Menüü
Ostukorv

La Tene käekett "SAKRAALTŠAKRA"

La Tene käekett "SAKRAALTŠAKRA" LA TENE BRÄND
-30 %
La Tene käekett "SAKRAALTŠAKRA"
13.65€
19.50€
Maksudeta: 11.38€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: La Tene käekett "SAKRAALTŠAKRA"

Võimalikud valikud

Tegemist on viimaste eksemplaridega ja seetõttu on suurused piiratud koguses!

La Tene käekett "SAKRAALTŠAKRA" on loodud kristallidest, mis aitavad tervendada sinu Teist Tšakrat ehk Sakraaltšakrat, aidates elujõul, ambitsioonikusel ja tööedu energial taastuda. Sakraaltšakra käekett koosneb BronsiidistKarneoolist ja Oranžist Kaltsiidist. Väeese on valmistatud naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene butiigi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse ehtekummiga, mis muudab selle kandmise väga mugavaks.

- Sakraaltšakra on teine Tšakra sinu Tšakrasüsteemist, mida kutsutakse ka Svadhisthanaks. Sakraaltšakra asub nabast veidi allpool. See Tšakra on seotud sinu enesekindluse, eneseteostuse, tööedu, suhetega, perekonna omavaheliste läbisaamistega, viljakusega, kriitikaga, heatahtlikusega, seksuaalsusega ja eluga rahul olemisega.

- Tšakraid tuleb tervendada ja tasakaalustada, et konkreetse Tšakra omadused oleksid positiivsed. Kui sinu Sakraaltšakra on terve, siis aitab see lahendada probleeme, mis on ülalpool välja toodud, nagu näiteks tööedu, perekondlikud suhted, viljakuseprobleemid, jne.

- Kui Sakraaltšakra on tasakaalust väljas, siis inimene ei suuda iseennast aktsepteerida, ta ei pruugi iseendale meeldida ja tekivad ka pidevad kahtlused või kõhklused kõige selle üle, mida tehakse või mida valesti tehakse. Sakraaltšakra tasakaalust väljasolek tekitab blokaade seksuaalsuse ees, mis omakorda võib tugeva Sakraaltšakra tasakaalust väljas olekuga tekitada naiste või meeste haiguseid.

- Terve Sakraaltšakraga inimene on väga loominguline, oskab enda loomingut füüsiliselt väljendada, tunneb end vabana ja usub, et kõik on muudetav või iseenda teha. Sakraaltšakra tervis näitab välja ka seda, et inimene on nõus teistele inimestele andestama või ka iseendale andestama. Kui Sakraaltšakra on terve, siis ei sea see inimene iseendale emotsionaalseid piiranguid ja usub iseenda võimekusse.

- Kahjustunud Sakraaltšakra võib esile tuua maksa-, põie-, neerude-, reproduktsiooni organite- ja sooltehaiguseid. Väga tõsisel juhul tekivad rasked ja ravimatud haigused.

- Kui tervendad enda Sakraaltšakrat, siis kaob ära hirm esinemise, emotsioonide väljanäitamise ja eneseväljendamise ees, mis on seotud naermisega või rõõmu tundmisega.

- Sakraaltšakrat tervendades aitab Bronsiit sinu verel terve olla ja hoiab ka motiveerituna.

- Karneoolil on oskus selle kandjale tuua elujõudu, energiat, positiivsust, elutahet, ambitsioonide täitumist, ambitsioonikust, motivatsiooni ja teotahet. Karneoolil on oskus sind lõbusamaks, soojemaks ja heasüdamlikumaks muuta. Kanna Karneooli kristalli, et süstida endasse motivatsiooni, olla motiveeritud, inspireeritud ja õnnelik. Karneool on üks parimaid tujutõstjaid terves kristallide kuningriigis. Karneool on elujõuallikas, mis toidab enda energiaga sinu Sakraaltšakrat. See kristall aitab sul nautida igat hetke enda elus, mida on paljudel raske saavutada. Lase Karneoolil end tervendada.

- Oranž Kaltsiit suunab Sakraaltšakrasse toitvat energiat, mis avab inimese hinges motivatsiooni. Lisaks annab see füüsilist energiat soovide ja unistuste täitumiseks. Oranž Kaltsiit aitab neid, kellel on probleeme seksuaalsusega ja kes ei suuda olla seksuaalsed. See kristall, mis aitab tervendada viljakusega seotud probleeme. Eriti kasulikuks väekristalliks on see sellisel puhul meestele.

- "Sakraaltšakra" käeketti võid kanda mõlema käe peal. Kui sulle meeldib see käekett visuaalselt ja see on sinu jaoks ligitõmbav, siis sinu alateadvus annab sulle märku, et sul on sellele Tšakrale vaja lisaenergiat anda. Järelikult on sul seda väeeset ka vaja!


Kui sa seda väeeset parasjagu ei kanna, siis ole hea ja hoia seda Aragoniidi geoodi peal laadimas, et see väeese saaks enda energiat võimendada. Aeg-ajalt puhasta seda Salvei, Palo Santo rituaalitaime suitsuga või Aaloe viiruki suitsuga. 

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.
Lisainfo
Lisainfo Pärl ca 4 mm.
Kristallsõrmused on tundlikud põrutustele ja survele ning see võib endaga kaasa tuua kristalli purunemise. Kristallehteid ei tohi pesta erinevate seep..
5.20€
Maksudeta:4.33€
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sell..
6.50€
Maksudeta:5.42€
Tegemist on viimaste toodetega ja seetõttu on tooted piiratud koguses.SAKRAALTŠAKRA sümboliga Päikeseratta hoidja aitab Päikeserattal tervendada ..
25.38€ 28.20€
Maksudeta:21.15€
BRONSIIT on tumepruun kristall, mille pruunikas või tumedam osa sümboliseerib energiate maandamist, kaitset ja leevendust stressile. Kuldne osa v..
7.20€
Maksudeta:6.00€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on oranžikas-punakas kristall, mis võib olla täiesti läbipaistva puna..
19.20€
Maksudeta:16.00€
MUST küünal
Enim müüdud
MUSTA küünalt kasuta siis, kui sa soovid kaitset luua, halba õnne eemaldada ja millestki vabaneda. Musta värvi küünlaid kasutatakse ..
9.90€
Maksudeta:8.25€
SANDLIPUUKÜÜNLAL on väga tugevad keskendumist soodustavad omadused - see aitab keskenduda eesmärgile, mille oled endale võtnud...
10.90€
Maksudeta:9.08€
KASEKÜÜNAL on väga malbe, tagasihoidliku ja värskendava lõhnaga. Lõhna poolest sobib kindlasti neile, kes otsivad midagi rahulikku ..
10.90€
Maksudeta:9.08€
VALGE küünal on universaalseks kasutamiseks, mis tähendab seda, et seda küünalt võib kasutada kõikide erinevate kristallikomplektid..
9.90€
Maksudeta:8.25€
BOSWELLIA PUU on üks peamisi taimi, millest tehakse viirukeid, õlisid, salve, selle puu puru põletatakse, et selle maagilisi om..
10.90€
Maksudeta:9.08€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.