Menüü
Ostukorv

GIRASOL lapik

GIRASOL lapik
GIRASOL lapik
11.20€
Maksudeta: 9.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GIRASOL lapik

Võimalikud valikud

GIRASOL on suurepärane Aurapuhastaja, mis maandab seal olevad pingedstressiärrituvuseülereageerimise ja närvilisuse. Toob loomingulisi ideid, mida saab äris või oma ettevõtmistes ära kasutada. 

Girasol on üks Mäekristalli liikidest, mida peamiselt on saada Madagaskarilt ja see teeb juba sellest kristallivormist väärtusliku kristalli. Kõik kristallid, mis pärinevad Madagaskarilt omavad tugevamaid energiaväärtusi, kui kusagilt mujalt maailmast. Madagaskari energia ei ole võrdväärne teiste piirkondadega, kui me räägime spirituaalsusest.

Girasolile on omane piimjas läbikumav toon ja tihtipeale võib selle tavalise Mäekristalliga segamini ajada. Girasol on tekkinud Mäekristalli ja vee ühildumise tagajärjel - maapõues jooksevad veekanalid ning need on Mäekristalli koha pealt läbi käinud. Vesi muudabki Mäekristalli Girasoliks. 

Girasoli peamiseks omaduseks on Aurat puhastada, nii nagu seda teeb ka tavaline Mäekristall. Girasolis on väga paljud Mäekristalli omadused olemas, aga sellel on ka oma lisaväärtusi.

MASSAAŽ

Lapikuid kristalle võib kasutada ükskõik kes massaaži tegemiseks, selleks ei pea omama vastavat eriala. Massaaži võib teha iseendale, kaaslasele jne.

Girasoli massaažiga on võimalik tervendada kogu keha ja Auravälja. Tegemist on universaalse tervendajaga, nii nagu seda on Mäekristall. Girasoliga massaaž sobib igaühele ja eriti neile, kes tunnevad, et vajavad vaimset turgutust.

Girasoli massaažikristalle hoia selja peal ja lase endal või kliendil puhata. Girasol aitab vabastada koormust, mida inimene enda hinges kannab. Peale sellist puhkamist tuleks Girasolid kindlasti ära puhastada, kuna need kristallid haaravad endasse inimese pinged, stressi, väsimuse ja koormuse. 

Girasol töötab kõige enam Kroontšaraga ja Kurgutšakraga, aidates neid taasaelustada ja aktiveerida. 


Aitab lahti saada pidevast väsimuse ja kurnatuse tundest, taasaelustab sinu energiavarusid. Taaselustab nii emotsionaalset energiat kui ka füüsilist energiat.

Tugevdab ainevahetust.

MEDITATSIOON

Meditatsioonis kasutatakse tavaliselt kahte lapikut kristalli koos nii, et hoitakse mõlemas käes kristalli mediteerimise ajal. Mediteeritakse rätsepaistes, pikali olles või kuidas just täpselt soov on. Mediteerimiseks leitakse alati endale mugav asend, hoitakse kristalle käes ja lastakse hingel puhata koos kristallidega.

Kristallidega on väga lihtne mediteerida ja seda sellepärast, et kristallid teevad enamus töö ise ära. Sina pead lihtsalt kristallidega kontaktis olema ja laskma neil sinuga tööd teha.

Girasoli meditatsioonikristalli kasuta enda Aura tervendamiseks, meelte puhastamiseks ja kogu vaimse keha tasakaalustamiseks. Girasoli kasuta mediteerimisel, kui soovid enda keha ja hinge harmooniasse viia. Väga sobilik meditatsioonikristall neile, kes soovivad ülimat rahutunnet tunda.

Girasol aitab sul iseennast paremini mõista - kes sa oled ja mis on sinu selle elu teekonna eesmärk. Toetab ka Kroontšakra aktiivsust.

Girasol on kristall, mis aitab edukalt hingel areneda, mõista seda, kuhu tuleb elus liikuda ja mida tuleb veel ära õppida ning endas muuta. Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sind õige kursi peale suunata ja sind spirituaalselt arendada, siis Girasol on just see õige kristall.

RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena, valmista poleeritud kristallist vee-eliksiiri või tee sellest kristallist valmistatud massaašikristalliga massaaži.  Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Girasol on väga kasulik diabeedi ehk suhkruhaiguse tervendamiseks. Aitab pidurdada selle terviseprobleemi ägenemist ja aitab järk-järgult seda taandada. Eriti kasulik on see siis, kui antakse vastalt ka teisi alternatiivseid teraapiaid nagu näiteks muudetakse toitumisharjumusi.

- Aitab lahti saada pidevast väsimuse ja kurnatuse tundest, taasaelustab sinu energiavarusid. Taaselustab nii emotsionaalset energiat kui ka füüsilist energiat.

- Tugevdab immuunsust ja ainevahetust.

KROONTŠAKRA JA KURGUTŠAKRA

Girasol töötab nende kahe Tšakraga kõige enam, aidates neid taasaelustada ja aktiveerida. 

SODIAAK 

Girasol mõjutab üldiselt kõiki sodiaake võrselt, kuid kõige enam teeb see tööd KALJUKITSEGA. Girasol on Kaljukitse intuitsiooni- ja spirituaalsusekristall, aidates Kaljukitsel enda saatust mõista ning õigel ja valel sisetundel vahet teha.

Lapikuid tervenduskristalle hoitakse alati koti/karbi sees, mis on mõeldud tervenduskristallidele. Kui sul sellist asja ei ole, siis soovitan sul selle luua, et kristallid säilitaksid oma jõudu võimalikult kaua.

Peale teraapiat puhastatakse alati kristall rituaalitaime, viiruki või maagiaküünlaga. Puhasta Jasmiiniviiruki või Palo Santoga.
LAAVA kristall on üks vanimaid ja enimlevinud kristalle terves maailmas, mida ka inimesed enda tervendamiseks ning spirituaalseks kaits..
2.50€
Maksudeta:2.08€
SERPENTIIN JAAD poleeritud
Enim müüdud
SERPENTIIN JAAD on üks Jaadi vormidest, millele on iseloomulikuks tooniks heleroheline värvus, mis kohati kumab tekstuurilt läbi. Serpentiin Jaad..
4.50€
Maksudeta:3.75€
GIRASOL poleeritud
Enim müüdud
GIRASOL on suurepärane Aurapuhastaja, mis maandab seal olevad pinged, stressi, ärrituvuse, ülereageerimise ja ..
8.00€
Maksudeta:6.67€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast e..
3.70€
Maksudeta:3.08€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
8.10€
Maksudeta:6.75€
MÄEKRISTALL on üks enimlevinud ja enimtuntuid kristalle meie Maal. Mäekristalli on kristall, mida Maa on kõige rohkem loonud ja seda põhjusega. M..
8.10€
Maksudeta:6.75€
Mookaite on väga kirju kristall, seega toode võib erineda pildil olevast.MOOKAITE toob sulle head õnne, häid võimalusi, annab sulle võimalus..
8.20€
Maksudeta:6.83€
SININE KVARTS on üks Kvartsi liikidest, millele on iseloomulikuks pastelne helesinine toon, mille seest jooksevad läbi tumedamad sinised triibud ..
5.00€
Maksudeta:4.17€
SIDRUNKRÜSOPRAAS on õnnetunnet, rahulolu ja positiivsust loova toimega. Suurendab õnne ja edu võimal..
5.90€
Maksudeta:4.92€
FUKSIIT on väga kaunis roheline kristall, millele on omane rohelise tooni sees kumav sädelus. Fuksiidi peamiseks leiukohaks on Brasiilia, se..
6.80€
Maksudeta:5.67€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.