Menüü
Ostukorv

WOLLASTONIIT poleeritud

WOLLASTONIIT poleeritud KRISTALLID
WOLLASTONIIT poleeritud
7.90€
Maksudeta: 6.47€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: WOLLASTONIIT poleeritud

Võimalikud valikud

WOLLASTONIIT on väga konkreetse väega kristall, mis ei ole maailmas kristalliinimeste seas väga tuntud või kasutusel olev kristall. Tavaliselt leiavad selle kristalli enda kasutusse need, kes on kristallimaailmas sügavuti sees, kes tunnetavad kristalle juba õigel ning selgel viisil. Wollastoniiti nimetan mina kristallimaailma edasijõudnute kristalliks. Wollastoniit näeb välja väga ilus ja kirju, see on kristall, millele on omased täpid ja laigud. Wollastoniidi värvus varieerub punakaspruuni, beeži, valge ja pruuni vahel. Wollastoniidis võib leiduda ka hallikat ja kollakat tooni. Wollastoniit on tekkinud Lubjakivi ja Dolomiidi ühinemisel. See on kristall, mille peamisteks leiupaikadeks on USA, Hispaania, Tšiili, Hiina, Kanada, lisaks on veel palju riike, kust võib Wollastoniiti leida.

Loomingulisus ja avatud meel

Wollastoniit on kristall, mis on väga kasulik inimesele endale ja seda väga isiklikul tasandil. Kristall, mis avab loomingulise meele, õpetab loominguliselt mõtlema ja seda oskust enda elus ära kasutama. Tänapäeva ühiskonna probleem on see, et inimeste jaoks on informatsioon nii kättesaadav, et inimesed on unustanud, kuidas ise mõtelda, kuidas ellu uudishimuga suhtuda ning kuidas ise elu avastada. See kõik toob aga endaga kaasa loomingulise meele sulgemise. Wollastoniit on see kristall, mis suudab selle taasavada või täieliku blokaadi all elava inimest esimest korda avada. Wollastoniit õpetab ise mõtlema.

Wollastoniiti soovitan ma enda elus hoida sellel, kes tegeleb loominguga, kelle tööks või hobiks on loominguline valdkond. Wollastoniit aitab ka juba loomingulist inimest, aidates saada veelgi loomingulisemaks ja kiirendada inspiratsiooni kinni püüdmist. Wollastoniit võiks olla näiteks ruumis, kus tehakse tööd või väljendatakse kuidagi enda loomingut. Kes tegeleb aga näiteks kunsti, tantsu või muusika/laulmise või millegi muu loomingulise valdkonna edasi õpetamisega, siis selle inimese tööruumidesse sobib Wollastoniit ideaalselt. Hoides kristalli seal, kus on vaja teistel inimestel õpetada end arendama, seal tulevad lihtsalt paremad tulemused. Wollastoniit vallandab loomingulise meele igaühel, nii nagu ma seda eelpool juba mainisin.

Inimeste ühendamine ja grupitöö

Wollastoniit on kristall, mis aitab inimestel omavahel head klappi saavutada, aidates edendada grupitööd. Wollastoniit on kasulik ükskõik millisele grupile ja ei ole oluline, milline on selle grupi temaatika või valdkond. Kasulik kristall, mis võiks olla tööruumides, kus töötavad koos paljud inimesed. Wollastoniit aitab leida ühise keele, aidates kiirendada protsesse, mille kallal teevad tööd mitmed erinevad inimesed. Wollastoniidil on oskus ka väga erinevaid inimesi ühendada ja õpetada neile ühise eesmärgi nimel tööd tegema. Edu saavutamiseks soovitan ma ettevõtjatel hoida Wollastoniiti töökeskkonnas, kus tehakse ettevõtte jaoks tööd.

Tõhus mediteerimise kristall

Wollastoniit on väga kasulik mediteerimise ajal. Hoia seda kristalli enda läheduses, kui sa mediteerid. Kui sul on olemas spetsiaalne mediteerimisetuba või koht, siis ma soovitan Wollastoniidi kristalli selles ruumis jäädavalt hoida. Wollastoniit aitab spirituaalseid protsesse läbi viia nii, et sa nendes iseennast ära ei kaotaks, ja peale meditatsiooni või mõne muu spirituaalse tegevuse ära lõpetamist suudaksid naasta füüsilisse ellu. Kes tunneb, et meditatsioon muudab teda näiteks uimaseks, siis Wollastoniit on just selle vältimiseks.

Ennustamine

Wollastoniit on väga kasulik ennustuskristall, mis abistab ennustamise läbiviimisel ja parandab ennustamisel saadud tulemusi. Wollastoniit blokeerib ära segavad energiad, mis võivad esile tuua informatsiooni valesti tõlkimist. Wollastoniiti on kasulik hoida Tarokaartide karbi sees, pendlikotis või ruumis, kus ennustamisega tegeletakse. Wollastoniit aitab näha seda, mille suhtes huvi on. Kristall kiirendab õigete vastuste esiletulekut ja annab ennustajale võimaluse olla edukam ning täpsem.

Selgeltnägemise üks annetest - selgeltkuulmine

Wollastoniit on väga kasulik kristall selgeltnägijatele, aidates neid, kellel on olemas selgeltkuulmisanne. Wollastoniit aitab selle oskuse vallandada, blokaadid vabastada ja kiirendada selle ande edasiarengut. Selgeltkuulmine on see, kui selgeltnägija suudab kuulata teiste inimeste mõtteid, erinevate hingede ja Inglite sõnumeid ning ette näha tulevikku läbi selle, et keegi ütleb talle hingedemaailmast need ettekuulutused välja. Selgeltkuulmine on näiteks minu üks selgeltnägemise annetest, mida ma kasutan enda isiklikuks otstarbeks ja selleks, et teisi inimesi aidata.

Wollastoniiti on selgeltnägijal hea hoida spetsiaalses karbis või aluse peal, kuhu on kokku kogutud teised selgeltnägemise andeid arendavad kristallid. Selline kristallikomplekt peaks olema selgeltnägija magamistoas või tööruumis. Wollastoniidiga sobivad kokku näiteks Aqua Aura, Ingli Aura, Ioliit, Küaniit, Skolessiit ja paljud teised selgeltnägemist arendavad kristallid.

RAVITSEMINE

- Wollastoniit on väga kasulik kristalne antidepressant. Sellel on olemas vägi, mis suudab depressiooni ära hoida. Depressiooni eksisteerimisel tervendada seda aga nii, et see vaimsest kehast lahkuks. Wollastoniit ei lase hingel minna staadiumisse, kus hing hakkab iseennast hävitama ja see on depressiooni üks teguritest.

Depressiooni vältimiseks või sellega võitlemiseks hoia depressiooniriski või depressiooni ajal seda kristalli endaga igapäevaselt. Teine võimalus on see, et sa valmistad sellest kristallist endale iga päev vee-eliksiiri. Kui Wollastoniit on aidanud sind mustast august välja või vähendada sinna kukkumise riski, siis vii see tänutäheks metsa alla ja jäta see sinna, et see laseks sinu energia vabaks.

- Wollastoniit aitab vaimseid haiguseid ära hoida ja on eriti kasulik skisofreenia ja hallutsinatsioonide tervendamisel. Need kaks vaimset probleemi võivad välja tulla eelkõige nii, et inimene ise arvab, et ta näeb reaalseid hingesid, tulevikku ette või oskab inimesi nii-öelda "lugeda". Kui see informatsioon, mis inimese hinge tuleb, on ainult negatiivne, hirmuäratav ja halb, siis tegemist ei ole kindlasti oskusega inimesi lugeda, vaid see näitab ära, et tegemist on vaimse probleemiga.

- Kristall, mis aitab lihasvalude korral ja on eriti kasulik lihashaiguste tervendamisel. Kui kehas on selline haigus, siis tasub Wollastoniidi kristalli hoida haigel kohal tervendamise jaoks või seda kristalli vee-eliksiirikristallina kasutada ning endalesellest tervendavat vett valmistada.

JUURTŠAKRA on Tšakra, mida Wollastoniit abistab enda tervendava väega kõige enam. Wollastoniidil on oskus tasakaalutut Juurtšakrat uuesti tasakaalu viia. Tasakaalutu Juurtšakra korral ei oska inimene enam reaalselt  mõelda, ei oska enda elu selgelt näha ja mõista seda, mida tuleks enda heaolu parandamise nimel teha. Wollastoniit aitab elada nii, et inimene ise teeks pidevalt enda heaolu prandamise nimel midagi. Wollastonii paneb inimese liikuma ja seda füüsilises mõttes. Juurtšakra on väga tugevalt seotud inimese keha füüsilise poolega ja füüsiliste tegevustega.

SODIAAK

Tähtkujult mõjub Wollastoniit kõige enam kolmele õhu-elemendi esindajale ehk VEEVALAJALE, KAKSIKUTELE ja KAALUDELE . Õhu-elemendi esindajate iseloomuomaduseks on see, et nad kipuvad üle mõtlema, enda energiat valesti ära kasutama. Wollastoniit aitab seda korda seada. Lisaks sellele aitab Wollastoniit õhu-elementidel enda loomingulist meelt avada nii, et see saaks olla produktiivne ja et sellega saaks midagi suurejoonelist korda saata.

Kõiki kristalle võivad erinevad tähtkujud kasutada, mõnele konkreetsele tähtkujule mõjub kristall lihtsalt konkreetsemal viisil või kiiremini. Kui sa tunned kristalliga sidet, siis kindlasti kasuta seda.

Wollastoniiti lae Muskoviidi geoodi peal. Puhastamiseks sobib kõige enam Salvei ja Eukalüpti rituaalitõrvik.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

KÜANIIT on helesinist kuni tumesinist värvi kristall, mida leidub peamiselt Austrias, Mehhikos ja Austraalias. Küaniidil on erinev..
27.00€
Maksudeta:22.13€
IOLIIT on kristall, mis aitab sul ennast rohkem tundma õppida. See aitab mõista seda, miks sa oled siia ilma just sellisena loodud..
3.72€
Maksudeta:3.05€
LABRADORIIT on salapärane kristall, mis on ise hallikas-rohekas, aga kui see päikesevalgust näeb, siis tuleb Labradoriidist välja mitmekülgne vär..
18.60€
Maksudeta:15.25€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
159.90€
Maksudeta:131.07€
WOLLASTONIIT on väga konkreetse väega kristall, mis ei ole maailmas kristalliinimeste seas väga tuntud või kasutusel olev kristall. Tavalisel..
15.50€
Maksudeta:12.70€
MUST küünal
Enim müüdud
MUSTA küünalt kasuta siis, kui sa soovid kaitset luua, halba õnne eemaldada ja millestki vabaneda. Musta värvi küünlaid kasutatakse ..
9.90€
Maksudeta:8.11€
LEMUURIA JAAD on väga kauni välimusega mustjas kristall, mille peamiseks värvuseks on must ja mille seest kumavad välja hõbedased ja..
11.40€
Maksudeta:9.34€
FLUORIIT on üks parimaid intelligentsi ja mentaalseid oskusi arendav kristall. See avab inimese iseseisvalt mõ..
2.40€
Maksudeta:1.97€
SODALIIT poleeritud
Enim müüdud
SODALIIT on sisemise rahu, tasakaalu, hingelise tervenduse, intuitsiooni arendamise ja spirituaalse kasvamise kristall.S..
1.70€
Maksudeta:1.39€
AMASONIIT on ülim rahutooja, tasakaalulooja, energiate harmoniseerija, närvilise energia tervendaja ja tõeline hing..
9.00€
Maksudeta:7.38€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.