Menüü
Ostukorv

RUTIILNÕELTEGA KVARTS poleeritud

RUTIILNÕELTEGA KVARTS poleeritud KRISTALLID
Enim müüdud
RUTIILNÕELTEGA KVARTS poleeritud
2.50€
Maksudeta: 2.08€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: RUTIILNÕELTEGA KVARTS poleeritud

Võimalikud valikud

RUTIILNÕELTEGA KVARTS on kõige võimsam unistuste täideviija. Tegemist on nr 1 kristalliga, kui soovid end väestada ja aidata kaasa soovide elluviimisele!

Rutiilnõeltega Kvarts on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikud nõelad ehk rutiilid. Kristall on Kvarts, mille seest jooksevad läbi väga omapäraste mustritega nõelad ja väga palju erinevaid kujundeid või sümboleid võib nende kristallide seest välja lugeda. Rutiilid on need, mis selle kristalli eriliseks teeb. Rutiilnõeltel on oskus filtreerida energiaid, mida Kvarts juba ise oskab teha ja seega on see üks võimas energiate kinni püüdja, mis võib väga kasulik olla, kuna Rutiilnõeltega Kvarts oskab sinu ellu tuua seda, mida sinu ellu vaja on. 


Rutiilnõeltega Kvartsi leidub peamiselt kahest kohast, milleks on Brasiilia ja Madagaskar. Rutiilid Kvartsi sees võivad olla tumepruunist kuni kuldseni ja vahel võib kristalli sees olla nii palju Rutiile, et Kvarts ise ei paistagi välja või vastupidi.

Kui kaks kristalli on kokku saanud ja moodustanud ühe terviku, siis see tähendab seda, et selles kristallis on väga palju harmooniat. Rutiilnõeltega Kvartsis on Mäekristall ehk Kvarts see, mis annab sellele kristallile oskuse luua selgust, puhastada ümbritsevaid energiaid ja Rutiilid on need, mis aitavad läbi Mäekristalli soovide teele saatmise jõu väga intensiivselt ning kiirelt unistusi täide viia. Väga kasulik, vajalik ja võimsa väega kristall kahest imeilusast mineraalist. Rutiilnõeltega Kvarts on maagiline unistuste elluviija ja see on kristall, mis sobib kokku ükskõik, millise teise kristalliga. Loomulikult veendu alati selles, et kristallid, mida sa Rutiilnõeltega Kvartsiga kokku viid on naturaalsed, et sa ei peaks pettuma, kui sinu soovid ei täitu. Vaid naturaalsed kristallid suudavad teha seda, millest ma sulle räägin. La Tene kristallid on kõik naturaalsed. Rutiilnõeltega Kvartsi kokku viies teiste kristallidega aktiveerib see nende õnneomadused ja kui sa soovid tõesti midagi kristallide kaudu saavutada, siis vii see Rutiilnõeltega Kvartsiga kokku.

Kvartsilistel kristallidel on oskus sinu mõtted teoks viia ja samuti on ka Rutiilnõeltega Kvartsil selline omadus. See kristall kuuleb sinu mõtteid ning edastab need Inglitele või sinu saatusejuhile. See, kuidas sellest kristallist selline vägi kätte saada, on loomulikult kõige lihtsam, kui sa kannaksid seda endaga kaasas või ehtena enda lähedal. Teine võimalus on luua soovide kristallide komplekt, mida kaasas kanda. Rutiilnõeltega Kvartsi võib lisada ka maagitesse või rituaalidesse, maagia võimsamaks muutmiseks. 

Rutiilnõeltega Kvarts aitab eemaldada negatiivset energiat, aidates lahti saada Aurast sellisest informatsioonist, mis ei tohiks sinna kuuluda.

Soovitan hoida ühte Rutiilnõeltega Kvartsi kristalli enda pendli kotis/karbis, taro või ingli kaartide lähedal, kuna sellel on oskus väeesemeid kaitsta energiast tühjaks minemise eest. See on hea omadus sellel kristallil, kuna väga paljud kristallid ei suuda hoida kinni ennustusvahendite energeetikat.

Rutiilnõeltega Kvartsil on oskus maagiaid ja rituaale võimendada, eriti neid, mis aitavad kindlat soovi täita või head õnne ligi kutsuda.

On olemas kahte eri tooni Rutiile ja neil on omad võimed selle kristalli sees. Mida rohkem ühte tooni on, seda rohkem üks energia on võimsam selle kristalli sees:

PUNAKAS-PRUUN RUTIIL

Aitab lahti saada ebavajalikust informatsioonist, mida Aura kinni hoiab. Olgu siis see kodu või inimese enda Aura. See aitab rohkem kaitsta kurjuse eest ja kaitseb positiivseid energia vibratsioone.

KULDNE RUTIIL

Aitab talletada informatsiooni, seda edasi suunata, Inglitega suurepärasemat kontakti saavutada ja on kasulik selgeltnägemise edendamisele või iseenda teadlikuse suurendamisele.

Selgeltnägijate- ja spirituaalsete tervendajate kristall

Rutiilnõeltega Kvartsil on üks väga konkreetne jõud ja vägi, mis võib huvitada neid inimesi, kes soovivad enda spirituaalseid oskuseid võimsamaks muuta või neid arendada. Rutiilnõeltega Kvarts aitab selgeltnägemisega seotud või teiste analoogseid spirituaalseid oskuseid tugevaks muuta. See on kristall, mis edendab oskust iseenda energiaid ära kasutada, maailma paremini tunnetada ja mõista. Ideaalne kristall enesearengu jaoks sellele inimesele, kes soovib olla spirituaalne tervendaja. Rutiilnõeltega Kvartsi on kasulik hoida töötoas, kus viiakse läbi spirituaalseid seansse või lihtsalt seda kristalli endaga ehtena kaasas kanda, et see saaks pidevalt enesearengu jaoks tööd teha. Lisaks sellele on kasulik Rutiilnõeltega Kvartsi hoida koos teiste selgeltnägemist ja teisi spirituaalseid andeid avavate kristallidega. Väga kasulik on luua kohe selline eraldi kristallikomplekt, kuhu sa saad ajajooksul kokku koguda kõik enesearengu kristallid. Nende kristallide kõige kasulikumaks kohaks kodus on sinu magamistuba või Kirde-ilmakaar, mis sümboliseerib tarkust ning enesearengut. 

Kosmiliste energiate kinnipüüdmine

Rutiilnõeltega Kvarts on kristall, mis suudab sind ühendada kosmosega, taevakehadega ja üleüldse nähtamatu maailmaga, aidates sul nende käest jõudu ja energiat saada. Näiteks, kui meie Kuud mõjutab mõni teine teavakeha, siis Rutiilnõeltega Kvartsi kandes on sul võimalik intensiivsemalt endasse koguda Kuu väge, mis annab sulle võimaluse head õnne suurendada või enda isiklikku energiat täiustada.

Väga kasulik on Rutiilnõeltega Kvartsi kristalli enda koduseinte vahel hoida, sellisel juhul aitab see pidevalt heal energial sinu koju pääseda. Hoides ükskõik kus Rutiilnõeltega Kvartsi enda kodus, see aitab erinevatel kosmilistel energiatel sinu juurde väge tuua, mis sind abistaks. Rutiilnõeltega Kvarts võtab vastu vaid positiivseid energiaid, mis tähendab seda, et see vähendab kahjulike ja ärevaks tekitavatel aegadel nende negatiivsete energiatega kokkupuutumist. 

Kui Päikesevarjutuse ajal muutub Päike pimedaks, siis see aitab kaasa spirituaalsele kasvamisele. Seda teades on mõistlik terve selle päeva jooksul kanda Rutiilnõeltega Kvartsi. Rutiilnõletega Kvarts aitab endasse haarata Päikesevarjutusest tekkinud jõu ja suunata see Sinu Tšakravälja. See energia omakorda muudab aktiivseks kogu Tšakrasüsteemi ja niiviisi saab tekkida spirituaalne ärkamine ning valgustamine. Rutiilnõeltega Kvarts suudab selle väe sinus avada, seega kanna seda kristalli kindlasti endaga.

Tõeline abiline tormilisel ja raskel eluperioodil

Kristall, mis aitab sind väga keerulisel eluperioodil, kus sul on vaja enda elu ühel või teisel tasandil korda seada. Rutiilnõeltega Kvartsis on olemas jõud ja vägi, mis aitavad sul saavutada esmapilgul vaadatuna saavutamatut. Kristall, millel on oskus sind välja päästa väga täbarast olukorrast, andes sulle võimaluse taastada enda elus tasakaal ja hea õnn. Kui sa tunned, et sinu elu on hetkel väga tormiline, sa ei suuda enda tulevikku selgelt ette näha ja sa oled väga pingelises perioodis, siis kindlasti hoia Rutiilnõeltega Kvartsi enda lähedal. See on kristall, mis toob sinu ellu lahendusi.

Kui perekonda on tabanud katastroofid ja väga suured mured, siis on kasulik enda majapidamisse Rutiilnõeltega Kvartsi tuua. Sellisel juhul soovitan ma tuua täpselt nii palju Rutiilnõeltega Kvartse koju, kui palju on peres perekonnaliikmeid. Nende kristallide koht on kodu välisukse läheduses. Enne nende kristallide sinna panekut tuleb igal perekonnaliikmel hoida kristalli korra enda peopesas ja ise panna see juba väljavalitud kohale kodu välisukse vahetus läheduses. Niiviisi kodeerite te Rutiilnõeltega Kvartsid ära ja need hakkavad ebaõnne teie perekonnast vabastama. Need kristallid võiksid jääda sinna senikauaks, kuni perekonnast on ebaõnn lahkunud ja peale seda võiks üks pereliikmetest viia kristallid tänu avaldamiseks loodusesse, soovituslikult metsa ja need sinna puhkama jätta.

Probleemidele lahenduse leidja

Rutiilnõeltega Kvarts aitab sind väga targaks muuta, aidates sul enda eluga paremini toime tulla ja enda elus eksisteerivatele muredele ja probleemidele lahendusi leida. See on kristall, mis aitab sul enda elu edukalt elada, selles elus eksisteerivaid õppetunde kiiremini ja paremini ära õppida. Kristall, mis aitab sulle tuua teadmisi selle kohta, kuidas ühe või teise asjaga hakkama saada. Väga hea ja kasulik on hoida Rutiilnõeltega Kvartsi enda kodu keskkpaigas, kus asub Feng Shui järgi sinu kodu energiakese. Kui hoida Rutiilnõeltega Kvartsi kas üksikuna selles piirkonnas või koos teiste kasulike kristallidega, mille oled sinna juba varem viinud, siis see aitab sinu ellu saabunud katsumustest kiiremini vabaks saada. Seal piirkonnas selle kristalli hoidmine aktiveerib erinevate õppetundide kiirema ära õppimise.

Põhjendamatust kurbusest ja negatiivsusest vabaks laskmine

Rutiilnõeltega Kvarts koos Päikesekiviga loovad võimsa duo, mis aitavad sind vabastada põhjendamatust kurbusest, negatiivsusest, stressist ja kõikidest kahjulikest emotsioonidest, mille eksisteerimisele sa ei suuda selgitust leida. Neid kahte kristalli koos iseendaga kandes suudavad need mõista sul seda, mis sind kurvaks muudavad ja mis on sellest kõigest vabanemise lahenduseks. Hoia neid endaga senikaua, kuni oled taas jälle rõõmus, positiivne ja elujõuline. Soovitan sul leida kott nende kahe kristalli jaoks, need ühtekokku panna ja lisada koti sisse enda foto, kui sa soovid endale kristallikaugteraapiat teha. Kui sa nii teed, siis sa võid neid kristalle enda kodus hoida ja sa ei pea neid ilmtingimata igapäevaselt kaasas kandma. Sinu foto kaudu suudavad kristallid sind tervendada. Hoia kristalle koti sees koos fotoga senikaua, kuni sa oled emotsionaalses mõttes tervenenud ja peale seda lase kristallid tänu avaldamiseks vabasse loodusesse, et need saaksid seal vabastada sinu seest kinni püütud negatiivsuse.

Soovide täideviimine ja nendele saatusesse koha loomine

Rutiilnõeltega Kvarts koos Sinise Kuldkiviga loovad võimsa duo, millel on olemas oskus ja vägi sinu unistusi ellu viia. Nendes kahes kristallis peitub soovunelmate täitmise jõud. Mõlemad kristallid annavad piisavalt palju sulle head õnne selle jaoks, et sinu südamesoove täide viia. Sinine Kuldkivi annab jõudu selleks, et väga suuri unistusi reaalseks muuta ja Rutiilnõeltega Kvarts oskab luua saatusesse teed, et need unistused ka päriselt suudaksid täide minna. Kanna neid kristalle üheaegselt endaga kaasas, kui soovid, et need sellist tulemust sinuni tooksid või valmista ise nendest endale väike soovidetooja, asetades mõlemad kristallid väikese koti sisse koos oma fotoga, et kristallid saaksid kaugjuhtimise teel sinu soove täide viia. Sellise soovidetäitmise kotikese võid sa luua, mis jääbki sulle terveks eluks alles. Sinna koti sisse võid lisada rohkem, kui ühe Sinise Kuldkivi ja Rutiilnõeltega Kvartsi. Mida rohkem on selles kotis kristalle, seda võimsamini need sinu unistuse täideviimise ja nendele unistustele saatusetee loomise nimel tööd teevad. Loomulikult võid sa ajajooksul sinna koti sisse kristalle ka juurde lisada, et võimsamaks seda maagilist väge muuta. Seda imelist kristallkotti võid hoida ükskõik, kus sa seda soovid hoida.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Ravitsemise eesmärgil on Rutiilnõeltega Kvarts väga kasulik erinevat sorti emotsionaalsete probleemide tervendamisel. See on kristall, mis aitab tervendada paanikahoogusid, ärevust, närvilisust, depressiooni, stressi, põhjendamatut kurbust ja negatiivsust.

- Kristall, mis pakub sulle spirituaalset energiat ja vajaminevat tervendust, et sa saaksid üleüldse vaimsel tasandil terve olla. Kui sa tunned, et sa oled hingelt katki, haavatud või sa ei tunne end enda hinges hästi, siis midagi on sinu Aurakehas puudu, mis ei lase sul vaimselt terve olla. Rutiilnõeltega Kvarts on vaimne vitamiiniallikas, mis tagab selle, et sa oleksid hingelt terve.

- Rutiilnõeltega Kvarts aitab sul mõista seda, miks sa haige oled, kui sa oled haige, mis on selle haiguse tagamaad ja kuidas on sul võimalik sellest tervena välja tulla. Seda kristalli kandes hakkavad sinu mõtetesse ideed ja välkinformatsioonid tulema, mis annavad sulle juhatust enesetervendamiseks.

KROONTŠAKRA

Kroontšakra on seitsmes Tšakra sinu Tšakrasüsteemis, mis on seotud unistuste teele saatmisega, tuleviku nägemisega, iseenda teekonna mõistmisega ja vaimse tervise tugevusega. Kroontšakra on see Tšakra, mida Rutiilnõeltega Kvarts kõige enam positiivselt mõjutab. Seda kristalli kandes terveneb Kroontšakra ja see hakkab tegema tööd nii, kuidas see ideaalsel kujul peaks tööd tegema. Kanna Rutiilnõeltega Kvartsi, et enda Kroontšakrat tervendada, valmista selle poleeritud kristallist endale vee-eliksiiri või mediteeri koos Rutiilnõeltega Kvartsiga. 

SODIAAK

Rutiilnõeltega Kvartsi ehted toovad kõige enam kaitset LÕVIDELE ja aitab ka nende soovidel kiiremini täituda, kui teistel sodiaakidel.

Rutiilnõeltega Kvarts aitab Lõvile head õnne tuua ja lisaks sellele ka tema enesekindlust tõsta. Lõvid on oma loomuselt enesekindlad, kuid tihtipeale käivad ka ebakindluse momendid neist läbi, mis muudavad Lõvi käitumist neile endale mitte kõige meeldivamaks. Rutiilnõeltega Kvarts aitab Lõvil alati olla enesekindel, positiivne, tugev ja tema elu hoida väga suure õnne sees.

Sodiaagi mõjutused mõjuvad hoolimata selle käeketi kasutamise eesmärgist.

Rutiilnõeltega Kvartsi kasutama või kandma hakates tuleb alati käituda vastavalt sellele, miks sa soovid seda kristalli enda abistajaks. Näiteks , kui soovid et see kristall aitaks sinu soovidel täituda, siis seda esimest korda puudutades mõtle sellele, et see ka nii teeks. Kuna Rutiilid talletavad igasuguse informatsiooni, millega nad kokku puutuvad tuleb neid korralikult puhastada ja seda kasutades väga palju positiivseid mõtteid enda peas korrutada.
RUTIILNÕELTEGA KVARTS on kõige võimsam unistuste täideviija. Tegemist on nr 1 kristalliga, kui soovid end väestada ja ai..
62.00€
Maksudeta:51.67€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
19.13€ 22.50€
Maksudeta:15.94€
VÄÄVELKVARTS on väga kauni helekollase välimusega kristall, mis lausa kutsub sind enda poole. Selle sees on magnet, mis kutsub inimhingesid enda ..
7.00€
Maksudeta:5.83€
See võtmehoidja toetab Sinu soovide ja unistuste täitumist. VÕILILL sümboliseerib spirituaalselt head õnne, küllust, eluenergiat ja tervenemist...
10.30€
Maksudeta:8.58€
TSITRIIN poleeritud
Enim müüdud
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid..
3.60€
Maksudeta:3.00€
SAMMALAHHAAT on küllusekristall, mis toob Sinu ellu häid võimalusi, rahavoolu ja küllust. Tervendab üleüldist tervi..
3.50€
Maksudeta:2.92€
ROHELINE AVENTURIIN poleeritud
Enim müüdud 2023 RAHAÕNNEKRISTALL
ROHELINE AVENTURIIN aitab suurendada tööalast edu ja õnne. Suurendab külluslikke ja majanduslikke võimalusi lä..
2.70€
Maksudeta:2.25€
APATIIT võib olla sinakat, rohekat või kollakat tooni kristall, mida leidub peamiselt Madagaskaril, Venemaal või Brasiilias. Apati..
26.00€
Maksudeta:21.67€
SODALIIT poleeritud
Enim müüdud
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
3.50€
Maksudeta:2.92€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.