Menüü
Ostukorv

RUBIIN-TSOISIIT poleeritud

RUBIIN-TSOISIIT poleeritud KRISTALLID
RUBIIN-TSOISIIT poleeritud
10.70€
Maksudeta: 8.77€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: RUBIIN-TSOISIIT poleeritud

Võimalikud valikud

RUBIIN-TSOISIIT on kristall, mis on kahest väga väärtuslikust kristallist maapõues kokku kombineeritud. Nendeks kristallideks on Rubiin ja Tsoisiit. Selles kristallis Rubiin on punakas kristalli osa ja rohekam-mustjas osa Tsoisiit. Tsoisiidile on loomulik mustjas muster. Rubiin-Tsoisiidi peamiseks leiukohaks on Tansaania kirdeosa. See on siiamaani veel ainuke leiupaik Rubiin-Tsoisiidile, mis aga ei tähenda, et seda kusagil mujal maailmas ei oleks, seda lihtsalt ei ole veel avastatud. 

Positiivsust ja armastust toov kristall

Rubiin-Tsoisiit on kristall, mis aitab sul enda armastust ja tundeid kaaslase suhtes veelgi tugevamaks muuta. Tsoisiit ehk rohekas osa sellest kristallist aitab avada sinu Südametšakra armastuse jagamisele, Rubiin ehk punakas osa sellest kristallist muudab armastuse võimsamaks ning aitab sul seda väljendada. Kanna seda kristalli siis, kui sa tunned, et sa sooviksid enda armastatule rohkem pakkuda ja teda rohkem hinnata. 

Rubiin-Tsoisiit on hinge tervendav kristall, mis annab sulle oskuse elus rõõmu tunda ja enda sisemiste probleemidega tegeleda. Rubiin-Tsoisiit rikastab sinu hinge positiivse väega, mis toidab sinu hinge samal ajal, kui sa tegeled enda sisemiste probleemidega. See on kristall, mis aitab sul terveks saada nii, et sa ei tunne halbu emotsioone. Väga kasulik on seda kasutada koos Apatši Pisaraga. Rubiin-Tsoisiit aitab leevendada Apatši Pisara kiiret ja aktiivset tööd, aidates sul negatiivsusest lahti saada nii, et sa ei tunne seda. Aitab sul sisemisi probleeme lahendada nii, et sa suudaksid enda probleeme analüüsida ja hingest vabaks lasta.

Rubiin-Tsoisiit muudab naise enesekindlamaks ja kui mees seda kristalli kannab, siis see aitab lahti saada armukadedusest. Mõlemale toob see positiivsust, oskust olla lõbus, olla avatud huvitavatele ja seiklusrohketele tegevustele. See avab uutele ettevõtmistele. 

Aitab sul end kuulata ja end usaldada

See on kristall, mis suudab viia sinu südame ja mõistuse koostööd tegema. Rubiin-Tsoisiit on ülimalt kasulik neile, kes ei suuda enda intuitsiooni usaldada ja kes ei suuda adekvaatselt tunnetada, mis on tema elu jaoks hea ning mis võib olla halb. 

Aitab õppida energiaid tajuma, mis tähendab seda, et kui sa kannad Rubiin-Tsoisiiti endaga kaasas, kas talismanina või ka näiteks käeehtena, siis see muudab sind sensitiivsemaks. Talismanina aitab see muuta tundlikumaks taju, käe peal kandes käsi.

Parandab keskendumist

Rubiin-Tsoisiit parandab keskendumist ja aitab mõtteid koondada. Sobib eriti hästi sulle, kui sul on pidevalt pea laiali otsas ja sul kaob ära teadmine, mis on täna sinu jaoks kõige olulisem ning mis mitte. Rubiin-Tsoisiit avab sind enesearengule, aitab sinuni jõudnud informatsiooni õieti käsitleda, enda peas õigesse kohta sättida ja uuendada vanu teadmisi uute vastu. Eriti kasulik on see kristall siis, kui sul on valed arusaamad või sind kahjustavad teadmised, mille oled kunagi ühel või teisel põhjusel endasse kinnitanud. Rubiin-Tsoisiit aitab ümber mõtestada seda, millest oled valesti aru saanud. See omakorda aitab sul edasi areneda ja muuta enda maailmapilti. 

Aitab leinaga toime tulla

Rubiin-Tsoisiit on kasulik leinaperioodil, aidates südames olevast valust vabaks saada ja aidata taastuda lähedase kaotusest. Lein on täiesti normaalne emotsionaalne seis, see viitab armastusele ja seda ei pea ignoreerima. Küll aga mida peab tegema, on sellest edukalt välja tulla. Leina ei tohi kinni jääda, see ei lase elus edasi liikuda. Kui meie jaoks lähedane lahkub siit maailmast, siis meie jääme siia ja peame eluga edasi minema seniks kuni meile on elu antud. Rubiin-Tsoisiit aitab seda teha.

Kui Rubiin-Tsoisiiti kasutada või kanda koos Rodoniidi ja Apatši Pisaraga, siis see toimib kiiremalt. Ka nendel kahel kristallil on olemas jõud, mis suudab leinaga toime tulla. Hoia neid kolme kristalli üheskoos ja kanna neid, kuni oled leinast välja tulnud.

Toob rahu ajal, mil oled segaduses

Rubiin-Tsoisiidi kristalli soovitan ma sulle, kui sa ei tea veel täpselt seda, mida sa soovid teha. Eriti kasulik on see neile, kes ei tea, millise eriala peal nad tugevad võiksid olla ja millega elus üldse rahul oleksid. Valikuid on tänapäevamaailmas väga palju ja see kõik toob omakorda kaasa paanika, mille käigus tekib segadus ja oskamatus tunnetada, mis on õige ja vale. Rubiin-Tsoisiit toob rahu seniks, kuni oled leidnud selle, mida soovid teha. See aitab juhatada õigete otsuste langetamiseni. Koos Mookaitega toob Rubiin-Tsoisiit kiiremaid lahendusi ja selguse sinu hinge.

Rubiin-Tsoisiit aitab toime tulla pidevate meeleolukõikumistega, aidates emotsioone tasakaalustada. Sobib neile, kes ärrituvad väga kergesti ja kiiresti ning ei suuda pärast rahulikuks muutuda. 

Küllus

Naiste jaoks on Rubiin-Tsoisiidi pikaajaline kasutamine väga väärtuslik ka sellepärast, et see muudab Auras energiad küllusele vastuvõtlikumaks. Seda võib kasutada küllusetalismanina.

Tööalaselt on Rubiin-Tsoisiit kasulik arstidele. See aitab arstil terviserikke põhjuse kiiremini üles leida. Samal eesmärgil sobib see kasutamiseks ka alternatiivmeditsiini viljeleval inimesel.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 


Rubiin-Tsoisiit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see sisaldab vähesel määral alumiinimi. 

  
Immuunsüsteem (eriti lastel ja lapseootel naistel), südamehaigus, südamerütmihäire, südame pidev pekslemine, südamenärvide nõrkus ja valu, iiveldus, kopsupõletik, kopsuhaigused, kantakse peale südame või kopsudega seotud operatsiooni.

- Rubiin-Tsoisiit on viljakusekristall, aidates nii meest kui naist. Aitab tervendada viljakusega seotud probleemi ja tõsta viljakust kogu Auras. Kui naine ja mees soovivad koos last saada, siis on soovitatav mõlemal seda kristalli kasutada. Õhtuti laadida Apofülliidi geoodi peal ja iga päev kanda, et mõlema Aurad muutuksid tervemaks, mis on terve lapse saamisel ülioluline.

SÜDAMETŠAKRA JA KROONTŠAKRA

Tegemist on kristalliga, mis aitab Südametšakral avaneda ja selles olevaid probleeme tervendada. Rubiin-Tsoisiit parandab eneseväljendust ja on abiks neile, kes ei oska enda tundeid väljendada, armastusest rõõmu tunda, oma kaaslasele armastust avaldada ja on muutunud suhtes tuimaks. 

Mida lähemal sa Rubiin-Tsoisiiti Kroontšakrale kannad, seda võimsamalt see mõjub. Rubiin-Tsoisiit aitab sinu kaitsvate hingede ja Inglitega kontakti saada, aidates neile oma mõtteid kiiremini edastada. Kasutades või kandes seda kristalli, räägi ja suhtle mõttes nendega, et oma unistusi täide viia. See on põhjus, miks nad üldse meie lähedal eksisteerivad. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Rubiin-Tsoisiiti kõige enam JÄÄRA ja VEEVALAJAT. Jäärale ja Veevalajale on Rubiin-Tsoisiit abieluõnne toovaks talismaniks.


Rubiin-Tsoisiit on Jäärale ka õnnekristall, mis aitab tal olla positiivne, optimistlik ja õnnelik. Toob Jäärale üleüldist õnne ning toob esile kõige positiivsemad iseloomujooned.


Numeroloogia poolest on Rubiin-Tsoisiit armastuseõnne ja armastuse leidmise kristall neile, kes on sündinud elutee number 5 all.

Numeroloogia poolest on Rubiin-Tsoisiit armastuse-, abielu- ja suhteõnne kristalliks kõigile neile, kes on sündinud elutee number 2 all. Rubiin-Tsoisiit aitab üles leida hingesugulasi, kellega võib sügav armastussuhe tekkida.

Rubiin-Tsoisiiti võid laadida Muskoviit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Sidrunheinaviiruki/eeterliku õliga


Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
8.40€
Maksudeta:6.89€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses. RUBIIN-TSOISIIT on kristall, mis on kahest väga väärtuslikust ..
17.52€ 21.90€
Maksudeta:14.36€
RUBIIN-TSOISIIT on kristall, mis on kahest väga väärtuslikust kristallist maapõues kokku kombineeritud. Nendeks kristallideks on Rubiin ja Tsoisi..
11.50€
Maksudeta:9.43€
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
MUSTAL TURMALIINIL on väga pikk minevik ja seda on aastatuhandeid kasutatud kaitsekristallina. Musta Turmaliini on kasutatud väga pikka aega juba..
3.90€
Maksudeta:3.20€
THULIIT on vanaroosat värvi kristall, mida kaevandatakse peamiselt Austraalias ja Lõuna-Aafrikas. Thuliit on peamiselt seotud emots..
4.40€
Maksudeta:3.61€
KUUKIVI poleeritud
Enim müüdud
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
0.80€
Maksudeta:0.66€
APATŠI PISAR on üks Musta Obsidiaani liikidest, mis on omakorda vulkaaniline klaas. Apatši Pisarat võib leida vulkaanilistest piirkonda..
0.80€
Maksudeta:0.66€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.