Menüü
Ostukorv

THULIIT poleeritud

THULIIT poleeritud KRISTALLID
THULIIT poleeritud
4.40€
Maksudeta: 3.67€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: THULIIT poleeritud

Võimalikud valikud

THULIIT on vanaroosat värvi kristall, mida kaevandatakse peamiselt Austraalias ja Lõuna-Aafrikas. Thuliit on peamiselt seotud emotsioonidega, minna laskmisega ja õnnetunde tagasi toomisega. Thuliit on roosat värvi Tsoisiidi üks liikidest. 

Thuliidi kristall lummab seda, kellel on hingel mõni vana haav, lahti laskmata emotsioon või kurbus, mis ei lase ühel konkreetsel elu osal edasi liikuda. See, kui Thuliit lummab, see tähendab seda, et see kristall aitab sellel tundel vabaneda ja terveneda.

Thuliit on kristall, mis aitab teiste inimestega, lähedaste ja võõrastega suhtlemise ajal kontakti saavutada. Thuliit aitab lahti saada äärmuslikust häbelikusest, kokutamisest ja aitab ükskõik kellega suheldes säilitada enesekindlust. Thuliidi kristall sellisel juhul peab kindlasti igapäevaselt sinuga kaasas käima, seega võib hoida jope või mõne teise riideeseme taskus.

Esmalt aitab Thuliit tervendada haavu, mis sügaval sisimas on ja seejärel hakkab see imeilus roosa kristall õnnetunnet tooma. Thuliiti võib hoida kodus positiivsuse või armastusekristallide keskel, et see võimendaks teisi kristalle.

Thuliit on hea kristall ka lastele kandmiseks või laste kristallikomplekti lisamiseks. Thuliit aitab uusi sõpru saada, uusi häid tutvusi luua, aitab suhtlemishirmust lahti saada ja toob positiivseid kogemusi ligi. Eriti hästi töötab Thuliit koos Lasuriidi ja Nefriit Jaadiga.

Hoidke Thuliiti armastuse-/abielukristallide vahel, kui soovite majja rahu tuua ja leevendada probleeme, mis teie vahel on tekkinud. Thuliit on kasulik ka neile, keda on petetud, reedetud või kelle vastu on usaldus kadunud. Thuliit aitab usaldustundel tagasi tulla, kui on soov koos veel edasi suhtes olla. Selleks sobib see kristall kristallikomplekti lisamiseks või kui armastusekomplekti veel ei ole, siis sobib seda hoida magamistoas öökapi peal.

Thuliit on kristall, mis on väga tugevalt seotud armastuseõnnega. Thuliit õpetab sulle seda, et elu läheb nii nagu ta läheb, õpetades armastust vabalt vastu võtma ja usaldada oma elu. Thuliit ei lase sul ise blokaade luua, mis takistavad armastuse ellu tulekut. Thuliit suurendab õnneenergiat, mis omakorda aitab külgetõmbeseadusel sinu suhtes edukamat tööd teha. Hoia Thuliiti enda elus, kui soovid, et armastus leiaks koha sinu saatuses.

Feng Shui

Thuliidi kristall kannab endas tule-elementi ja seega aitab see tervendada kodu Lõunapoolset piirkonda. Lisage kristall armastusekristallide komplekti või mõne taime mullale, et see kodu Aurat tugevdaks. Thuliit aitab lahti saada kodus olevast kurbuse tundest ja sobib kõigi nende kodudesse, kelle kodus palju riieldakse. Thuliit aitab pidevast riidlemisest, lahkarvamustest ja kiusamisest laht saada. Thuliit töötab perekonnaga, seega aitab peresiseseid probleeme vältida.

Aaloe ja suhete tugevdamine

Aaloe taim on teada tuntud kaitse taim ja kui seda taime hoida enda magamistoas koos Thuliidi kristalliga, siis nendest kahest saavad võimsad abielu või suhte tugevdajad. Aseta Thuliidi kristalle Aaloe mullapallile ja kasta neid nii, et vesi voolaks Thuliidist üle. Iga kord, kui kastad taime, siis Thuliit annab rohkem väge juurde Aaloele ja annab sellele sõnumi "kaitsta suhet". Aaloe taime peale võib samal eesmärgil lisada ka Granaati, Draviiti ja Roosat Turmaliini.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Kaltsiumi puudulikkus, vitamiini puudus, närvisüsteem, süda, südameveresoonkond, verevarustus, veri, arter, veenilaiendid. 

- Soovitan Thuliiti kanda meestel, kellel on probleeme viljatusega või kellel on reproduktsiooni organites probleeme/haigusseisundeid. Naistel aitab Thuliit üle saada hirmust, mis on seotud lapseootele jäämisega. Aidates lahti lasta emotsioone, mis takistavad lapseootele jääda. 

- Thuliit aitab sul mõista, miks sa oled haigeks jäänud, mida sa oled ise valesti teinud ja kuidas sa saaksid ennast tervendada. Ütleme nii, et Thuliit on igale ühele kasulik ravitsemise eesmärgil kandmiseks. 

JUURTŠAKRA

Thuliiti kasutatakse Juurtšakra ehk esimese Tšakra tervendamisel. Juurtšakra tervis on tähtis, kuna vastasel juhul laguneb immuunsus ja ükski haigus ei soovi enam ära minna.

Selleks valmistatakse Thuliidist vee-eliksiiri seitsmel järjestikusel päeval. Thuliit asetatakse igal hommikul puhta veekannu sisse, hoitakse enne manustamist kakskümmend minutit vee sees, hiljem see võib sinna ka jääda. Seejärel juuakse vett terve päeva vältel. Peale seitset päeva puhastatakse kristall, laetakse terve öö-päev päikese ja kuu valguse käes ning asetatakse vee-eliksiiri kristallide karbi sisse. Jäta meelde, et vee-eliksiiri kristalle hoitakse eraldi ja kasutatakse vaid vee-eliksiiri tegemiseks. Iga kord, kui uusi vee-eliksiiri kristalle endale juure tood, siis esmalt hoia kristalli üks öö vee sees, et kristall mõistaks oma töö ülesandeid.

SÜDAMETŠAKRA

Thuliit mõjutab väga tugevalt Südametšakrat, aidates väga tõsistel ja väga sügavatel emotsionaalsetel probleemidel terveneda. Thuliit aitab vabaneda emotsioonidest, mis tekitavad sinus hirmu usaldamise ja petta saamise eest. Thuliit on neile, kellele on väga palju armastuses haiget tehtud, keda on reedetud, alandatud ning ära kasutatud. Thuliit aitab kõigest sellest üle olla ja nendel emotsioonidel tasapidi Aurast väljuda. 

Thuliit aitab õpetada sulle seda, et sa pead iseendale andestama ja andma endale võimaluse elamiseks. Thuliit õpetab seda, et mitte keegi ei vääri sinu pisaraid, kes sinuga on alatul viisil käitunud.

SODIAAK

Tähemärgilt on Thuliit KAKSIKUTE armastuse õnne ja hingesugulase leidmise kristall. SÕNNIDEL aitab Thuliit enda armastust väljendada ja olla paremad inimesed suhetes. 

Thuliidi kristalli soovitan ma laadida Aragoniit või Mäekristall geoodi peal ja puhastada seda aeg-ajalt Salvei või Palo Santo rituaalitaimega.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.