Menüü
Ostukorv

TSELESTIIT poleeritud

TSELESTIIT poleeritud KRISTALLID
TSELESTIIT poleeritud KRISTALLID
TSELESTIIT poleeritud KRISTALLID
TSELESTIIT poleeritud KRISTALLID
TSELESTIIT poleeritud
9.97€
Maksudeta: 8.17€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: TSELESTIIT poleeritud

Võimalikud valikud

TSELESTIIT on rahu- ja Inglitekristall, mis toob Sulle spirituaalset tervenemist. Avab Sind Inglite jaoks ja unenägudes ettekuulutusi saama. Aitab unenägudel meelde jääda ja aitab õppida unenägude seletamist. Tselestiit aitab intuitsiooni tugevdada ja õpetab seda kuulama. See on kristall neile, kes otsivad müstilisi kogemusi ja soovivad enda sisemise häälega kontakti leida. Aitab Inglite saadetud märke märgata ja neid ka tõlgendada. Tervendab stressi ja aitab lahti saada närvilisusest.

Tselestiit on helesinine habras kristall, millel on väga kõrge energia vibratsioon, millega see annab edasi saatuse poolt antud juhtnööre. See on kristall, mis on tänapäeval kasuks kõigile neile, kes soovivad "maailma" või iseennast parandama ja tervendama hakata. Tselestiit on kristall, mis aitab leida tee tervenemiseni, leida tee spirituaalsele enda leidmisele ja enda saatuse tundma õppimiseni. Tselestiit on kõige spirituaalsusega seotud ja on väga heaks abiliseks igaühele, kes soovivad enda intuitsiooni, tunnetust, enda keha tunnetust ja kõike muud spirituaalselt rohkem tundma õppima hakata.

Tselestiiti leidub peamiselt geoodilise vormina, aga seda sama kristalli ka poleeritakse siledaks. Tselestiit on väga habras, mis tähendab seda, et seda ei ole soovitatatv vee sees hoida ega ka väga suurt survet sellele osutada. Tselestiiti pigem hoia kristallide komplektides.

Tselestiiti kaevandatakse päris mitmetest kohtadest ja seda on leida Liibüas, Mehhikos, Egiptuses, Peruus ja minu enda kõige lemmikum kristallide maa - Madagaskarilt. Enamus meie Tselestiiti on pärit Aafrikast ja Madagaskarilt.

Tselestiit on üks kristallidest, mis peab minu kodus igal pool olema, see on minu jaoks universaalne kristall, kui sa soovid elada spirituaalses kasvamises. Seda on mul igal pool, lillede peal, erinevates kristalli komplektides ja lihtsalt ka üksinda kapi peal enda tööd tegemas. See kristall on üks põhilistest, mida ma kasutan enda spirituaalse inspiratsiooni saamiseks ja enda artiklite kirjutamiseks.

Sellel kristallil on oskus Ingleid majja tuua, majja kutsuda, sinu lähedale tuua ja sinu Aurasse kutsuda. Kirjutasin sellise artikli "INGLITE AURASSE JA KOJU KUTSUMINE", mille te leiate SIIT. Tselestiit kuulub sellesse kristallide komplekti, sellel on oskus Inglite kaitset tuua.

Inglid ja inglisõnumid

Tselestiiti sobib hoida lihtsalt ka magamistoas eraldiseisvana, seda sellepärast, et Tselestiidil on oskus luua sinu ja sinu Ingli/Inglite vahel tugevat telepaatilist sidet. See side aitab tuua sulle ärkvel olles erinevaid numbrite kombinatsioone sõnumina, mida peaksid kuulama. Kes on mind jälginud, siis see teab, et ühesuguste numbrite pidev nägemine on sinu enda Ingli poolt sõnum ja iga number kannab erinevat teadet, mida me siis peaksime neid nähes kuulama. Numbrite kombinatsioonide kohta, mida olen kirja pannud, saad lugeda SIIT.

Unenäod

Tselestiit kuulub unenägude seletamise kristallide komplekti. Hoia Tselestiiti täpselt enda voodi kõrval või enda madratsi all pea kohal. Seda selleks, et Tselestiit saaks tuua sulle prohvetlikke nägemusi läbi une. Tselestiit aitab unenägudel meelde jääda ja aitab õppida unenägude seletamist iseendale.

Unenäod on alati sinu kasuks. Isegi siis, kui need on hoiatavad või on rasked. Need annavad võimaluse sul seda “miskit” ära hoida. Need on sinu teejuhid! Et osata paremini mõista ja tõlgendada neid, hoia Tselestiiti magamistoas. See on nr 1 unenägude kristall, mis aktiveerib teisi kristalle une jaoks tööd tegema. 

Ennustamine

Tselestiiti hoia ka näiteks pendli koti sees, pendli karbi sees, ennustus kaartide juures ja kindlasti ka hoia kristallide-ennustus komplektis seda, et see tooks täpsemaid vastuseid. Pendliga tööd tehes on pendlile vaja juurde kindlasti ka lisakristalle, mis aitavad pendlil võimas olla ja lõpetada sinu enda poolt vastuste suunamise.

Head soovid teisele inimesele

Kui soovid kellelegi väga palju head saata ja enda häid positiivseid soove temale edasi anda, siis kingitakse Tselestiit sellele inimesele. Tselestiiti kinkides kindlasti mõtle enda peas kõik läbi, mida kõike head sa soovid talle edasi anda ja hoia seda kristalli samal ajal enda käes, kui selle peale mõtled.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist. 

Tselestiit on see kristall, millest vee-eliksiire ei valmistata, kuna see on habras kristall.

- Tervendab stressi, depressiooni, ärevushäireid, lümfide ebakorrapärast tööd, tervendab närve ja aitab lahti saada närvilisusest ning pidevast närvitsemisest.

- Suurendab usku elamisse, annab elujõudu ja on väga kasulik neile, kes on kaotanud ära lootuse.

- Sobib inimestele, kes tunnevad, et neil läheb elus kõik allamäge, Tselestiit aitab tuua head õnne ja valgust olukordadesse, mis tunduvad ainult maha murdvat.

KURGUTŠAKRA

Tselestiit tervendab Kurgutšakrat. Sobib neile, kellel on raske iseennast mõista ja universumi või Inglite poolt saadetud märke tõlgendada. Kui sa näed pidevalt Inglinumbreid ja unenägusid ning sul on raske neid mõista, siis kanna Tselestiidi kristalli, see aitab sul salajasi sõnumeid lahendada. Kui sul on raske oma tundeid mõista, sa oled pidevalt segaduses ja sellest häiritud, siis võib olla põhjuseks Kurgutšakra nõrk töö. Sellisel juhul on Tselestiit väga kasulik. 

SODIAAK

Tselestiit mõjub väga hästi neile, kes on sündinud KALADE tähtkujus. Tselestiit aitab Kaladel olla kannatlikum ja toob nende ellu rahu ning tasakaalu. Tselestiit on suurepärane enesearengukristall, mis aitab Kaladel, kelle jaoks on see teema oluline, spirituaalselt kasvada. Tselestiit maandab pingeid ja leevendab närvilisust. 

Geoodidel lae neid vaid kristalle, mis on otseses kontaktis sinu kehaga.

Tselestiiti võid laadida Tselestiit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviirukiga/eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

TSELESTIIT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
79.00€
Maksudeta:64.75€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
5.40€
Maksudeta:4.43€
Aura kristallid on uued kristallid, mis on inimeste poolt loodud Mäekristalli ja mõne teise elemendi, üldjuhul metalli kokku kuumutamis..
19.90€
Maksudeta:16.31€
OPALIIT on inimese poolt valmistatud Ingli kristall, mida kasutatakse hingedega suhtlemiseks ning nendele oma mõtete edastamiseks...
5.50€
Maksudeta:4.51€
AMETÜST võitleb stressi vastu, toob head und, tasakaalustab emotsioone ja kaitseb negatiivsete emotsioonide eest. R..
7.00€
Maksudeta:5.74€
PUNANE JASPIS muudab sind elujõulisemaks, enesekindlamaks, julgemaks ja tugevamaks. Vabastab ebaõnne, toob suhtesse kirge, suurendab viljakust ja..
6.65€ 9.50€
Maksudeta:5.45€
ORANŽ KALTSIIT on ülim positiivsuse, elujõu, eluenergia, motivatsiooni, füüsilise ja vaimse energia edasi kandja. Oranžil Kaltsiidil on väga palj..
24.90€
Maksudeta:20.41€
PILTJASPIS poleeritud
Enim müüdud
PILTJASPIS toob ärilist- ja tööalast õnne, toob maist ja materiaalset küllust. Avab loomingulise meele ja on kasuli..
3.80€
Maksudeta:3.11€
Pilt on illustreeriv. Pildil olev Ahhaat viil ei kuulu komplekti.SELENIIT on imeilusa väljanägemisega üldiselt valget tooni, hallikate ..
0.50€
Maksudeta:0.41€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga o..
9.00€
Maksudeta:7.38€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.