Menüü
Ostukorv

SUGILIIT poleeritud

SUGILIIT poleeritud KRISTALLID
SUGILIIT poleeritud
5.00€
Maksudeta: 4.10€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SUGILIIT poleeritud

Võimalikud valikud

SUGILIIT on väga kauni välimusega kristall, mis kiirgab violetset valgust. Violetse valguse kristallid on tugevatoimelised intuitsiooni turgutavad ja arendavad kristallid. Sugiliidil on need omadused olemas. Sugiliidi peamiseks eesmärgiks on külvata armastust enda ümber ja kui sa viid end kontakti selle võimsa kristalliga, siis just seda see sinule annab, lisaks intuitsiooni turgutamisele. Sugiliit on hinnaline kristall ja selle hind sõltub selle lilla tooni erksusest. Mida erksam või selgemini on näha lillat tooni selle sees, seda hinnalisem kristall on. Sugiliit on üks kristallidest, mille väärtus kasvab kuna seda on väga keeruline maapõuest kätte saada. Sugiliiti soovitan ma sulle selle omaduste tõttu ja ka siis, kui see sind lummama hakkab.

Sugiliit pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, kus asub kõige suurem Sugiliidi mineraali kaevanduspiirkond. Sugiliiti on väga harva leitud teistest piirkondadest üle maailma. See muudab Sugiliidi väga eriliseks, kuna selle asupaik on Lõuna-Aafrikas, mitte üle maailma laiali. Sugiliit on oma energia poolest võimekas kristall ja selle energiat ja olemasolu oleks patt alahinnata.

Sugiliidi toon varieerub musta, pruuni, lilla, roosakas lilla ja valge vahel. Sugiliidis võib kõiki neid toone leida. Erilised eksemplarid on need Sugiliidid, kus kõik need toonid on esindatud. Sugiliit on üks kristallidest, mida tehakse järgi, kuna see on hinnaline. Kui leiad liiga odava Sugiliidi, siis pead endas tekitama küsimuse: "Kas see on ikka ehtne?". Minu eesmärk on müüa vaid naturaalseid poolvääriskive ja La Tene Sugiliit on naturaalne, otse Aafrikast.

Sugiliidi puhul on tegemist kristalliga, mis loob end Kvartsist ja Magneesiumist. Maapõues, kui Sugiliit end moodustab, on see ennekõike geeljas vorm, mis kivistub lõpuks ära. Seetõttu, et see on esialgu moodustamise hetkel geeljas, annabki sellele väga huvitava lainelise, maalilise ja kunstilise välimuse. Vahel erinevaid Sugiliite üheskoos vaadates, meenutavad need mulle õlimaali.

Ülim armastusekristall

Tegemist on ühe enim vajamineva ja oluliseima armastusekristallidega kristallide maailmas Roosa Kvartsi kõrval. Miks? Sugiliidi puhul on tegemist kristalliga, millel on oskus armastust ligi tõmmata siiral ja ehtsal tasandil. See blokeerib ära armastuse, mis ei ole kasulik ja mis on täis illusioone. Tegemist on kristalliga, mis filtreerib ära õige ja vale suhetes.

Kanna ja kasuta seda kristalli enda armastusealtaril, kui sa soovid selles elus tõelist armastust tunda. Sugiliit sobib igaühele, kuna meil kõigil on armastust vaja. Sellel kristallil on oskus tunnetada, mis sinu elus veel suhetetasandil puudu on. Tänu sellele omadusele toob see sinu ellu täpselt selle, mida sul tegelikult vaja on. Sugiliiti kasutades ja omades on väga huvitav jälgida, millised suhtealased muudatused sinu ellu saabuvad. Kui saabuvad, on need kui saatuse märguanded sellest, mida sa tegelikult vajad.

Sugiliidi kristalli on väga kasulik hoida koos teiste armastuse või spirituaalse arengu jaoks mõeldud kristallidega. Sugiliit on rahustava ja meeli tervendava energiaga ning kui kasutada või kanda seda koos Larimariga, millel on omakorda meeletult tugev energiaväli, aitab see sinu ümber luua armastusevälja, mis aitab sinu ellu palju õnne tuua.

Kristall, mis toob suhete osas selgust ja leevendust

Sugiliit vabastab sind suheteahelast, mis ei ole sulle kasulikud ja mis on nõrgestavad ning viivad sind valele teele. Olgu selleks siis sinu sõber või kaaslane. Sugiliit aitab sul mõista, millises suhtes sa ei tohi olla ja millises peaksid. Sellel on niivõrd palju häid omadusi ja seetõttu on see Roosa Kvartsi kõrval üks vajaminevaid armastusekristalle.

Oma intuitsiooni ergutava ja võimendava toime tõttu suudab Sugiliit sinu südame ja mõistuse omavahel tööle seada. Sugiliiti kandes või kasutades aitab see sul õigeid otsuseid vastu võtta ja ise tunnetada, mida sul selles elus vaja on. Sugiliit suudab suhtealast nõu ja abi jagada, suunates sinu tähelepanu kõige olulisele.

Soovitan Sugiliidi kristalli kinkida lapsele või kasutusele võtta lapsel siis, kui ta ei tunne armastust siin maailmas. Olgu selleks armastusetunde puudumise põhjuseks ükskõik mis, Sugiliit aitab seda tunnet taastada, aidates täita tühimiku, mis lapse hinges on. Väga kasulik viis enda last tervendada näiteks siis, kui ta annab mõista, et ta ei tunne elus armastust.

Sobib ideaalselt neile, kellel ei ole julgust sotsiaalselt olla aktiivne ja erinevate inimeste seas sõna võtta. Sugiliit aitab sellisest emotsionaalsest seisust vabaks saada. Sugiliit julgustab inimesel olla tema ise, olenemata keskkonnast ja seltskonnast. Ideaalne kristallivalik enesearengu jaoks!

Tegemist on suurepärase stressi leevendajaga ja eriti sellise stressi, mis on tekkinud inimsuhetest. Kuna inimsuhted on üks raskemaid teemasid meie maailmas, siis on seda stressi palju elujooksul tekkimas. Kui sa tunned, et sa oled omadega puntras, suhete tõttu sassis ja soovid end tervendada siis võta Sugiliit endale appi. Sugiliidi energia on selle koha pealt väga sarnane Lavendliga, kasuta ka Lavendlist valmistatud viirukeid, küünlaid ja La Tene eeterlikku õli.

Kaitseb deemonlike energiate eest

Sugiliidil on üks väga väärtuslik omadus, milleks on oskus selle kandjat kaitsta teiste inimeste ja erinevate paikade deemonlike energiate eest. Kui mõni inimene või koht kiirgab endast välja ebaõnne, siis Sugiliit on see, mis loob sinu ja selle energia vahele barjääri. Kui sa soovid mõnda kohta külastada, millel on halb energia, siis kindlasti hoia Sugiliiti endaga kaasas. Kui pead kokku puutuma mõna väga halva inimesega, siis tee seda kindlasti. Kaitse end kõige eest, mis võib sinust üle olla ja sulle liiga teha. Selleks ongi kristallid!

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Sugiliidil on olemas nähtamatu magnetväli, mis kutsub positiivseid energiad enda poole. Kui Sugiliiti kanda või kasutada, siis see kutsub tervendavat väge sinu poole, aidates keskkonnas olevatel tervendavatel jõududel sinuni jõuda. Näiteks teiste kristallide väel sinu Aurakehasse end kinnitada ja sinuga seeläbi tööd teha. Ideaalne enesetervenduskristall.

- Sugiliit aitab mõista sul seda, miks mõni haigus on tekkinud, mis on selle tegelik põhjus ja tänu sellele ka terveks saada. Sugiliit toob läbi sinu mõtete sulle teavet, aidates sinu tähelepanu juhtida just nendele teguritele, mis on sinu haigestumise põhjuseks.

- Sellel kristallil on olemas jõud, mis suudab sind vabastada muretsemisest ja ülereageerimistest, mis tekitavad närvilisust sinu vaimsesse pilti. Kui sa tead seda, et sul on väga tõsine probleem muretsemisega, siis kanna Sugiliidi kristalli pikaagselt endaga.

- Leevendab stressi, ärevusetunnet, närvilisust ja on äärmiselt kasulik paanikahoogude vaigistamiseks ja blokeerimiseks. Kui sinu kehas on närvid nõrgaks kohaks, siis tuleb terve elu kanda endaga kaasas kristalli, mis on rahustava toimega. Sugiliit on üks parimaid valikuid siinkohal.

- Kasulik kristall keele õppimiseks, kas siis emakeele või võõrkeele puhul. Sugiliit avab meeli rääkima, sõnu selgeks tegema ja neid mällu kinnitama. Lisaks sellele suudab Sugiliit abistada düsleksia puhul. Kui soovid ennast tervendada, siis kanna seda kristalli talismanina või kõrvarõngastena. Kui soovid lapsel aidata parandada tema kõnet, siis hoia poleeritud kristalli tema padja all või voodi kõrval.

- Kui on probleeme kõhuvaluga, millele arstid ei leia meditsiinilist põhjust, siis Sugiliit aitab seda tervendada. Sugiliit aitab seedimata emotsioone ja tundeid vabastada ning neid enda peas lahti mõtestada. Vahel tekib spirituaalses mõttes kõhuvalu just seetõttu.

KROONTŠAKRA

Sugiliit on violetse valguse kristall, mis tähendab seda, et suudab küündida kõige kõrgematesse Tšakraväljadesse. Kõige enim stimuleerib, tervendab ja aktiveerib see Kroontšakrat. Sugiliidil on oskus tekitada ellu lootust ja suurendada elutahet. Sugiliit ei lase inimesel alla anda, ükskõik kui raske on olukord ka elus on. See suurendab elujanu ja annab oskust enda elu paremini ning tervemana elada. See avab visioonitaju enda elu kohta ja on äärmiselt kasulik iseenda elutee ette nägemisel.

SODIAAK

Sugiliit on väga tugevalt seotud KALADEGA, aidates Kaladel enda ellu armastust leida ja seda ligi tõmmata. Sugiliit õpetab Kalasid tingimusteta armastama, aidates Kalade domineerivat ja kontrollivat poolt maandada. Sugiliit toob Kalades esile kõige puhtamal kujul armastuse ja see suurendab üleüldist õnne just Kaladel. Lisaks sellele on Kaladel Sugiliiti kasulik kanda, kuna see leevendab emotsionaalseid madalseise ja aitab turgutada Kalade vaimsemat pilti.

Sugiliiti võid laadida Ametüst geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviirukiga/eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
18.00€
Maksudeta:14.75€
ROHELINE KUNTSIIT teise nimega Hiddenniit on helerohelise kumaga kristall, mis on oma nime saanud mineroloogilt William Hidden ja s..
14.00€
Maksudeta:11.48€
SUGILIIT on väga kauni välimusega kristall, mis kiirgab violetset valgust. Violetse valguse kristallid on tugevatoimelised intuitsiooni turgutava..
19.00€
Maksudeta:15.57€
SUGILIIT on väga kauni välimusega kristall, mis kiirgab violetset valgust. Violetse valguse kristallid on tugevatoimelised intuitsiooni turgutava..
37.90€
Maksudeta:31.07€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
24.20€
Maksudeta:19.83€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
6.90€
Maksudeta:5.66€
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate ..
5.20€
Maksudeta:4.26€
PUNANE AHHAAT aitab sul liikuda elus paremale järjele, teekonnale ja tuua sinu ellu võimalusi, et parandada elu. Kui otsid kristallimaailmast kri..
3.70€
Maksudeta:3.03€
KULLISILMA kõige tugevamaks väeks on kaitsta otsese kurjuse, füüsiliste probleemide ja energiavampiiride eest. Suurendab..
4.90€
Maksudeta:4.02€
UNAKIIT on rohekas-oranžikas kristall, mis on kombinatsiooni kristall Jaspisest, Kvartsist ja Epidoodist. Unakiidi peamiseks leiuk..
1.00€
Maksudeta:0.82€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.