Menüü
Ostukorv

PUNANE AHHAAT poleeritud

PUNANE AHHAAT poleeritud KRISTALLID
PUNANE AHHAAT poleeritud
3.70€
Maksudeta: 3.03€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PUNANE AHHAAT poleeritud

Võimalikud valikud

PUNANE AHHAAT aitab sul liikuda elus paremale järjele, teekonnale ja tuua sinu ellu võimalusi, et parandada elu. Kui otsid kristallimaailmast kristalli, mis aitaks teha elus hea restardi ja positiivse kannapöörde, siis oled täpselt õige kristalli juures. Too Punane Ahhaat ellu ja lase sel end tervendada, aidata ning inspireerida.

Punane Ahhaat on üks Ahhaadi liikidest, millele on iseloomulik värvus varieerub erkpunansest kuni mustjas punaseni välja. Punases Ahhaadis on valgest kuni helepunase piimjas toonini struktuur ja sellel esineb pragusid ja jooni. See on kristallile omane ja ei tähenda, et tegemist on katkise kristalliga. La Tene poodides müügil olevad kristallid on naturaalsed. Nii nagu kõigil Ahhaatidel on ka Punasel Ahhaadil kaitsvad toimed ning lisaks oma eriline vägi, millega see saab sind aidata.

Tegemist on kristalliga, mis aitab sul enda elus läbi viia suure muutuse. Võid alustada selle kandmist konkreetse soovi ellu viimiseks või selleks, et uut algust enda ellu kutsuda. Punane Ahhaat kaitseb sind, seega toob see sinu ellu vaid häid võimalusi.

Hoia seda kristalli enda koduseinte vahel, et suurendada kodus olevat head õnne ja positiivset energiat ning paremat läbisaamist pereliikmetega. Punane Ahhaat sisaldab elujõudu, energiat, vitaalsust, optimismi ja positiivsust. Hoides seda kodus, tood kristalli energia koduseinte vahele. Kanna seda kui soovid ise olla rõõmameelsem ja elujõulisem.

Selle kristalliga on võimalik vabaneda vanadest mustritest ja mineviku ahelatest. Punane Ahhaat ei luba sul energiat raisata millelegi, mis sind enam hästi ei teeni. See vabastab ahelaid ja loob uut algust. Hea kristall sulle, kui sa soovid eluga edasi liikuda, areneda ja nautida rohkem hetke, milles elad.

Punane Ahhaat suurendab enesekindlust, muudab sind ambitsioonikamaks ja võimendab teotahet. Kanna seda kristalli endaga, et muutuda tugevamaks inimeseks. Hoia seda töölaual või kodus, et suurendada enda võimekust. See parandab sinu igapäevast töö- ja ka elukvaliteeti.

Punane Ahhaat edendab loomingulist mõtlemist, aidates ideid ellu viia, neid väljendada ja neist midagi luua. See on energiat süsitva toimega, aidates Sakraaltšakral korrapäraselt töötada, mis omakorda aitab muuta inimese loomingulisemaks ja produktiivsemaks. Väga hea kristall tööalase edu loomiseks, aidates kaasa ideede puhangule ja produktiivsete uute mõtete esiletulekule. Punast Ahhaati hoia enda töökohas, kanna seda kaasas või hoia arvuti lähedal kui sellega töötad.

Kristall aitab tunda turvatunnet, see julgustab suhtlema ja elama. Sobib neile, kellel jääb puudu julgusest elada elu täiel rinnal. Soovitan seda kristalli kinkida lapsele, kellel jääb puudu julgusest, et luua uusi sõpru või olla sotsiaalne. Ka täiskasvanule on see hea, kes soovib olla julgem inimene.

Punane Ahhaat muudab sind kirglikuks, aidates sul nautida rohkem seda, mida sa teed. Parandades seeläbi olulisel määral sinu elukvaliteeti, muutes sind rohkem elunautlejaks ja vähendades suurel määral ülemõtlemist ning taandades stressitaset kogu kehas.

Punast Ahhaati hoitakse punaste küünalde kõrval, kui soovitakse armastusemaagiat või viljakuserituaali teha. Lisa armastusekristallide või viljakuse komplektidesse lisajõuks. Punane Ahhaat võimendab nende kristallide toimet, andes neile jõudu veelgi juurde nagu seda teeb ka Mäekristall.

Feng Shui

Feng Shui järgi toob Punane Ahhaat positiivset energiat Lõuna-poolsesse kodu piirkonda, aidates majja tuua armastust, kirge ja elujõudu.

Auto

Punast Ahhaati hoitakse autos, et kaitsta selle mootorit erinevate rikete ja probleemide eest.

Kaitsevõrgustik

Punast Ahhaati kasutatakse kodu kaitsmiseks nii, et igasse maja välisnurka peidetakse üks Punane Ahhaat nii, et need kristallid moodustaksid maja ümber kaitsevõrgustiku. Punase Ahhaadi võrgustik kaitseb tervet kodu varguste ja tulekahju eest (samal eesmärgil võib lisada ka Karneooli või Botswana Ahhaati Punase Ahhaadiga kokku). Kui tavaliselt teisi kristalle peidetakse vundamendi sisse või võimalikult lähedale esimese korruse põrandale, siis Punast Ahhaati peidetakse esimese korruse lae alla või kõrgemale kui põrand. Kindlasti peaksid kristallid olema peidus ja jääma sinna majja. Peidetud kristallid puhastuvad siis, kui te teete enda majas või korteris puhastusrituaale viirukite, rituaalitaimetega või küünaldega.

Töö

Punast Ahhaati kantakse kaasas, kui soovitakse leida tööd või töövestlusel paremat muljet jätta. Võib kanda koos Krüsopraasi või Tiigrisilmaga samal eesmärgil.

Kuu viimase veerandi ebaõnne- ja takistava energia vabastamise rituaal

Kuu viimase veerandi ajal tee endale vee-eliksiiri ja puhasta end eeterliku õliga, kuna see aitab sind vabastada kõigest ebameeldivast mis sinu elus on. Vee-eliksiiri kristalliks vali Punane Ahhaat ja eeterlikuks õliks Porgandiõlil.

Lisa üks või mitu Punase Ahhaadi kristalli veekannu sisse, täida kann veega ja lase nendel kristallidel vähemalt pool tundi seal sees seista. Kui oled vee seisma pannud, siis sega kokku üks supilusikatäis Avokaadoõli nelja tilga Porgandi eeterliku õliga. Kui õlide mikstuur on koos, siis kanna see õli enda nahale ja seda eriti rindkerele, käevartele ning kaelale. Lase sellel õlil enda kehasse imbuda. Kui pool tundi on kristallide vee sisse panekust möödas, siis joo seda vett. Kuu viimase veerandi ajal joo sellist kristallieliksiiri võimalikult palju. Samal ajal kui vett jood, siis keskendu sellele, et kõik ebasoodne, ebaõnne põhjustav ja takistusi tekitav sinu elust lahkuks. Juues seda kristallieliksiiri, aitab Punase Ahhaadi jõud sind, ja Porgandi eeterlik õli aitab vabastada Südametšakra kaudu kõik sind häiriva. Seda sama rituaali võid endaga korrata igakuise Kuu viimase veerandi ajal. 

SÜDAMETŠAKRA JA SAKRAALTŠAKRA

"Armastuse, kire ja suhtetervendaja kristall"

Tegemist on kristalliga, mis mõjub armastusealaselt suurepäraselt. See loob sidemeid, hoiab neid, julgustab kompromisse tegema, armastama, armastust vastu võtma ja riskima õige inimese puhul enda südamega. Punane Ahhaat aitab Südametšakra aktiivseks muuta. Lisaks ergutab see Sakraaltšakrat, mis omakorda mõjub seksuaalsel tasandil hästi. Punane Ahhaat aitab kirglikuks muuta inimest, kellel on kire puudus või kes oma kaaslase vastu enam ei tunne kirglikke tundeid. See on pikaealise suhte taaselustaja kristall. Hoia seda kristalli enda kodus, armastuse kristallide keskel, magamistoas või kanna seda kristalli endaga kaasas. Punane Ahhaat sobib nii suhte värskendamiseks, kui ka armastusele avamiseks. Tõeliselt hea armastusekristall.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Punane Ahhaat aitab lahti saada väsimusest, pidevast jõetusest ja energia puudusest. Tegemist on energiat andva kristalliga, mis muudab sind aktiivseks ja elujõuliseks. See on vitaalsust süstiva toimega, aidates sul olla nooruslik ja energeetiline.

Tervendab madalat libiidot, aidates taastada sinu seksuaalenergiat, muuta sind kirglikumaks ja armastavamaks inimeseks. Sobib pikaajalise suhte ergutamiseks ja seksuaalse tagasihoidlikkuse vähendamiseks.

SODIAAK

Kõik kristallid sobivad kõikidele päikesemärkidele aga kõige enam töötab Punane Ahhaat KALADE ja JÄÄRADEGA. See on nende motivatsiooni, eluenergia, vitaalsuse, külluse, armastuseõnne ja eneseteostamise kristall. Punane Ahhaat võiks kindlasti Kalade ja Jäärade eludes olemas olla. Kõige enam vajavad Punast Ahhaati need, kes on sündinud märtsi lõpus, mil on Kalade ja Jäära üleminek. Ülemineku sodiaagi kohta leiad põnevat lugemist SIIT.

Punast Ahhaati võid laadida Vanadiniit Bariit geoodi peal. Puhastamiseks sobib kõige enam Kopaal või Arruda viiruk.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

PUNANE AHHAAT aitab sul liikuda elus paremale järjele, teekonnale ja tuua sinu ellu võimalusi, et parandada elu. Kui otsid kristallimaailmast kri..
8.90€
Maksudeta:7.30€
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsemaid pu..
10.90€
Maksudeta:8.93€
PORGANDI eeterlik õli on eeterlike õlide maailmas üks parimaid nahatervendajaid ja see on üks peamisi põhjuseid miks võiks Porgandi eeterlik õli ..
21.90€
Maksudeta:17.95€
AVOKAADOÕLI on baasõli, mida saad kasutada enda naha kaitsmiseks, päikesepõletuste vältimiseks, naha niiskena hoidmiseks. Avokaadoõli on väg..
9.90€
Maksudeta:8.11€
PUNANE AHHAAT aitab sul liikuda elus paremale järjele, teekonnale ja tuua sinu ellu võimalusi, et parandada elu. Kui otsid kristallimaailmast kris..
13.70€
Maksudeta:11.23€
QUE SERA tähendab hispaania keeles "Mis võiks küll juhtuda?". Que Sera on päris Brasiiliast, vulkaanilistest piirkondadest, ja on k..
4.70€
Maksudeta:3.85€
VALGE OPAAL rahustab ükskõik millist stressienergiat. Suurendab teineteisemõistmist, arusaamist ja tolerantsust. Kaitseb..
1.40€
Maksudeta:1.15€
PÄIKESEKIVI aitab sinu elu rõõmsameelsemaks, positiivsemaks, õnnelikumaks ja rahulolu pakkuvamaks muuta. Aitab ..
10.20€
Maksudeta:8.36€
Pilt on illustreeriv. Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühtegi ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib ..
12.50€
Maksudeta:10.25€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.00€
Maksudeta:2.46€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.