Menüü
Ostukorv

La Tene erikollektsioon käekett "RÕÕMU ja ÕNNE VÄEESE"

La Tene erikollektsioon käekett "RÕÕMU ja ÕNNE VÄEESE" LA TENE BRÄND
La Tene erikollektsioon käekett "RÕÕMU ja ÕNNE VÄEESE"
28.80€
Maksudeta: 23.60€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: RÕÕMU ja ÕNNE VÄEESE

Võimalikud valikud

La Tene erikollektsiooni käekett "RÕÕMU ja ÕNNE VÄEESE" on kokku pandud Portselan Jaspise, Kivistunud Puidu, Mäekristalli ja Hematiidi kristallidest. Väeese, mis aitab Sul tunda elust rõõmu, olla positiivne, optimistlik ja õnnelik.

See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks.

PORTSELAN JASPIS toob rahu kõigi südamesse, kes selle kristalliga kontakti loovad. Tegemist on pinge maandajaga, mis aitab järk-järgult stressi inimese auraväljast eemaldada, seda lagundada ja välja saata. Kui sa tunned, et soovid südamesse rahu, siis oled jõudnud õige kristallini.

Tegemist on energiatervendajaga, mis aitab leida selguse ajal, mil kõik sinu elus on keeruline ja kui sa ei oska näha selgelt seda, kuhu poole tuleb sul liikuda. Kristall, mis aitab lõpetada üleanalüüsimise ja kuulata paremini intuitsiooni. Veelgi aktiivsemalt suudab Portselan Jaspis teha sinuga energiatervendustööd kui kannad seda koos Oonüksiga. See kristall aitab sul alateadlikult selekteerida välja valeinformatsiooni, mis on sinusse kinni jäänud või mida oled uskuma jäänud. Seega neid kahte kristalli kombineerides võid jõuda ülima selguseni enda sees.

Portselan Jaspis rahustab närvisüsteemi, aidates sul end tunda hästi ja lõõgastunult. Parandab igasugust suhtlust teiste inimestega, aidates sul jääda iseendaks, olla julge suhtleja ja väljendada end alati armastusega.

See kristall aitab elada hetkes ja õppida nautima seda, mis sul juba olemas on. See omakorda muudab sind külluslikumaks universumi energiate keskel. Kui oled rahul enda eluga, siis universum toetab sind rohkem, kuna universumis on seadus - kes ei tunne tühjust, see saab küllust.

JUURTŠAKRA ja KOLMANDA SILMA aktiveerija

Portselan Jaspise puhul on tegemist kristalliga, mis aitab sul olla kahe jalaga maa peal, kuid samas olla ka spirituaalne ja intuitiivne. Tasakaalustades neid kahte tšakrat selleks, et suudaksid selgelt näha, tunnetada ning lasta unenägudel ilusti öösiti läbi tulla, millest on palju õppida ning informatsiooni saada. Kanna Portselan Jaspise kristalli, et tervendada neid kahte tšakrat ühekorraga.

Kambaba Jaspist võid laadida Ahhaat geoodiga, puhastada vähemalt korra kuus Kopaal viirukiga.

Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Tehniline
Mõõdud Pärl ca 6 mm.
OONÜKS on väga tugev kaitsekristall, millel on oskus kaitsta Sind ebaõnne, kurjuse, negatiivse energia, halbad..
18.50€
Maksudeta:15.16€
AHHAAT geood
Enim müüdud
Kõik geoodid on unikaalsed ja ainulaadse väljanägemisega. Mis tähendab seda, et geood, mille tellid näeb veidi erinev välja sellest, mis pildil on. Kõ..
16.90€
Maksudeta:13.85€
KOPAAL viirukit valmistatakse kopaalipuu ehk Pinus pseudostrobuse vaigust. Seda puud on kasutatud aastatuhandeid energia tervendamisel, nagu ..
5.90€
Maksudeta:4.84€
PALO SANTO ja KOPAALI seguviirukiga on võimalik aktiveerida positiivsed ja külluslikud energiad, mis aitavad sul end hästi tunda ja olla positiiv..
24.90€
Maksudeta:20.41€
PORTSELAN JASPIS toob rahu kõigi südamesse, kes selle kristalliga kontakti loovad. Tegemist on pingete maandajaga, mis aitab järk-järgult stressi ..
5.80€
Maksudeta:4.75€
Tegemist on piiratud kogustes toodetega.La Tene erikollektsiooni käekett meestele "KAKSIKLEEKIDE VAHELINE SIDE" on väeehe, mis suurendab arm..
35.50€
Maksudeta:29.10€
Tegemist on piiratud koguses toodetega.LA TENE erikollektsiooni käekett "ARMASTUSESOOVID" on väeehe, mis aitab tugevdada Sinu intuitsiooni, et sa..
59.90€
Maksudeta:49.09€
KORALL on olnud oma energiate poolest au sees juba iidses Egiptuses. Seal kasutati Koralli halva õnne, kurja silma, needusliku väe, ebaõnne, õnne..
87.70€
Maksudeta:71.89€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.