Menüü
Ostukorv

ŠEVROON AMETÜST poleeritud

ŠEVROON AMETÜST poleeritud KRISTALLID
ŠEVROON AMETÜST poleeritud
3.00€
Maksudeta: 2.50€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: ŠEVROON AMETÜST poleeritud

Võimalikud valikud

ŠEVROON AMETÜST on üks Ametüsti liikidest, mis tegelikult aga koosneb hoopis kolmest erinevast osast, ja seetõttu on sellel kristallil väga huvitav ning ilus triibuline väljanägemine. Kõige tumedam osa on sügava Ametüsti osa, heledam osa on Lavendel Ametüsti osa ja valge Mäekristalli osa. Seega omab see kristall kõikide nende kolme kristalli jõudu.  Ametüst annab sellele kristallile spirituaalse energia, Lavendel Ametüsti osa rahu ja stabiilse energia ning Mäekristall aitab puhastada Aurat. Tugev ja võimas kombinatsioon ning see on ka põhjus, miks ma ise kasutan seda kristalli väga palju.

Kaitse negatiivse energia ja stressi eest

Ševroon Ametüst kaitseb negatiivse energia eest. Selles olev Mäekristalli ja Ametüsti ühinemine annab mõlemapoolse energiaid tervendava väe. Kui kannad või kasutad Ševroon Ametüsti, siis lisaks kõigele sellele, mida see suudab teha, suudab see sind ka kaitsta. Eriti kasulik on Ševroon Ametüst neile, kes on väga vastuvõtlikud teiste inimeste emotsioonidele ja energiatele.

Ševroon Ametüst on väga hea stressi leevendaja ja seda saab mitmeti enda kodus ära rakendada. Üks viis on seda hoida teiste stressi leevendavate kristallidega koos ja luua kristallidest alus, mille keskel põletada ka küünalt, et aktiveerida kodus puhastus stressist. Ševroon Ametüsti lisa enda magamistoas olevasse hea une kristallide komplekti, et see leevendaks unehäireid. Selleks sobib see kokku ideaalselt Kuukivi, tavalise Ametüsti ja Rubiin-Fuksiidiga.

Rahustav kristall

Soovitan kasutada või kanda seda kristalli siis, kui uni ei tule peale või ei suuda sügavalt magada, sest see sobib erinevat sorti unehäirete puhul - siis, kui uni peale ei tule, või kui uni läheb kiirelt üle. Ševroon Ametüst vabastab pinge, mis ei lase sul uinuda.

Ševroon Ametüst on lapsele või noorele inimesele väga kasulik, see aitab lahti saada mässumeelsusest, aidates rahustada rahutut hinge, kes soovib kangesti end kehtestada. 

Kaitseb halva eest

Ševroon Ametüst aitab halbadest mõjudest eemale hoida, aidates ise otsustada, mida soovitakse teha ja mida mitte. Eriti kasulik lastele, kes lasevad oma sõpradel mõjutada end halvale teele. Siinkohal soovitan igal lapsevanemal tuua oma lapse ellu tükike Ševroon Ametüsti ja kui võimalik, siis kinkida lapsele sellest ehe, mida saaks kanda. Kui me kanname kristalle, siis need mõjuvad kiiremini. 

Ševroon Ametüst on energiate vabastaja ja filtreerija. See vabastab sind teiste inimeste halvast mõjust ja teiste poolt tekitatud stressist, blokeerides ära stressi inimeselt inimesele. 

Spirituaalsuse suurendaja

Ševroon Ametsüst on spirituaalsuse suurendaja ja see võib olla vabalt ka esimeseks kristalliks, mida intuitsiooni tugevdamise jaoks kanda.

Sobib ideaalselt neile, kes soovivad alustada spirituaalsete teemadega, nagu näiteks joogaga, mediteerimisega, pendeldamisega, tervendusteraapiatega ja on väga kasulik ka neile, kes tegelevad kristallimassaažiga. Ševroon Ametüst aitab sind õiges suunas juhtida ja spirituaalseid teemasid kergemini omandada. 

Hoia Ševroon Ametüsti öösel padja all, kui soovid intuitsioonile võimsa energialaengu anda, et see hakkaks arenema. Selleks kasuta aeg-ajalt Ševroon Ametüsti, mille oled lisanud oma intuitsioonikristallide hulka.

Ševroon Ametüst on sügavate meditatsiooniga seotud energiaomadustega ja seda on äärmiselt kasulik kasutada teraapiaruumides või enda kodus spirituaalses altaris, kus sa saaksid rahulikult puhata. Ševroon Ametüst aseta võimalikult palju ruumi, kus soovid lõõgastuda, et erinevad spirituaalsed võtted saaksid maksimaalselt mõjuda nii sinule endale kui ka näiteks sinu kliendile, kui pakud massaaži või tervendust.

Unenäokristallide komplekti

Lisa Ševroon Ametüst enda unenäokristallide komplekti või aseta see esimeseks kristalliks enda voodi kõrvale. Unenägude kristallid aitavad sul prohvetlikke visioone saada ja sedasama aitab sul saavutada ka Ševroon Ametüst. Ševroon Ametüstil on oskus luua sinu Kroontšakra ja Kolmanda Silma vahele side, aidates nendel energiakalitel korralikult tööd teha. Seda on vaja selleks, et sa suudaksid läbi une näha ettekuulutusi ja prohvetlikke visioone.

Lilla Kuukinga vee-eliksiir

Ševroon Ametüsti poleeritud kristalli kasutatakse lillat tooni Kuukingadele vee valmistamiseks, kuna sellel kristallil on oskus avada Kuukingas olevat spirituaalset väge. Kui kastad  lillat Kuukinga Ševroon Ametüsti kristalliveega, siis see hakkab tooma sinu koju spirituaalsust, suurendama sinu enda spirituaalsust, tugevdama sinu intuitsiooni ja leevendama stressi.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

- Ševroon Ametüst, nii nagu ka Ametüst, on suurepärane sõltuvustega võitleja. Ševroon Ametüst on kasulik alkoholismi puhul, et piirata liigset alkoholitarimist. Soovitan kanda Ševroon Ametüsti seni, kuni on alkoholisõltuvus on taandunud. See on alternatiivne võõrutusravi. Tegemist on kristalliga, mis aitab piirata tungi alkoholi järele isegi siis, kui tegemist ei ole veel sõltuvusega.

Ševroon Ametüsti poleeritud või lihvimata kristalli soovitan sellel eesmärgil koos hoida Ioliidi ja Ametüstiga ja panna need enda või lähedase voodi alla, kellel on alkoholiprobleeme. Eriti kasulik oleks seal hoida ka Ametüstist geoodi või tippu hoida. Need on eriti tugeva väega ja suudavad nii Ševroon Ametüsti kui ka Ioliidi väe inimese Auravälja kiirelt edasi kanda. 

- Kanna Ševroon Ametüsti endaga igapäevaselt kaasas, kui sul on probleeme enda verega. Ševroon Ametüst aitab alternatiivselt vereringet turgutada ja jõuda sul ise mõistmiseni, mida valet sa tarbid, mis võib põhjustada kehva vereringlust. See on eneseabikristall, nii nagu kõik ülejäänudki. 

KOLMAS SILM JA KROONTŠAKRA

Ševroon Ametüst mõjutab kahte kõige ülemist Tšakrat, milleks on Kolmanda Silma Tšakra ja Kroontšakra. Ševroon Ametüst suudab mõlemat Tšakrat aktiveerida, tervendada ja stimuleerida. Vägi, mida Ševroon Ametüst suudab sulle anda, on intuitsiooni tugevdamine ja oma elu selgelt tunnetamine. See aitab blokeerida valenägemuste ja -tunnetuste teket. Väga kasulik igaühele, kes soovib end spirituaalselt arendada. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Ševroon Ametüsti kõiki tähemärke võrdselt. Tähemärgilt mõjutab Ševroon Ametüsti kõiki tähemärke võrdselt. KALADELE ja VEEVALAJATELE on Ševroon Ametüst armastuseõnne kristalliks. Tegemist on kristalliga, mis aitab Kaladel ja Veevalajal hoida omavahel tugevat sidet, suurendades üksteisemõistmist ja parandades omavahelist läbisaamist. Eriti hästi mõjub Ševroon Ametüst Kalade ja Veevalaja paarile, kes on juba aastaid koos olnud. See ergutab suhet, toob sellesse veelgi sügavamat mõtet, aitab neil kokku hoida ja üksteist hinnata. Soovitan hoida Ševroon Ametüsti Kalade ja Veevalajate ühises kodus. Kalade ja Veevalaja suhtesobivuse kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

ŠEVROON AMETÜST JA ÖÖKULL

Öökull sümboliseerib kaitset, valvurit, teispoolsusega kontakti ja uskumuste päraselt on öökull olnud alati teispoolsuse väravavaht ning selle tee avaja. Öökulli sümboolika on võimas kaitse talisman, mis kaitseb õnnetuste ja ebaõnne eest.

Kristallidest valmistatud võtmehoidjad on haprad, seega neid peab ettevaatlikult käsitlema, et need lihtsalt ei puruneks. Kuna tegemist on siiksi naturaalsete kristallidega, siis nende tekstuur on suhteliselt habras.

KODUVÕTMETELE

- Ševroon Ametüsti öökulli võtmehoidja on ülim kodu tervendaja. Ševroon Ametüst on kiiretoimeline stressi leevendaja ja kui seda võtmehoidjat kodu võtmete küljes hoida, siis see vabastab sinu kodust stressi. See on kristallväeese, mis tasakaalustab sinu kodu energiat ja aitab sellesse tuua häid energiaid.

- Ševroon Ametüsti öökulli võtmehoidja on kasulik kogu kodu energia võimendamiseks. See tõstab spirituaalset energiat sinu kodus, aidates sinu kristallidel ja väeesemetel paremini tööd teha. Blokeerides ära nende energiate ära kadumist. Seega eriliselt kasulik neile, kes soovivad enda kristalle energiapõhiselt tervena hoida.

- Aitab koju kinni jäänud negatiivsest energiast lahti saada ja aitab kaitsta ka kiuslike naabrite eest. Ševroon Ametüsti öökull aitab sinu kodust eemale hoida inimesi, kes sinu koju ei tohiks siseneda.

TERAAPIATUBA

- Väga kasulik on Ševroon Ametüsti öökulli kasutada teraapiatoa võtme küljes. Ševroon Ametüst on seotud spirituaalse energia võimendamisega ja kui seda hoida selle toa võtmete küljes, siis see suurendab selle koha spirituaalsust. Mis omakorda aitab seal toas ka edukamalt tööd teha.

AUTOVÕTMELE

- Ševroon Ametüsti öökulli võtmehoidjat hoia enda autovõtmete küljes, kui sa soovid vabaks saada auto eelmise omaniku energiast. Seda selleks, et eemaldada autost tema ebaõnne energia, kui tal on olnud selle autoga eelnevalt probleeme. Lisaks sellele aitab Ševroon Ametüst öökull rahulikumalt ja ettevaatlikumalt sõita.

KOLMAS SILM JA KROONTŠAKRA

Ševroon Ametüst mõjutab kahte kõige ülemist Tšakrat, milleks on Kolmanda Silma Tšakra ja Kroontšakra. Ševroon Ametüst suudab mõlemat Tšakrat aktiveerida, tervendada ja stimuleerida. Vägi, mida Ševroon Ametüst suudab sulle anda, on intuitsiooni tugevdamine ja oma elu selgelt tunnetamine. See aitab blokeerida valenägemuste ja -tunnetuste teket. Väga kasulik igaühele, kes soovib end spirituaalselt arendada. 

SODIAAK

Tähemärgilt mõjutab Ševroon Ametüsti kõiki tähemärke võrdselt. Tähemärgilt mõjutab Ševroon Ametüsti kõiki tähemärke võrdselt. KALADELE ja VEEVALAJATELE on Ševroon Ametüst armastuseõnne kristalliks. Tegemist on kristalliga, mis aitab Kaladel ja Veevalajal hoida omavahel tugevat sidet, suurendades üksteisemõistmist ja parandades omavahelist läbisaamist. Eriti hästi mõjub Ševroon Ametüst Kalade ja Veevalaja paarile, kes on juba aastaid koos olnud. See ergutab suhet, toob sellesse veelgi sügavamat mõtet, aitab neil kokku hoida ja üksteist hinnata. Soovitan hoida Ševroon Ametüsti Kalade ja Veevalajate ühises kodus.

Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui kristall on mõnel teisel eesmärgil kantud.

NUMEROLOOGIA

Ševroon Ametüst on numeroloogiliste näitajate poolest hea õnne, edu- ja tasakaalukristalliks kõigile neile, kes on sündinud ükskõik millisel kuul 20. kuupäeval. Ševroon Ametüst aitab 20. kuupäeval sündinu ellu tuua väga palju head õnne, õnnestumisi, jõudu, tasakaalu, harmooniat, pingete maandamist ja stressi leevendamist. 20. kuupäeval sündinule on väga kasulik vahel elu jooksul seda kristalli kanda või lisada see oma numeroloogia/astroloogia sünnikristallide komplekti, kus hoiad ka kõiki teisi enda õnnekristalle. 

Ševroon Ametüsti võid laadida Ametüstist geoodi peal või kõrval, puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviiruki või Lavendi eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.


Tähemärgi kristalli mõjutus kandub edasi ka siis, kui kristall on mõnel teisel eesmärgil kantud.

NUMEROLOOGIA

Ševroon Ametüst on numeroloogiliste näitajate poolest hea õnne, edu- ja tasakaalukristalliks kõigile neile, kes on sündinud ükskõik millisel kuul 20. kuupäeval. Ševroon Ametüst aitab 20. kuupäeval sündinu ellu tuua väga palju head õnne, õnnestumisi, jõudu, tasakaalu, harmooniat, pingete maandamist ja stressi leevendamist. 20. kuupäeval sündinule on väga kasulik vahel elu jooksul seda kristalli kanda või lisada see oma numeroloogia/astroloogia sünnikristallide komplekti, kus hoiad ka kõiki teisi enda õnnekristalle. 

Ševroon Ametüsti võid laadida Ametüstist geoodi peal või kõrval, puhasta vähemalt korra kuus Lavendliviiruki või Lavendi eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.