Menüü
Ostukorv

RUBIIN-FUKSIIT poleeritud

RUBIIN-FUKSIIT poleeritud KRISTALLID
RUBIIN-FUKSIIT poleeritud
8.40€
Maksudeta: 6.89€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: RUBIIN-FUKSIIT poleeritud

Võimalikud valikud

Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, võib välja näha erinev sellest, mis pildil.

RUBIIN-FUKSIIT annab elujõudu, energiat ja muudab usu endasse tugevamaks. Avab sind armastusele, aidates vabaneda hirmudest ja ka käitumisviisidest, mis teisi inimesi eemale peletavad.

Rubiin-Fuksiit on kombinatsioon kahest kristallist, milleks on selle kristalli sees olev punakas osa Rubiin ja rohekat tooni osa Fuksiit. Selles kristallis on kahe Südametšakra ja armastuse kristalli jõud ning vägi. Rubiin-Fuksiit pärineb peamiselt Indiast, Pakistanist ja Brasiiliast. Rubiini peetakse maailmas üheks võimsamaks kristalliks, millel on väga palju universaalseid oskusi ja Fuksiiti peetakse väga heaks armastuse ning külluse kristalliks.

Üksteise mõistmine ja armastus

Rubiin-Fuksiit on kristall, mida võiks kasutada armastuse kristallide komplektis selleks, et see aitaks sul teist inimest mõista või partneril sind mõista. Selleks asetatakse see kokku erinevate armastusega seotud kristallidega ning luuakse ilus kristallialus enda magamistuppa või kodu Lõunapoolsesse tuppa, mis sümboliseerib armastuse nurka. Sellel samal eesmärgil võib seda kristalli ka ehtena kanda või kodu Lõunapoolsesse tuppa mõne taime mullale/poti sisse panna.

Peale selle võib Rubiin-Fuksiiti enda lähedal hoida ka selleks, et see aitaks avada sind armastusele. Rubiin-Fuksiidil on oskus tervendada Südametšakrat, aidates armastusel ise su ellu tulla. Vahel on nii, et me soovime, et "ta tuleks", aga me kardame. Rubiin-Fuksiit aitab hirmudest vabaneda ja ka käitumisviisist, mis peletab teisi inimesi eemale. Kanna seda kaasas või lisa "uue armastuse" kristallidega kokku.

Rubiin-Fuksiit parandab lähisuhteid, aidates kaasa omavahelisele heale läbisaamisele. Kui sinu perekonnas on neid, kes omavahel ei saa hästi läbi või otsid paremat kontakti enda kaaslase, lapse, vanemate või õdede-vendadega, siis hoia seda kristalli enda lähedal. Poleeritud kristallile leia koht koduseinte vahel ja kui probleem on tõsisem, siis tuleks seda kristalli ehtena endaga igapäevaselt kaasas kanda.

Armastuse Karma mõistmine

Kanna pidevalt kaasas endaga Rubiin-Fuksiidi kristalli, sellel on oskus näha, mida sa oled eelmises elus teinud ja miks sul just selline armastuse teema selles elus eksisteerib. See aitab lahti mõtestada sinu karma ja kui sa oled selleni jõudnud, siis hakkad ka ise mõistma, kuidas ühe või teise inimesega suhelda, kuidas teda enda ellu võtta ja kuidas temaga hakkama saada. Armastuse karma on meil kõigil!

Spiritualistidele

Rubiin-Fuksiit on väga kasulik neile, kes soovivad enda spirituaalset annet arendada ja seda ka teistega jagada. Rubiin-Fuksiit aitab luua kuldse kesktee enda energia jagamise ja enda energia hoidmise vahel. Mis tähendab seda, et see aitab takistada spirituaalsel tervendajal kogu oma energia teisele inimesele andmise eest ja samas aitab tunnetada, kus ning millal see piir on. See sobib ruumi, kus mediteeritakse, tehakse spirituaalseid seansse või spirituaalset massaaži. Teistpidi võib seda kristalli selliste seansside ajal ka endaga ehtena kaasas kanda.

Lapse õudusunenäod

Rubiin-Fuksiidil on oskus tervendada õudusunenägusid ja takistada luupainajate tekkel eriti lastel. Selleks aseta see kristall lapse voodi alla, padja alla või madratsi peatsi vahele. Rubiin-Fuksiidil on kaitsvad omadused, mis ei lase erinevatel halbadel hingedel last öösiti kimbutamas käia. Veel soovitan ma kindlasti hoida ka Gagaadi kristalli lapse toas aknalaual, mis loob tugeva kaitse lapse ümber, kui ta magab.

Unehäire ja keset ööd üles ärkamine

Rubiin-Fuksiit on kristall, mis tervendab unehäiret, aidates sul oma hea une tagasi saada. Rubiin-Fuksiit muudab une sügavamaks ja ei lase sul üles ärgata enne seda, kui sa ise seda ei soovi või kui sinu keha on piisavalt palju puhata saanud. Seda kristalli hoia enda padja all või voodi lähedal.


RAVITSEMINE

Ravitsemise eesmärgil kiire toime saamiseks kanna kristalli ehtena või tee sellest kristallist valmistatud massaažikristalliga massaaži. Lisaks võid kristalli asetada oma kodu Ida-ilmakaarde, kus asub kodu tervendusenurk - Ida sümboliseerib tervist.

Rubiin-Fuksiidist vee-eliksiiri ei teha, kuna Rubiin ja Fuksiit sisaldavad mõlemad metalle.

- tervendab neerusid, aitab neil õigesti funktsioneerida. On kasulik energia taastamiseks ja pidevast väsimustundest vabanemiseks.

- kasulik naistele, kel on menopaus. Rubiin-Fuksiit aitab tasakaalustada emotsionaalsust ja turgutada sellel perioodil keha ning ainevahetust.

- kõrge vererõhk, palavik, maksa kehv töö, kehv immuunsüsteem, südamehaigused ja südame veresoonkonna probleemid.

- tervendab unehäiret, aidates sul oma hea une tagasi saada. Rubiin-Fuksiit muudab une sügavamaks ja ei lase sul üles ärgata enne seda, kui sa ise seda ei soovi või kui sinu keha on piisavalt palju puhata saanud. 

SODIAAK

Tähemärgilt sobivad Rubiin-Fuksiidi ehted kõige rohkem VEEVALAJALE ja KAALUDELE.

VEEVALAJATEL aitab see kristall märgata enda ümber ka teisi inimesi, aidates neid mõista ja näha, et ainult tal endal ei ole vaja armastust, vaid ka teised soovivad seda temalt saada. Üldjuhul kipuvad Veevalajad esmalt enda peale mõtlema ja võivad hiljem näha teiste probleeme, kui need on juba suured. Rubiin-Fuksiit toob Veevalajale armastuseõnne, aidates armastuseenergial tema elus suureneda. Mida aktiivsem on armastuseenergia, seda kiiremini lähevad täide tundeeluga seotud soovid ja unistused. Rubiin-Fuksiit aitab Veevalajal oma pahesid mõista ja õppida neid tervendama. See kõik õpetab Veevalajal olema parem kaaslane suhtes, aidates tal paremuse poole liikuda ja vajalikke muudatusi teha. Vallalistel Veevalajatel aitab Rubiin-Fuksiit muuta end enne, kui tema teele ilmub õige inimene, et olla talle võimalikult hea tulevane kaaslane. 

KAALUDELE toob Rubiin-Fuksiit head suhteõnne.

Rubiin-Fuksiiti võid laadida Apofülliit geoodi peal või kõrval, kui sa seda ei kanna. Puhasta vähemalt korra kuus Aaloeviirukiga või Teepuu eeterliku õliga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
15.30€
Maksudeta:12.54€
RUBIIN-TSOISIIT on kristall, mis on kahest väga väärtuslikust kristallist maapõues kokku kombineeritud. Nendeks kristallideks on Rubiin ja Tsoisi..
9.20€
Maksudeta:7.54€
RUBIIN-TSOISIIT on kristall, mis on kahest väga väärtuslikust kristallist maapõues kokku kombineeritud. Nendeks kristallideks on Rubiin ja Tsoisi..
10.70€
Maksudeta:8.77€
Pilt on illustreeriv. Kõik kristallid on Maa ise loonud, need on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega, mis tähendab, et kristall mille tellid, või..
25.50€
Maksudeta:20.90€
Pilt on illustratiivne. Kuukivi on väga kirju kristall, seega tellitud toode võib erineda pildil olevast.KUUKIVI on üks populaarsemaid kristalle ..
43.80€
Maksudeta:35.90€
Tegemist on väga hapra kristalliga, mis ei kannata vett. Veega kokkupuutel kaotab kristall oma välimuse ja hakkab lagunema.MALAHHIIT on küll..
23.60€
Maksudeta:19.34€
SUITSKVARTS aitab vabaneda pingetest, tülidest ja riidudest ning on kasulik pingeliste olukordade lahendamiseks.Suitskva..
4.80€
Maksudeta:3.93€
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
1.60€
Maksudeta:1.31€
MUST AHHAAT on Ahhaadi üks liikidest. Musta Ahhaadi peamiseks tooniks on mustjas tekstuur, millel võib esineda hallikaid-valgeid jo..
2.70€
Maksudeta:2.21€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.