Menüü
Ostukorv

SKOLESSIIT poleeritud

SKOLESSIIT poleeritud KRISTALLID
SKOLESSIIT poleeritud
13.00€
Maksudeta: 10.65€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SKOLESSIIT poleeritud

Võimalikud valikud

SKOLESSIIT on väga kauni välimusega kristall, millele iseloomulikuks värvuseks on valge või kreemjas toon. Skolessiidile on omased kristallistruktuuri sees olevad nõela kujulised vardad ja paljudes Skolessiidi kristallides on need väga selgelt näha. Skolessiidis esineb ka pruunikaid laike ja üldiselt asetuvad need nõelakujuliste varraste jätkukohas. Skolessiit füüsiliselt on hapram kristall kui enamus teised ja seega tuleb sellega ettevaatlikult ringi käia. Skolessiit ei talu põrutamist ja survet. Skolessiiti tuleks kindlasti puhastada vaid viirukiga ja kindlasti mitte seda vee alla puhastuma panna. Skolessiit pärineb Indiast ja Gröönimaalt.

Skolessiit on sügava sisemise rahu looja kristall, millel on oskus rahutaseme väga kõrgele tasemele tuua, aidates inimesel kogeda ülimat rahu. Mida kauem saab Skolessiit sinu elus olla, mida rohkem seda sinu koduses kesskonnas on, seda suuremaks, sügavamaks ja võimsamaks muutub rahu. Skolessiit rahustab efektiivselt, see eemaldab Auras olevad emotsionaalsed toksiinid, vabastab need ja asendab need energiad tasakaaluga. Peale sellist rahuloomist hakkab Skolessiit järk-järgult enda teisi toimeid edastama sinu hingele või keskkonnale, kus see parasjagu eksisteerib.

Hetk, mil sa hakkad Skolessiiti kandma või kasutama, siis sa võid peagi tunda seda, kuidas sinu intuitsioon hakkab kiiremini arenema. Sa võid tunda seda, kuidas sa tajud, mõistad ja tunnetad end ümbritsevad paremini.

Skolessiit on kristall, mis ei lase pahadel mõtetel sinu sisse tekkida, aidates blokeerida ülemõtlemist, negatiivsusele keskendumist ja Skolessiit aitab ennekõike neid, kes ise enda tuju pidevalt ära rikuvad. Skolessiit aitab sul nautida hetke ja mõelda ilusate asjade peale.

Skolessiit aitab blokeerida muretsemise, mis on seotud tulevikuga. Skolessiit aitab lõpetada muretsemise selliste teemade üle, mis tulevikus sinu ellu tulevad ja aidates sul rahulikult suhtuda ka väga suurte sündmuste eel. Väga kasulik on Skolessiit näiteks enne eksameid, töövestlusele minekut või näiteks enne esinemist. Skolessiit aitab rahu säilitada ja blokeerida iseenda närvi ajamist.

Spirituaalsus ja iseenda hinge muutmine

Skolessiit aitab hingel muutuda ehk sinu enda hingel muudatusi teha. Kui Skolessiit on sinu elus, siis Skolessiit aitab sinu sees suuri muudatusi ellu viia, aidates vabaks lasta need tõekspidamised, mis sind hästi ei teeni ja mis on valed. Skolessiit suurendab spirituaalset teadlikkust ja annab oskuse sulle kõik sinu elus toimuva spirituaalsesse tõlkesse viia, aidates sul mõista miks üks või teine asi sinuga on juhtunud või miks miski on sinu eluteel. Skolessiit suurendab väga kõrgel tasemel spirituaalset teadlikkust ja see on ennekõike kasulik neile, kes soovivad ise muutuda.

Skolessiit aitab tuua sinu ellu seda, mida sinu hing ihaldab ja seda spirituaalses mõttes. Kui sa näiteks soovid intuitiivsemaks muutuda, näha nähtamatut maailma, tunnetada taimede väge, ise tajuda seda, mis sinu kehal vaja on, unenägusid näha või vastuseid saada läbi une, siis Skolessiit on kristall, mis aitab sul selliseid unistusi ellu viia. Skolessiit täidab soove, mis on spirituaalsed ja mis on sinu enda spirituaalse arenguga seotud.

Hingede ja Inglite maailm

Skolessiit on kristall, mis aitab sul hingede maailmaga ühendust saada, aidates sul suhelda nähtamatu maailmaga, suhelda surnutega ja Inglitega. Skolessiit õpetab seda alateadlikult tegema ja seega, kui sa Skolessiidi enda ellu lased, siis see hakkab selle nimel tööd tegema.

Skolessiiti näiteks hoitakse surnud inimeste foto juures või fotoalbumite lähedal, kus sees on surnud inimeste pildid. Skolessiit aitab sul sinu lähedasega kontakti saada, keda enam siin füüsilises elus ei eksisteeri ja kui sa asetad Skolessiidi albumi juurde, siis see blokeerib surnud hingede fotodest tekkinud negatiivset energiat. Surm on negatiivne energia ja surnud inimeste fotod majapidamises suurendavad negatiivset energiat kogu majapidamises. Skolessiidi asetamine sellise albumi juurde, kus sees on surnud inimeste fotod, see aitab negatiivset energiat ära filtreerida ja blokeerida selle kahjuliku mõju kogu sinu koduenergiale. Kui kodus on näiteks fotokarp, kus sees on väga palju vanu pilte, siis sinna karbi sisse kindlasti oleks hea panna mitmeid Skolessiidi kristalle. Skolessiit hoiab ära ka hingede kinni jäämist ja ei lase kodukäijatel tekkida, kes tihtipeale tulevad läbi fotode meie kodudesse.

Kui perekonnas on lein, siis Skolessiit aitab leinast kiiremini välja tulla. Skolessiit on kristall, mis õpetab surma nägema kui ühe elu lõppu ja teise elu algust. Skolessiit aitab lahti mõtestada seda, mis on surm ja sellesse teistmoodi suhtuda. Suhtuda nii, et see hingele haiget ei teeks. Skolessiit aitab kadunud lähedasega ka ühendust saada, mis omakorda leevendab leina.

Skolessiidil on oskus Inglitega kontakti saavutada, seal kus on Skolessiit, seal on ka Inglid. Skolessiit püüab Ingleid enda lähedale ja kui sa kannad Skolessiidi kristalli endaga kaasas või hoiad seda kristalli enda koduseinte vahel, siis ka Inglid on sinu lähedal. Mida rohkem on Skolessiiti sinu ümber, seda rohkem on ka Inglite liikumist sinu teel. Skolessiit on samasugune Inglite püüdja, nii nagu on seda Tselestiit ja Seleniit. Need kolm kristalli suudavad kõige efektiivsemini Inglite jaoks tee vabaks teha ning neid enda poole kutsuda. Kõik need kolm kristalli võib üheskoos hoida ja kui seda teed, siis selles kohas on alati Inglite portaal avatud. Mida rohkem on inimestel Inglite maailmaga kontakti, seda rohkem on nad kaitstud ja hoitud.

Skolessiit on kindlapeale üks kristallidest, mida lisada Inglikristallide komplekti, kui soovid Inglitega või hingedemaailmaga ühendust saada. Kindlasti sobib Skolessiit ka astraalrännaku kristallide keskele, kus Skolessiit saab aidata sul läbi astraali näha enda kadunud lähedasi ja näha neid hingesid, kes on sinuga teatud tasandil seotud. Astraalrännaku kristallikomplektis peaks kindlasti olema esindatud Kiastoliit, Galaksiit, Phosposideriit ja näiteks Antofülliit, et üldse Skolessiit saaks astraalrännakut aidata teostada.

Enda avamine Inglitele ja ehtsad Inglisõnumid

Skolessiit ja Muskoviit teevad kahakesi väga head koostööd, nende energiate ühinemisel on need kristallid sulle abiks, aidates mõista, kas Inglisõnumid ehk numbrite kombinatsioonid, mida sa näed või märkad, on tõesed või valed. Skolessiit ja Muskoviit aitavad sul tunnetada, kas Inglid juhatavad sind ja kas märkidel on sinu jaoks olemas tähendus. Lisaks sellele avavad need kaks kristalli sind Inglite maailmale, vabastades sinus eksisteerivad energiad, mis takistavad Inglitel sind juhatada. Need kristallid suunavad sind end õigesti lainestama, et Inglitel oleks sinu juhatamiseks üldse võimalust. Skolessiit ja Muskoviit teevad sulle asjad selgemaks, aidates sul näha, mida sa saad usaldada ja mida mitte ning juhatavad sind sellisele spirituaalsele kasvamisele, mis on seotud Inglitega suhtlemisega. 

Hoides Skolessiiti Ida-ilmakaares avab see Inglite juhatuse tööalaselt, tuues Sulle Inglinumbreid ja -märke konkreetse töö kohta.

Hea unele, lõõgastumisele ja välja puhkamisele

Skolessiit on äärmiselt rahustava toimega, nii nagu ma olen eelpool juba mitu korda ära maininud. Skolessiit on kristall, mis aitab sul end välja puhata, aidates soodustada uinumist, lõõgastumist ja rahunemist. See on kristall, mis sobib väga hästi magamistuppa, et rahustada maha sealne koduenergia. Skolessiit aitab magamistoast luua väga rahuliku koha, sobib täiskasvanu unekvaliteedi parandamiseks ja ka väikesele lapsele. Väikese lapse voodi juures hoiaksin ma Skolessiidi kristalli juba sellepärast, et Skolessiit saaks aidata väikese lapse ümber kaitsvaid Ingleid hoida, kes aitaksid last ohtude eest kaitsta.

Skolessiidi kristalli võib lisada teiste und ja lõõgastust soodustavate kristallidega kokku. Näiteks sobib skolessiiti kokku viia Ametüsti, Sinise Kaltsiidi ja Kuukiviga, mis kõik suudavad lahendada uneprobleeme ning lõõgastumisega seotud raskusi. Kui analoogse toimega kristalle omavahel kokku viia, siis need muutuvad selle sama probleemi lahendajaks, mis oskus neis kõigis olemas on. Seega, kui sina või sinu pereliige vaevleb uneprobleemide käes või lihtsalt ta ei puhka end välja, siis taskus Skolessiidi kristallilt abi saada.

Skolessiiti on kasulik hoida ruumides, kus viiakse läbi meditatsiooniseansse või analoogseid tervendusteraapiaid. Skolessiit suurendab rahuenergiat tervendustoa energiaväljas ja aitab läbi viia selliseid spirituaalselt kasulikke sessioone.

Ma soovitan lapsele kinkida Skolessiidi kristalli, see mõjub lastele hästi. Skolessiit aitab eemaldada närvilisuse, see aitab last rahustada ja teda tasakaalus hoida.

Skolessiit on keskkonna tervendaja

Skolessiit on kristall, mis tervendab keskkonda, kus see parasjagu eksisteerib. Väga kasulik on Skolessiiti hoida toas, kus sa väga palju aega veedad kas üksinda või kellegiga koos. Seal, kus on sinu enda energiat ja mõtteid väga palju, seal Skolessiit aitab tervendada sinu enda poolt tekitatud negatiivset energiat. Skolessiit aitab ära puhastada negatiivsuse, mis kogemata sinu enda Auraväljast välja lekib või mille sa ise läbi enda mõtete lood. Skolessiit on väga kasulik just sellepärast, et see aitab sul endal enda kodukeskkonda tervena hoida.

Skolessiit aitab sinu mõttel lendu minna, sinu loomingulisel meelel tööd teha ja inspiratsioonil tekkida, kui sa selle läheduses oled.

RAVITSEMINE

- Skolessiit on väga kasulik paanikahoogude, närvilisuse, stressi, unehäirete, lõõgastumisprobleemide, pinge, vaimsete probleemide ja ärevushäirete tervendaja. Skolessiit suudab kõiki neid probleeme tervendada nii, et sellel on oskus probleemi koos juurtega hinge seest välja tuua.

- Eriliselt kasulik on Skolessiit neile, kes on oma loomuselt introvertsed. Skolessiit aitab introvertsusest tekkinud sisemist pinget, vaoshoitud emotsioone, üksildustunnet ja rahutust tervendada. Skolessiit aitab introvertsusele omaseid negatiivseid jooni maandada ja õpetada pinge tekke korral seda hingest vabaks päästma.

KOLMANDA SILMA TŠAKRA JA KROONTŠAKRA

Skolessiit on kristall, mis tervendab ja aktiveerib kõige enam Kolmanda Silma Tšakrat, mis on sinu Tšakrasüsteemis kuuendaks Tšakraks. Skolessiidil on oskus eemaldada blokaade, mis ei lase sul intuitiivne olla, ei lase sul tajuda nähtamatut maailma ja enda elus olevatele hetke küsimustele vastuseid leida. Skolessiit aitab sul hetkes häid otsuseid vastu võtta, mis sinu jaoks kasulikud on. Skolessiit aitab sul mõista seda, mis sinu jaoks parim on ja lisaks sellele avab Skolessiit Kolmandas Silmas kanali, mis suudab hingede ja Inglite maailmaga kontakti leida. Skolessit suudab tervendada ka sinu seitsmendat Tšakrat ehk Kroontšakrat, mille kaudu see aitab sul sind ümbritsevate Inglitega ühenduses olla ja neil sind kaitsta.

Ravitsemise jaoks kantakse Skolessiidi kristalli endaga kaasas, kas kristallina või ehtena. Teine võimalus on hoida seda enda padja all. Skolessiidist vee-eliksiiri ei valmistata.

VEREKIVI SEFTONIIT on üks Verekivi vormidest, mis on ideaalne meditatsiooni kristall, aidates pingeid maandada ja luua hinge spirit..
2.20€
Maksudeta:1.80€
SININE KALTSIIT on tuntud peamiselt rahustavate ja müstilisi oskusi võimendavate omaduste poolest. See on kristall, mis suudab nii närve rahustad..
4.80€
Maksudeta:3.93€
SKOLESSIIT on väga kauni välimusega kristall, millele iseloomulikuks värvuseks on valge või kreemjas toon. Skolessiidile on omased kristallistruk..
12.60€ 18.00€
Maksudeta:10.33€
PHOSPOSIDERIIT on väga kauni väljanägemisega kristall, millele on iseloomulikuks mahe lilla toon. See lilla võib olla väga pastelne..
10.40€
Maksudeta:8.52€
Pilt on illustreeriv. Ahhaat viil ei kuulu kristalli juurde.SKOLESSIIT on väga kauni välimusega kristall, millele iseloomulikuks..
8.50€
Maksudeta:6.97€
HEMATIIT poleeritud
Enim müüdud
HEMATIIT kaitseb sind nii väliste kui ka sisemiste ohtude eest. Hematiit aitab energiaid maandada ja sobib hästi, kui sa tunn..
1.00€
Maksudeta:0.82€
KUUKIVI poleeritud
Enim müüdud
KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mille peamisteks omadusteks on armastuse ligi kutsumine, intuitsiooni tugevdamine j..
0.80€
Maksudeta:0.66€
MÄEKRISTALL poleeritud
Enim müüdud
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põ..
2.00€
Maksudeta:1.64€
PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab ..
8.20€
Maksudeta:6.72€
QUANTUM QUATTRO on seotud kõrgema teadlikkusega, iseenda spirituaalsele teekonnale suunamisega, enesearenguga ja selgeltnägemisega. Kris..
2.80€
Maksudeta:2.30€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.