Menüü
Ostukorv

ROOSA KALTSEDON poleeritud

ROOSA KALTSEDON poleeritud KRISTALLID
ROOSA KALTSEDON poleeritud
1.20€
Maksudeta: 0.98€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ROOSA KALTSEDON poleeritud

Võimalikud valikud

ROOSA KALTSEDON on kristall, mille peamine ülesanne on õpetada lahkust, siirust, headust ja armastuse jagamist. Soodustab sõpruse loomist. Kingitakse inimesele, kellest hoolime, et oma armastust välja näidata. Roosa Kaltsedoni kandmine suurendab headust ja aitab teiste vastu õiglane olla. Sobib suhete või perearmastuse komplekti, et suurendada üksteise suhtes positiivseid tundeid. Aitab luua usaldust ning õpetab, et elu läheb edasi. Aitab lastel saada emotsionaalselt hakkama vanemate lahkuminekuga.

Roosa Kaltsedon on üks Kaltsedoni liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks hele roosa toon, mis kumab läbi ja võib kohati olla ka täiesti valge. Roosa Kaltsedon tuleneb peamiselt Brasiiliast, Mehhikost, USA-st, Austriast ja Tšehhist. Roosa Kaltsedoni peamiseks ülesandeks on õpetada inimestele lahkust, siirust, headust ja armastuse jagamist. See on hinge rahustav ja emotsionaalseid haavu parandav kristall.

Roosa Kaltsedon oli indiaanlaste seas väga suurel aukohal olev kristall. Seda kõike sellepärast, et Roosat Kaltsedoni kasutati erinevatel tseremooniatel, mis olid seotud armastusega, armastuse liiduga ning sidunemisega. Võib öelda, et Roosa Kaltsedon liidab hingesid kokku ja loob tugevat armastust kahe inimese vahele.

Roosa Kaltsedon on kristall, mis aitab usaldust luua. Sobib neile, kes ei suuda mineviku probleemide pärast enam isegi oma lähedasi usalda, aidates luua suhteid nii, et sa ise sellesse ei sisendaks negatiivsust. Roosa Kaltsedon õpetab, et kõik inimesed ei ole ühesugused ja et elu läheb edasi, ükskõik mis sinuga ka juhtunud on. See on kristall, mis aitab andestada, õpetab sul eluga edasi minema emotsionaalsel tasandil, see aitab näha armastust, kui armastus on sinu jaoks ära rikutud. Kui ma räägin sellest, et armastus on ära rikutud, siis see tähendab seda, et kui keegi minevikus on sinu tunnetega valusalt mänginud ning sa lihtsalt ei suuda enam sellest üle olla ning tekivad teiste inimeste suhtes usaldusega seotud probleemid. Roosa Kaltsedon on kristall, mis aitab sul minevikust lahti lasta ja elada hetkes ning õpetab sind taas usaldama inimesi.

See on kristall, mis aitab lastel vanemate lahku minemisega ja lahutusprotsessiga emotsionaalselt hakkama saada. See aitab leppida olukorraga, et perekonda ei ole enam sellisel kujul nagu see vanasti eksiteeris. Roosa Kaltsedon aitab sellest valust üle olla, mis selline teema endaga kaasas kannab. Aidates lapsel leppida olukorraga, mõista kõike seda, miks see nii juhtus ja tunda, et tema selles süüdi ei ole. Roosa Kaltsedon võiks olla selle lapse lähedal, voodi kõrval või ehtena kaasas, et see suudaks oma tööd temaga teha.

Kristall, mis aitab sul olla avatud õppetundideks, karma mõistmiseks, selle lahti seletamiseks. Roosa Kaltseon aitab sul ise lahti analüüsida seda, miks mõni asi sinuga armastuse teemal on juhtunud. Miks oli minevikus sul nii raske, miks sa oled selliseid asju läbi elanud, miks sa ei ole endale veel armastust leidnud ja kõike muud, mis on armastusega seotud. See on kristall, mis aitab sul need teemad enda jaoks lahti seletada, aidates mõista enda karmat ning seejärel saabuvad ka lahendused sinu sisse.

Roosa Kaltsedon avab inimese hinge armastusele ja see on üks vajalikemaid kristalle neile, kes loovad armastuse kristallide komplekte. Seda sobib hoida armastuse kristallide keskel voodi kõrval, magamistoas, kodu lääne ja edela piirkonnas või ükskõik millises teises kristallide komplektis, mis on armastuse jaoks loodud.

Aseta see kristall lapse voodi kõrvale või tema isikliku kristalli aluse peale. See on kristall, mis aitab lapsel tunda, et teda armastatakse. Samal eesmärgil sobib kokku Mango-Kaltsiidi ja Lumikvartsiga. Nende kolme kristalli vägi annab lapsele tunde, et teda vajatakse, ema-isa armastavad teda, ta on oodatud perekonda ning leevendab kurbust, ms on seotud ühe vanema eemal olemisest. Roosa Kaltsedon on veelgi kasulikum, kui laps seda ehtena enda lähedal kannab.

Roosa Kaltsedon on perekonna armastusekristall, mis aitab kõikidel pereliikmetel üksteisega hästi läbi saada. Kasuta seda kristalli taimede peal, mis asuvad sinu kodus lääne või edela piirkonnas. Need kaks piirkonda on seotud perekonna suhete ja armastusega. Hoia Roosat Kaltsedoni sealsete lillede peal või aseta lihtsalt nendesse tubadesse seda kristalli.

Kui maja ehitama hakata või kodus tehakse remonti, siis oleks hea Roosat Kaltsedoni igale poole seinte sisse peita. Luues kodu kohale armastuse võrgustiku, mis ei lase perekonnal omavahel tülli minna, see aitab riidusi majast eemale hoida ning aja möödudes tugevdada pereliikmete omavahelist sidet.

Roosa Kaltsedon sobib teraapiaruumidesse, kus tegeletakse inimestega, nende tervendamistega ja kasvõi massaažiga. Roosa Kaltsedon aitab teraapiategijal enda energiat hoida ning kaitsta selle eest, et klient või teraapiale tulev inimene ei võtaks ära tervendaja energiat.

Roosa Kaltsedon on ideaalne kristall neile, kes saavad esmakordselt emaks. See on kristall, mis aitab leppida uue olukorraga, luua emal lapsega sügavat ning armastavat sidet, aidates leevendada ärevust ja stressi, mis võib kaasneda emaks saamisega. Roosa Kaltseon õpetab emal tingimusteta armastama oma last ja aitab väikesel lapsel seda ka tunda, et teda armastatakse ning ema ootab teda enda ellu. Kanna seda kristalli endaga kaasas ehtena või aseta Roosa Kaltsedon enda voodi alla, et see sulle seda jõudu annaks.


RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Roosa Kaltsedon tervendab nõrka südant, aidates südame peale kaitsva kilbi luua, mis ei lase sellel haigeks jääda või mõnel eksisteerival haigusel ägestuda. Sobib ennekõike naistele, kes on ülitundlikud, emotsionaalsed ning kelle stress läheb otse südame närvidesse. Selle tunnuseks on see, et ülaseljas ja rinnus hakkab pitsitama peale tüli või mõnda ärevat hetke.

- Roosa Kaltsedon tugevdab inimese Aurat, aidates immuunsüsteemil tugevneda ning luua Aurale kaitsekilp peale erinevate külmetushaiguste eest. 

- Kasulik kristall lümfide tervendamiseks, lümfide kaitsmiseks haigestumise eest ja sobib neile, kellel on varasemalt lümfidega probleeme olnud, et need tagasi ei tuleks. 

- Roosa Kaltsedon leevendab seniilsust, dementsust, aitab hormoonidel tasakaalus olla. Eriti kasulik on Roosat Kaltsedoni kanda raseduse ajal, et maandada pidevat tujukõikumist. 

- Tugevdab emalikku instinkti lapse suhtes, aidates emal lapse eest paremini hoolt kanda ning tugevdades intuitsiooni lapse tervise osas.

SÜDAMETŠAKRA

Kui kanda Roosa Kaltsedoni kristalli talismanina kaelas, siis see töötab otse Südametšakra tervendamise eesmärgil. See on kristall, mis vabastab selle Tšakra kohal olevaid pingeid, probleemset energiat ning takistavat väge, mis ei lase sinu ellu armastuse õnnel tulla. See õpetab andestama, armastust vastu võtma ja seda jagama. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Roosa Kaltsedon kõige enam KALASID. See on üks parimaid ja tugevamaid armastuse kristalle just Kaladele, aidates armastusel ellu tulla ning tuues suhtesse õnne.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.


Roosa Kaltsedoni kristalli soovitan ma laadida Apofülliidi geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja sellest, ..
19.00€
Maksudeta:15.57€
ROOSA KALTSEDON on üks Kaltsedoni liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks hele roosa toon, mis kumab läbi ja võib kohati oll..
15.19€ 21.70€
Maksudeta:12.45€
ROOSA KALTSEDON on üks Kaltsedoni liikidest, millele on iseloomulikuks värvuseks hele roosa toon, mis kumab läbi ja võib kohati oll..
8.40€ 12.00€
Maksudeta:6.89€
PALO SANTO puu (1 tk)
Enim müüdud
Pilt on illustratiivne. PALO SANTO on müstilise ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Palo Santo on olnud ka indiaanlas..
3.20€
Maksudeta:2.62€
ANGELIIT loob Sinu ja Inglite vahele ühenduse ning toob rahu, tasakaalu ja loob harmooniat. Angeliit on I..
4.00€
Maksudeta:3.28€
KUUKIVI poleeritud
Enim müüdud
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
0.80€
Maksudeta:0.66€
MALAHHIIT poleeritud
Enim müüdud
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on külluse, ..
10.90€
Maksudeta:8.93€
LUMIKVARTS  on üks leebema vibratsiooniga kristall terves Kvartside perekonnas, seega sobib ükskõik kellele kandmiseks ja ükskõik k..
2.40€
Maksudeta:1.97€
MANGO KALTSIIT on heleroosat tooni, mille seest jooksevad läbi valged jooned ja teised mustrid. Tegemist on kristalliga, mille energiavibratsioon..
27.70€
Maksudeta:22.70€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.