Menüü
Ostukorv

RÜOLIIT poleeritud

RÜOLIIT poleeritud KRISTALLID
RÜOLIIT poleeritud
1.00€
Maksudeta: 0.82€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: RÜOLIIT poleeritud

Võimalikud valikud

RÜOLIIT on kristall, mis stabiliseerib energiaid ja lahendab KarmatAnnab head õnne ja hoiab eemal ebaõnnestumisest ning teekonnast, kus ees ootamas vaid probleemid. Toob ettenägelikkust ja aitab mõista, mis ees on ootamas. Lahendab suhtes olevaid riide ja norimisi. Avab lastes loomingulisuse. Rüoliit vabastab halba Karmat ja aitab seda mõista. Eemaldab kodust energia, mis võib tervist kahjustada, ning maandab halba energiat. Ideaalne kristall meestele tervise edendamiseks, andes neile elujõudu.

Rüoliit on peamiselt kirju kristall, millel esineb täppe ja erinevaid mustreid, mis jooksevad sellest kristallist läbi. Rüoliidi peamiseks tooniks on erinevates toonides roheline, pruun ja kohati leidub selles ka oranžikat tooni. Rüoliidil on ka teisi nimesid, milleks on Austraalia Jaspis või Vihmametsa Jaspis. Nimi tuleneb selle kristalli omapärasest väljanägemisest ja ka sellest, et peamiselt kaevandatakse seda Austraalias. Rüoliit võib peale Austraalia meieni jõuda ka Mehhikost.

Soovitan paljudel Rüoliiti kanda siis, kui elus on ebaõnn mõne konkreetse teemaga ja sellest lahti saada on pea võimatu. 

Alates 16. MAIST aastal 2022 on iidsed hinged taas end üles leidmas. Ava enda elus selleks isiklik portaal, tuues Rüoliidi kristalli enda koju või alustades selle kandmist. Rüoliit aitab luua sideme nendega, kes kuuluvad Sinu HINGEPEREKONDA, kaasaarvatud tingimusteta armastusega - hingesugulase või kaksikleegiga! Selle kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

Kristallidel kõigil on oma iseloom ja oskused, kui neid aga erinevalt kasutada, kanda, paigutada või kombineerida, siis nad annavad omakorda veel huvitavama jõu, mõju ja müstilise energia meile või keskkonnale.

Rüoliidil on oskus avada inimese Auras kanalid, mis on kinni läinud karistusest eelmisest elust või ka selle elu nii-öelda patust. Rüoliit aitab avada kanaleid, samas aitab see sinul endal mõista, mida valesti teed, aitab sul enda karmat lahendama hakata ja seejärel puhastab selle lõplikult sinu Aurast ära nii, et see enam liiga ei teeks.

Kasuta Rüoliidi kristalli, kui sa soovid saada endale head õnne selleks, et olla alati õnne täis raja peal. Rüoliit aitab sind eemale hoida ebaõnnestumistest ja teekonnast, kus sind on ees ootamas vaid probleemid. Rüoliit aitab sul mõista, kuhu poole sa peaksid edasi liikuma ja see abistab erinevate probleemide lahendamisel. Rüoliit toob ettenägelikkust ja aitab sul mõista, mis on sind ees ootamas erinevate otsuste ning tegude taga.

Rüoliidi väes on energiaid, mis suudavad meil inimestel üles leida enda saatuse tee. Selle tee, mis on meile ette määratud. Kui sa kasutad Rüoliiti, siis see aitab sul alati liikuda sinu jaoks parimas suunas. Rüoliidi kristallil on oskus suurendada otsuste tegemisel sinu intuitsiooni. See kristall lähtub sellest, mis on sinu saatuseraamatusse kirja pandud ja aitab sul õiges suunas liikuda, et sa enda saatuserajalt kõrvale ei kalduks. Kui kasutada Rüoliiti koos teiste erinevate kristallidega, siis aitab Rüoliit sul väga lihtsalt teha neid valikuid, millised on teiste kristallide väed. Näiteks, kui teisel kristallil on oskus tuua sulle õigeid materiaalseid otsuseid, siis Rüoliidi vägi on maksimaalselt suunatud sinna, et sa suudaksid õigeid otsuseid vastu võtta.

Sobilik neile, kes soovivad ise ravimtaimedega või alternatiivse meditsiiniga tegeleda. Rüoliit aitab taimedega võimsama ja intuitiivsema kontakti saavutada, mis omakorda annab oskust juurde neid kasvatada või erinevaid taimi omavahel kokku segada, ühe või teise ravimi saamiseks.

Võta Rüoliit aeg-ajalt endaga kaasa, kui tunned, et sa pead sattuma olukorda, kus pead tundma end ebamugavalt ja sa võid kaotada nii-öelda kaine mõistuse. Rüoliit laseb sul kiirelt olukorra ära lahendada nii, et see tuleks sinu kasuks ja aitab peatada ka mõtte, mis toob sulle endale õnnetust kaela. Näiteks vahel inimesed kujutavad probleemi juba ette enne, kui see üldse tulnud on ja samas nad tõmbavadki selle probleemi enda ellu. Rüoliit aitab negatiivse vale ennustuse ära lõpetada, mis toobki pahandusi.

Rüoliidi kristalli aseta armastuse kristallide sekka, kui tunned, et suhtes on pidevad riiud ja norimised.

Aseta lapse tuppa Rüoliidi kristalli, et see avaks lapse loomingulise poole. Rüoliit on see kristall, mis ei lase lapse loovusel kaduda ka siis, kui ta on õppekoormuse all. Koolis õppimine pidurdab lapse loomingulisust aga Rüoliit ei lase sellel juhtuda.

Rüoliiti soovitan mina kasutada koos Karneooli kristalliga, kui soovitakse ambitsioonikust tõsta ja enda ambitsioonidele head õnne tuua. Rüoliit aitab pürgida eesmärgi poole nii, et sa ise ei laseks ennast mõjutada väikestest tagasilangustest ega ka kriitikast. Rüoliit on sihikindluse kristall ja Karneool toob samas head õnne soovide täitumisele, mis on seotud isiklike saavutustega.

Kui rääkida maagiast ja rääkida Rüoliidist, siis seda kristalli kasutatakse astraal-rännaku võimendamiseks. Seega sobib väga hästi Ingli või astraal kristallide komplekti.

Rüoliit vabastab halba karmat ja aitab sul enda karmat mõista

Rüoliidil on karmalised oskused ja tema sees peitub vägi, mis oskab purustada inimese Auras olevaid blokaade karmalisest karistusest. Näiteks mõnda inimest saadab terve elu halb õnn armastuses, koguaeg on ühed ja samad probleemid armastussuhetes ning sellel ei paista lõppu tulevat. Sellisel juhul on Rüoliit peaaegu et ainukene kristall, mis võib juba ainult seda kasutades aidata seda probleemi lahendada.

Rüoliit on ka väga kasulik halva karma vabastaja. Rüoliit suudab väga peenel tasandil sinu mõttemaailam tervendada, aidates sinust välja juurida need käitumisomadused ja harjumused, mis kutsuvad sulle ligi halba karmat. Rüoliit aitab sinu iseloomul muutuda, aidates sul paremaks inimeseks saada iseenda, teiste ja maailma suhtes. Sellega vabaneb halb karma ja kiireneb positiivse karma kasv.

Unenägude kaudu selguse leidmine - Rüoliit ja Labradoriit

Rüoliidist ja Labradoriidist valmistatud kristallivesi aitab unenägude maailma võimsamaks muuta. Rüoliit avab sinu meeled nägemustele koos Labradoriidiga. Aidates väga olulist informatsiooni enda heaolu jaoks just läbi unenägude saada. Joo seda kristallivett kindlasti ka vahetult enne magama jäämist.

Valmista endale kristallivett, et saada nende kristallide energiaid endale. Selleks aseta poleeritud kristallid veekannu või veeklaasi sisse ja hoia neid kristalle seal enne vee joomist 20 minutit. Selleks, et kristallid saaksid enda energiad vee sisse üle kanda.

Koduenergia parandamine

Rüoliidi kristalli peidetakse vundamendi ja seinte sisse või hoopis asetatakse igale poole koju. Seda selleks, et eemaldada kodus energia, mis muutub pikapeale tervist kahjustavaks. Sobib nendesse kodudesse, kus on maaküte, põranda sees on vesiküte, palju elektroonikat ja kodudesse, kus kasutatakse palju kemikaale. Rüoliit aitab nendest tulenevat halba energiat maandada. Kütte puhul tasuks Rüoliidi kristalli lihtsalt põranda sisse panna ja sellest näiteks võrgustiku luua igasse tuppa. Asetades iga toa nurga ühe kristalli, mis omakorda moodustab võrgustiku terve toa kohale.

Loomadega kontakt

Rüoliidil on oskus inimese hinge avada loomadega suhtlema, see aitab rohkem mõista, mida loomad tunnevad ja soovivad sulle teada anda. Rüoliidi kristall aitab sügava kontakti luua enda lemmikloomaga. Selleks kantakse Rüoliidi kristalli endaga või hoitakse looma pesa/magamiskoha juures.

Eelmised elud

Kombineeri kokku Rüoliidi kristall Preseliga ja aseta need enda padja sisse või hoopis pane need riidekoti sisse ja hoia neid enda padja lähedal. Seda selleks, et avada enda meeltes oskus meenutada enda eelmisi elusid läbi une. Kui need kristallid on omavahel seal koos või lisatud Ingli kristallide komplekti, siis need aitavad tõepoolest tuua kontakti iidsete esivanemate ja hingedega, kes unes toovad meile selgust meie saatuse kohta.

Eelmiste elude nägemuste avamise rituaal - proovi järele!

Kindlasti sind huvitab, kes sa oled enda eelmistes eludes olnud, millist nime ja päritolu omanud ning palju muudki. Jagan sinuga ühte rituaali, mis aitab äratada üles minevikumälestusi, mis ei ole pärit sellest elust. 

Põleta aroomiõlilambis 20 tilka Sandlipuu eeterlikku õli, 20 tilka Palmarosa eeterlikku õli ja kanna endaga samal ajal Rüoliiti ja Preselit (või hoia mõlemat kristalli käes) ning mine mediteerivasse seisundisse ja lase visioonidel tekkida. Palmarosa avab sinu meeled koos Sandlipuuga, kristallid toovad visioone.

Preselit on soovitatav kanda endaga päevasel ajal ja ööseks panna padja alla nendel hetkedel, kus sa soovid läbi une näha enda eelmisi elusid, karmat ning hingesid. Selleks aga on vaja Preselit kanda endaga kindlasti päevasel ajal.

Feng Shui "Tervis"

Rüoliidi kristalli saab hoida kodu Ida nurga tervendamiseks ja sinna eelnevalt loodud tervise kristallide sekka lisamiseks. Rüoliiti hoia kodus Ida pool, et see vabastaks perekonnas olevaid haigusi tervendamisele. Rüoliit annab jõudu ka kõige raskemast haigusest välja tulemiseks.

Karmapuhastus-rituaal

Tegemist on rituaaliga, mis aitab sul enda Auraväljast vabastada kahjulikku, negatiivset ja ebaõnne soodustavaid energiaid. See aitab Karmaatiliselt sul end puhastada ja andestust saada teemades, kus sa oled minevikus eksinud. Väga hästi toimib see rituaal sinuga, kui sa südamest kahetsed midagi, mida sa enam muuta ei saa. See rituaal aitab sellest valusast tundest vabaks saada, õppida ja eluga edasi liikuda.

Selle rituaali läbiviimiseks läheb sul vaja Muskaatpähkli eeterlikku õli, Oopiumi viirukitHüpersteeni ja Rüoliiti (mõlemat kristalli poleeritud kujul).

Alusta rituaali ja sea enda koju õlilambi sisse põlema Muskaatpähki eeterlik õli. Lisa õlilambi vee sisse täpselt 22 tilka. Seejärel pane Oopiumi viiruk Viirukihoidja peale suitsema. Võta sisse meditatsioonipoos või endale mugav asend. Paremas käes hoia Hüpersteeni ja vasakus käes Rüoliiti. Sule silmad ja alusta Karmapuhastust. Keskendu kõigele sellele mille suhtes tunned süüd, palu vabandust enda, Saatuse, Kaitseingli ning inimeste ees, kellele sa oled muret põhjustanud. Palu andestust ja puhastust kõige suhtes, mille suhtes tunned emotsionaalset piina enda sees. Selles Karmapuhastuses võib vabandust ja andestust paluda kõige suhtes. Tee seda senikaua, kuni tunned, et oled saanud kõigi enda piinavate mõtete, tegude ja tunnete osas vabandust paluda. Seejärel tõuse püsti ja jäta kristallid õlilambi ja viirukialuse juurde. Lase nendel kristallidel seal olla seni kuni Oopiumi viiruk ära kustub. Pärast viiruki kustumist võta kristallid kohe samal päeval ning vii need vabasse loodusesse, soovituslikult jõevette. Ära neid kindlasti enda koju jäta. Hüpersteen kombinatsioonis Rüoliidiga aitab vabastada sinus halba Karmat ja saada andestust teemadele, mis loovad igapäevaselt sinu ümber ebaõnne. 

Muskaatpähkel vabastab halba energiat ja Karmat sinu Auraväljast. Oopium aitab soovmõtetel õigetesse dimensioonidesse kohale jõuda.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Maksakahjustus, maksahaigused, maksa funktsioneerimise probleemid, eemaldab maksast üleliigsed mürkaineid, kasutatakse alkoholismist ravimiseks, kasutatakse kaalulangetamise perioodil, et kiirendada kaalu vähenemist ja mürkaineite väljutamist kehast. 

- Rüoliit on ideaalne kristall meeste tervise edendamiseks, Rüoliidis on palju mees-energiat, mida iga mees vajab, et end tunda elujõulisena ning tervena. Rüoliit tervendab mehi kiiremini kui naisi.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Rüoliit kõige enam VEEVALAJAT, aidates tal enesekindlust, eneseväärikust ja elutarkust tuua. See on ka seotud karma ja saatuse tunnetamisega. Kui Veevalaja kannab või hoiab enda elus Rüoliiti, siis see aitab tal alati enda saatuse jaoks soodsaid valikuid teha.
Rüoliit aitab Veevalajal tunnetada, millised otsused on tema heaolu jaoks kasulikud ja millised mitte. See kristall juhatab teda kindlameelselt õiges suunas, paneb teda oma valikutega rahule jääma ja lisab talle enesekindlust ja elutarkust. Rüoliit aitab Veevalajal parandada oma saatuseteed ja muuta tulevikku helgemaks muuta.
 

Veevalaja-Kalad sodiaagi üleminek 15. veebruar - 21. veebruar

Rüoliit on abistavaks ja toetavaks kristalliks kõikidele Veevalaja-Kaladele. Veevalaja-Kalade sodiaagi üleminekut tuleb toetada Rüoliidi abistava väega. Rüoliit aitab eneses selgusele jõuda, blokeerida haavatavust ja see abistab enda tee üles leidmist. Rüoliit aitab Veevalaja-Kaladel mõista, mis tunded on õiged ja mis valed. Millele tuleb keskenduda ja millele mitte. Mida tuleks enda ellu lasta ja mida mitte. Rüoliiti võiks Veevalaja-Kala kanda või vähemasti seda enda kodus hoida. Võib lisada ka astroloogia ja numeroloogia järgi tehtud õnnekomplekti.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Rüoliiti võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Salvei rituaaltaime/viiruki/eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

TÄHT-RÜOLIIT on üks Rüoliidi liikidest, millel on olemas kõik omadused, mis on Rüoliidil. Lisaks on sellel kristallil vägi, mis muudab kõik Rüoli..
4.50€
Maksudeta:3.69€
LA TENE erikollektsiooni käekett "KARMAPUHASTUS" on kokku pandud Rüoliidi ja Bronsiidi kristallidest, mis on kaunistatud meta..
46.60€
Maksudeta:38.20€
Tooteid on piiratud koguses.La Tene erikollektsioon käekett "SAATUS ja KARMA" on kokku pandud Rüoliidi, Oonüksi, Musta Turmaliini ja He..
27.70€
Maksudeta:22.70€
RÜOLIIT on kristall, mis stabiliseerib energiaid ja lahendab Karmat. Annab head õnne ja hoiab eemal ebaõnnestumisest nin..
18.00€
Maksudeta:14.75€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
21.40€
Maksudeta:17.54€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
8.20€
Maksudeta:6.72€
ROHELINE AVENTURIIN poleeritud
Enim müüdud
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
2.70€
Maksudeta:2.21€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
8.70€
Maksudeta:7.13€
MALAHHIIT poleeritud
Enim müüdud
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on külluse, ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.