Menüü
Ostukorv

LA TENE erikollektsioon käekett VÄHK "TÖÖEDU ja KÜLLUS"

LA TENE erikollektsioon käekett VÄHK "TÖÖEDU ja KÜLLUS" LA TENE BRÄND
LA TENE erikollektsioon käekett VÄHK "TÖÖEDU ja KÜLLUS"
39.90€
Maksudeta: 32.70€
  • Laoseis: Laos
  • Mudel: VÄHK "TÖÖEDU ja KÜLLUS"

Võimalikud valikud

Tegemist on piiratud koguses toodetega.

LA TENE erikollektsioon käekett VÄHK "TÖÖEDU ja KÜLLUS" on väeehe, mis toob tööedu ja küllust, aidates ligi tõmmata maist õnne ja kasvatades rikkust. Aitab märgata võimalusi ja parandada materiaalset seisu.

Käekett on kokku pandud Tsitriini ja Gabbro kristallidest, mis on kaunistatud metalli ja ülekullatud hõbedaga. See käekett on valmistatud vaid naturaalsetest poolvääriskividest, nii nagu kõik La Tene brändi ehted. Ehe on kokku pandud spetsiaalse käeehtekummiga, mis teeb selle ehte kandmise väga mugavaks. 

TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koostisosi Ametüstiga. Tsitriin on kollakat tooni kristall, mille sees leidub ka valget, see sama valge on Kvarts. Tsitriini kollane toon annab sellele oskuse küllust ligi kutsuda, positiivsust luua ja energiat anda. Tsitriin on üks enimkasutatavaid külluse kristalle, mida kasutatakse materiaalse edu tagamiseks ja rahaenergia ligi tõmbamiseks.

Tsitriin on enda nime saanud kreeka keelsest sõnast CITRON, mis tähendab tsitrust. Tsitriin sai oma nime sellepärast, et esmakordsetel avastamistel nähti kohe seda, et Tsitriin on sidrunile väga sarnane.

Tsitriini peamisteks leiukohtadeks on Brasiilia, USA, Hispaania, Myanmar, Madagaskar, Venemaa, Prantsusmaa ja ka Suurbritannia. 

Maapõues on Ametüsti ja Tsitriini ülemineku temperatuuridel nende vahepealne olek ehk moodustub selles hetkes Ametriin. Ametriin on kristall, milles on nii Ametüsti kui ka Tsitriini.

Tsitriin on tegelikult väga haruldane kristall, kui seda maa seest otsima hakata ja selle tõeliseks värvuseks on tuhm ja suhteliselt värvusetu kollakas toon. Küll aga pea kõik Tsitriinid, mis saadaval on, on inimese enda poolt kaasa aidatud protsessis loodud. See tähendab seda, et Tsitriini saab Ametüstist välja kuumutada ja see ei muuda Tsitriini omadusi. Seda kõike sellepärast, et ka maapõues loob end Tsitriin kõrgematel temperatuuridel kui Ametüst ja see loob end otse Ametüsti sees. Seega, kui inimesed annavad Ametüstile teatud temperatuuri juurde, siis see on samuti naturaalne protsess. Tuli on osa loodusest ja kristallid samuti. See, et inimesed ise aitavad Tsitriinil ennast luua on täiesti tavaline ja see ei muuda selle kristalli toimet nõrgemaks, vaid just võimsamaks. Seega, kui oled kuulnud kusagilt seda, et Tsitriin ei ole Tsitriin, siis see ei ole ikka päri tõsi. Kõik kristallid loovad end teistest kristallidest ja seda mõjutavad maapõues olevad temperatuurid, on olemas ka palju teisi kristalle, mida saab tule ja õige temperatuuriga ise esile kutsuda.

Tsitriin on minu üks lemmikutest külluse kristallidest, mida ma soovitan igalühel enda kodus ja enda heaolu jaoks kasutada. Seda kõike ka sellepärast, et Tsitriinil on oskus inimese Auras ja keskkonnas väga kiirelt mõjuma hakata. Tsitriin on selline kristall, mida võib ka täiesti kristallide maailmas algaja kasutada. Kõik kristallid, mis on moodustunud Kvartsist, hakkavad väga kiirelt tööle.

Peale oskuse head tuju luua, oskab Tsitriin inimese hirmusid vaigistada. Tsitriin vaigistab hirmud ja seejärel aitab nendel probleemidel Aurast välja minna. Tsitriin on väga kasulik hirmudega võitlemisel, kuna see vaigistab hirmu ennem, kui see jõuab Aurast minema minna. Tsitriin on Kvartsiline kristall, seega on sellel oskus Aurat puhastada ebavajalikust energiast. 

Tsitriinil on oskus kaitsta perekonda, kodu ja sind ennast laostumise ning materiaalse ebaõnne eest.

Tsitriin muudab inimese enesekindlamaks, aitab inimesel näha paremini enda väärtust ja tegeleb isiksuse probleemidega. Olen kirja pannud Päikesepõimiku Tšakra kohta kõik väga põhjalikult ja Tsitriin on üks põhilisi kristalle, mis aitab Päikesepõimiku probleemide osas. Soovitan seda artiklit lugeda ja selle leiad SIIT.

Tsitriinil on oskus inimese Auras ära lõhkuda need energiasidemed ja takistused, mis ei lase inimesel edasi areneda ükskõik, millises elu valdkonnas.

TSITRIINI käe peal kandmine annab (võib kanda mõlemal käel):

- Tsitriin on positiivsust, õnnetunnet toov ja rõõmu loov kristall. Tsitriini kanna, kui sa soovid enda tuju üleval hoida ja end rõõmsameelseks muuta. Tsitriin ei lase sul kurb olla, see hoiab sind emotsionaalselt tervena, aidates sul ükskõik, millises olukorras siiski säilitada õnnetunnet.

- Tsitriin on suurepärane küllust ja jõukust edendav kristall. Kristall, mis suudab materiaalset õnne inimese ellu tuua, kes seda kasutab või kelle koduses keskkonnas see eksisteerib. Tsitriin on kristall, mis aitab sul mõista ja märgata seda, kuidas enda ellu häid materiaalseid võimalusi tuua. Tsitriin aitab märgata võimalusi, millest kinni haarata ja mida enda materiaalse seisu parandamiseks ära kasutada. See aitab majanduslikult mõtlema hakata ja sobib ideaalselt neile, kes ei oska enda rahalist olukorda ise parandada. Too Tsitriini enda ellu, kui soovid parandada enda hetkeseisu, tulevikus olla jõukam ja rikkam. Erineval kujul Tsitriine enda ellu tuues sa muudkui suurendad enda õnne võimalusi. Tsitriin on kindlasti üks peamisi jõukusekristalle millest sa võiksid alustada, kui sa soovid enda ellu koguda erinevaid jõukusekristalle. Lase Tsitriinil teed näidata selles suunas, kus on sul võimalik materiaalselt edukaks saada. 

- Tsitriin on külluse kristall, mis toob selle kandja ellu head õnne ja head õnne veel eriti materiaalses mõttes. Tsitriin toob juhuslikku õnne, suurendab sinu Auras õnnekanali energiat, toob tööedu ja aitab sul lihtsalt paremini hakkama saada.

- See on külluse kristall, mida kantakse selleks, et enda materiaalset seisu parandada. Kanna seda kristalli koos teiste materiaalsete edu kristallidega, et seda energiat veelgi rohkem võimendada. Materiaalse edu kristallideks on Karneool, Tiigrisilm, VariskiitMalahhiit, Krüsopraas ja neid kristalle on veel rohkemgi.

- Tsitriin muudab selle kandja positiivsemaks ja aitab sellel inimesel optimistlikult ellu suhtuda. Tsitriin aitab südamest naerda ja lõbus olla.

- Tsitriin on kristall, mis õpetab sind elu materiaalsemalt poolt hindama. See õpetab, et materiaalne pool on sama tähtis, kui on emotsionaalne pool. Kuid mida see veel annab on oskus ahnusest lahti saada, õpetades, et materiaalne ahnus viib hukatusse ja materiaalsuse austamine viib külluseni. 

Kristall, mis aitab lahti saada pidevast hirmust selle eest, et midagi võiks sinu elus halvasti minna. Oled sa selline, kes kardab enda tuleviku pärast või oled sa kogenud hetki, mil kardad ebaõnne, kui kõik tegelikult on korras? Tsitriin on suurepärane hirmuvabastaja ja tervendaja. Kristall, mis aitab sul reaalselt hetkeolukorda hinnata, vabastades hirmu seal, kus see ei tohiks eksisteerida. Tsitriin on kristall, mis õpetab lootust ja usku paremasse tulevikku, aidates hoida positiivset suhtumist kõige selle suhtes, mis on eespool veel tulemas. Kui sa oled kalduvuses hirmutundele ja sa kardad seda, et midagi võib halvasti juhtuda, siis kindlasti hoia Tsitriini enda elus või kanna seda endaga kaasas. 

- Kui sa kannad Tsitriini kristalli, siis sellel on oskus aidata sul näha elu poolt pakutavaid võimalusi ja see aitab sul nendest kinni haarata. Sellepärast on Tsitriin ka õnnekristall, see annab sulle oskuse õnnest kinni haarata.

- See on kristall, mis annab sulle oskuse külluslikke soove teele saata nii, et need ka sinu ellu tuleksid. Tsitriin õpetab sind enda seest positiivseid signaale edasi saatma, mis aitavad sulle küllust ligi tõmmata.

Kui sa soovid Tsitriini kaudu midagi saavutada või saada nagu näiteks küllust või materiaalset õnne, siis Tsitriini kandes või kasutades keskendu sellele, mida see võiks sinuni tuua. Eriti oluline on see, kui sa soetad endale uue Tsitriini, siis kohe sellega kokkupuutes soovi sinna kristalli sisse soov, anna sellele mõte eksisteerimiseks. Kristallid ammutavad informatsiooni ja kui sa esitad palve kristallile, siis see hakkab sinu palve järgi tööle. 

- Tsitriin sobib neile, kes näevad elus toimuvat pessimistliku pilgu läbi, Tsitriin aitab sinu vaatenurka muuta positiivsemaks. Tsitriin aitab sulle anda elujõudu ja rikastab sinu hinge positiivse energiaga.

- Kanna Tsitriini ükskõik, millise teise kristalliga. Tsitriin aitab teise kristalli väge võimendada ja seda õnne, mis teine kristall endaga kaasas kannab sinu juurde tuua. Tsitriin on külluse kristall ja kui seda kokku panna armastuse kristalliga, siis see aitab armastuse õnne tuua.

- Kanna Tsitriini koos Roosa Sammalahhaadi või Rodokrosiidiga, kui sa soovid enda ellu armastust tuua. Kanna Tsitriini kristalli koos Sammalahhaadiga, kui sa soovid ärilist ja tööalast edu saada.

- Vabastab blokaade ehk energiaid, mis hoiavad sind tagasi, tegeledes selliste energiatega, mis ei lase sul elu täiel rinnal elada, aidates sul igas hetkes ja olukorras olla õnnelik ning maksimaalselt nautida seda hetke, milles eksisteerid.

RAVITSEMINE

- Tsitriin on Päikesepõimiku kristall, mis tähendab seda, et sellel kristallil on oskus tervendada seedeprobleeme, magu ja edendada metabolismi ehk ainevahetust. Tsitriin sobib sulle, kui sa vaevled seedeprobleemide käes, tunned pidevat ebamugavustunnet kõhus ja sa tead, et sinu ainevehatus on nõrk koht. Tsitriini on kasulik kanda ükskõik kus kohas keha peal, kuid kõige edukamalt töötab Tsitriin siis, kui see on Päikesepõimikule lähedal.

- Tsitriin tervendab vaimses mõttes põhjendamatuid hirmusid ja meeleolukõikumist. Tsitriinil on oskus maandada negatiivseid emotsioone. Tsitriin tervendab inimese emotsioone, aidates rõõmsameelsusel tagasi tulle, kui see on kadunud.

- Tsitriin ravib stressi ja aitab vabaks saada melanhooliast ning pessimismist. Tsitriin on ideaalne kristall depressiooni tervendamiseks.

- Aitab vabaks saada pidevast energiapuudusest, on ideaalne eluenergiat suurendav kristall, mida on hea kasutada ajal, mil vaimne või füüsiline energia on väga madal. 

Vee-eliksiiri valmistamise ja nende kristallide hoiustamise kohta saad lähemalt lugeda SIIT.

PÄIKESEPÕIMIK, SAKRAALTŠAKRA JA KROONTŠAKRA

Tsitriin on külluslik kristall ja nii suudab selle vägi olla seotud kolme erineva Tšakraga. Tsitriin avab energiaid eelkõige Päikesepõimikus. See on meie kolmas Tšakra, mis vastutab me hinge positiivsuse ja õnne eest, aga ka külluse ja rahaenergia eest. Tsitriin stimuleerib Päikesepõimikut õnne tootma. Kui sa tunned, et vajad talismani, mis aktiveeriks sinu õnnekanalid, siis Tsitriin on esimene kristall, mille poole pöörduda.

Tsitriin aktiveerib Sakraaltšakra, mis on sinu keha teine Tšakra. See Tšakra vastutav sinu loomingulise meele, elujõu, elujanu ja loovuse eest. Tsitriin aitab su ideid ellu viia, suunates sind loominguliselt mõtlema ja süstides seejärel tahtejõudu kõige reaalseks muutmiseks. Sakraaltšakra on seotud tööedukusega ja Tsitriini külluslikud omadused aitavad stimuleerida töö kaudu rahavoolu liikumist.

Tsitriin suunab Päikesepõimiku ja Sakraaltšakra energia Kroontšakrasse. Selle tulemusel suudad sa täide viia kõiki enda ideid ja ambitsioone. Kroontšakra ühendus nende Tšakratega eemaldab hirmu, mis on tihtipeale oma unistuste elluviimisel takistuseks. Tsitriin aitab endasse ja oma jõusse uskuda.

SODIAAK

Lisaks Lõvidele on väga kasulikuks kristalliks Tsitriin ka Vähkidele. VÄHK on see, kellele Tsitriin jagab ennekõike enda poolt emotsionaalset tuge, muutes Vähi emotsioone positiivsemaks ja suurendades Vähi head tuju. Tsitriin toob ka Vähile head õnne, nii nagu kõikidele teistele sodiaagi esindajatele, kuid ennekõike toob Tsitriin Vähile emotsionaalset tervenemist. Tsitriin toob Vähile ka tööedu ja küllust, aidates ligi tõmmata maist õnne, kasvatades rikkuseenergiat. See kristall aitab märgata võimalusi, millest kinni haarata ja mida enda materiaalse seisu parandamiseks ära kasutada.      

Tule-elemendi õnnekristall - JäärLõvi ja Ambur

Tsitriin on tule-elemendi õnne, positiivsuse ja hea energia kristalliks. Tsitriin suurendab tule-elemendile omast head energiat ja aitab alati heas tujus olla. Tsitriin võiks alati olla JÄÄRALÕVI või AMBURI elus. Tsitriin võiks olla tema lähedal või koduses keskkonnas. 

Tsitriinist ehteid soovitan ma laadida Tsitriin geoodi peal ja puhastada Salvei või Palo Santo rituaalitaimega. Kristallide puhastamise ja laadimise kohta saad lugeda SIIT.

Lisainfo
Lisainfo Tsitriini suurem pärl ca 1,4 cm. Gabbro pärl ca 0,6 cm.
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
19.30€
Maksudeta:15.82€
TSITRIIN kõrvarõngad (kuld 585)
AINUEKSEMPLAR
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
449.00€
Maksudeta:368.03€
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
148.80€
Maksudeta:121.97€
TSITRIIN kõrvarõngad (kuld 585)
AINUEKSEMPLAR
TSITRIIN on üks populaarsemaid kristalle terves maailmas. Tsitriin on üks Kvartsi ehk Mäekristalli liikidest ja omab väga sarnaseid koo..
324.00€
Maksudeta:265.57€
GABBRO aitab mõista sinu eluülesannet, annab jõudu elamiseks ja kiirendab mõttetööd. Lisaks vabastab see kristall sind sõltuvustest.Gabbro on pär..
7.50€
Maksudeta:6.15€
Pilt on illustreeriv. LARIMAR on kristall, mis toob sinu ellu armastust! Larimaril on väga väärtuslik jõud, mis aitab elu korda seada. ..
58.30€
Maksudeta:47.79€
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid.