. Aidates selgeks teha seda, mis on sinu elus tähtis ja mis mitte.

Omavaheline läbisaamine ja Edela ilmakaar

See kristall aitab ka sul endal teiste inimeste suhtes parem, tolerantsem, sõbralikum ja heatahtlikum olla. Picasso Jaspis muudab sind paremaks inimeseks ja ka teised hakkavad sind sellises valguses nägema, kui sa seda kristalli kannad. Väga kasulik on Picasso Jaspist enda kodus hoida, kui pereliikmed omavahel hästi läbi enam ei saa. Siis võib seda kristalli kokku viia ka Roosa Kvartsiga. Picasso Jaspis sellel samal eesmärgil ilmakaare järgi sobib kõige enam Edelasse. Edela ilmakaares asub perekonna läbisaamise kanal ja kui seda kristalli seal hoida, siis Picasso Jaspis aitab sellel kõigel terveneda. Kui pere saab omavahel väga hästi läbi, siis võib ka ennetavalt kristalli seal hoidma hakata. Seda sellepärast, et probleemid ei saakski tekkida ja omavahelised suhted muutuksid vaid tugevamaks ning tugevamaks. Ilmakaarte järgi võid luua kristallikomplekte, kuhu kogud vastava ilmakaare kristalle. Need omakorda aitavad tervendada ilmakaarte energiakanaleid ja koju head õnne tuua. Igal ilmakaarel on omad mõjutused.

Suhte korrastamine

Picasso Jaspis aitab vabaks lasta suhtes tekkinuid probleeme. Selleks on kasulik hoida kahte Picasso Jaspise kristallipaari ühise pildi peal. Aseta foto magamistuppa laua peale ja selle peale mõlema südame kohale Picasso Jaspised. Lase nendel kristallidel seal foto peal olla senikaua, kuni mured on seljataha jäetud ja üksteisele on andestatud. Kui on andestamine tehtud ja suhe on korda saadud, siis viige koos mõlemad need kristallid tänutäheks jõevette. Tehtud tööga kristallid tuleb alati loodusesse vabastada, et need oma energia seal taastaksid ja kunagi mõnel teisel eesmärgil saaksid tööle hakata.

Kodu sõpruse kanal ehk Loode ilmakaar

Picasso Jaspis on kristall, mis kutsub häid inimesi sinu ellu. See on lojaalsete, usaldusväärsete ja sõbralike inimeste magnet. Kui sa seda kristalli kannad, siis Picasso Jaspis aitab eemale hoida sinu elust neid inimesi, kes seda kõike ei ole ja samas uusi inimesi ligi kutsuda, kes sellised on. Samas aitab see jätta alles sulle need sõbrad, kes tõesti ka sinu sõbrad on.

Picasso Jaspise kristalli hoia enda kodus Loode ilmakaares. Seal ilmakaares asub sõpruse ja välissuhete kanal. Kui asetad Picasso Jaspise sinna, siis see hakkab sinu suhteid tervendama. Aidates sul sõbraga omavahelistest probleemidest lahti saada ja samas ligi kutsuda häid tuttavaid kelle peale sa saad loota ning kes sind ei reedaks.

Väga kasulik on Picasso Jaspist kinkida sellele inimesele, kellega sa sooviksid edaspidi häid suhteid hoida. Seda soovitan kinkida ka siis, kui soovid kellegiga ära leppida ja kellegi andestust saada.

Loominguline puhang

See on loomingulise mõttemaailma kristall. Kui sa Picasso Jaspist kannad või kasutad, siis see avab sinu loomingulise meele ja see on väga kasulik olukordades, kus on tekkinud loominguline blokk. Eriti kasulik on Picasso Jaspis neile, kelle tööks on pidevate uuenduste tegemine ja kes töötab loomingulises valdkonnas.

Soovitan sul Picasso Jaspist enda töölaua peal hoida, et see avaks loomingulise inspiratsiooni puhangu. Picasso Jaspis on ennekõike nende inimeste tööedu ja külluse kristalliks, kes tegelevad fotograafiaga, disainiga või mõne teise kujundusega seotud erialaga.

Soovitan Picasso Jaspist hoida fotostuudiotes, et sinna küllust, materiaalset ja loomingulist edu ligi kutsuda. Disaineritel või arhidektidel on kasulik seda kristalli enda töölaua peal hoida. Picasso Jaspis otseselt ei ole külluse kristall, kuid nendele ametitele toob see tõepoolest materiaalset edu.

Kui soovid Picasso Jaspise käest inspiratsiooni saada, siis hoia ühte kristalli ühes käes ja teist teises käes. Sule silmad ning lase läbi mediteerimise inspiratsioonil tekkida.

Picasso Jaspis avab suurema loomingulisuse, laiendab sinu silmaringi ning toetab uute ettevõtmistega tegelemist. Picasso Jaspis aitab sul mõista seda, mis võiks olla järgmine samm, mida sa enda elus ette võiksid võtta. Lisaks toetab see sind uuel teekonnal. Sarnaselt Mookaite energiale annab see sulle tuule tiibadesse uutes projektides.

MAA KOERA AASTA KÜLLUSE KRISTALL

Picasso Jaspis on Maa Koera aasta külluse, materiaalse edu, rikkuse ja õnne kristall. Picasso Jaspis toob sellel aastal õnne sellele, kes seda kannab või kes seda enda külluse kristallide hulgas hoiab. Maa Koera aasta on 16. veebruar 2018. - 4. veebruar 2019. Eelmine Maa Koera aasta oli 1958. aastal. Picasso Jaspis on kõikide Maa Koerte külluse kristalliks ja seda terve nende elu vältel.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Kanna Picasso Jaspist, kui sind vaevab mõni järgmistest probleemidest:

- Ravitsemise eesmärgil kanna Picasso Jaspist siis, kui sa soovid enda kehakaalu kontrolli alla saada. Picasso Jaspis suudab enesedistsipliini hoida ja sind ennast suunata selle poole, et sa korralikult toituksid ning piisavalt palju liiguksid. Picasso Jaspis ei lase sul alla anda ja sellepärast on see väga heaks kristalliks toitumisharjumuste ning elustiili muutmiseks. Seda nimetan ma dieedi pidamise kristalliks.

- Picasso Jaspis on stressi magnet, mis tähendab aga seda, et kui Picasso Jaspist kanda, siis see neelab enda sisse kogu sinu stressi, negatiivsuse ning halva energia.

- Picasso Jaspist soovitan ma kanda neil, kellel on tehtud kiiritust. Picasso Jaspis aitab kiiritusel kiiremini kehast välja pääseda, see tõmbab selle energialaengu enda sisse.

JUURTŠAKRA JA SAKRAALTŠAKRA


Picasso Jaspis on oma omadustelt pingete maandaja ja agressiivse energia taltsutaja. Need kaks Tšakrat on kõige enam selliste omadustega seotud, kui need on paigast ära. Picasso Jaspise kandmine aitab neid mõlemat Tšakrat tervendada ja samas ka agressiivsusest lahti saada.

Picasso Jaspis aitab neid kahte Tšakrat tervendada ka sellisel viisil, et see aitab sinu seest välja juhatatada süütunde. Kui sa tunned millegi suhtes süüd, mis võib-olla on mitmeid aastaid tagasi juhtunud ja sa ei suuda mitte kuidagi sellest süütundest vabaks saada, siis Picasso Jaspis aitab sul seda teha. Ennekõike aitab see sul sellest süüst õppida, kui võimalik, siis suunab see sind seda kõike parandama ja alles siis vabastab see selle emotsiooni. Süütunne piinab neid kahte Tšakrat ja paneb need energiakanalid kinni.

SODIAAK

Sobib NEITSILE, kes on oma olemuselt loominguline ja kes soovib veelgi rohkem end sellel teemal avada. See on Neitsite loomingulise edu kristall ja selles valdkonnas külluse ning õnne talismaniks. Picasso Jaspis loob NEITSI saatusesse tee õnnele ja võimalustele. See on positiivsust süstiv kristall, mis aitab Neitsil terve olla.

Picasso Jaspist soovitan laadida Ametüst geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Jasmiini viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

PICASSO JASPIS on loomingulise edu ja õnne kristall. Toob inspiratsiooni ja motiveerib midagi looma. Külluse&n..
6.60€
Maksudeta:5.41€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellit..
12.60€
Maksudeta:10.33€
Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses.La Tene käekett "PICASSO JASPIS JA HEMATIIT" on väeehe ..
19.95€ 26.60€
Maksudeta:16.35€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellit..
17.90€
Maksudeta:14.67€
PICASSO JASPIS on loomingulise edu ja õnne kristall. Toob inspiratsiooni ja motiveerib midagi looma. Külluse&n..
6.50€
Maksudeta:5.33€
MÄEKRISTALL geood (väike)
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pil..
8.40€
Maksudeta:6.89€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
11.90€
Maksudeta:9.75€
ÕUNAD on kogu inimkonna ajaloo jooksul olnud väga suure au sees. Õunad sümboliseerivad armastust ja armastuse leidmist. Õunu peetakse ig..
10.90€
Maksudeta:8.93€
MÄND on taim, mida kasutatakse külluseenergia avamiseks, täiendamiseks ning võimendamiseks. Mändi kasutatakse ka kaitsvaks elemendi..
10.90€
Maksudeta:8.93€
RIIDEST KOTT on hea võimalus kristallide, kristallikomplektide, ehete ning maagiate ja rituaalide hoiutamiseks. Organza kanga..
1.50€
Maksudeta:1.23€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.