Menüü
Ostukorv

POLEERITUD

POLEERITUD
Kristallid on Maajumalanna Gaia poolt antud vägi muuta kõik meid ümbritsev positiivsemaks ning kaitsta seda halbade energiate eest. Gaia on andnud endast Maa peale igaks probleemiks vähemalt ühe võimaluse end aidata ning kristallidesse on ta peitnud ülima jõu nii vaimse kui ka füüsilise keha tervendamiseks. Igale kristallile on ta andnud ainulaadse ja erilise väe.
GIRASOL on üks Mäekristalli liikidest, mida peamiselt on saada Madagaskarilt ja see teeb juba sellest kristallivormist väärtusliku kristalli. Kõik kristallid, mis pärinevad Madagaskarilt omavad tugevamaid energiaväärtusi, kui kusagilt mujalt maailmast. Madagaskari en..
4.40€
Maksudeta:3.67€
GOLDRIVER on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnne, soovide täitumist, head kuulsust või populaarsust ja elujõudu. Goldriverile on iseloomulikuks värvuseks kuldpruunikas-oranžik..
5.00€
Maksudeta:4.17€
GOLDRIVER on inimeste loodud vasest kristall, mis on on mõeldud soovide täitumiseks. Goldriver sümboliseerib head õnne, soovide täitumist, head kuulsust või populaarsust ja elujõudu. Goldriverile on iseloomulikuks värvuseks kuldpruunikas-oranžikas to..
4.30€
Maksudeta:3.58€
GRANAAT poleeritud
Enim müüdud
GRANAAT on mustjas-punane kristall, mis aitab loovusel lennelda ja armastusel ellu pääseda. Granaati peetakse üheks kõige sensuaalsemaks, romantilisemaks, kirglikumaks ja armastusväärsemaks kristalliks, mida kasutatakse suhete parandamiseks ja heade suhete ellu toomiseks.Granaat on oma energia ..
4.00€
Maksudeta:3.33€
HEMATIIT tuleb kreekakeelsest sõnast "veri" ja seda on aegade algusest peale kasutatud haavade ja erinevate õnnetuste eest kaitsmiseks. Hematiit on väga laialt levinud tervenduskristall ja sellel on väga palju häid omadusi, miks seda üldse enda kristallide kollektsiooni lisada. Hematiit pärineb..
12.30€
Maksudeta:10.25€
HEMATIIT poleeritud
Enim müüdud
HEMATIIT tuleb kreekakeelsest sõnast "veri" ja seda on aegade algusest peale kasutatud haavade ja erinevate õnnetuste eest kaitsmiseks. Hematiit on väga laialt levinud tervenduskristall ja sellel on väga palju häid omadusi, miks seda üldse enda kristallide kollektsiooni lisada. Hematiit pärineb..
7.10€
Maksudeta:5.92€
HEMATIITKVARTS on kristall, mis suurendab vastupidavust, paindlikkust ja motiveerib alati elus edasi liikuma. See aitab märgata endas külgi, mis ei tee Sulle head. Aitab parandada iseloomujooni ning Sul end ümber kujundada paremaks inimeseks. Hematiitkvarts on kaitsekristall, mis loob kaitsva k..
3.00€
Maksudeta:2.50€
HÕBEOBSIDIAAN on kristall, mis puhastab ja taaselustab energiaid. Kui oled elus positiivselt ja edutoovalt rajalt kõrvale kaldunud, siis see kristall aitab taas valguse poole liikuda. Aitab teha tarku ja kasulikke otsuseid. Hõbeobsidiaan aitab eemale hoida inimestest, kes võivad halba mõju aval..
2.00€
Maksudeta:1.67€
HÜPERSTEEN on hõbehalli läikega must kristall, mille nimi kreeka keelest tõlgituna on üle mõistuse tugev või võimendatud jõud, kuidas keegi soovib seda tõlgendada. Hüpersteen on tõepoolest jõu ja võimuga seotud ning sealt on see ka endale nime saanud. Hüpersteeni leidub peamiselt..
7.00€
Maksudeta:5.83€
Kuna kõik kristallid on unikaalsed ja ainulaadsed, ei leidu ühesuguse välimusega kristalle. Sellest tulenevalt võib kristalli välimus tellitud tootel olla mõnevõrra erinev sellest, mis on pildil.AHHAAT on oma mineraaliomadustelt krüptokristalliline Kvarts ja omakorda veel ka R..
5.30€
Maksudeta:4.42€
INGLI AURA on saadud Mäekristallist, millele on kuumuse käigus juurde lisatud plaatinat ja hõbedat. Ingli Aurat kutsutakse veel ka Opaal Auraks või Pärli Auraks, need nimetused on aga vähemtuntud kui Ingli Aura. Ingli Aurat peetakse väga tugevatoimeliseks kristalliks, mis kannab endag..
20.70€
Maksudeta:17.25€
Kristallidele on omased praod, jooned ja ka ebakorrapärasused. Tegemist on looduslike mineraalidega ning iga kristall oma eripärase struktuuriga on eriline ja ainulaadse välimusega.INGLI AURA on saadud Mäekristallist, millele on kuumuse käigus juurde lisatud plaatinat ja hõbedat. Ingli..
13.00€
Maksudeta:10.83€
Tooted 49 kuni 60, kokku 256 tootest (22 lehekülge)
POLEERITUD, KRISTALLID
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.