Menüü
Ostukorv

APELSIN eeterlik õli

APELSIN eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
Enim müüdud
APELSIN eeterlik õli
7.40€
Maksudeta: 6.07€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: APELSIN eeterlik õli

APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsemaid puuvilju terves maailmas, mida inimesed armastavad. Selles on olemas energiad, mis on meile kõigile kasulikud ja vajalikud. See võib olla ka põhjus, miks apelsin on nii tuntud taim. Apelsin on viljana kasulik meie füüsilisele ja vaimsele kehale, samas ka meie spirituaalsele arengule. Apelsini eeterlikust õli on väga tugevatoimeline, nii nagu iga teine eeterlik õli ja see kannab apelsini tervendavaid omadusi iseendas. Eeterliku õliga on väga lihtme ja kiire saada kätte selle taime käest see, mida sellel meile pakkuda on.

Kellele ei meeldiks apelsinilõhn, kui keegi apelsini koorib? See sama lõhn tulenebki sellest õlist, mis apelsinikoore sees on. Apelsini eeterlik õli ongi apelsini vilja lõhna andev õli, mis paikneb apelsinikoore sees (lisaks ka mingil määral viljaliha sees). Eeterliku õli kaudu on sul võimalik saada väga kiirelt kätte selle õli tervendavad omadused. Apelsini eeterliku õli on kasutatud juba tuhandeid aastaid tervendamise eesmärgil, see on tõhus ja nii meeldiva aroomiga, et selle lõhna tundmine on juba lõõgastav.

Apelsini eeterliku õli tervendavate omaduste põhjuseks on selles peituv fütokeemiline d-limoneen.

Apelsini ajaloo poole pealt on teada, et see on esialgselt pärit Indiast ja Kagu-Aasiast, kus see edasi kaupmeeste kaudu suundus teistesse riikidesse, kaasaarvatud Lõuna-Ameerikasse. Lõuna-Ameerikas Brasiilias kasvatatakse tänapäeval kõige enam apelsine. Peamised apelsinisordid, mida tarbitakse on Navel ja Valencia.

SPIRITUAALNE KODU-, KRISTALLIDE- JA AURATERVENDAJA

Apelsinikoorte ja eeterliku õli rituaal viljakuse tõstmiseks

Taimi saab ära kasutada rituaalide läbiviimisel. Apelsin on viljakusetaim ja sellega on võimalik viljakust suurendada. Koori ära apelsin ja jäta alles need koored. Koorte peale tilguta apelsini eeterlikku õli ning jäta need koored täpselt 12 päevaks enda voodi alla. Peale 12 päeva korja koored voodi alt ära ja vii need loodusesse. Nende päevade jooksul aitab apelsinist kiirgav vägi soodustada viljakuseenergiaid. Kui sa magad enda voodis, siis öösel aitab selline imelihtne rituaal viljakuseenergiat tõsta.

Apelsinikoori, millele on tilgutatud apelsini eeterlikku õli, võib hoida ka viljakusekristallide peal, et neid kristalle aktiveerida. Selleks hoia neid samuti täpselt 12 päeva järjest nende peal. Kui soovitakse viljakuse probleemdiest lahti saada, siis on kindlasti kasulik viljakusekristallidekompelkt endale teha Kuukivist, Punasest Jaspisest, Punasest Aventuriinist, Mookaitest ja teistest viljakusekristallidest.

Ennustamine

Apelsin aitab kaasa korrektsele ennustamisele ja selgete visioonide kätte saamisele. Enne seda, kui sa soovid ennustada ükskõik, millise vahendiga, kas Ruunidega, Pendliga või näiteks kaartidega, siis põleta enda lähedal apelsini eeterlikku õli õlilambi sees, kui tegeled ennustamisega. Apelsini eeterlikud õlid aktiveerivad sinu meeled kõike õigesti nägema, see muudab sinu mõtted selgeks ja blokeerib ära valenägemuste või valeteabe kätte saamise. Seega lisaks tervise edendamisele annab see sulle võimaluse ka ennustada.

APELSINI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED:

Looduslik toonik

Apelsini eeterlikul õlil on toniseerivad toimed, mis aitavad metabolismil ehk ainevahetusel kiiresti toimida. Seda eeterlikku õli kasuta baasõliga koos ja kanna see kogu nahale, et ergutada enda kehas olevaid süsteeme. See õli aitab aktiivseks muuta ainevahetuse ja suurendada samal ajal ka sinu immuunsüsteemi selle c-vitamiini sisalduse tõttu.

Vererõhuprobleemi taandaja

Määri apelsini eeterlikku õli baasõliga enda rinna kohale ehk kogu Südametšakra alale, et see saaks kõrget vererõhku madalamaks muuta. Kui sa tunned, et sinu süda peksleb, olgu selleks põhjuseks mõni füüsiline probleem või stress, siis apelsini eeterlik õli aitab sellest lahti saada.

Vähivastase toimega

Apelsini eeterliku õli on väga palju uuritud ja uuringute käigus on avastatud, et selles peituv fütokeemiline d-limoneen on vähivastase toimega. Seega on väga kasulik seda eeterlikku õli kasutada nii kehale massaaži tehes kui õlilambis põletamisel. See tervendab meie keha verevarustust läbi massaaži ja läbi õlilambis aurutamise sisse hingates jõuab samuti selle tervendavad omadused meie vereringesse.

Seedeprobleemid

Apelsini eeterlik õli on keha põletikku taandava toimega. Kui sa tunned, et sinu seedimine ei ole korras, kõht valutab ja seedeprotsess häirib sind, siis võta kasutusele just see õli. Sega paar tilka apelsini eeterliku õli kokku baasõliga ja kanna see kõhule valutavale kohale. Masseeri see õli enda naha sisse ja mõne aja möödudes võid juba kergendust tunda.

Seenhaiguste hävitaja

Uuringute tulemusel on avastatud, et apelsini eeterlik õli suudab kaheteistkümne erineva liigi seenhaigusega võidelda ja need ära hävitada. Apelsini eeterlik õli võta kasutusele, kui sul on keha peal seenhaigus. Lisa mitmed tilgad eeterlikku õli kokku baasõliga ja määri seenhaiguse peale, et eeterlik õli saaks seenhaigust hävitada.

Spasmid

Spasmid võivad põhjustada meie kehas mitmeid vägagi ärritavaid ja tõsiseid terviserikkeid nagu näiteks pidevalt köhimist, krampe (lihaskrampe) ja isegi kõhulahtisust. Spasme on võimalik tervendada läbi alternatiivteraapiate ja üheks selleks tervendamise allikaks on apelsini eeterlik õli. Sega kokku mitmed tilgad eeterlikku õlli baasõliga ja määri kehale seda sinna kohta, kus sa tunned, et spasm võib eksisteerida. Apelsini eeterlik õli aitab sealseid lihaseid ja närve lõdvestada.

Libiido aktiviseerija

Kui sa tunned, et sinu libiido on madal, sa ei tunne end seksuaalsena ja sellised teemad ei huvita sind kohe üldse, kuigi sa oled terve täiskasvanud inimene ning soovid elada seksuaalsemat elu, siis apelsini eeterlik õli võib olla sinu alternatiivne libiido aktiviseerija. Põleta enne magamaminekut apelsini eeterliku õli õlilambis, määri seda baasõliga enda Sakraaltšakrale (naba alla naha peale) või hinga lihtsalt veidi seda sisse otse pudelist (väldi ninaga kokku puutumist) ja see aktiveerib sinus seksuaalsema poole. Tee endale eeterliku õli teraapiat, et taastada enda libiido.

Antidepressant

Depressioon on üks suurimaid terviseprobleeme meie ühiskonnas ja sellest salakavalast haigusest on raske lahti saada, kui sa endale tervendust ei paku. Apelsini eeterlik õli ja paljud teised eeterlikud õlid, mis on antidepressandi toimetega, tuleb sellisel juhul kasutusele võtta. Apelsini eeterliku õli põleta igapäevaselt õlilambi sees enda kodus koos teiste õlidega, et anda enda depressioonile korralik tagasilöök. Apelsin muudab meeleolu paremaks, see aitab rõõmu tunda, õnnelik olla, aitab lõõgastuda ja on ideaalne depressiooni või kroonilise ärevuse tervendaja.

Energiate puhastaja

Põleta Apelsini eeterlikku õli koos Ingveri eeterliku õliga kindlasti Päikesevarjutuse ajal. Ingveri ja Apelsini kooslus aitavad Päikesevarjutuse ajal luua sinu ümber ja sinu koju väga tugevat positiivset energiat. Päikesevarjutuse ajal tehtud rituaalid kinnituvad sinu ellu pooleks aastaks. Põletades neid õlisid sellel päeval, lood sa sellesse ruumi pooleks aastaks positiivse energia.

SAKRAALTŠAKRA TERVENDAJA

Iga taim kuulub Tšakrasüsteemi, aidates vähemalt ühel Tšakral füüsiliselt ja vaimselt terveneda. Apelsin on Sakraaltšakra tervendaja ehk sinu kehas oleva teise Tšakra jaoks vili. Sakraaltšakra on seotud sinu loomingulise meelega, töötegemise isu ja motivatsiooniga, see Tšakra mängib olulist rolli viljakuses ja naiste puhul lapseootele jäämisel. Sakraaltšakra on see Tšakra, mis aitab sul olla motiveeritud igas asjas, mida sa teed. Seega on väga oluline sul enda Sakraaltšakrat tervena hoida.

Kui sa soovid spirituaalses mõttes ja vaimsel tasandil enda Sakraaltšakrat tervendada, siis selleks võta kasutusele apelsini eeterlik õli. Eeterlikud õlid on äärmiselt kasulikud hinge tervendajad ja nendel on olemas tugev jõud, mida tasub enese tervendamise juures ära kasutada. Põleta apelsini eeterlikku õli õlilambi sees enda lähedal ja hinga seda õli õhust sisse, see suundub kiirelt Sakraaltšakrasse ning vabastab erinevaid vaimseid blokaade, mis ei lase sellel Tšakral korralikult tööd teha.

Teine võimalus apelsini eeterliku õli kasutamiseks Sakraaltšakra tervendamise puhul on see, et sega kokku mõned tilgad eeterliku õli baasõliga (nagu näiteks kookosõliga) ja määri seda nahale Sakraaltšakra kohale. Sakraaltšakra asub otse sinu naba all ja selja taga samas kohas.

APELSINI EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED:

Apelsini eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määride eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Apelsini eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli. Võta vanni ja naudi apelsini eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et lasta enda Süademtšakral terveneda.

Sega Apelsini eeterlikku õli kokku enda lemmikkreemiga, et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

Tujutõstmiseks põleta apelsini eeterliku õli õlilambi sees

Soovid olla positiivsem, optimistlikum, naerda rohkem ja huumorit enda ümber tekitada? Kui jah, siis põleta apelsini eeterlikku õli õlilambi sees ja lase sellel enda tuju tõsta. See on suurepärane tujutõstja ja on igati kasulik seda õli põletada ajal, mil sul kõige enam on vaja seda. Lisaks sellele soovitan ma põletada seda õli siis, kui sa oled endale külla kutsunud külalised ja soovid nendega lõbusalt aega koos veeta. Lõbusa tuju loomiseks lisa kindlasti õli suuremal määral õlilambi sisse. Mida rohkem õli kasutad, seda kiiremini see toimib.

Väsimusest vabaks!

Sega kokku apelsini eeterlik õli Lavendli eeterliku õliga ja põleta neid ühises õlilambis ning ole selle õlilambiga ühes toas, et sa saaksid nende tervendavaid omadusi sisse hingata. Nende kahe eeterliku õli kombineerimine ja koos kasutamine aitab sinul kiirelt väsimusest vabaks saada. Kui sa tunned end väga kurnatuna, siis proovi seda kindlasti. Kui on vaja kiiremat tulemust, siis tilguta neid mõlemaid õlisid enda vannivette ja mine lõõgastu soojas vannivees.

Kasulik näonaha puhastaja

Tilguta paar tilka eeterlikku õli vatipadjale ja selle peale suuremal määral baasõli. Puhasta enda näonahk ära (ole ettevaatlik, et sa silma, ninna ja huulte peale seda ei pane). Kasuta seda kas jumestuskreemi maha võtmiseks või tavapäraseks puhastamiseks. Apelsini eeterlik õli sobib väga hästi neile, kellel on akneline või problemaatiline nahk.

Riiete puhastamine

Apelsini eeterliku õliga on võimalik seisnud, vanu ja halva lõhnaga riideid taaselustada. Selleks aseta need riided pesukuivatisse ja sea aurutamise programm. Pesude sisse aseta tumeda riide tükk, millele tilguta suuremal määral apelsini eeterlikku õli. Lase aurutusprogrammil lõpetada ja kui oled riided välja võtnud, siis nendest on kadunud ära halb lõhn. Lisaks meeldiva lõhnaga riietele saad sealt kätte ka kahjulikest bakteritest vabad riided.

Rasvase ahju ja pliidiplaadi puhastaja

Apelsini eeterlik õli puhastab rasva ahjust ja pliidiplaadilt. Tilguta eeterlikku õli otse nendele pindadele, tee pesukäsn märjaks ja hõõru rasvast pinda. Apelsini eeterlik õli aitab vabastada rasva, mis lihtsasti maha ei tule. Lisaks sellele saad sa eeterliku õliga enda söögitegemise jaoks vajalikke masinaid puhastada nii, et nendele ei jää mürke külge. Tavalised kodukeemiad on siiski tervisele kahjulikud ja eriti kahjulik on neid pindadel kasutada, millega sul on otsene kontakt nagu näiteks söögivalmistamisel toidul sinu ahjuga. Ole tervislik igatepidi, hoia end ja kaitse end haigusetekitajate eest.

Puidust mööbli taaselustaja

Puidust mööbli poleerimiseks on väga kasulik kasutada apelsini eeterlikku õli, see võib tõepoolest puitu ilusamaks muuta. Lisaks sellele annab see õli mööblile väga hea lõhna juurde, kuna olgem ausad, apelsini õli on tõesti hea lõhnaga. Selleks lisa apelsini eeterlikku õli mõned tilgad kokku linaseemneõliga ja tupsuta see kokku svammiga. Poleeri puidust pinda (enne katseta pimeda nurga peal, et olla kindel selles, et see sinu mööbli puidu peal toimib.) Poleeri enda mööbel sellega läikivaks. Poleeri seda nii, et pind väga õliseks ei jääks. Peale seda võta puhas lapp ja tõmba ülejäänud õlikiht ära, mis ei ole puidu sisse imendunud.

Apelsiniküünla leiad SIIT.

Täispika artikli Apelsini, selle tervendavate omaduste ja toime kohta leiad pikemat lugemist SIIT.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Apelsin 100% eeterilik õli (Citrus Sinensis) 10 ml, pärituolumaa Brasiilia. Apelsini eeterlik õli tekstuur on kergelt kollakas-oranžikas. Kui kasutada seda õli riietel, siis võib see riideid määrida. Tegemist on La Tene omatootega.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
6.80€
Maksudeta:5.57€
ROOSA KVARTS on ülim armastuseõnne kristall. Alates 2022. aastast sisenesime me astroloogia põhjal kosmilisse armastuseaastasse. Nüüd on just kõi..
8.90€
Maksudeta:7.29€
LAVENDEL eeterlik õli
Enim müüdud
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
8.90€
Maksudeta:7.29€
PATŠULI on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele ini..
11.90€
Maksudeta:9.75€
ROSMARIIN on taim, millel on mitu palet ja mitmeid erinevaid häid omadusi. Rosmariini kasutatakse koduseks alternatiivseks raviks erinevate probl..
8.50€
Maksudeta:6.97€
LAVENDEL eeterlik õli
Enim müüdud
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
8.90€
Maksudeta:7.29€
KANEELI eeterlik õli võlub juba oma aroomiga. See meenutab talve, mõnusat ja hubast kodusolemist, pühasid ja kodusoojust. Eks igalühel o..
9.70€
Maksudeta:7.95€
CYTOPLANI vitamiinid ja mineraalaineid on taimse koostisega ning nende kõrge kvaliteet põhineb teaduslikel uuringutel. Cytoplani tooted on mõeldu..
15.90€
Maksudeta:13.03€
PIPARMÜNT on taim, mis sümboliseerib jõukust, kaitset, unistamist, unenägude nägemist ja väga palju spirituaalsust. Piparmü..
10.90€
Maksudeta:8.93€
SALVEI on väga vajalik rituaalitaim, millega puhastatakse Aurat, hinge, keskkonda, kristalle ja põhimõtteliselt&nbs..
5.00€
Maksudeta:4.10€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.