Menüü
Ostukorv

RUBIIN poleeritud

RUBIIN poleeritud KRISTALLID
RUBIIN poleeritud
29.00€
Maksudeta: 23.77€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: RUBIIN poleeritud

Võimalikud valikud

RUBIIN on punakat tooni kristall, mille peamisteks leiupiakadeks on KeeniaMadagaskarMehhiko ja Kambodža. Rubiini leidub ka Venemaal, erinevates paikades Ameerika Ühendriikides ja näiteks Indias.  Rubiin kuulub Safiiride perekonda ja Rubiin võib kuuluda poolvääriskivide või vääriskivide kategooriasse, olenevalt sellest, milline on Rubiini välimus. Lihvimata kujul on Rubiin tuhmpunane, poleerituna erksam punane ja vääriskivi väärtuses läbipaistev punane. 

Rubiin on väga väärtusliku energiaga kristall, mis on ülemaailma tuntud ja austatud. See on ka põhjuks mis see kristall on aastatuhandeid inimese ajaloos kõrgel kohal eksisteerinud. Seda kristalli peetakse kuninglikuks kristalliks, kuna see suudab inimese mõjuvõimsaks, tugevaks ja auväärseks muuta. Rubiini kristall kutsub head õnne ligi ja seda nii armastuses kui ka materiaalselt.

Rubiin on väga jõulise energiaga kristall, mis hakkab koheselt tööle inimesega või keskkonnaga, kus see parasjagu on. Kui sa oled tundlik, siis võid tunda Rubiini jõulisust. Sel juhul on mõistlik Rubiini koduseinte vahel hoida ja mitte seda kanda ning mõne aja pärast uuesti proovida seda kanda, kas oled Rubiini energiaga kohanenud või mitte. Tegemist on siiski kristallimaailmas ühe olulisema energiakristalliga, mis muudab elu kurssi ja seda ikka kõige paremas suunas. Selleks on aga Rubiinil vaja sellist jõudu, millega energiaid liigutada ja seetõttu on vahel selle väge tugevalt tunda.

Rubiini on kasulik enda elus hoida, kuna see aitab hulgaliselt häid võimalusi sinu ellu tuua. Rubiini armastuseenergiat kasvatava, parandava ja selle õnneenergiat suurendav toime elustub kõige enam siis, kui kosmilised energiad on seotud armastusega. Rubiin on tugevatoimeline perioodil, mil Marss või Veenus juhib Kuud või meie planeet Maad. See, millised on kosmilised energiad meie ümber, seda saad lugeda minu kirjutatud horoskoobis.

Julgus ja enesekindlus

Rubiin aitab sind julgeks, enesekindlaks muuta. Rubiin lisab tule-energiat sinu Auravälja, mis paneb sind enda soovunelmate, ambitsioonide ja eesmärkide nimel pingutama. Kristall, mis äratab sinus üles teadmise, et sa suudad, saad hakkama ja jaksad. Väga paljud head ideed ja õiged sammud jäävad inimestel just seetõttu tegemata, kuna nad kardavad riskida. Rubiin tõstab sinu riskialdisust, aidates sul enda heaolu nimel pingutada.

Minevikuhaavade tervendaja

Rubiin on kasulik kõigile, kes kannavad enda minevikust kaasas koormat, mis rikub ära elu nautimise ja enesetunde. Rubiin aitab haavadel terveneda. Tegemist on Südametšakra kristalliga, mis suudab asja tuumani jõuda ning sellele tervendust pakkuda. Rubiin aitab sul iseenda eest hoolt kanda, õpetades sulle emotsionaalset tervenemist, kahjulike emotsioonide vabastamist ning nende filtreerimist. Kanna Rubiini regulaarselt, et see suudaks tervendada sinu emotsionaalset keha.

Kasuta Rubiini kristalli meditatsiooni ajal. Hoia näiteks Rubiine mõlemas käes, sule silmad ja samal ajal põleta enda lähedal Roosa Geraniumi või Palmarosa eeterlikke õlisid. Lase mineviku valul läbi Rubiini väljuda. Kuna Rubiini puhul on tegemist visioonikristalliga, siis Rubiin võib tuua meditatsiooni käigus esile teadmise, kuidas vabaks saada mineviku taagast ja kuidas terveneda. Kasuta kindlasti eeterlikke õlisid, need aitavad Rubiini tööd efektiivsemaks muuta.

Psühholoogiline kaitse

Rubiin aitab sind vaimsete rünnakute eest kaista, luues sinu ümber tugeva psühholoogilise kaitsekilbi. Rubiin aitab toime tulla inimestega, kes teadlikult ründavad verbaalselt ja soovivad nõrgestada sind või teisi inimesi. Rubiin aitab toime tulla psühholoogilise manipulatsiooniga, ärakasutamisega ja sabotaažiga. Rubiin ei lase sul selliste vaimsete rünnakute ohvriks langeda, parandades sinu intuitiivset meelt selleks, et mõista mis on teise inimese motiiv ja andes samal ajal julgustust vastu hakata.

Kui sa kannatad koduvägivalla all või sinu kodu külastab teatud põhjusel keegi, kes sinule sellist vaimset sabotaaži osutab, siis hoia Rubiini alati enda lähedal, kui pead kokku puutuma sellise inimesega. Hoia Rubiini kodu välisukse läheduses, et sinu koju selline inimene ei saaks siseneda ja kui ta teeb seda, siis tal ei ole mõjuvõimu sinu üle domineerimiseks. Rubiini on kasulik koduseinte vahel hoida armastusekristallide keskel, kui soovid enda kaaslase käitumist parandada. Kui suhtesse on tulnud ülbus ja domineerimine, siis Rubiin aitab sellest vabaks saada, tervendades mõlema osapoole käitumist.

Positiivne ellusuhtumine ja elurõõm

Rubiin parandab üleüldiselt meeleolu ja on seotud positiivse energia kasvatamisega. Rubiini vägi suudab ka kõige masendavama suhtumisega inimese taas naeratama panna. Rubiini kasuta ise või kanna inimesele, kellele soovid ellu rõõmu tuua. Rubiini võid koduseinte vahel hoida koos Oranži KaltsiidiKarneooli ja teiste positiivset energiat suurendavate kristallidega. Sellisel juhul suudab Rubiin rõõmu tuua ka teistele pereliikmetele, koduloomadele ning loomulikult ka sinule endale.

Parandab keskendumisvõimet

Rubiin on intelligentsusekristall, mis parandab keskendumisoskust, aitab mälu parandada ja suudab sind pühendunult õppima või tööle suunata. Kristall, mis parandab nii õppeedukust kui ka töö kvaliteeti. Rubiin sobib sellel eesmärgil lapsele kasutamiseks, tudengile kui ka töötavale täiskasvanule. Rubiini vägi muutub aktiivsemaks ja tõhusamaks, kui seda kombineerida Bronsiidiga. Bronsiit on see kristall, mis suudab väga tõsiseid tähelepanuhäiret tervendada. Rubiini võib ka üksi kanda.

Hoia Rubiini koos Bronsiidiga või ilma selleta lapse koolikotis, õppelaua peal või kanna seda töö/õppimise ajal endaga kaasas. Rubiin aitab lisaks keskendumise parandamisele ka õnne tuua kõiges, mis on ette võetud. Rubiini õnneenergia soodustab heade tulemuste saavutamist.

Ettekuulutavad unenäod ja nägemused

Rubiin aitab sulle tuua ettekuulutusi ja nägemusi. Rubiini kandes aitab see sul muutuda tundlikumaks ja näha visioone, mis võivad sinu jaoks kasulikud olla. Ennekõike aitab Rubiin tuua ettekuulutusi ja nägemusi läbi unenägude. Seda sellepärast, kuna unenägudemaailmas on võimalik ettekuulutusi näha kõigil. Selleks ei pea olema selgeltnägija, see on kõigi jaoks võrdselt avatud võimalus. Seda teades on kasulik lasta Rubiinil sinu enda Auravälja soodsamaks muuta, et ettekuulutused saaksid üldse meeltes avaneda. Kanna Rubiini koos Küaniidiga, et veelgi rohkem kiirendada ja aktiivsemaks muuta just sellist meelt sinu sees. 

Hoia Rubiini kristalli enda padja all, et näha prohvetlikke visioone ja ettekuulutusi. Lisa Rubiin enda kristallikomplekti, mis on loodud unenägude nägemise eesmärgil. Kui sul sellist kristallikomplekti ei ole, siis kaalu selle loomisele. See on väga kasulik, kui hoida erinevaid kristalle koos, mis suudavad avada sinu meeli sellisteks nägemusteks. Komplekt mõjub ka sinu kaaslasele, juhul kui jagad enda magamistuba. Rubiiniga sobivad väga edukalt kokku KüaniitIoliitLasuriitMuskoviitAlabaster ja paljud teised prohvetlikke visioone avavad kristallid. 

Kui soovid konkreetse inimese, situatsiooni või teema kohta midagi unenäos ette näha, siis vahetult enne uinumist hoia Rubiini enda käes. Kui hoiad Rubiini käes, siis sule silmad ja kodeeri see konkreetset unenägu esile tooma. Keskendu sellele, mille kohta soovid visoone näha. Seejärel aseta Rubiin padja alla ja suundu unenägude maailma.

Uus armastus

Armastus on hinge jaoks vajalik ja armastava kaaslase ja partneri leidmine on paljude jaoks olulise tähendusega. Vallalised ootavad enda ellu seda kõige õigemat, kuid vahel on kaaslase leidmine keeruline ning inimesega kohtumine raskendatud, kellega võiks suhet luua. Rubiin on kristall, mis aitab luua armastuseõnne, suunates inimese enda Auravälja armastuseenergiat, mis suudab ligi kutsuda uut armastust. See on kasulik omadus kõigile vallalistele, kes soovivad enda elu kellegiga jagada. Kanna Rubiini, et ligi kutsuda uut armastust. Rubiin on armastusekristall ja seega sobib see kokku teiste analoogse energiaga kristallidega. Kui sul on loodud armastusealtar või uut armastust ligi kutsuvate kristallide komplekt, siis Rubiini nende sekka lisamine on õnnetoov.

Kirg ja suhte taastamine

Rubiin mitte ainult ei too uut armastust, vaid aitab ka pikalt kestnud suhte taas kirglikuks ja tähendusrikkak muuta, tuues valgust ja energiat ka aastakümneid kestnud suhtesse. Rubiini kandes äratab see üles tunded, millele ei ole piisavalt palju tähelepanu pööratud. Rubiin õpetab selle kandjat enda kaaslast austama, hindama, temas ilu ja võlu nägema. Rubiin edendab igal tasandil suhet ja seetõttu on see väga hinnalise väärtusega armastusekristall. 

Rubiini on kasulik enda kallimale kinkida, kuna see ümboliseerib teie vahelist armastust. Lisaks on kasulik seda hoida kodus erinevates armastuseõnne toovates kristallikomplektides. Rubiini jaoks väga soodne koht koduseinte vahel on Lõuna-ilmakaar. Seal asub kodu kire- ja armastusekanal. Lisaks sellele sobib Rubiin Edelasse ja ka Läände, kus asuvad teised armastusekanalid. Rubiin on kristall, mda sa võid leida erinevates rituaalides ja maagiates, mis on seotud armastuseõnne energia võimendamisega.

Rubiin aitab kaaslaste vahel üles leida kire ja üksteise tähele panemise. Rubiin koduseinte vahel aitab märgata kaaslast ja tema vajadusi. Kui on väga tõsine kire puudus ja üksteisele füüsilise läheduse pakkumine ei ole nauditav, on kasulik Rubiini ühises magamistoas hoida koos teiste kirge ja lähedust edendavate kristallidega. Rubiin sobib hästi kokku Vikerkaare KuukiviBuddhaga ja Granaadiga.

Eluenergia ja selle kasvatamine

Rubiin on justkui nagu magnet, mis tõmbab endasse energiat, jõudu ja päikeseenergiat. Rubiin laeb end päikesevalgusega, millegi positiivsega nagu näiteks teiste kristallidega, inimestega või mõne objektiga kokku puutudes. Rubiin tõmbab juba eemalt energiat iseendasse ja see muudab selle kristalli veelgi võimsamaks. Seetõttu on kasulik seda kristalli endaga kaasas kanda või ükskõik, millises ruumis hoida. Rubiin aitab luua sinust tugevamat inimest, kui see on kontaktis sinuga ja aitab sinu isiklikul energial kasvada. Ükskõik, millises ruumis või keskkonnas Rubiini hoida, sinna see eluenergiat ligi kutsub. Mida rohkem eluenergiat, seda kiiremini kõik funktsioneerib, kasvab, muutub ja seda ikka kõige õigemas suunas. Kasulik on omada Rubiini, hoida seda enda kodus või töökeskkonnas. 

Kaitseb deemonlike, needuslikel ja ebasoodsatel energiatel sinu üle võimu omada

Rubiinil on väga tugevad kaitsvad omadused ja neid ei tohiks kindlasti alahinnata. Mõista Rubiini väge ja sa leiad alati selle kristalli jaoks enda elus koha. Rubiin aitab kaista sind deemonite, needuslike ja ebasoodsate energiate eest. Olenemata energiast, mis on äärmuslikult kahjulik ja kahjustav, loob Rubiin selle energia kasvu jaoks ebasoodsa pinna. Näiteks, kui kanda Rubiini, siis on Rubiin selliste energia jaoks toksilise toimega. See tähendab aga seda, et Rubiin suunab sellised energiad sinust eemale ja isegi puhastab neid. 

Kui sul on põhjust karta või sa tead, et sinu kodus on deemon või mõni teine kahjulik energia, siis Rubiini kodus hoidmine on ülimalt oluline. Ma soovitan vähemalt kolme Rubiini hoida kodu välisukse lähedal. Kui sul on seal kodukaitsekristallide komplekt, siis nende seas. Kui mitte, siis võimalikult lähedal välisuksele. Rubiin blokeerib koju sisenevat halba jõudu.

Rubiini hoia aknalaudadel magamistubades, kus deemonlikud energiad külastavad unenägude kaudu sind või mõnda teist pereliiget. See, kes näeb deemonlikke unenägusid, selles toas on oluline Rubiini hoida. Rubiin aitab toksilist energiat deemonile jagada, et sellel ei oleks võimalik eksisteerida. Rubiini sobib koos hoida teiste deemoneid eemale hoidvate ja nende eest kaitsvate kristallidega. Hoia Rubiini näiteks koos Gagaadi ja Hüpersteeniga.

Soovitan Rubiini sul endaga kaasas kanda paiku külastades, mis on kummituslikud, hirmuäratavad või kellegiga kohtudes, kes tundub sinu jaoks õel olevat. Seda loomulikult siis, kui sul ei ole võimalust mitte selliste kohtade ega ka inimestega kohtuda.

RAVITSEMINE 

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Rubiin on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see sisaldab vähesel määral alumiinimi. 

- Alternatiivtervendus teraapias on võimalik Rubiini kasutada reproduktsiooniorganite tervendamiseks. Näiteks, kui naine ei suuda lapseootele jääda võib Rubiiniga teha meditatsiooni või seda kontaktis nahaga kanda. Rubiin vabastab blokaade ja annab kehale energiat, et keha muutuks viljakaks.

- Rubiin on seksuaaltervise kristall. Rubiin aitab terveks saada vaimsetest probleemidest, mis on seotud seksuaalsusega. Blokeerib teatud tegevusi, mis on ebaterved ja võivad luua edaspidiselt erinevaid füüsilisi kui ka vaimseid probleeme. Aitab pidurdada ebatervet seksuaaliha ja vastupidi suurendada täiskasvanud inimesel seksuaalsust, kui see on täielikult puudu.

- Rubiini kasutatakse suguhaiguste eest kaitsmiseks ja nendest tervenemist või taastusraviks. Rubiin õpetab tervislikult seksuaalne olema, pidurdades ebatervet suhtumist.

JUURTŠAKRA JA SÜDAMETŠAKRA

Rubiin on seotud kahe Tšakraga, milleks on esimene ehk Juurtšakra ja neljas ehk Südametšakra. Rubiin aitab sul iseendaga kontaktis olla, mõista iseennast paremini, omada edukamat enesekontrolli ja olla terve. Lisaks sellele on Rubiin kirge ja romantikat toov kristall. Läbi Juurtšakra tervendab Rubiin sinu seksuaalsemat poolt ja läbi Südametšakra sinu emotsionaalsemat poolt. Rubiin on duo kahest väga olulisest energiast, mida läheb sul vaja eduka intiimsuhte ja üleüldise emotsionaalse õnnetunde jaoks. 

Rubiin on väga intensiivse toimega kristall ja sobib väga hästi kasutamiseks siis, kui sinu elus suhetealaselt ei vea. Selle põhjuseks võivad olla Juurtšakra ja Südametšakra koostöö puudus. Rubiin suudab mõlemad Tšakrad omavahel tööle seada. 

SODIAAK

Rubiin on SKORPIONITE jaoks üks parimaid armastusekristalli valikuid. Rubiin aitab Skorpionis välja tuua tema kõige tugevamad omadused ning muuta need millekski väga ilusaks ning heaks. Skorpion on oma loomuselt väga kirglik ja Rubiin toetab seda poolt temas. Rubiin aitab Skorpionil olla kirglik nii suhtes, tööl kui ka igapäeva tegevuste juures. Rubiin toob Skorpionile armastuseõnne, nii suhtesse kui ka uue suhte loomiseks.

Rubiini väge suudab väga kiirelt KALJUKITS enda Auravälja vastu võtta. Rubiin on Kaljukitsele väga kasulik, aidates liigset tõsidust eemale hoida ja muuta Kaljukitse õnnelikumaks. Rubiin äratab Kaljukitses üles oskuse elust rõõmu tunda. Kaljukitsed on need, kes suudavad liigsesse tõsidusse kinni jääda. Rubiin äratab Kaljukitse üles ja paneb ta särama.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Rubiini võid laadida Apofülliit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Geraniumi või Palmarosa eeterliku õliga

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

ANTOFÜLLIIT vabastab hinges peituva kurbuse, probleemi või sügavale juurdunud hirmu, tuues sügavatele probleemidele ja blokaadidele valgust.Antof..
6.00€
Maksudeta:4.92€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid, näeb erinev välja sellest, ..
19.00€
Maksudeta:15.57€
ROOSA GERANIUMI eeterlikku õli kasutatakse väga laialdaselt kosmeetikatööstuses selle väga hea ja magusa aroomi tõttu. Lisaks sellele ..
23.90€
Maksudeta:19.59€
RUBIINI pendliga on võimalik vaadata, kas Südametšakra töötab korrapäraselt või mitte. Lisaks sellele suudab Rubiini pendel Südametšakrat taaselustada..
29.80€
Maksudeta:24.42€
PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab ..
10.10€
Maksudeta:8.28€
SALVEI ja PIPARMÜNDI rituaalitõrvikut kasuta koduenergia, enda Auravälja, kristallide ja erinevate esemete puhastamiseks. Salvei ja piparmündi ko..
22.90€
Maksudeta:18.77€
YERBA SANTA on tervendava ja kaitsva toimega rituaalitaim, mis võiks kindlasti igaühel olemas olla. Yerba Santa on pärit Ameerika pärismaala..
17.40€
Maksudeta:14.26€
La Tene kristallikomplekt NEITSI "RAHAÕNN" on spetsiaalselt Neitsi tähtkujus sündinuile. See kristallikomplekt toob rahaõnne, aktiveeri..
13.50€
Maksudeta:11.06€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel ..
3.50€
Maksudeta:2.87€
TIIGRISILM muudab edukaks, õnnelikuks, rikkaks ja jõukaks. Suurendab enesekindlust, teotahet, jõudu ja aitab enda eest seista.Tiigrisilm on üks p..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.