Menüü
Ostukorv

SIDRUNHEIN eeterlik õli

SIDRUNHEIN eeterlik õli EETERLIKUD ÕLID
Enim müüdud
SIDRUNHEIN eeterlik õli
8.50€
Maksudeta: 6.97€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: SIDRUNHEIN eeterlik õli

SIDRUNHEIN on meditsiiniline taim, mis oli algselt pärit Indiast ning Sri Lankalt ja nüüdseks kasvatatakse seda peamiselt Lõuna-Indias ja Guatemaalas. Sidrunheina taimelehtedes peitub maagiline tervendav vägi. Sidrunhein on väga mitmekülgne ja sellel on palju pakkuda sinu tervise ja heaolu parandamiseks. Sidrunheina lehtedest on võimalik valmistada tervendavat teed ja selle taime eeterlik õli on üks super alternatiivravim. Sidrunhein on oma välimuselt pikkade lehtedega ja meenutab veetaimestikku. Sidrunheina on läbi aegade kasutataud ravimina ja see on aukohal Aasia köögis.

Sidrunheina eeterlik õli on väga tugeva ja meeli äratava lõhnaga. Selle tugev lõhn ei jäta kedagi külmaks ja kui sulle väga meeldib see, siis on see märk sellest, et sul on seda eeterlikku õli tervendaval eesmärgil vaja. Sidrunhein kuulub minu lemmikute hulka. Sidrunhein kannab endaga kaasas meeldivat lõhna, mis meenutab väga selgelt sidrunit, kuid tegelikkuses ei ole sellel taimel sidruniga rohkem midagi ühist.

Sinu keha on sinu tempel, ainuke kodu, kus sa elama pead. Seetõttu on väga oluline enda keha hoida tervena ja elujõulisena, et meil oleks hea enda kehas eksisteerida. Taimed on meie Maa peal põhjusega ja nendele tuleb leida rakendust enda elus. Maailm on täis tervendust, tuleb lihtsalt silmad avada ja õigele poole vaadata, et see siit maailmast üles leida. Sidrunhein on imeline tervendaja paljude erinevate tervendavate energiatega. Igaüks võib leida midagi sidrunheinast head ja igalühel on meil midagi sellest saada. Minu jaoks on oluline kombineerida kristallitervendus taimetervendusega, need täiustavad üksteist.

SPIRITUAALNE KODU-, KRISTALLIDE- JA AURATERVENDAJA

Sidrunhein on taim, mis aitab spirituaalsel tasandil perekonna sidemeid tugevamaks muuta, perekonnaliikmete vahelisi probleeme lahendada ja üleüldse perekonna õnne ligi kutsuda. Sidrunheina eeterlikku õli on võimalik sul kasutada enda kodu-, kristallide- ja auratervendajana. Kui põletada seda õli õlilambi sees, siis see aitab just sellisel tasandil tervendada. Põleta seda enda kodus, et terve perekond saaks hästi läbi. Põleta seda kristallide juures, mis on mõeldud perekonda ühendama ja enda lähedal, kui soovid Auraväljast eemaldada tülitsemistest tekkinud negatiivset energiat. Sidrunheina õli aitab lahendada probleeme ja tülisid, mis sul enda kallite inimestega on olnud. Peale tülitsemist on kindlasti kasulik kodus seda õli põletada, et negatiivne energia koduseinte vahele kinni ei jääks.

Lisaks perekonda ühendavale toimele suudab sidrunhein Südametšakat tervendada. Põleta seda meditatsiooni ajal, kui üritad enda Südametšakrat tervendada. Põleta seda kindlasti ajal, mil tunned end kurvana. Kui sulle tulevad valusad mälestused minevikust meelde, siis seda enam on kasulik seda enda lähedal põletada. Sidrunhein aitab tervendada Südametšakras olevat valu, aidates sul see ära seedida ja seejärel vabaks lasta.

Iga eeterlik õli on omapärane ja eriline nii lõhnalt kui ka toimelt. Kui sa tunned erilist sidet Sidrunheinaga, siis on see märk selle kohta, et peagi on sinu ellu saabumas keegi, kes tuleb sulle tooma head sõnumit või, et oled avatud uuteks suheteks/missioonideks. Auruta Sidrunheina, et aktiveerida suhteõnn. See aitab selgemalt mõista iseennast ja teisi, toetades tingimusteta armastust ja selle praktiseerimist.

Maagilise atmosfääri looja ja rituaalide läbiviimise edendaja

Rääkides sidrunheinast ja selle spirituaalsemast poolest, siis on see väga kasulik maagilise atmosfääri loomisel. Sidrunheinast valmistatud viirukite, eeterlike õlide ja küünalde põletamine aitab luua keskkonna, kus maagia saab hakata ellu ärkama. Sidrunhein loob energialaine, milles on võimalik erinevaid nõiduslikke protseduure läbi viia. See tekitab vastava meeleolu ja motiveerib midagi head korda saatma. Põleta näiteks sidrunheina eeterlikku õli samal ajal selles toas, kus viid läbi mõnda rituaali, et muuta see rituaal edukaks.

Sidrunhein loob müstilise meeleolu ja näiteks põleta õlilambis eeterlikku õli siis, kui soovid enda mõtted kõige spirituaalse peale viia. Tee seda siis, kui soovid enda unenägusid tõlgendada, pendliga ennustada või sõbraga vestluses olla, kus on palju maagilisi teemasid. Sidrunhein aitab sul vastavas tujus olla ja meeleolu luua, et sinu mõttemaailm oleks maagiline.

SIDRUNHEINA TERVENDAVAD JA KASULIKUD OMADUSED:

Valuvaigisti

Sidrunheina eeterlik õli on looduslik valuvaigisti, mis on kordades etem ja kehasõbralikum, kui tavameditsiini valuvaigistid. Esiteks on eeterlikud õlid otse loodusest ja loodus on see, kus kohast me peaksime abi otsima. Sidrunheina eeterlik õli on uuringute põhjal teadaolevalt suurepärane põletiku taandaja, sellel on valu vaigistavad omadused ja on kasulik lihaspinge vabastamisel ja peavalu leevendamisel.

Sidrunheina eeterlikku õli määri koos baasõliga kokku segatuna valusale kohale. Kui näiteks sul valutab ranne või käsi, siis määri paaril korral päevas sellele kohale seda segu. Valu võib taanduda mõne aja möödudes.

Kui oled enda lihase nii-öelda ära tõmmanud ja see on sul valus või valutab sinu närv kuskil kehas, siis kindlasti tasub sidrunheina eeterlikku õli proovida selle valu vaigistamise juures.

Antidepressant

Väga paljud eeterlikud õlid aitavad võidelda depressiooni, stressi ja teiste vaimsete või närvihaigustega. Küll aga teeb seda iga eeterlik õli omamoodi ja erinevate eeterlike õlide kasutamine depressiooni korral on igati mõistlik. Mida rohkem tervendajaid, seda suurem tõenäosus terveneda.

Sidrunheina eeterliku õli viis depressiooni tervendada on see, et sidrunhein aitab sul muutuda enesekindlamaks, eneseteadlikumaks, suurendab lootuseenergiat, parandab sinu vaimset seisundist kõige sellega ja suurendab sinu teotahet. Lühidalt kokkuvõttes on sidrunhein see, mis aitab sul endasse jälle rohkem uskuda ja usk iseendasse on juba poolt võitu. Sidrunheina eeterlikku õli kasuta koos teiste eeterlike õlidega, et parandada enda vaimset seisundist. Väga kasulik on sidrunheina kõrvale võtta ka Patšuli eeterlik õli.

Kiire uinutaja ja sügava une tagaja

Sidrunheina eeterlik õli on väga kasulik sinu jaoks, kui sa piinled unehäirete käes, kui sul on raskusi uinumisega või sinu unekvaliteet annab soovida.

Kui sa kuulud nende unetute hulka, kes vaevavad enda pead selle üle, kuidas magama jääda, siis sidrunhein võib olla lahendus sellele probleemile. Sidrunheina eeterlikku õli kasuta vahetult enne magama minemist. Üks väga hea võimalus on selleks sidrunheina eeterliku õli baasõliga kokku segatuna määrida seda segu enda jalataldadele. Peale seda pane end voodisse pikali ja jää und ootama, uni võib kergelt peale seda peale tulla.

Peale selle võid kasutada seda ka teistel viisidel, kuid oluline on just vahetult enne magama minemist seda kasutada, et toime oleks efektiivne. Kristallide poole pöördudes sellise probleemiga on kasulik sul enda voodi kõrval või unenägude kristallide komplektis hoida Rubiin-Fuksiidi kristalli. See on kristall, mis aitab tagada kvaliteetset ja sügavat und.

Artriidi valuvaigistaja

Sidrunheina eeterlik õli on väga kasulik artriidi valu vaigistamisel. Seda kasututakse spetsiaalselt liigeste massaažiks, et selle toime oleks efektiivne. Sidrunheina eeterliku õli kasutamine aitab lisaks sellele ka liigeste põletilikust vähendada.

Ainevahetuse kiirendaja

Sidrunheina eeterlikku õli määri koos baasõliga enda kõhu peale, et kiirendada enda keha ainevahetust ja kõhugaaside liikumist. Sidrunheina eeterlikul õlil on olemas võime seda kiirendada ja mida kiirem sinu ainvevahetus on, seda tervem sa oled. Lisaks sellele aitab see kaasa mingil määral kehakaalu alandamisel, kuna kiirenenud ainevahetus aitab vabastada kehast üleliigset rasva.

Küüneseen

Küüneseen võib olla mureks paljudele ja sidrunheina eeterlik õli on hea alternatiivne lahendus sellest vabanemiseks. Sega kokku eeterlik õli baasõliga ja masseeri see nakatunud kohale. Tee seda iga päev vähemalt korra, et sidrunheina sees olevad antibakteriaalsed ained saaksid küüneseent hävitada.

Muudab juuksed tugevaks

Vahetult enne juustepesu sega kokku mõned tilgad sidrunheina eeterlikku õli mitme supilusikatäie oliiviõliga. Kanna see segu enda peanahale ja masseeri see hoolikalt igale poole peanahale (väldi silma sattumist). Lase sellel segul enda peas vähemalt kümme minutit seista ja seejärel pese hoolikalt šampooniga see välja. Sidrunhein muudab juuksed tugevaks, puhastab peanahka ja on teadaolevalt ka täide vastase toimega.

Jalavalu leevendaja

Sidrunheina eeterliku õliga tee endale jalavanni. Lisa vanni sisse mõned tilgad eeterlikku õli koos sooja veega ning leota enda jalgu selle vee sees. Peale jalgade vannitamist võid tunda, kuidas jalavalu hakkab taanduma.

Hoiab puugid eemal

Sidrunheina eeterlik õli hoiab puugid kehast eemal. Selleks tilguta alati metsa minnes sokkidele või tumedamatele pükstele veidi sidrunheina eeterlikku õli. Sidrunheina eeterlikku õlid võid ka baasõliga segatuna kehale kanda. See on puukide jaoks toksiline, inimestele aga tervendav. Samamoodi mõjub puukidele ka Vetiveri eeterlik õli.

SIDRUNHEINA EETERLIKU ÕLI KASUTAMISVÕIMALUSED:

Sidrunheina eeterlikku õli on võimalik põletada õlilambis. Õlilambi kasutamisjuhendi leiad meie kodulehelt. Kõik meie e-poe valikus olevad õlilambid leiad SIIT, kus on kirjas selle kasutamiseks vajalik teave.

Teine võimalus on määride eeterlikku õli enda nahale, kuid sellisel juhul tuleb eeterlik õli kokku segada mõne teise õliga (mitte eeterliku õliga, vaid baasõliga) nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või Jojobaõliga. Eeterlikud õlid võivad nahale olla kõrvetavad ja sellepärast tuleb neid kehale kanda koos teise õliga. Eeterlikke õlisid kokku segades teiste õlidega kasuta vaid paar tilka teise õli sees. Õlilampi kalla veega segunenult õli nii palju, kui tugevat aroomi sa soovid toas tunda.

Sidrunheina eeterliku õliga tee endale tervendavat vanni. Kui sul olemas kodus vann, siis lase vann vett täis ja tilguta vannivette kuni kümme tilka eeterlikku õli. Võta vanni ja naudi sidrunheina eeterliku õli toimet. Selline vanni tegemine on kasulik nii füüsiliselt kui ka spirituaalselt. Tervendavat vanni tee endale juba sellepärast, et sidrunheina tervendavad omadused saaksid sinu kehani jõuda.

Sega sidrunheina eeterlikku õli kokku enda lemmikkreemiga, et kanda see nahale, kui soovid tervele kehale selle tervendavat toimet pakkuda.

Soovitan eeterlikke õlisid kasutada vähemalt 10-20 tilka, et nendest tervendavad omadused kätte saada. 

Koduõhu värskendaja

Sidrunhein on tõeliselt suurepärase ja meelirahustava lõhnaga. Selle imehea lõhna tõttu on see ka suurepärane koduõhu värskendaja. Tilguta mõned tilgad pritsipudelisse ja täida ülejäänud veega. Piserda seda enda majapidamisse, kardinatesse ja patjadele. Piserda seda vaipade peale ning sellega sa annad kodule väga värske aroomi. Lisaks sellele on see sidrunhein antibakteriaalne ja seega aitab see sinu kodus liikvel olevate haigustega võidelda.

Akende puhastamine

Vala spreipudel vett täis ja lisa sellele paar tilka sidrunheina eeterlikku õli. Loksuta korralikult ja puhasta sellega akende klaaspinnad. Eeterlik õli aitab ära puhastada määrdunud klaasi, aidates sellelt tolmu, tahma ja rasva eemaldada, mis on õhu kaudu akendele kinnitunud.

Täispika artikli Sidrunheinast, selle tervendavate omaduste ja toime kohta leiad pikemat lugemist SIIT.

Teiste LA TENE eeterlike õlide ja baasõlidega saad tutvuda SIIN.

Kodulehel mainitud nõuannete, soovituste ja teabe kasutamine on omal vastutusel. Esitatud teave ei ole tervishoiualane nõuanne, vaid Tene Laulu enda teadmised, isiklik arvamus ja soovitused.

Eeterlike õlide kasutamine toimub iga inimese enda vastutusel.

Lisainfo
Lisainfo Sidrunheina 100% eeterlik õli (Cybopogon Citratus) 10 ml, Guatemala. Sidrunheina eeterlik õli on kollaka ja läbipaistva tekstuuriga. Essentsõlil on väga tugev aroom ja kerge konsistents.
Ohutus Ära kasuta eeterlikke õlisid lahjendamata kujul. Kehale kandmiseks lahjenda neid teiste õlidega, nagu näiteks oliivi-, kookose-, mandli- või jojobaõliga. Rasedad ja väikelapsed võivad eeterlikke õlisid kasutada äärmise ettevaatlikkusega. Ära jäta mitte kunagi eeterlikke õlisid lastele kättesaadavasse kohta ja ära kasuta neid seespidiselt! Kui soovid teada saada, kas antud eeterlik õli on sinu naha jaoks sobilik või mitte, siis tee katsetus enda kehal. Selleks võta baasõli (kookosõli, oliiviõli, jojobaõli või mandliõli) sega kokku paari tilga eeterliku õliga ja kanna see oma randmele. Lase sellel seal paar minutit seista ja seejärel pese käsi ära. Peale seda näed, kas nahk reageerib sellele ärrituvalt või mitte. Kui tekib punetus, siis ei ole seda eetelikku õli edaspidi kasulik nahal kasutada. Kui reaktsiooni ei toimunud, siis sinu keha võtab selle eeterliku õli tervendavaid omadusi vastu.
SIDRUNHEINA ja KORIANDRI küünlaid saab kasutada väga mitmel erineval moel kaitsmaks ennast, perekonda ja kodu:- Hoidke sed..
10.90€
Maksudeta:8.93€
PATŠULI on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele ini..
11.90€
Maksudeta:9.75€
ROSMARIIN on taim, millel on mitu palet ja mitmeid erinevaid häid omadusi. Rosmariini kasutatakse koduseks alternatiivseks raviks erinevate probl..
8.50€
Maksudeta:6.97€
APELSIN eeterlik õli
Enim müüdud
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsema..
7.40€
Maksudeta:6.07€
YLANG YLANG eeterlik õli parandab tuju ja loob positiivsust ning rõõmsameelsust. See on looduslik antidepressant, mis aitab ka meeleolukõikumise ..
12.90€
Maksudeta:10.57€
APELSIN on imeilusa väljanägemisega ja maitsva viljalihaga puuvili, mis kuulub tsitruseliste hulka. Apelsin on üks populaarsemaid pu..
10.90€
Maksudeta:8.93€
LAVENDEL on ülim stressi, depressiooni, negatiivsuse ja meeleolu kõikumise vastane imeravim. Lavendel aitab muuta sinu ellusuhtumist positiivseks..
10.90€
Maksudeta:8.93€
PATŠULI on imeline taim oma erilise väe ja aroomi tõttu. Patšuli kuulub mündiliste perekonda ja on kasulik igale spirituaalsele ini..
11.90€
Maksudeta:9.75€
VALGE küünal on universaalseks kasutamiseks, mis tähendab seda, et seda küünalt võib kasutada kõikide erinevate kristallikomplektid..
9.90€
Maksudeta:8.11€
JASMIIN on armastuse ja intuitsiooni lill. Jasmiin kannab endaga kaasas väga õrna, rahustavat ja puhast e..
3.70€
Maksudeta:3.03€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.