Menüü
Ostukorv

GIRASOL lapik

GIRASOL lapik
GIRASOL lapik
11.20€
Maksudeta: 9.33€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: GIRASOL lapik

Võimalikud valikud


GIRASOL on üks Mäekristalli liikidest, mida peamiselt on saada Madagaskarilt ja see teeb juba sellest kristallivormist väärtusliku kristalli. Kõik kristallid, mis pärinevad Madagaskarilt omavad tugevamaid energiaväärtusi, kui kusagilt mujalt maailmast. Madagaskari energia ei ole võrdväärne teiste piirkondadega, kui me räägime spirituaalsusest.


Girasolile on omane piimjas läbikumav toon ja tihtipeale võib selle tavalise Mäekristalliga segamini ajada. Girasol on tekkinud Mäekristalli ja vee ühildumise tagajärjel - maapõues jooksevad veekanalid ning need on Mäekristalli koha pealt läbi käinud. Vesi muudabki Mäekristalli Girasoliks. 

Girasoli peamiseks omaduseks on Aurat puhastada, nii nagu seda teeb ka tavaline Mäekristall. Girasolis on väga paljud Mäekristalli omadused olemas, aga sellel on ka oma lisaväärtusi.

MASSAAŽ


Lapikuid kristalle võib kasutada ükskõik kes massaaži tegemiseks, selleks ei pea omama vastavat eriala. Massaaži võib teha iseendale, kaaslasele jne.

Girasoli massaažiga on võimalik tervendada kogu keha ja Auravälja. Tegemist on universaalse tervendajaga, nii nagu seda on Mäekristall. Girasoliga massaaž sobib igaühele ja eriti neile, kes tunnevad, et vajavad vaimset turgutust.

Girasoli massaažikristalle hoia selja peal ja lase endal või kliendil puhata. Girasol aitab vabastada koormust, mida inimene enda hinges kannab. Peale sellist puhkamist tuleks Girasolid kindlasti ära puhastada, kuna need kristallid haaravad endasse inimese pinged, stressi, väsimuse ja koormuse. 

Girasol töötab kõige enam Kroontšaraga ja Kurgutšakraga, aidates neid taasaelustada ja aktiveerida. 


Aitab lahti saada pidevast väsimuse ja kurnatuse tundest, taasaelustab sinu energiavarusid. Taaselustab nii emotsionaalset energiat kui ka füüsilist energiat.

Tugevdab ainevahetust.

MEDITATSIOON

Meditatsioonis kasutatakse tavaliselt kahte lapikut kristalli koos nii, et hoitakse mõlemas käes kristalli mediteerimise ajal. Mediteeritakse rätsepaistes, pikali olles või kuidas just täpselt soov on. Mediteerimiseks leitakse alati endale mugav asend, hoitakse kristalle käes ja lastakse hingel puhata koos kristallidega.

Kristallidega on väga lihtne mediteerida ja seda sellepärast, et kristallid teevad enamus töö ise ära. Sina pead lihtsalt kristallidega kontaktis olema ja laskma neil sinuga tööd teha.

Girasoli meditatsioonikristalli kasuta enda Aura tervendamiseks, meelte puhastamiseks ja kogu vaimse keha tasakaalustamiseks. Girasoli kasuta mediteerimisel, kui soovid enda keha ja hinge harmooniasse viia. Väga sobilik meditatsioonikristall neile, kes soovivad ülimat rahutunnet tunda. 


Girasol on kristall, mis aitab edukalt hingel areneda, mõista seda, kuhu tuleb elus liikuda ja mida tuleb veel ära õppida ning endas muuta. Kui sa otsid kristalli, mis aitaks sind õige kursi peale suunata ja sind spirituaalselt arendada, siis Girasol on just see õige kristall.


Lapikuid tervenduskristalle hoitakse alati koti/karbi sees, mis on mõeldud tervenduskristallidele. Kui sul sellist asja ei ole, siis soovitan sul selle luua, et kristallid säilitaksid oma jõudu võimalikult kaua.


Peale teraapiat puhastatakse alati kristall rituaalitaime, viiruki või maagiaküünlaga. 
Puhasta Jasmiiniviiruki või Palo Santoga.
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.