Menüü
Ostukorv

PORGAND eeterlik õli

PORGAND eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
PORGAND eeterlik õli
21.90€
Maksudeta: 17.95€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: PORGAND eeterlik õli
PORGANDI eeterlik õli on eeterlike õlide maailmas üks parimaid nahatervendajaid ja see on üks peamisi põhjuseid miks võiks Porgandi eeterlik õli sinu kollektsioonis esindatud olla. Väga kasulik alternatiivne tervendaja.

Tegemist on eeterliku õliga, millel ei ole tüüpiliselt kütkestavat ja magusat lõhna nagu enamustel eeterlikel õlidel seda on. Porgandi eeterlik õli meenutab pigem rohkem porgandimahla või -püree lõhna. Kui sa oled neid kunagi tarbinud, siis tead mida ma mõtlen. Hoolimata Porgandi eeterliku õli mitte nii kütkestavast lõhnast on see siiski kasulik ja seetõttu ei tasuks kindlasti seda õli kõrvale jätta. Oluline on toime, selle tervendavad omadused ja kui Porgandi eeterlikul õlil on midagi sulle pakkuda, siis kindlasti kasuta seda.

Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilisele tervenemisele ja spirituaalse kasvu kiirendamisele. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasutuses, selles peitub võluvägi. Täpselt samamoodi omab seda võluväge ka Porgandi eeterlik õli.

SPIRITUAALNE KODU-, KRISTALLIDE- JA AURATERVENDAJA

Spirituaalse vaatenurga alt on Porgandi eeterlik õli see, mis aitab ära puhastada selliseid energiaid nagu näiteks ebaõnne, needuslikku väge, ära sõnumisest tekkinud halba energiat, kurjust, vägivaldseid emotsioone, agressiivsust, suitsiidilist mõtlemisviisi ja pessimismi. Tegemist on ääretult kasuliku spirituaalse tervendajaga. Põleta seda eeterlikku õli õlilambi sees, kui sinu elus on keegi inimene, kes läheb kokku nende välja toodud energiatega. Põleta seda enda lähedal, kui keegi on osutanud sinu suunas kriitikat, sinuga ülekohtune olnud, sind solvanud või sinuga väga inetult käitunud. Kui oled kellegiga kokku puutunud, kes on sinu au riivanud ja sind alandanud, siis Porgandi eeterlik õli aitab sellest tundest lahti saada ning blokeerida edaspidist ebaõnnenergia loomist. Porgandi eeterlik õli aitab vabastada sind ahelatest, mis on sidunud sind kokku ebasoodsate energiatega.

Tegemist on ühe parima spirituaalse tervendajaga ning seda on kasulik põletada kodus, milles on toimunud väga halvad sündmused nagu näiteks vägivald, tapmine või selles on elanud sõltlane. Porgandi eeterliku õli õlilambis põletamine aitab sellest kodust välja juhatada need negatiivsed ja agressiivsed energiaid, mis seal sees on. Kui sa soetad endale kodu, kus on keegi ära surnud, siis tuleks samuti umbes seitse päeva järjest seda eeterlikku õli selles kodus põletada.

Kõige kasulikum on Porgandi eeterlikku õli põletada õlilambis ajal, mil keegi on sinuga konfliktis, sul on seljataga väga kurnav ja muresid täis päev olnud või ajal, mil ebaõnn on sind tabanud. Põleta seda senimaani, kuni Porgandi eeterliku õli aroom hakkab sulle meeldivana tunduma. Kui nii, siis see on oma töö ära teinud. Sellel hetkel, kus kõik on sinu elus pea peale keeratud, sellel hetkel sa võid tunda seda, kuidas see õli ei ole sinu jaoks aromaatselt kütkestav. Kui sa hakkad seda kasutama ja see hakkab sulle mingi aja jooksul meeldima, on see märk selle kohta, et see on ebaõnneeenergiast sind vabastanud ja sa võid selle kasutamise ära lõpetada.

PORGANDI EETERLIKU ÕLI TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED:

Nahatervendajate kuninganna

Porgandi (seemne) eeterlik õli on number üks eeterlik õli mille poole pöörduda, kui sa otsid midagi, mis aitaks alternatiivselt sinu nahka tervendada. Mina soovitan Porgandi eeterlikku õli kõigile, kes vaevlevad nahahaiguste nagu näiteks akne või psoriaasi käes ning kellel on probleeme pidevate ebakorrapärasuste tekkega nahale ja kelle jume ei ole just selline, milline see võiks olla.

Tegemist on eeterliku õliga, mida kindlasti kasuta alati koos baasõliga. See sobib väga hästi kokku Jojobaõliga. Kanna nahale eeterlikku õli koos baasõliga, lisades ühe teelusika täie baasõli sisse 1 kuni 2 tilka Porgandi eeterlikku õli. Kanna õli näole, dekolteele, kaelale ja üle kogu kehale, piirkonnale, millele soovid tervendust pakkuda.

- Parandab naha jumet ja eemaldab ebakorrapärasused

- Kaitseb nahka vananemise eest ja eemaldab nahal esinevaid kortse

- Sobib kõikidele nahatüüpidele, seega on ideaalne eeterlik õli kõigi jaoks

- Kaitseb nahka päikese kahjuliku kiirguse eest

- Niisutab nahka ja jätab naha niiskeks väga kauaks ajaks

- On kasulik nahahaiguste tervendaja

Eriti kasulik on see eeterlik õli neile, kellel esineb nahal punetusi, ärrituvust ja kes soovib endale ühtlast jume saada. Lisaks Porgandi eeterliku õlile võib naha tervendamise kasutada ka teisi õlisid. Kui oled äärmiselt tundlik lõhnadele, siis sobib lisaks kasutusele võtta Salvei eeterlik õli.

Porgandiseemne eeterlikus õlis on rohkesti E-vitamiini, mis on suurepärane naha niisutaja ja selle niiskuse nahas säilitaja. Terve nahk on E-vitamiini kasutamise saladus. Lisaks sellele on õlis veel rohkesti C-vitamiini, mis on väga kaitsev mistahes keskkonnategurite eest, mis võivad sinu nahale kahjustavalt mõjuda. Koos teevad need kaks komponenti Porgandiseemne eeterlikust õlist ühe suurepärase multifunktsionaalse nahatervendaja. See on õli, mis sobib kõikidele erinevatele nahatüüpidele, olgu sul kuiv, rasune või hoopis segatüüpi nahk. Eriti sõbralik on see ülitundlikule nahale. Kuid siiski alati enne esmakordset kasutamist katsetada eeterliku õli toimet nahal nii, et määri seda baasõliga käe peale ja lase sellel sisse imbuda. Kui ärrituvust ei teki, siis võid seda ka näole kanda.

Porgandi (seemne) eeterlikus õlis on rohkesti antioksüdante, mis muudab selle õli vananemisvastaseks õliks. Kui seda õli enda nahal kasutada, siis see võib aidata sinu nahal nooruslik välja paista, aidates kortsude teket ära hoida ja neid isegi korrigeerida.

Kõige olulisem punkt Porgandi eeterliku õli puhul on see, miks see on nii ideaalne nahatervendaja - see ei ummista sinu nahapoore. Paljud kosmeetikatooted just seda teevadki ning need vallandavad omakorda suuremaid nahaprobleeme. Porgandiõli võid sa rahuliku südamega kasutada.

Kui sul on probleeme rasuse nahaga ja see sama probleem põhjustab sulle aknet, siis Porgandi eeterlik õli võib olla sinu esimene alternatiivtervendaja, mis võib ka reaalselt sind selle probleemi puhul aidata. Tegemist on eeterliku õliga, mis aitab kontrolli all hoida naha rasusust ja seda puhtamana hoida.

Porgandiõli on üks peamisi õlisid mida kasutatakse erinevate kosmeetikatoodete loomisel ja isegi päevituskreemide sees. Seda põhjusega, et see aitab nahal terveneda, see on kortsudevastase toimega ja see kaitseb päikese kahjulike kiirte eest. Kuid minu soovitus on see, et lisa ise Porgandi eeterlikku õli kokku baasõliga ja loo ise endale 100% naturaalset kosmeetikat, mis ei kahjusta sind, vaid ainult tervendab sind.

Porgandi eeterlikus õlis on suurel määrel karotenoide, mis on samuti lisaks E-vitamiinile, C-vitamiinile ja antioksüdantidele üheks suureks terviseallikaks.

Mina usun, et Porgandi eeterlik õli võib olla ka see õli, mis aitab ära hoida nahavähki. Analüüsides kõiki selle oskusi ja toimet, võib olla just sellel õlil selline vägi.

Ideaalne maksa, neerude ja sapipõie tervendaja

Porgandiseemne eeterlik õli on seotud väga palju maksa, neerude ja sapipõie tervendamisega. Kuid Porgandi eeterliku õli vähese uurimise tõttu ei ole teadusuuringud veel oma järeldusi täielikult kinnitanud. Kuid see ei ole põhjus miks end sellega mitte tervendada, tegemist on siiski taimega ja taimed on meile antud erinevatele probleemidele abi leidmiseks. Porgandi eeterlikku õli rahvameditsiinis ehk alternatiivmeditsiinis kasutatakse nende organite tervendamisel nii, et 1-3 tilka eeterlikku õli segatakse kokku 1 supilusika täie baasõliga ning kantakse see alaseljale. Sellel õlide segul lastakse naha sisse imbuda, et see saaks oma tervendavat väge kehale pakkuda.

Seenhaigused

Porgandiseemne eeterlik õli on seenhaigustevastase toimega. See on eeterlik õli, mis blokeerib seenhaiguse kasvu, seega võib seda koos baasõliga määrida nakatunud alale nagu näiteks jalgadele või kätele. Selleks lisa ühe teelusika täie baasõli sisse üks kuni kaks tilka eeterlikku õli ning kanna see jalgadele või kätele. Lase õlidel naha sisse imbuda, et need saaksid aidata seenhaigusel taanduda. Seenhaigusi aitavad ära hoida erinevad tsitruselised nagu näiteks Mandariini või Bergamoti õli. Võid seenhaigusest vabaks saamiseks tilgutada baasõli sisse 1 tilga Porgandiõli ja 1 tilga ühte neist tsitruselistest. Lisaks sellele muutub ka sinu tervendab mikstuur värskemaks oma aroomi poolest.

PORGANDI EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED:

Porgandi eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määride eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks Oliivi-, Kookose-, Mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos baasõliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Porgandi eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli, lisa sinna ka mitu supilusika täit baasõli. Võta vanni ja naudi Porgandi eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et Porgandi eeterliku õli tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda.

Sega Porgandi eeterlik õli kokku enda lemmikkreemiga (milles on baasõli), et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Eeterlikke õlisid võib kasutada ka saunas. Lisades sauna vee sisse eeterlikke õlisid, on sul võimalik võimsamat sorti aurapuhastust ja aroomiteraapiat iseendale samaaegselt teha. Proovi ja katseta!

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

Kuu viimase veerandi ebaõnne- ja takistava energia vabastamise rituaal

Kuu viimase veerandi ajal tee endale vee-eliksiiri ja puhasta end eeterliku õliga, kuna see aitab sind vabastada kõigest ebameeldivast mis sinu elus on. Vee-eliksiiri kristalliks vali Punane Ahhaat ja eeterlikuks õliks Porgandiõlil.

Lisa üks või mitu Punase Ahhaadi kristalli veekannu sisse, täida kann veega ja lase nendel kristallidel vähemalt pool tundi seal sees seista. Kui oled vee seisma pannud, siis sega kokku üks supilusikatäis Avokaadoõli nelja tilga Porgandi eeterliku õliga. Kui õlide mikstuur on koos, siis kanna see õli enda nahale ja seda eriti rindkerele, käevartele ning kaelale. Lase sellel õlil enda kehasse imbuda. Kui pool tundi on kristallide vee sisse panekust möödas, siis joo seda vett. Kuu viimase veerandi ajal joo sellist kristallieliksiiri võimalikult palju. Samal ajal kui vett jood, siis keskendu sellele, et kõik ebasoodne, ebaõnne põhjustav ja takistusi tekitav sinu elust lahkuks. Juues seda kristallieliksiiri, aitab Punase Ahhaadi jõud sind, ja Porgandi eeterlik õli aitab vabastada Südametšakra kaudu kõik sind häiriva. Seda sama rituaali võid endaga korrata igakuise Kuu viimase veerandi ajal. 

SAKRAALTŠAKRA TERVENDAJA

Porgandi puhul on tegemist Sakraaltšakra tervendajaga. Kui sa soovid aroomiteraapias Tšakraid tervendada, siis lisaks meditatsioonikristallidele on kasulik võtta appi ka eeterlikud õlid. Porgandi eeterliku õliga sobib koos kasutada Karneooli meditatsioonikristalli. Määri enda alakõhule üks teelusikatäis baasõli (soovituslikult Jojobaõliga) kokku segatuna 1-2 tilga eeterliku õliga. Peale õli nahale kandmist aseta Karneooli meditatsioonikristall alakõhule. Puhka vähemalt 15-20 minutit kristall kõhu peal ja seejärel alles lõpeta Sakraaltšakra tervendamine ära. Nii eeterlik õli kui ka Karneool aktiveerib Sakraaltšakrat. Kasutades neid kahte koos, annab see Sakraaltšakra tervendamisel parima tulemuse. Tervendatud Sakraaltšakra võimaldab inimesel erialast õnne kinni püüda, tööalaselt edukas olla, tekitades enesemotiveerimise oskuse ja inspireerides tegutsema.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Porgand 100% eeterilik õli (Daucus carota sativa) 10 ml, pärituolumaa Ungari. Porgandi eeterlik õli oma värvuselt on kollane (kuldne). Porgandi eeterlik õli on oma aroomilt tugev, meenutab puidu lõhna ja sellel ei ole magusat aroomi. Porgandi (seemne) eeterlik õli on saadud seemnete aurutamise meetodi kaudu.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.
PUNANE AHHAAT aitab sul liikuda elus paremale järjele, teekonnale ja tuua sinu ellu võimalusi, et parandada elu. Kui otsid kristallimaailmast kri..
3.70€
Maksudeta:3.03€
KARNEOOL on aktiivsuse-, elujõu- ja energiakristall.Karneool on punakat-oranžikat tooni kristall, millele on iseloomulikuks väga k..
4.40€
Maksudeta:3.61€
SALVEI eeterlik õli
Enim müüdud
SALVEI on minu üks vaieldamatuid lemmikuid ja seda juba aegade algusest peale. Salvei taime ei ole ma jätnud ühel väga ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
BERGAMOT eeterlik õli on saadud selle viljakoorest. Bergamot kuulub tsitruseliste perekonda ja seega on see sugulane laimi, apelsini, s..
9.90€
Maksudeta:8.11€
Eeterlikud õlid on väga head vahendid füüsilise tervenemise ja spirituaalse kasvu kiirendamiseks. Ükskõik, milline eeterlik õli on sinu kasut..
9.90€
Maksudeta:8.11€
ROOS on kõikide lillede kuninganna, mis kannab endaga kaasas müstilist, lummavat ja romantilist meeleolu. Roos on oma olemuselt väga kauni välimu..
3.70€
Maksudeta:3.03€
PIIBELEHT on armastuselill, mis on tuntud selliste omaduste poolest nagu rahustaja ja pingete maandaja. Piibelehte hakati maagiates tihedalt kasu..
4.70€
Maksudeta:3.85€
BASIILIK pärineb algupäraselt Indiast ja selle kohalikuks nimeks on tulsi. Basiilikul on oma hellitusnimi, milleks on maitsetaimede kuninganna. S..
4.20€
Maksudeta:3.44€
TIIGRISILM on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas, mida kantakse ja kasutatakse selle kaitsvate ning külluslike omad..
12.90€
Maksudeta:10.57€
OOPIUM on taimne ravim, mida saadakse moonist. Oopium on väga tugeva toimega ja seda on kasutatud inimese keha uinutamiseks, rahustamiseks ja hin..
4.80€
Maksudeta:3.93€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.