Menüü
Ostukorv

TIIGRIRAUD poleeritud

TIIGRIRAUD poleeritud KRISTALLID
TIIGRIRAUD poleeritud
4.19€
Maksudeta: 3.43€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TIIGRIRAUD poleeritud

Võimalikud valikud

TIIGRIRAUD suurendab füüsilist jõudu, energiat, tahtejõudu, pealehakkamist, et ise kõik vajalik ära teha ja korda saata. Motiveerib laiskusest lahti saama.

Tiigriraud on üks Tiigrisilma vormidest, mis on kombineeritud mineraal tavalisest ehk kuldsest Tiigrisilmast, võimsast kaitsvast Hematiidist ja äärmiselt tugeva energialaenguga Punasest Jaspisest. Seega Tiigriraud omab kõigi nende kolme kristalli põhiomaduste kombinatsiooni, milleks on energia kaitse ja energia andmine. Tiigriraud sobib kõigile, kes tunnevad, et nad ei suuda iseenda elu üle kontrolli saavutada või ei suuda end äärmiselt ülevoolavate ja jõuliste inimeste eest kaitsta. Tiigriraua kandmine talismanina on kõige võimsam siis, kui seda kannab mees. Meestele mõjub Tiigriraud paremini, kuna see kristall kannab endaga kaasas meesenergiat.

Kui sa tunned seda, et sa ei ole piisavalt tugev, julge ega enesekindel kellegagi sideme lõpetamiseks, siis soovitan sul kindlasti kanda Tiigriraua või Tiigriraud-Tiigrisilma kristalli. Arvestades seda kui võimas on selle kristalli vägi blokeerimaks julguse kadumist madala energiaga võitlemisel. Kui sa tunned, et oled end kaotanud, siis anna kindlasti Tiigrirauale võimalus end kokku võtta. Tiigriraud annab sulle tagasi sind ennast. Hoia seda ehtna enda lähedal, et see julgustaks sind tegema sinu jaoks kasulikke otsuseid.

Tead seda tunned, kui suhtled kellegiga ja sul hakkab hiljem sellest halb ning pea valutama? Teretulemast - see on energiavampiirlus. See on märk selle kohta, et see inimene absoluutselt ei sobi sinu energiavälja ja ta on väga valedel põhjustel sinu elus. Sinu enda Tšakrasüsteem, eesotsas Kolmas Silm, aitab sul seda mõista. Kui seda koged, siis kindlasti aita end ning see on ka hea märk selle kohta, kellega ära lõpetada suhtlemine. Soovitan sul kindlasti kanda Tiigriraua kristalli, et kaitsta end selliste inimeste eest, kes on sinuga suhtes või suhtlemas omakasupüüdlikel eesmärkidel. Sul tuleb end selliste inimeste eest kaitsta.

Tiigriraud kaitseb energiavampiirluse, energia kadumise, energia röövimise, kurbuse tekkimise, negatiivsete mõtete tekke ja pideva väsimustunde eest. Tiigriraud suurendab kõikide Tšakrate energiaid, aidates taaselustada ka väga kinniseid Tšakraid. Seega on Tiigrirauas olemas peaaegu kõik, mida kristalliteraapiast soovida kui tahad Tšakraid tervendada. Mina soovitan Tiigrirauda ennekõike kasutada meestel, kuna see kannab endas meesenergiat, mis tähendab, et Tiigriraud annab meestele positiivset egoismi ja suurendab nende mehelikkust.

Tiigriraud on meeste jaoks oluline armastusekristall, aidates kaitsta vale valiku tegemise eest ning andes võimaluse intuitsioonil paremini tunnetada, kes on see “õige”. Luua loomulik kontakt universumis hingesugulase või kaksikleegiga. Alates 2022. aastast ei soosi energiad enam spirituaalsetele inimestele teisi hingetüüpe. Sa kas oled üksinda ja see on väga okei või hoopis lähed jackpoti peale välja. Soovitan sul minna ja lasta universumil luua kontakt ikka selle “kõige kõigemaga”! Tiigriraua kandmine aitab mehel kaitsta südant kõikide teiste hingedevaheliste sidemete eest ning luua telepaatiline kontakt parimaga. Enne Tiigriraua kandma asumist aktiveeri see Kaneeli viiruki suitsu sees. Hoia Tiigrirauda viirukisuitsu kohal ning keskendu sellele, et see kaitseks sind eksiteele minemast ning suunata vaid õige inimeseni intuitsioon ja kogu süda.

Tiigriraud aitab vanade probleemidega silmitsi seista ja neile lahendusi leida. Aitab ka kõige valusamate mälestustega vastakuti seista ja nendega lõpparve teha. Tiigriraud aitab vanast armastusest või vanast vihast lahti saada, mis on tekkinud inimese vastu, keda on kord armastatud, aga elu keerdkäikude tõttu põlgama hakatud. Viha on meie enda sees ja sellest tuleb lahti saada, kuna see teeb liiga vaid meile endile. Viha on kui mürk, mida me joome, aga samal ajal eeldame, et kahju saab sellest keegi teine.


Kui esineb suhteprobleeme, siis hoia Tiigrirauda igapäevaselt enda lähedal. Tiigriraud on kristall, mis aitab suhtealaseid probleeme lahendada ja neid õige suhtumisega vältida. Tegemist on kristalliga, mis aitab nõrka suhet koos hoida, minevikus tehtud vigu andestada ja edaspidiseid vigu vältida. See on suhetetervendaja-kristall, mis annab sulle võimaluse üles ehitada suhe ka kõige raskemas situatsioonis.

Tiigriraud suurendab füüsilist jõudu, energiat, tahtejõudu, pealehakkamist ja aitab elada inimesel nii, et ta ei loodaks mitte kellegi teise peale. Tiigriraud annab selle kandjale jõudu selleks, et kõik vajalik ise ära teha ja korda saata. Tiigrirauda kasutatakse noorte inimeste motiveerimiseks ja laiskusest lahti saamiseks.

Tiigriraud sobib neile, kes on tööga end üle koormanud ja ei suuda iseennast enam leida. Tiigriraud aitab taastada inimese energiavarusid ja uuesti tagasi lükata õigele rajale.

Tiigriraud on heade ideede kristall, aidates jõuda vägevate mõteteni, mis võivad sinu ellu edu ja õnne tuua. Selles kristallis on Tiigrisilma, mis sümboliseerib head õnne, küllust ja rikkust. Selles on ka Hematiiti, mis aitab õigeid otsuseid langetada ja vältida endale kahjulike sammude tegemist. See on kristall, millelt on sul palju kasu saada kui soovid midagi ise luua. Kanna seda enda õnnetalismanina.

Hoia Tiigrirauda enda lähedal kui oled tundlik ebakindlusele. Tegemist on kristalliga, mis aitab sul olla enesekindel ka sellistes olukordades, kus keegi teine sulle seda põhjustab. Tiigriraud on ennekõike kasulik kui sa oled tihtipeale ebakindel ning aitab inimese seest välja juurida selle tunde, mille on põhjustanud näiteks minevikus mõni intsident, lapsepõlves tähelepanupuudus või pidev mahategemine enda perekonna või kellegi teise poolt. Tiigriraud aitab alateadvust tervendada - seda osa sinus, mis vallandab ebakindluse. Kui see on sinu jaoks probleem ja soovid end aidata, siis lase Tiigriraual enda sees energiad paika loksutada.

Julgus, tugevus, vastupidavus

Tiigriraud on üks parimaid kristalle madala enesehinnangu, jõuetuse, energiapuuduse, julgusepuuduse ja nõrga enesekindluse korral. Tiigriraud muudab inimese tugevaks, vastupidavaks ja julgeks. Tegemist on kristalliga, mis aitab silmitsi seista olukordadega, mis sind hirmutavad või viivad sind mugavustsoonist välja. Kanna seda kristalli, et õppida olema tugevam inimene. 

Kaitse

Teiste inimeste raevuhoogude eest aitab sind kaitsta Tiigriraua kristall. Kanna seda, et end eemale hoida olukordadest, kus keegi kasutab sinu vastu mürgiseid sõnu ja alatuid võtteid. Tiigriraud loob sinu ümber tugeva Aurakaitsekilbi, mis suudab sind õigel ajal eemaldada inimesest, kes toovad sulle kaela paksu pahandust.

Feng Shui

Tiigriraud kannab edasi tuleelementi, mis tähendab seda, et see sobib kodu Lõunapoolsemasse tuppa. Tiigriraua sinna viimine või mõne taime mullale asetamine aitab kogu perekonna energiavarudel kiiremini taastuda. Tiigriraud aitab lahendada erinevaid suhteprobleeme ja -draamasid.

Kontor/töö/laud

Aseta Tiigriraua kristalle enda töö laua peale kui tunned, et sul on vaja motivatsiooni ja töökirge. Tiigriraud toob edu pikaajalistele tööprotsessidele, -projektidele ja aitab keerukates ülesannetes võitjana välja tulla. Tiigriraua kristall motiveerib kõige enam mehi oma tööd tegema. Sobib ka mehele, kes on kaotanud ära igasuguse töötegemise isu või soovi.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Tiigriraud on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna selles on metalle. Kristallidest, milles on metalliühendeid, ei ole soovitatav tervendaval eesmärgil kristallivett teha.

- Tervendamise eesmärgil võivad kanda Tiigrirauda mehed kui nende libiido on madalaks jäänud või on kimbutamas mõni meestehaigus.

- Kui me räägime Tšakrasüsteemist, kasutatakse Tiigrirauda ennekõike Juurtšakra tasakaalustamiseks, 

- Tiigrirauda kantakse sünnituse ajal, et kaitsta ema ja last ohtude eest, mis võivad selle käigus tekkida.

- Tiigriraua talismani soovitan pikaajaliselt kanda neil, kellel on selgroog nõrk või on kogenud selles piirkonnas traumat. Pikaajalisel kandmise aitab Tiigriraud sellel terveneda ja eemaldab ka valud.

JUURTŠAKRA

Tiigriraud suudab kiiretoimeliselt panna paika Tšakrasüsteemi esimese Tšakra. Kui sa tunned, et ei suuda enda mõtteid koondada, oled segaduses, ei suuda kiirel ajal enda sisemist häält kuulata või tunned pidevalt imelikku ärevust, siis Tiigriraud on sinu jaoks õige kristall. Tiigriraud suudab tervendada Juurtšakrat. Kui see on tasakaalus, siis sa ei tunne selliseid tundeid nagu eelpool mainitud. Sellisel juhul oled sa vana rahu ise, suudad adekvaatselt erinevaid olukordi hinnata ja sellega suureneb ka sinu otsustusvõime. Selleks, et Tiigriraud saaks sinu Juurtšakrat tervendada, kanna seda, kasuta massaažis või meditatsioonis.

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Tiigriraud kõige enam LÕVISID. Tiigriraud aitab Lõvi hingel olla see, kes ta soovib ja eriti hästi aitab neid Lõvisid, kes tunnevad, et nende elus on ära kadunud eesmärk või motivatsioon tööd teha.

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Tiigrirauda võid laadida Ahhaat geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Viirukipuu viirukiga.
 
Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
TIIGRISILM-TIIGRIRAUD hoiab Sinu Aurat tervena, kaitseb õnnetuste ja halva õnne eest ning annab elujõudu ja aitab kiiretel aegadel vastu pid..
7.50€
Maksudeta:6.15€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.TIIGRIRAUD suurendab füüsilist jõudu, energiat, tahtejõudu,..
16.45€ 23.50€
Maksudeta:13.48€
TIIGRIRAUD suurendab füüsilist jõudu, energiat, tahtejõudu, pealehakkamist, et ise kõik vajalik ära teha ja korda saata. ..
18.60€
Maksudeta:15.25€
TIIGRIRAUD suurendab füüsilist jõudu, energiat, tahtejõudu, pealehakkamist, et ise kõik vajalik ära teha ja korda saata. ..
29.00€
Maksudeta:23.77€
TIIGRIRAUD suurendab füüsilist jõudu, energiat, tahtejõudu, pealehakkamist, et ise kõik vajalik ära teha ja korda saata. ..
7.50€
Maksudeta:6.15€
AMETÜST geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
18.00€
Maksudeta:14.75€
AMETÜST poleeritud
Enim müüdud
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
5.10€
Maksudeta:4.18€
KRÜSOPRAAS poleeritud
Enim müüdud
KRÜSOPRAAS on armastuse-, õnne- positiivsuse- ja küllusekristall.Krüsopraas pärineb peamiselt Lõuna-Aafrikast, Tansaania..
8.70€
Maksudeta:7.13€
KARNEOOL poleeritud
Enim müüdud
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
3.00€
Maksudeta:2.46€
ROOSA KVARTS poleeritud
Enim müüdud
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
4.00€
Maksudeta:3.28€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.